שפת הגוף – חכמת הגוף והנשמה מדברת אליכם

מאת: נעמה עציץ

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

שלום יקירים.

מאז התקשור האחרון לא הפסקנו ללוות אתכם, אנו לצידכם בכל שלב במסע המופלא אותו אתם עוברים, מסע אותו אתם יוצרים תוך כדי התנועה בתוכו.

רבים מכם נמצאים בימים אלו בחרדה לגוף שלכם ובדאגה בלתי פוסקת לכך שמשהו רע יקרה לו. אין זה משנה מה היא הסיבה בגינה אתם חרדים לבריאותכם, אך כדאי לזהות מה מזין חרדה זו ומה אתם יכולים לעשות כדי למתן אותה.

הדאגה לבריאותכם היא דבר טבעי, היא חלק מהחיים בתוך גוף והיא נועדה לשמש לכם עזר להישרדות, אך היא אינה אמורה להוות גורם מפריע ומקור למתח בחייכם. גופכם מדבר איתכם ללא הרף ומסמן לכם מה מצבו באמצעות מגוון של  דרכים, כמו כאב, מחלה, מצב נפשי, מצב השינה ורמת אנרגיית החיים שלכם. אינכם נדרשים לבדוק אותו ללא הרף, אינכם אמורים להיות דרוכים בכוננות תמידית, לא הדריכות היא שתסייע לכם לזהות תקלה, אלא ההתנהלות מתוך חיבור לעצמכם.

אם ברצונכם לחוות חיי בריאות ולדעת מה עליכם לשנות באורח חייכם ומתי, עליכם להיזכר מחדש בשפת הגוף שלכםשפת הגוף היא שפה שמתקיימת מרגע היוולדכם לעולם הפיזי ועד למותכם. שפת הגוף היא שילוב של חכמת הנשמה וחכמת הטבע הפיזי והיא שפה שהנכם מבינים ומדברים מעצם היותכם חיים על פלנטה זו.

אנו יודעים שהחוויות על כדור הארץ עשויות לבלבל, זה הוא חלק מהמסע שלכם פה. וכמו תמיד, חלק מהמסע שלנו הוא להזכיר לכם מי אתם ומה הן היכולות שלכם.

מה היא הדרך הטובה להיזכרות בשפת הגוף? התשובה לכך היא רבת פנים ורבת אפשרויות, אך בכולן התוצאה תהיה זההלקיחת אחריות על המסע הפיזי שלכם ויכולת לתקשר עם חכמת הנשמה וחכמת הגוף

האמת היא שאתם כבר עושים זאת תדיר, אך לא תמיד מודעים לכך. אם תהפכו את הדושיח הטבעי שלכם עם החלקים השונים בכם למודע, תוכלו להתחיל להשתמש ביתר קלות ביכולותיכם לברוא לכם מציאות, מציאות הכוללת גם בריאות.

אנו נציין כמה דרכים באמצעותן תוכלו לשכלל ולפתח את יכולת התקשורת שלכם עם חכמת הגוף והנשמה. לפניכם שלושה סעיפים המתבססים כל אחד על קודמו, לכן קחו לכם את התרגול הזה בשלבים והיו סבלניים עם עצמכם. הנכם במסע מופלא של התפתחות ולפעמים המסע מבקש מכם למידה, אימון וחמלה כלפי עצמכם

1. הקדישו זמן לעצמכם.

האם הייתם מצפים ממכונית לנסוע מבלי שנסעתם אל תחנת הדלק ותידלקתם אותה קודם? האם הייתם מופתעים מכך שישנן תקלות שהחמירו אחרי ששנים רבות שלא הקדשתם זמן לקחת את הרכב למוסך? האם הייתם מתעלמים מהנורה האדומה שנדלקה לכם תוך כדי נסיעה מבלי להקדיש לכך מחשבה נוספת?

כפי שברור לכם שעליכם לדאוג כראוי לרכב שלכם כדי שהוא ימלא את תפקידו, כך כאשר נדלקת ״נורה אדומה״ במערכת הגוף או הנפש שלכםעליכם לתת להם לפחות את אותה תשומת הלב. הקדישו זמן לעצמכם, הקדישו זמן להאזנה למסרים המגיעים מהגוף והנשמה ובצעו את הדברים הנדרשים לכם כדי לחיות חיים בריאים ושמחים.

2. תרגלו תגובתיות.

כאשר אתם יושבים לבדכם בעצימת עיניים ועולים לכם זיכרונות לא נעימים או רגשות ומחשבות מבהילים, אתם יכולים לבחור כיצד להגיב אליהם. רוב הסיכויים שהדרך בה תגיבו לאתגר העומד מולכם כאשר אתם יושבים למדיטציה, בטוחים בתוך ביתכם, היא הדרך בה שתגיבו לגורם מאתגר גם בסיטואציות אחרות.

תגובתיות היא כמו שריר והיא ניתנת לאימון וללמידה מחודשת. חפשו את המסגרת המתאימה לכם, בה תוכלו לתרגל תגובתיות וללמד מחדש את המערכת שלכם כיצד להגיב למצבי לחץ. זאת יכולה להיות קבוצת מדיטציה, תרגול יוגה, תרגול פראניאמה (נשימה), הקשבה לדמיון מודרך ותרגול מדיטציה עם עצמכם. חשוב שהדרך בה אתם בוחרים לתרגל תכלול עבודה מודעת עם התודעה, מכיוון שזו היא הדרך אפקטיבית ובטוחה לביצוע שינויי תבניות מחשבה ואימון מחודש של המוח.

3. התחילו להקשיב במקום להיבהל.

כאשר ילד קטן נפגע תוך כדי משחק בחצר, הוא מגיע בוכה אל אימו ומראה לה את המכה הכואבת. אם האמא תיבהל, במקום לעזור לו היא תבכה יחד איתו ולא תוכל להיות שם בשבילו

כך פעמים רבות אתם מגיבים לאיתותים המגיעים אליכם מהגוף, לפעמים גם מהנשמה. סממנים של כאבים פיזיים, שינה לא סדורה, חרדה וקשיים מנטלים נוספים ועוד מגוון גדול של בעיות נפש וגוף שאתם חוויםכל אלה הם בקשה של המערכת שלכם לתשומת לב, בקשה לדושיח אוהב שבו אתם מתבקשים קודם כל להאזין, לבחון ואז לראות מה דורש טיפול.

הגעתם לעולם זה עם כל הכלים הדרושים לכם להתמודדות. טמונים בכם כלים מולדים ליצירת מציאות וככל שתהפכו מודעים להם ומיומנים בשימוש בהםכך תוכלו ביתר קלות ליצור לכם את המציאות בה אתם מעוניינים.

מוות הוא אירוע מתוכנן אותו הנשמה יוצרת לה מתוך ידיעה ורצון, אך חולי הוא לעיתים חלק מהבחירות שנעשות על ידכם כתוצאה מתפיסת המציאות דרך ההתניות האנושיות בתוככם. זה הוא דבר טבעי, לגיטימי ומובן שכאשר אתם חיים בתוך גוף תהיה לכם נטייה לבלבל בין התניות אנושיות לבין חכמת הגוף והנשמה, אך זו היא לא ברירת מחדל, גם אם הבלבול הוא חלק משיעורכם כאןכאמור, יש לכם היכולת לדושיח ישיר עם חכמתכם הגבוהה ואתם יכולים לתרגל את השימוש בשפה זו.

אתם חיים כעת בתקופה מיוחדת ומלאת עוצמות על כדור הארץ. אלו הם ימים שבהם התשובות לשאלות והריפוי העמוק ביותר נמצאים בידיו של כל אחד מכם. אלו הם ימים שבהם אתם הופכים מודעים יותר ויותר לעובדת היותכם אלוהים בכבודו ובעצמו וליכולת שלכם להשתמש ביכולות הרדומות בתוככם ולהעיר אותן במלוא עוצמתן.

העירו בתוככם את האלוהות הרדומה, אלוהות זו פועלת כבר בחייכם בכל רגע נתון, אך עכשיו הזמן להפוך מודעים לה וללמוד לעשות שימוש בכלים שלה באופן מכוון וממוקד מטרה.

הקדישו לכך זמן, תרגלו תגובתיות ובעיקר תרגלו את החלפת הבהלה בהאזנה שקטה.

פיקחו את עיניכם וליבכם אל המתנות שנשלחות אליכם, אלה הן מתנות שנועדו לסייע לכם להעיר מחדש את המודעות לאלוהות שאתם ולחכמת הגוף והנשמה והן עשויות להגיע אליכם במגוון דרכים וצורות.

השתמשו בכל מתנה שאתם פוגשים בדרך כדי לסייע לעצמכם להשיג שוב את המודעות ליכולת שלכם לברוא מציאות של חיים בריאים. המושכות האלוהיות כבר בידיכם, זו היא רק המודעות להן שמבקשת תשומת לב, כמו עדשות מלוכלכות שמונחות על עיניכם ומבקשות ניקוי.

הקדשת זמן

פעולות תרגול 

האזנה מכוונת

גופכם מדבר איתכם גם כעת, נשמתכם משמיעה את קולה החכם עמוק בתוככם גם ברגעים אלו. שפת הגוף מתקיימת בכם בכל רגע נתון, מחכה שתתחילו לעשות בה שימוש מודע.

אנו אוהבים אתכם אהבת אין קץ שאינה תלויה בתנאים חיצוניים או בבחירות אותן תעשו. אנו תומכים בכם בכל בחירה, כל החלטה וכל דרך שבה אתם בוחרים לצעוד וליצור את מסע ההתפתחות שלכם.

קראו לנו כאשר אתם זקוקים לעזרה ואז עיצמו את עיניכם והסכימו להיפתח לדרכים חדשות באמצעותן הטוב יגיע אליכם.

שלכם באהבה,

פמליית המדריכים וחברי המישור השישי