דנ״א קריסטלי – קודים והיערכויות

דנ״א קריסטליקודים והיערכויות: התבנית המקורית של הבריאה האלוהית מגיעה ביום השוויון שחל במארס 2019

סליה פן מתקשרת את המלאך הנעלה מיכאל

17 במארס, 2019

משפחה אהובה, בעת שאתם נעים אל הירח המלא ויום השוויון של חודש מארס ומעבר להם, אלה מכם שבחרו בכדור הארץ החדש כיעד, חווים את ההפעלה מחדש של תבנית בן האנוש האלוהי בתוך הדנ״א שלכם. זהו תהליך עוצמתי שכרוך בקבלת קודי אור היהלום העוצמתיים שמגיעים, שלא רק מפעילים את התבנית המקורית, אלא גם מסלקים את כל העיוותים והשינויים בדפוסי המפתח הגנטיים של הדנ״א.

מלאכי האלוהים (כך במקור) היו הבוראים המקוריים של התבנית האנושית האלוהית, על פי תוכנית אלוהית. בתבנית מקורית זו, בני האדם נבראו כשומרים וכמטפלים עבור הפלנטה המקודשת. הם נבראו שוחרי שלום ועדינים, תוכננו לחיות בהרמוניה עם חבריהם האנושיים ועם הסביבה.

אבל עליכם לדעת, אהובים, שהיה גזע של ישויות, שאנו נכנה פשוט בשם ״דראקושׁוּמֵרִים״, שחשק בפלנטה, שהחליט להפוך אותה לשלו ולהסיט אותה מהתכלית המקורית שלה. כדי לעשות זאת, הם שינו את הדפוסים והמפתחות הגנטיים של ״השומרים״ האנושיים של הפלנטה, כדי שאלה יחדלו להיות שוחרי שלום והרמוניים ויהפכו תאבי בצע ותוקפניים. הם עשו זאת על ידי כך ששינו את דפוסי האנרגיה הגברית, כך שבעוד שבעבר האנרגיות הגבריות והנשיות היו באיזון מושלם אלה עם אלה, עכשיו האנרגיה הגברית תוכנתה לשאוף לשליטה ולכוח באמצעות כסף, מין וכוח. כל שאר הישויות נתפסו כנתינים וכמשרתים של האנרגיה הגברית האנושית.

עכשיו, לאחר אלפי שנים של חוסר איזון ועיוות אלה, שמונצחים באמצעות הדנ״א והתיעודים שלו, קודי אור היהלום הנכנסים הופכים כה עוצמתיים שהם פשוט שוטפים ומסלקים את העיוותים והמניפולציות שבוצעו על הדנ״א המקורי ומאפשרים לתבנית האנושית האלוהית להופיע פעם נוספת. האלוהים (כך במקור) ידעו שהדבר יתרחש עם הזמן, והם תכננו את תהליך ההתעלות כדי להשיב ל״שומרי הפלנטה״ את המודעות לגבי מהותם הקודמת ולגבי הכוח והעוצמה המולדים שבתוכם.

כיוון שכך, אהובים, הגעתם לנקודה שבה הדנ״א שלכם עובר טיהור וניקוי, ואתם מתחברים מחדש עם העוצמה האלוהית שלכם. ככל שתהליך זה נמשך, אתם מסלקים מעליכם את הדפוסים הגבריים הישנים שנכפו עליכם ומאמצים את מה שאנו מכנים בשם ״האנרגיה הגברית האלוהית החדשה״, שעוצבה עבורכם על הפלנטה על ידי ישוע, בעת שצעד בנתיב תודעת המשיח כאווטאר. יחד עם מרים המגדלית, הם הראו כיצד ניתן להחזיר לאיזון את האנרגיה הגברית והאנרגיה הנשית ולברוא את האור/הכוכב הזהוב שבתוך הגוף והדנ״א האנושי. בעת שהאנרגיות הללו חוזרות שוב לאיזון, אתם תרגישו באור הזהוב שבתוך התאים שלכם מאיר את חייכם ואת נתיבכם.

יום השוויון/הירח המלא הללו, עם הדגש שלהם במעלה הראשונה של מזלות טלה ומאזניים, מתמקדים באנרגיה הגברית החדשה (מזל טלה) ובנישואים המקודשים (מזל מאזניים) בתוך התאים והדנ״א שלכם. האנרגיה הנשית והאנרגיה הגברית מבקשות שוויון ואיזון ודרך הוויה חדשה שתאפשר לתבנית האנושית האלוהית של הבוראים האלוהים להופיע ולהפעיל את התכלית האמיתית של כל אדם ושל כדור הארץ החדש עצמו.

זמן זה יהיה עוצמתי וקסום גם יחד. תהיה האצה של תהליך ההתעוררות והאצה של תהליך הניקוי שבתוך גופכם. חשוב שתטפלו היטב בגוף הפיזי שלכם ושתנוחו בעת הצורך. אין זה הזמן להתחיל פרוייקטים גדולים, כיוון שהגוף שלכם זקוק שתעניקו לו את הזמן והאנרגיה הדרושים לו כדי לשוב להגדרות המקוריות שלו ולהיערך עם התכלית האלוהית שלו.

כדור הארץ החדש: חיים חדשים ומשימה חדשה

אהובים, כפי שהאלוהים מזכירים לנו, כדור הארץ נברא במקור כתבנית פלנטרית מקודשת של מקום מפלט רוחני שבו ישויות מכל רחבי הגלקסיה יוכלו ליהנות מהגן הפלנטרי שהיה בריאה של האלוהים גם כן. אומות הכוכבים השונות הוזמנו לברוא אתרים ומקדשים שיהוו מקום קשר חזרה אל עולמות הבית שלהם ושיהוו השתקפות של מערכת היחסים שלהם עם האלוהי. כדור הארץ היה אמור להחזיק ב״מקדשים״ או באנרגיות המקודשות של אומות כוכבים רבות, ובני האנוש תוכננו להיות שומרי פלנטת הגן ולשמר את יופיה ואת ההרמוניה שלה.

לאחר שינוי הדנ״א, התכלית המקורית אבדה, ואומות הכוכבים עזבו את כדור הארץ בשעה שהאלוהים ניסו להבין מה יש לעשות כדי לתבוע מחדש את כדור הארץ מבלי לנקוט באמצעי אלימות ומניפולציה. התוכנית שלהם הייתה לזמן את לוחמי ועובדי האור מרחבי הגלקסיה ומעבר לה, לבוא לכדור הארץ ולסייע בתהליך העלאת התודעה, כדי שבני האנוש יזכרו מי הם היו ויסלקו בעצמם את העיוותים והמניפולציה. וזו הסיבה מדוע רבים מכם נמצאים כאן, אתם נעניתם לקריאה והגעתם כדי להביא את האור והעוצמה שלכם במשימה לתבוע מחדש את כדור הארץ ולהוליד כדור ארץ חדש, דבר שיאתחל את המשימה הגלקטית של כדור הארץלהיות פלנטה מקודשת ומקום של אור ומקלט רוחניים עבור הגלקסיה.

לכן, בזמן הזה, הפלנטה מתעלה לתכלית החדשה שלה כפלנטה מקודשת וטהורה של אנרגיות רוחניות שמעוגנות בממד החמישי, אך שמתעלות כל הדרך לממד התשיעי. ואלה מכם שבחרו להתעלות עמה נפתחים גם כן לממדים הגבוהים יותר ומאפשרים לעצמכם לעגן ממדים גבוהים אלה ברשתות כדור הארץ החדש.

לא כולם מוכנים להתעלות לכדור הארץ החדש ולחצות את הגשר לתודעה גבוהה יותר. אלה שאינם מסוגלים לנוע אל מעבר לממד החמישי ימשיכו בכדור הארץ הנוכחי, שאותו נכנה בשם כדור ארץ ״חלופי״, מקום שבו בני אנוש מתדר נמוך יותר יכולים לחיות את חייהם באמצעות הבחירות שלהם, כאשר האפשרות להתעורר תמיד קיימת עבורם.

כדור הארץ החלופי וכדור הארץ החדש קיימים באותו מרחב, אבל בממדים שונים. לכן אתם יכולים לנוע ביניהם ברגע שאתם לומדים להתמצא ברצף הקוונטי החדש של האנרגיות.

כדור הארץ החדש הוא אנרגיה טהורה ונקייה שמרוממת את המקודש ושקיימת כתדר הרמוני, אוהב ויצירתי. לכך אנו קוראים תדר של ״מקום מפלט״ או של ״מקדש״.

כדור הארץ החלופי הוא מקום קאוטי שבו האנרגיות מסתחררות בעת שאנשים רבים, שעדיין לא למדו למשול באנרגיות שלהם, מנסים לברוא ולחיות יחד. הם משחררים פחד וכעס רבים, כיוון שאין להם מושג מהו הנזק שעלול להתרחש בגלל רגשות ודפוסים מנטליים לא מאוזנים. הם לא התעלו לאהבה, אלא פועלים עדיין מתוך דפוסים מיושנים של תאבת בצע ושליטה, בניסיון לברוא את הדרוש להם.

הרשו לנו להסביר זאת באופן ברור יותר: בשנת 2012 כדור הארץ התלתממדי הישן חדל להתקיים. הוא הוחלף על ידי כדור ארץ חלופי שהיה כדור הארץ של הממד החמישי, שיכול היה להכיל את אוכלוסיית כדור הארץ הישן. הוא גם מכיל את הזרעים לכדור הארץ החדש שנובטים עכשיו, בעת שאנשי הגל הראשון של המתעלים מתכוננים להפעיל את הגשרים הפנימיים שלהם ולחצות ולעבור לתדר כדור הארץ החדש.

שירות ותכלית בהקשר מקודש

אהובים, ברור שעם שינוי אדיר זה בפלנטה ובתכלית שלה, מתרחש שינוי דומה בתכלית ובמשימת הנשמה שלכם.

אלה שעוברים לתדר כדור הארץ החדש ירגישו תשוקה עזה להיערך עם המשימה המקודשת של כדור הארץ, ולהפעיל את משימות הנשמה שלהם כשומרי האנרגיות של כדור הארץ המקודש. הם יהיו השומרים של המקדשים ומקומות המפלט החדשים, שעשויים להיות פשוטים ממש כמו חדר בבית עירוני או מרשימים כמו בניין חדש שמוקדש לשירות האלוהי בכדור הארץ החדש.

יהיו גם אלה שיקראו להפעיל מחדש את גן העדן באמצעות קודי גן העדן. הם יתחברו מחדש לפלנטה עצמה ולרוחות הטבע במטרה להגשים את אנרגיית גן העדן באותם מקומות על כדור הארץ שבהם מתקרקע תדר כדור הארץ החדש.

כיוון שאהובים, אתם כדור הארץ החדש, והמקום שבו אתם נמצאים הוא המקום שבו מתקרקע תדר קריסטל היהלום החדשבכם ובאמצעותכם.

אולם, רבים מכם יבחרו לבלות זמן רב יותר בכדור הארץ החלופי, לסייע לאלה שנמצאים שם עדיין להתעורר. אתם תהיו המורים, המדריכים והמרפאים, ואתם תגלו שהעבודה שלכם מתרחבת וצומחת במהירות ככל שעוד ועוד אנשים יודרכו להגיע אליכם.

רבים נקראים עכשיו לקום ולהפוך את עצמם נגישים יותר לאלה שמחפשים את האור, שמתחילים בתהליך ההתעוררות, ושזקוקים לתמיכה, לאהבה ולהדרכה.

אתם יכולים לראות אפוא שקיימות אפשרויות רבות הנגישות ללוחמי ולעובדי האור, בעת שאתם מתקדמים לשלב חדש ומרגש זה.

אבל, ברצוננו לומר גם שהדגש כאן הוא על שירות לאור ולתוכנית האלוהית, ולא על עשיית כסף ועל הקמת עסק גדול ומצליח. זוהי הפרדיגמה הישנה. באנרגיה של כדור הארץ החדש אתם פשוט הולכים בעקבות האינטואיציה וההדרכה שלכם ומאפשרים לזרם של האינטליגנציה היצירתית האלוהית להזין אתכם. אם אתם כבר ערוכים עם זרם זה, אתם תזכו בתמיכה בכל שאתם עושים. תכלית כדור הארץ היא גם לשמר את כל החיים, כדי שלעולם לא תהיו חרדים ומפוחדים בעת שאתם מממשים את הדחף שלכם לשרת ולבטא את תכליתכם על כדור הארץ.

יום השוויון של מארס 2019 והירח המלא

כיוון שכך, אהובים, אנו מבקשים מכם להחזיק במודעות שלכם בעת יום השוויון ולהיות מוכנים להקשיב להדרכה שלכם ולנשמה שלכם.

קבלו החלטות בכל הקשור למקום שבו אתם רוצים להיות ומה אתם מרגישים שאתם רוצים לעשות כדי לבטא את תכלית הנשמה שלכם על כדור הארץ/כדור הארץ החדש.

מעל לכול, החזיקו באנרגיה של המקודש ושל מקום המפלט בלבכם.

אולי תתחילו אפילו לבנות מקום מפלט משלכם עבור האור האלוהי!

או אולי תתחילו לברוא את הגן בלבכם ובחייכם!

אנו שמחים וחוגגים אתכם את שיבת האור וכדור הארץ לתכליתו המקורית כ״כדור ארץ חדש״…. הפלנטה המקודשת של האור האלוהי.

 

******

התמיכה שלכם חשובה – לחצו על הלב