אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל מאזניים 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

תחילת עונת מזל מאזניים מתרחשת בצמידות ליום השוויון, הופכת אותה לנקודת מעבר עוצמתית של השנה.

מזל מאזניים נחשב למזל קַרְדִּינָלִי, דבר שמעניק לו אנרגיה של מנהיגות, התחלות חדשות ויציאה לכיוון חדש. זהו זמן שבו אנו יכולים להתחיל, באופן אורגני, לחשוב על המקום אליו הגענו ואילו שינויים ברצוננו לעשות.

תחילת עונת מזל מאזניים נחשבת גם לנקודת האמצע של הגלגל האסטרולוגי. בסיבוב שלנו סביב השמש, הגענו לנקודת באמצע. איננו יכולים לחזור, ולכן אנו חייבים להמשיך להתקדם, לצעוד לכיוון פרק חדש, ויש לקוות גם בהיר יותר, בחיינו.

אנו יכולים אפילו לראות שינוי זה מתרחש בעולם סביבנו בעודנו עוברים לעונת הסתיו או האביב. 

כל האנרגיה הזאת יחד הופכת את הימים ראשונים של עונת מאזניים לקסומים במיוחד, ולזמן שבו אנו יכולים באמת להתחבר למרכזי האנרגיה שלנו, להתכוונן עמם ולאזן אותם, בעזרת המקצבים של אימא אדמה.

מזל זה מיוצג על ידי המאזניים, שברמה עמוקה יותר מסמלים את הצורך להבין שאנו חלק מהחיים ממש כפי שהחיים חלק מאיתנו. השניים חיים במערכת יחסים סימביוטית, ללא התחלה וללא סוף, והבנה זאת מאפשרת לנו ליצור את האיזון האולטימטיבי בין האנרגיה של המהות שלנו לבין אנרגיית היקום.

המאזניים גם מייצגים את הצורך לאזן בין העולם הפנימי לבין העולם החיצוני. לפעמים, כדי ליצור איזון זה, עלינו לקבל כמה החלטות קשות לגבי השאלה היכן עלינו להציב גבולות או אולי להתגבר על כמה פחדים.

אנו עשויים להבחין בכך בייחוד במערכות היחסים שלנו, כיוון שבמשך עונת מאזניים, תכופות המחשבות שלנו מתרחקות מעצמנו ונודדות אל אנשים אחרים.

כל אדם שאנו פוגשים בחיינו יכול להיות לנו למורה, לסייע לנו לקבל רובדים עמוקים יותר של עצמנו ולהעיר את נשמתנו.

אולם במשך עונת מזל מאזניים, חשוב שנעריך האם מערכות היחסים שלנו מסייעות לנו לאזן בין נתינה לבין קבלה של אנרגיה, או אם הן דוחפות ומוציאות אותנו מהיערכות. 

לאור שמש מזל מאזניים, חשבו על זרימת הנתינה והקבלה בחייכם. לא רק לגבי האנשים הסובבים אתכם, אלא לגבי כל הדברים שאתם עושים. האם אתם אוהבים את הדבר לו אתם מקדישים את האנרגיה שלכם? האם אתם מרגישים נתמכים על ידי האנשים סביבכם? האם אתם מרגישים שאתם נותנים ומקבלים באופן הוגן ושווה?

אלה הן שאלות עמוקות מושלמות לשאול לנוכח האנרגיה הזאת. לכן שמרו אותן קרוב ללבכם בשבועות הקרובים, אולי כתבו להן תשובות, והשתמשו בהן בעונת מאזניים יפהפייה זו של שנת 2021 כדי להתמזג עם כוח החיים שאתם, ושאתם מביאים לעולם.

הנה סיכום של ההיערכויות האסטרולוגיות העיקריות לעונת מזל מאזניים 2021:

האסטרולוגיה של עונת מזל מאזניים 2021

ה-22-23 בספטמבריום השוויון ועונת מזל מאזניים מתחילה

השמש יוצאת ממזל האדמה בתולה ונכנסת למזל האווירמאזניים. התזמון המדויק תלוי באזור הזמן שלכם, אך אתם אמורים להיות מסוגלים להרגיש בשינוי באנרגיה. כאשר אנו עוברים ממזל אדמה למזל אוויר, האנרגיה זורמת במעלה עמוד השדרה שלנו ויוצאת מקצה הראש. אתם יכולים להשתמש באנרגיה הזאת כדי להתחבר לממלכות הגבוהות יותר וכדי לחקור חכמה נעלה יותר, אך היזהרו פן תתקעו בחשיבה החוזרת על עצמה או במחשבות שיפוטיות. עונת מאזניים יכולה גם להאיר את צ׳אקרת הלב שלנו ואת השותפויות שלנו, ולכן אתם יכולים להבחין בנושא זה מבעבע בימים הבאים.

ה-26 בספטמברמרקורי נסוג במזל מאזניים

מרקורי נכנס לנסיגה במזל האוויר מאזניים. מרקורי נשלט על ידי אלמנט האוויר, ולכן הוא מרגיש עוצמתי וחזק במזל זה. חוזק זה יכול להגביר את ההשפעות האנרגטיות של נסיגת מרקורי, שיכולות לגרום לנו להרגיש מעט מפוזרים או אולי מעורפלים מנטלית. אולם, אנו יכולים לנצל זאת על ידי כך שנתחבר לאינטואיציה שלנו.

נסיגת מרקורי היא זמן עוצמתי לחיבור עם התתמודע ולחשיפת מסרים מן העבר. סודות נוטים להיחשף, או אנו עשויים אפילו להגיע להבנה גדולה יותר לגבי אירועים שהתרחשו בחיינו בשלושת או בארבעת החודשים האחרונים. כל איבהירות מנטלית שאנו מרגישים בזמן הזה גם היא סימן חזק שעלינו לחכות לפני שנתקדם. אם נהיה סבלנים ופתוחים למסרים שמרקורי שולח לנו, אנו יכולים להשתמש באנרגיה הזאת בדרך יעילה וחיובית.

ה-6 באוקטוברמולד ירח במזל מאזניים ופלוטו נע קדימה

מולד הירח במזל מאזניים מפעיל שורה של פלנטות במזל זה הידועה כסטליום. סטליום יכול ליצור אסופה של אנרגיה חזקה, שיכולה לכוון זרקור על תחום בחיינו. שימו לב לסימנים שהיקום שולח לכם. אתם עשויים להרגיש בלחץ הולך וגובר, מאלץ אתכם לנקוט בפעולה.

כדי לקבל הדרכה בנוגע לפעולה הטובה ביותר, חשבו כיצד אתם יכולים לראות את פני הדברים באופן שונה או אולי כיצד תוכלו להכניס אנרגיה רעננה לחייכם. מולד ירח הוא זמן טוב לנקוט בגישה חדשה ולהביע כוונות לתוצאות שברצונכם לחוות. קיימת עוצמה במיקוד במה שאתם רוצים למשוך אליכם, במקום להיתפס במה שאינכם רוצים למשוך.

באותו יום של מולד ירח זה, פלוטו נעצר לאחר שהיה בנסיגה מאז אפריל. זהו יום עוצמתי במחזור של פלוטו. פלוטו הוא פלנטת הטרנספורמציה, ולכן אנו עשויים להרגיש שהגענו לנקודת עוצמה במסע הטרנספורמציה שלנו. 

ה-7 באוקטוברהשמש בצמידות למאדים

השמש ומאדים יפגשו בשמים הקוסמיים שלנו, ימזגו את אנרגיות האש שלהם. אף על פי שנחוש באנרגיה הזאת במידה החזקה ביותר ביום הזה, קרוב לוודאי שנרגיש בה מבעבעת לפחות שבוע קודם לכן. אנו יכולים גם להמשיך להרגיש בהשפעה שלה בשבועות הבאים.

כאשר מאדים נערך עם השמש אנו יכולים להרגיש מלאי מוטיבציה, פרודוקטיביים ולחוות פרץ של אנרגיה שדוחף אותנו לפעולה. אולם עם כל האנרגיה הלוהטת הזאת, עלינו להיזהר שלא לדחוף את עצמנו חזק מדי ומהר מדי, כיוון ששחיקה עלולה אף היא להיות חלק מהאיחוד הפלנטרי הזה. 

האנרגיה של מאדים יכולה גם לעורר רגשות קשים כגון כעס ותסכול, ולכן אם אתם מרגישים שסבלנותכם קצרה מהרגיל, נסו להעניק לעצמכם מוצא שכרוך בפעילות פיזית או נשימות עמוקות.

ה-9 באוקטוברהשמש בצמידות למרקורי הנסוג

בעודו בנסיגה, מרקורי נערך עם השמש. היערכות זו ידועה כצמידות נחותה. היא מייצגת רגע מגובש שבו אנו יכולים להתחיל לקבל את המסרים של מרקורי הנסוג בקלות רבה יותר. 

מרקורי נחשב לשליח ובעודו בנסיגה, הוא מסייע לחשוף מסרים מהתת מודע שלנו, או מסרים שפספסנו בפעם הראשונה. בנקודה זו במסע הנסיגה שלו, אנו יכולים להתחיל לקבל ולעבד כמה מהמסרים הללו, המעניקים לנו בהירות רבה יותר.

ה-10 באוקטוברשבתאי נע קדימה

שבתאי נע קדימה לאחר שהיה בנסיגה מאז חודש מאי. זהו יום עוצמתי במחזור של שבתאי, שבו אנו עשויים לחוש באמת במשקל השיעורים והאנרגיה שלו. כדי לקבל הבנה עמוקה יותר בנוגע לשיעורים שיש לשבתאי עבורכם, חשבו אילו נושאים התהוו עבורכם סביב סוף מאי 2021. אתם עשויים לגלות שהשיעורים שהיו נוכחים אז שבים לביקור בדרך כלשהי או באים על פתרונם פעם אחת ולתמיד.

התנועות של שבתאי היו קשורות גם קשר קרוב למידע הקשור למגפה. אנו עשויים לקבל חדשות נוספות או לחוות התפתחויות בזמן הזה. 

ה-18 באוקטוברמרקורי נע קדימה

מרקורי נע קדימה, ולא יהיה עוד בנסיגה עד השנה הבאה. מסרים כלשהם שמרקורי רצה שתקבלו, יחשפו בימים הבאים. המשיכו להיות סבלניים ולעבוד עם האינטואיציה שלכם. כיוון שמרקורי נע עכשיו קדימה, הדברים ירגישו ברורים יותר וכל ערפל מנטלי יתחיל להתפוגג. 

ה-20 באוקטוברירח מלא במזל טלה

זהו ירח מלא אינטנסיבי! יש אנרגיה רבה שצריך ״לפרוק״ לאור ירח מלא זה במזל טלה, אבל דעו רק שכהכנה לזמן הזה, הדברים עלולים להתחיל להרגיש כבדים או סוערים יותר. 

ירח מלא זה מציין משהו שמגיע אל סופו בחיינו, אולי בדרך קשה ופתאומית. סוף זה יכול להיות משהו מוחשי, אבל הוא יכול להיות גם משהו לא מוחשי. המיקוד של הירח המלא הזה יהיה קרוב לוודאי על מערכות היחסים שלנו, ולכן ייתכן שמערכת יחסים תגיעה אל סופה או אולי שדינמיקה כלשהי במערכת יחסים תתחיל להתפורר. 

הרגשות עלולים להיות סוערים בזמן הזה,לכן היו עדינים כלפי עצמכם וכלפי אנשים אחרים. שילוב זה של אנרגיה מרגיש יוקד במיוחד ומעט לוחמני, אז שימו לב כיצד אתם מנהלים מצבים נפיצים.

ברמה הגלובלית, האנרגיה של הירח המלא קשורה כך נראה למחאות, לזעם ולעוינות גוברת. היא יכולה להתגשם כמחאה של אנשים כלפי דבר מה. חלק מההיערכויות של הירח המלא הזה קשורות גם לאלימות, למצבים נפיצים בנוגע לממשלות או להנהגה ולדפוסי מזג אוויר קיצוניים.

ה-22 באוקטוברהשמש יוצאת ממזל מאזניים ונכנסת למזל עקרב

עונת מזל מאזניים מגיעה אל סופה בעת שהשמש נכנסת למזל עקרב, שמאופיין באלמנט המים, האינטואיציה והטרנספורמציה העמוקה. 

בואו לתמוך בבלוג!