אנרגיות חדשות בעולם ישן

פמלה קריב מתקשרת את מרים המגדלית

פברואר 2019

מאנגלית: סמדר ברגמן

אנשים ונשים אמיצים יקרים, אני מברכת את כולכם, אני היא מרים המגדלית. הייתי כאן על כדור הארץ בזמן של שינוי, בזמן שבו אנשים רבים חיפשו דרך שתוציא אותם ממצב מגביל. כדור הארץ היה עטוף אז באנרגיה שהותירה את האנשים קטנים ושגרמה להם להרגיש שאין להם ערך. צעיף זה מצטמצם עתה; אור רב יותר מגיע ממעל, ואור זה מגיע מהנשמות שלכם שנותרו מחוץ לצעיף.

כאשר אתם מתגשמים על כדור הארץ, אתם נפרדים מהעצמי הגדול יותר שלכם, ממי שאתם באמת. אתם יורדים לעולם שיש בו מבני מחשבה ותחושות שאינם שייכים לנשמה. הרגישו ממקום עמוק בתוך עצמכם מהיכן הגעתם, עד כמה אינסופית ורחבה היא הממלכה הזאת. הרגישו באנרגיה שלה ומשכו אותה אליכם מבעד לצעיף, כיוון שאתם יכולים לעשות זאת. יש לכם את היכולת לזכור מי הייתם ומי אתם עדיין, את הפשטות והשמחה המושלמת. אינכם צריכים להסתגל למבנים שלא שייכים לכם; אתם יכולים לחוות חירות.

דמיינו, באופן סמלי, שאתם פורשים את הכנפיים שלכם, כמו ציפור גדולה, או אולי כמו מלאך. כיצד נראות הכנפיים הללו, אילו צבעים נוצצים ומבהיקים? הרגישו בעוצמה של הכנפיים הללו! אתם יכולים לעוף ואתם עושים זאת תכופות בדמיונכם. אתם לא תמיד כאן על כדור הארץ, במבנים אלה מעשהידיאדם, אתם נודדים לעתים תכופות. אתם רגישים ומרגישים באנרגיות שלא מתאימות למבנים ארציים אלה.

אתם בעלי חזונות ונבואות. הרגישו לרגע מה המילים הללו מעוררות בכם, כיוון שחל עליהן איסור ישן. אך דעו שקיימות שתי סיבות ליכולת לראות מבעד לצעיף, לחיפוש אחר מה שמהותי ומה שמדבר אליכם. הסיבה הראשונה היא שאתם מרגישים צורך לעשות זאת, משום שאתם רוצים לזכור מי אתם באמת בעודכם בחיים האלה. אתם לא רוצים לחיות מוקפים בערפילים, אתם רוצים להיות אותנטיים, לחוות את האמת, ולצעוד צעדים החלטיים בנתיב הפנימי שלכם כנשמה. לכן, קיימת בכם תשוקה גדולה לפרוץ מבעד לערפילים ולהתקרב למהות.

הסיבה השניה מדוע אתם מרגישים בדחף פנימי זה היא משום שאתם ראשונים, חלוצים בתודעה. אתם גם נמצאים כאן כדי לתת דברמה לאחרים, לאפשר לאור שלכם לזהור כלפי חוץ, להתגבר על הבלבול, על הכאבים ועל הפחדים שבהם חיה האנושות. דומה שקיים עדיין צעיף המכסה את כדור הארץ ואף על פי שהוא מתחיל להצטמצם, אנשים עוצמתיים כמותכם, שמאפשרים לאור שלהם לזהור, דרושים כאן כדי לשמש כדוגמה לאחרים, כדי שהערפילים יתפוגגו.

אתם חלוצים עבור אנשים אחרים, זה מה שאתם וזה מה שהנשמה שלכם רצתה להגשים בחיים אלה על כדור הארץ. אתם חיים את הנתיב כדי שאנשים אחרים יוכלו לבוא בעקבותיכם, ובכך כוונתי שאינכם ניצבים מעל לאחרים אלא לצדם. אתם הדרך, ולכן אתם מאותגרים במידה רבה להסיר את המכשולים בחייכם, לחדור עמוק אל מהות החיים, ובעשותכם זאת, אתם גם מאירים את הדרך לאנשים אחרים, כיוון שאתם מהווים דוגמה עבורם. הרגישו באמת של המילים הללו לרגע, וחשבו כיצד הן קשורות אליכם.

אני יכולה לחדור אליכם עמוקות, כיוון שאתם פתוחים למה שנמצא בצד האחר של הצעיף. אתם נושאי האור, אתם מביאים עידן חדש והדבר המכונה בפיכם תקשור בורא פתחים במעטה העבה שמקיף את כדור הארץ ושמלא במחשבות חשוכות ומפוחדות. בכל פעם שנפתח פתח ואור רב יותר זורם דרכו, מתווספת שמחה רבה יותר לאטמוספירה הארצית, מתווספים עוד תקווה ועידוד. אנשים מוכנים אז להביט בעיניי האחר, להחזיק ביד האחר, ולזהות את עצמם באחר, וזוהי מטרת התקשור.

אתם ערוץ ארצי ואתם יוצרים נתיב באמצעות היזכרות עצמית. כאשר אתם פתוחים ומסורים לנתיב זה, אנרגיות חיצוניות שמחוץ לאטמוספירה הארצית מגיעות כדי לתמוך בכם ולחזק אתכם. האנרגיות או המדריכים הללו יכולים לתמוך בכם בתהליך האישי שלכם, ובנוסף לכך, קיימות אנרגיות שרוצות להעביר משהו לאנשים אחרים. כאשר אתם פוגשים אחרים, התכווננו לזרם זה שמתעלה מעל לאינטלקט ולרעיונות האישיים שלכם, כדי שהרעיונות שלכם יוכלו ללבוש אז צורה אוניברסלית יותר. זהו צעד חשוב מאוד בדרך למציאות חדשה. הרגשת חיבור זה עם נשמתכם, עם העצמי הגבוה שלכם שמתעלה מעל כדור הארץ וששורד את גופכם, היא סימן היותכם בעלי שכל ישר ובריאות מנטלית.

בעולם הנשמה, שהוא ביתכם הטבעי, חיות ישויות רבות אחרות, ובכלל זה מדריכים ומורים, שהמשימה שלהם היא לסייע לאנושות על כדור הארץ. טבעי אפוא ויפהפה כאשר אתם, בשיתוף עם אורות מדריכים שכאלה, מעבירים מידע, חום וחמלה לכדור הארץ. אבל תגלו שברגע שאתם צועדים בנתיב זה, פחד גדול מתעורר בכם. החיפוש אחר השחרור הפנימי האישי שלכם, הנתיב האישי שלכם, הוא דבר אחד, אבל הפצת החוכמה והידע שלכם לאנשים אחרים, בכל הקשור לאנרגיה שמימית ולטרנספורמציה פנימית, מעוררת פחד והתנגדות עמוקים אצל רובכם; ואז אתם מתנגשים עם דעות והשקפות עולם בנות זמננו.

אלה הן סיבות עמוקות מאוד מדוע עבודת אנרגיה זותקשור, תחושות עלחושיות, ראייה עלחושיתהתקבלה בעבר בחשדנות, בהתנגדות ובדחייה. בזמן הזה, חשדנות זו לובשת צורה של מדע רציונלי וסמכותי אשר טוען שצבר ידע אובייקטיבי בנוגע לעולם ואי לכך דוחה את תחום התחושה והאינטאיציה כאשליה וכדברמה סובייקטיבי מדי.

אבל יש מתח עמוק יותר בשורש הדחייה הזאת. קיים באנשים, ובוודאי שבאנשים הנמצאים בעמדות כוח, פחד גדול מפני שחרור שליטה. מבנים והיררכיות רבים על כדור הארץ מבוססים על כוח ושליטה, ובעלי הכוח והשליטה רוצים לשמר את המצב הקיים. כאשר אנשים מתחילים לחשוב באופן עצמאיעל פי התחושות והרצונות שלהםמשמעות הדבר היא סכנה לסדר הקיים. בעולם האנושי קיימת אחיזה מסוימת בכוח, כוח מגיב שמתנגד לשינוי.

אתם מתנגשים עם הכוחות הללו כאשר אתם מאמצים את עצמכם כאינדיבידואלים, כאשר אתם הולכים בנתיב שלכם ומפיצים את המסר שלכם לעולם. יכול להיות שאין עוד בחברה כיום דיקטטורים, מעצמות צבאיות או נוצריות שמגבילות אתכם, אבל דפוסי הפחד, השליטה והכוח הוטמעו באנשים, ולכן אתם יכולים לחוות דחייה מצד בני משפחה, שכנים ומעסיקים. ודחייה זו מבוססת במידה רבה על פחד, פחד שממנו צומח הצורך לשלוט, שמנסה להחניק או לסלק אנרגיה רגשית זו.

מה תוכלו לעשות בנוגע לדחייה זו? איך תוכלו לפלס את דרככם מבעד לדחייה זו בחייכם? ראשית, ברצוני שתבינו מי אתם, שאתם חלוצים בתחום התודעה, שאתם נפלאים ואמיצים, ושכבר הפגנתם התנגדות רבה לאנרגיות הישנות שרוצות למשוך אתכם חזרה אל תוך הדפוס שלהן. היו מודעים לאומץ ולהתמדה שלכם. החזיקו בחוזקה בהשראה שלכם, בתשוקה שלכם, שהן הסיבה להיותכם כאן ומדוע אתם חיים את החיים שלכם. על ידי ההכרה בגדולה ובאומץ שלכם, אתם כבר צועדים צעד חשוב קדימה. אל תאפשרו לתכתיבי החברה לשנות אתכם; עמדו על שלכם.

השלב הבא הוא להרגיש מהו המקום שבו מקדמים בברכה אמיתית את האנרגיה שלכם, אז הניחו לתחושה זו להדריך אתכם. ישנם אנשים רבים בעולם שזקוקים למה שיש לכם לתת, זקוקים בדיוק לדבר שהופך אתכם ייחודיים. נפתחים שערים בשדה האנרגיה של כדור הארץ, ומתחוללים תנועה ושינוי בחשיבה הקולקטיבית. הניחו לתחושה להדריך אתכם, לא מדובר בכך שעליכם להיאבק בסדר הקיים, אלא שעליכם להתייצב בחוזקה בשדה האנרגיה שלכם, לצעוד לאור מה שטוב ובטוח עבורכם; להיות במקום שבו אתם יכולים לשגשג ולפרוח, ושוב לא להרגיש שעליכם להסתתר. אפשרויות ומקומות שכאלה קיימים עכשיו על כדור הארץ; האנשים האלה נמצאים שם.

השתמשו באינטואיציה שלכם ושחררו את הרעיון הישן שאומר שאינכם ראויים. לא מדובר בצורך ״לעשות כמיטב יכולתכם״ או בצורך ״להוכיח את עצמכם״, מדובר בתחושה שמקדמים את פניכם בברכה, שאתם לא רק נותנים וחולקים, אלא שאתם גם מקבלים השראה ושפע בתמורה. הרגישו באיזון! לדוגמה, ראו את עצמכם עומדים בשדה או בעיר בקרב אנשים. עמדו יציבים עם שתי הרגליים על הקרקע; עמדו זקופים בעולם זה. הרגישו כיצד אתם שונים וכיצד נכון לסטות מן הישן, לצעוד בנתיב חדש, ללכת בעקבות הלב והתחושות שלכם. דמיינו את עצמכם גדולים והרגישו, מתחת לרגליכם, את עוצמת הפלנטה שתומכת בכם.

כאשר אתם עושים זאת, אתם מקרינים את אורכם על פני הפלנטה כמשדר אנרגיה, ואתם עושים זאת בדרך קלה. היכולת להפסיק לצמצם את אורכם, את הזוהר הטבעי שלכם, היא צעד אדיר קדימה. אתם יכולים להשקיע אנרגיה רבה בצמצום ובהסתרת הזוהר והעוצמה שלכםאבל עכשיו אתם משחררים אותם! כמה שלווה אתם מרגישים כאשר שוב אינכם צריכים להציג את עצמכם בדרכים מגבילות כאלה ואחרות, אלא במקום זאת, פשוט להיות כאן, זקופים ויציבים. אפשרו לכל גל האנרגיה הזה לשטוף את כדור הארץ. כדור הארץ מסוגל להתחבר לנשמתכם, כאן; זוהי תכלית חייכם.

כעת ברצוני לבקש מכם להתמקד בסוג האנרגיה שאתם רוצים שתזרום דרך לבכם ואל העולם. הרגישו באנרגיה זו לרגע ובקפידה, נסו להביע אותה במילים. האם זו אנרגיה של עדינות וריפוי, או אנרגיה של בהירות והחלטיות? האם זו אנרגיה גברית או נשית שרוצה לזרום דרככם? אולי אתם יכולים גם להרגיש אם האנרגיה הזו שייכת יותר לכם, או האם קיים משהו או מישהו שרוצים לעמוד לצדכם ולחזק תהליך זה? תיהנו מהאנרגיה, כיוון שהתחברתם עכשיו למהות שלכם, למורים ולמדריכים שלכם או לאנרגיות שעמם אתם עובדים ושעמם אתם ערוכים. כאשר אינכם מרגישים נפרדים מהם וכאשר אתם מרגישים שכולכם מהווים חלק חיוני מתקשור זה, מדובר בשיתוף פעולה אמיתי.

לבסוף, ברצוני לשאול אתכם: מה רוצה לחזור אליכם מן העולם כתגובה חיובית, יפהפייה וטובה בתמורה למה שנתתם? אנרגיה חוזרת אליכם מן העולם, מן האטמוספירה של כדור הארץ והאנושות, שמדברת על מתן תוקף, הכרה והודייה. ראו אם אתם יכולים לקבלה.

בדרך זו, אתם סוגרים מעגל. אתם יוצרים ערוץ מבעד לצעיף, למסך, ואתם מבטאים את עצמכם שם בחוץ באופן מוחלט. אתם צועדים בנתיב פנימי אל השחרור, מעבר לפחד, ואז אתם מקרינים את אורכם כלפי חוץ. אתם הופכים לערוץ עבור אחרים, נוגעים בהם באמצעות האנרגיה שלכם, ואתם מקבלים אנרגיה בתמורה. אתם בני אנוש שלוקחים חלק בשני עולמות: עולם כדור הארץ ועולם הממדים הנעלים, שבהם הנשמה שלכם שוכנת ושמהם היא מגיעה. כדי שתרגישו טוב להימצא כאן, כאנשי כדור הארץ, יש לכם צורך לקבל, לקבל תמורה למה שאתם ולמה שנתתם. שחררו את רעיונות היותכם לא ראויים והיו הליבה הזוהרת של הנתינה והקבלה במעגל זה.

אני מחוברת אליכם באופן עמוק ואני מכבדת את אומץ הלב שלכם! אני אוהבת אתכם אהבה עזה. תודה רבה לכם.

מרים המגדלית

 

******

התמיכה שלכם חשובה – לחצו על הלב