אסטרולוגיה אינטואיטיבית: ליקוי ירח מלא במזל קשת – יוני 2020

מאת: טאנאז

תרגום מאנגלית: סמדר ברגמן

ליקוי הירח המלא במזל קשת חל ב-5 ביוני, והוא ידריך אותנו לעמוד איתנים במקומנו, לתבוע לעצמנו את עוצמתנו ולאפשר לקול של האש הפנימית שלנו לדבר.

זהו הראשון מבין שלושה ליקויים, ובעודנו חולפים מבעד לשער הליקוי הזה בשבועות הקרובים, נגלה נתיב חדש שמופיע, נתיב שהוא שונה מאוד מהנתיב שבו צעדנו קודם לכן.

ליקויי ירח הם כירחים מלאים עוצמתיים שמביאים תזוזה, שינוי ופריצות דרך.

מה שמעניין הוא שליקוי ירח זה חל במעלה 14 במזל קשת, שהוא במקרה המיקום של ״המושך הגדול״.

המושך הגדול הוא בגדר תעלומה, אבל הגלקסיה שלנו כולה נמשכת בכיוון זה.

כפי שהשם מרמז, ״המושך הגדול״ מציין נקודת משיכה עוצמתית ביקום שיכולה להטעין במידה חזקה מאוד את האנרגיה של הליקוי הזה.

לא רק שליקוי ירח זה חל בנקודה טעונה מאוד זו, אך לאלה שחיים באזור הזמן של האוקיאנוס השקט, ליקוי זה גם חל בשעה הקסומה 12:12 בצהריים.

זהו גם הליקוי הראשון במזל קשת מאז 2010-2013, שמציין גם את תחילתו של מחזור ליקויים חדש.

כדי לקבל רמזים לדברים שמחזור ליקוי חדש זה עשוי לעורר בחייכם, היזכרו בשנים 2010-2013 וראו אילו אירועים משמעותיים ומשניחיים התרחשו בתקופה זו.

האירועים הללו לא יחזרו על עצמם, אבל אתם עשויים למצוא את עצמכם מתעלים מעל הדברים שלמדתם בזמן זה ומחליפים אותם בחוכמה חדשה יותר ומתקדמת יותר.

אך לעת עתה, בואו נצלול עמוק אל תוך ליקוי ירח מלא זה במזל קשת, בחודש יוני, ונראה מה הוא תומן בחובו

ליקוי ירח הוא עוצמתי פי כמה כאשר הוא חל בעת ירח מלא, ותכופות סולל נתיב שמסייע להאיץ את מסע הנשמה שלנו.

אנו עשויים לקבל חדשות מסוימות שדבר מה בחיינו מגיע אל סופו. או אנו עשויים לגלות שאנו נקראים לשחרר ולהרפות ממשהו שחשבנו באמת שמשרת אותנו.

חשבנו אולי שאנו הולכים בנתיב אחד, אך תכופות מגיע ליקוי כדי לחשוף בפנינו נתיב חדש לחלוטין.

משום שהליקוי הזה מתרחש במזל קשת, קרוב לוודאי שנמצא את עצמנו מנקים מחשבות, אמונות ורעיונות כדי להתכונן למסע חדש זה שעדיין לא החל.

בעת ליקוי ירח זה במזל קשת, מאדים יהיה אף הוא פעיל מאוד.

מאדים הוא הלוחם, וזו הסיבה מדוע ליקוי זה תומך מאוד ברעיון של מציאת הלוחם הפנימי והלהבה הפנימית שלנו, ובמצב שבו אנו מאפשרים לה לזהור.

הרגשות עשויים להיות סוערים, אבל עלינו ללמוד להקשיב לעצמנו. עלינו ללמוד להקשיב לכעס ולתסכול שלנו, משום שיש שם חוכמה שאפשר לרכוש.

אם אנו מאפשרים לעצמנו להיות בתוך הרגשות שלנו, קרוב לוודאי שנחווה פריצת דרך. אם נאפשר לעצמנו להרגיש את הכעס או להרגיש את האינטנסיביות של הרגשות שלנו, קרוב לוודאי שנגלה את האמת שמבעבעת מתחת לפני השטח.

כל הקולות שאתם נושאים בתוככם ראויים להישמע. לעתים אנו עובדים קשה כל כך כדי להשתיק את קול הבושה או האשמה או הכעס, אבל יש גם עוצמה בלמידה לעצור ולהקשיב למה שהם אומרים.

אם אנו מבטלים ללא הרף את המחשבות או הרגשות הקשים יותר או הגולמיים יותר כאשר הם צצים ועולים, לעולם לא נבין אותם באמת.

איננו רוצים לשהות בתוך רגשות הכעס שלנו לנצח או לאפשר לדיבור השלילי להטביע את קול הפנימי שלנו, אבל אנו גם לא רוצים להתעלם מהקולות הללו ולהדחיק אותם.

אנו רוצים להקשיב להם ולגלות את המשמעות האמיתית שלהם. אנו רוצים לחבק כל אחד מהם, לראות את הערך במה שהם מבקשים לחלוק ולהציע.

כאשר אנו מקשיבים לעצמנו; כאשר אנו באמת מקדישים את הזמן להיכנס פנימה ולהקשיב, אנו קולטים דברים שאולי פספסנו. אנו לומדים דברים על עצמנו, ונפתחים לאמת חדשה.

לא רק האור והאהבה שלנו יכולים ללמד אותנו, אלא גם הכאב, הכעס, הקנאה והטינה.

הרגשות הללו אינם נוחים, ואף אחד לא רוצה להרגיש כך, אבל הם חלק מהותי מההתנסות האנושית, ואיננו יכולים להמשיך להתעלם מהם או להרחיקם בעזרת תקוות שווא.

עלינו להקשיב, למצוא את פניני החוכמה שהם מציעים ואז, להניח להם ללכת.

איננו יכולים להאיץ תהליך זה. איננו יכולים פשוט לוותר עליו משום שהוא לא נעים. עלינו לשהות בתוכו תחילה. עלינו לתבוע עליו בעלותעל כולו. תבעו את כולו. ואפשרו לעצמכם להתעלות עמו כדי שנוכל להבין מה מתדלק את הלהבות שלנו.

מה מבעיר בכם אש? מה גורם לכם להיות זועמים וכעוסים? הדברים הללו הם רמז לעוצמה ולתכלית שלכם.

עבורי, תכופות הכעס שלי נובע ממצב שבו אני מתעלמת מרגשותיי לטובת מה שאחרים חושבים, או אני מתעלמת מרגשותיי כדי להיות נחמדה. תכופות זהו שורש הכעס שלי.

הבנה זו הגיעה רק כאשר שהיתי עם הכעס שלי. הבנה זו מאפשרת לי עכשיו לדעת היכן עליי למקד את תשומת הלב שלי ולא לוותר על עוצמתי לטובת דברים או אנשים אחרים.

הליקוי של יוני עשוי גם לעורר דברים במערכות היחסים שלנו, כיוון נסיגת נגה פעילה מאוד אף היא.

אם היו לכם ספקות בנוגע למערכת יחסים או הרגשתם לא בטוחים, ליקוי זה עשוי להתחיל לענות על השאלות שלכם.

קיים היבט מאיר לליקוי הזה, ולכן אם יש לכם שאלות, אם הרגשתם מבולבלים, הביעו כוונה ואפשרו לליקוי הזה להראות לכם את הדרך.

אפשרו לו להאיר ולהביא אתכם לנתיב הטוב ביותר לנשמתכם.

ליקוי זה במזל קשת יעבוד בהרמוניה עם שני הליקויים הבאים, ולכן יש עוד למסע הזה שיתממש.

כאשר יגיע הזמן שבו נסיים לצעוד מבעד לשער הליקויים, נרגיש שנולדנו מחדש.

אנו עשויים להיכנס לשער זה בעודנו מבולבלים, כורעים תחת הנטל ולא בטוחים, אבל אנו נעזוב אותו בידיעה ברורה יותר, תחושה חזקה יותר לגבי היעוד שלנו, ומחוברים יותר לעוצמה האישית שלנו.