המדריך השלם לעובדי האור

האם אתם עובדי אור? כיצד תדעו בוודאות?

מלאני בקלר

מאנגלית: סמדר ברגמן

עובד אור הוא ישות רוחנית ערה בצורה הפיזית, שהתחברה מחדש לתוכנית ולמשימת הנשמה שלה שנרקמו קודם ללידתה. עובדי האור מתחייבים התחייבות פנימית להיות אור זוהר בעולם; לשרת את האנושות, כדור הארץ ואת ההתעלות המתממשת.

ההתחייבות שלהם היא לחולל שינוי באמצעות הקרנת אור, גילום האמת האותנטית שלהם, ובאמצעות מתן שירות במספר צורות. עובדי האור הם לא רק מתקשרים ומורים רוחניים. ניתן למצוא אותם מאירים באורם כמעט בכל מקצוע שניתן לדמיין.

לפני שתחליטו האם אתם עובד אור או לא, בואו ניתן תחילה מבט מעמיק במהות האמיתית של עובדי האור.

חלק ראשון: מי הם באמת עובדי האור?

חלק שני: איך תדעו אם אתם עובדי אור?

חלק שלישי: כיצד להתחיל לבצע ״עבודת אור״?

חלק רביעי: 11 סוגים של עובדי האור

חלק ראשון: מי הם באמת עובדי האור?

ברמה הפשוטה ביותר, עובדי אור הם נשמות שקיים בהן דחף להפיץ אור – או במילים אחרות, אהבה, חירות, ידע והבנה. הם בני אנוש שהתעוררו לתכלית הרוחנית הנעלה שלהם, להאיר באור את העולם ולהעלות את הרטט של האנושות וכדור הארץ.

לאמיתו של דבר, כל אדם שחש דחף להיות אור זוהר על כדור הארץ, להעלות את רטט הפלנטה ולהיענות לקריאת האור תוך התגברות על ספקות ופחד של האגו הוא, בין אם הוא יודע זאת או לא, עובד אור.

עובדי אור מרגישים דחף לחפש אחר הבנה עמוקה של ההתנסות הארצית, הבנה שניתן לזכות בה רק על ידי חיים ארציים. נשמות אלה עתיקות יותר באופן משמעותי מרוב הנשמות החיות על כדור הארץ, ורבות מהן היו נוכחות בעת בריאת כדור הארץ.

אך תכופות עובדי אור אינם מודעים למי ולמה שהם. למעשה, הם מתמודדים עם אותם מכשולים ומגבלות עמם מתמודדת שאר אוכלוסיית כדור הארץ, והם חייבים לעבור את אותו תהליך של התעוררות רוחנית כדי להגיע לגילוי ולמימוש עצמי. רק אז הם מתעצמים כדי להגשים את תכליתם – לסייע לאחרים כעובדי אור. 

חלק שני: איך תדעו אם אתם עובדי אור?

על השאלה האם אתם עובדי אור תוכלו לענות רק על ידי התבוננות פנימית. אתם עושים זאת באמצעות התעוררות, התחברות מחדש עם אור הנשמה האותנטי שלכם, והתכווננות למידע בנוגע לשאלה האם משימת הנשמה שלכם היא להאיר באור את העולם. 

התבוננו פנימה ונסו להבין: האם אתם כאן כדי לעזור לאנושות להתעורר ולסייע לכדור הארץ בתהליך ההתעלות הזה? כדור הארץ עובר לפרדיגמה חדשה. אנו נוטשים את הפרדיגמה הישנה של הפחד, המניפולציה, תאוות הבצע והחומרניות ונכנסים לשחר ער חדש של בריאה משותפת, אהבה, הרמוניה ושלום. 

אם זה נשמע לכם מוגזם, זה בסדר. כאשר אתם נכנסים פנימה, פתחו את לבכם, והתכווננו אל האור שלכם, אתם תהיו מסוגלים להבין לבד האם זה חלק מהמשימה שלכם. 

חמש תכונות מרכזיות של עובדי האור

קשה לעתים לזהות עובדי אור, כיוון שיש להם תכונות רבות שקיימות גם אצל אנשים אחרים. אבל עבור עובדי האור, תכונות אלה הן יותר מאשר העדפות. אלה הן תכונות שמניעות אותם מהליבה הפנימית ביותר. 

  1. תחושת זרות ואי שייכות

תכופות לעובדי אור תחושה חזקה שהם שונים. שאף על היותם בני אנוש, הם לא באמת שייכים לכאן, לכדור הארץ. התחושה הזאת יכולה להתממש כתחושת זרות, בידוד או אפילו כגעגועים הביתה. עובדי אור עשויים להרגיש לעתים קרובות שהם כביכול נמצאים בחוץ ומביטים פנימה. לעובדי אור רבים יש תחושה שורשית עמוקה של ״רצון לחזור הביתה״.

2. רגישות גבוהה

עובדי אור חשים דחף להבין את העולם טוב יותר על ידי חיפוש אחר התנסויות קיצוניות. עם ההתנסות הזאת מגיעה ריקנות גדולה, שגורמת להם לרגיש מה מרגישים אחרים באופן עמוק מאוד. בנוסף לכך, לעובדי אור יש רגישות חזקה יותר לאנרגיות הסובבות אותם. הם בייחוד רגישים לשליליות והיא מעייפת אותם. אפשר שקשה להם להתמודד עם אנשים כועסים או תוקפניים. בשל המעמסה הזאת על האנרגיה שלהם, לעובדי אור יש צורך להתבודד כדי שיוכלו להתאושש ולהחלים.

3. טבע מרדני

עובדי אור לא מתאימים למודלים הסמכותיים המסורתיים או למבני מקומות העבודה המודרניים, והם לא מרגישים בהם בנוח. במידה רבה, הסיבה לכך היא התנגדותם הטבעית לסמכות. אף על פי שעובדי האור עשויים להיראות שקטים וביישנים, אל תמעיטו בערכם – בתוכם, יש להם התנגדות עזה לכל דבר שמעניק ערך לכוח או להיררכיה, והדבר מעורר בהם אופי מרדני.

4. נטייה לביטוי, להתפתחות ולרוחניות

לעתים קרובות, עובדי אור נדחפים לעסוק בביטוי ובהתפתחות, הן באופן אישי והן באופן קולקטיבי. קרוב לוודאי שימצאו צורת ביטוי בכתיבה או באומנות, וכמו כן ישמשו כקול לאנושות כולה. שכיח גם שעובדי אור ימשכו לפעילויות שמזינות את הרוחניות שלהם. הדבר יכול להיות ממדיטציה ועד שהייה בטבע לספרים להתפתחות אישית.

5. דחף לעזור לאחרים

תכונה זו מושרשת ברגישות הגבוהה ובטבע האמפתי של עובדי האור, ותכופות הם עוסקים בקריירות שמאפשרות להם לעשות זאת, כגון הוראה, תרפיה או סיעוד. כאשר עובדי האור הם אנשים נאורים שהגשימו את עצמם, הם מזהים דחף זה כתכלית האמיתית של חייהם ומוצאים את הגשמתם בהדרכת אחרים בנתיב ההארה. אז… האם אתם עובדי אור?

קיים תדר גבוה של נשמות עתיקות אלה בכל רחבי העולם, ובכל כך, אפשר בהחלט שאתם עובדי אור בעצמכם. ואם אינכם מרגישים שאתם בעצמכם עובדי אור, קרוב לוודאי שהיו לכם רגעים של ״עבודת אור״ אשר בהם סייעתם לאנשים אחרים, בחרתם לעשות את מה שהרגיש לכם נכון באותו רגע או הפכתם מעורבים במטרה חברתית או פלנטרית. 

יכולים גם להיות סימנים אחרים, למשל, אתם רואים ללא הרף צירופי מספרים, מוצאים נוצות בדרככם, או מסוגלים לראות הילות. כל הדברים הללו יכולים להיות סימנים לכך שאתם עובדי אור, הממתינים להתעורר לאמת הפנימית שלכם. 

עובדי אור הם אנשים אמיתיים, אף על פי שיש להם היסטוריית נשמה עמוקה של סיוע לאחרים, הם לא נעלים או טובים יותר מאנשים אחרים. עובדי אור הם אכן ייחודיים במטרתם ובכישוריהם. אבל אל תבלבלו בין ייחודיות לבין עליונות – כולנו בעלי ייחוד וכישורים משלנו, ובסופו של יום, ישנם נתיבי חיים רבים, שכולם מציעים הזדמנויות ייחודיות ללמידה, צמיחה ושירות, אבל אף אחד מהם אינו ״טוב יותר״ מן האחרים, כיוון שבסופו של דבר, כולנו אחד. 

חלק שלישי: כיצד להתחיל לבצע ״עבודת אור״?

אנסח את השאלה הזאת באופן שונה מעט כדי לעזור לכם להבינה טוב יותר. ״איך תתחילו לפעול באופן שערוך עם תכלית ומשימת הנשמה שלכם?״ ראשית כול, התכלית שלכם כעובדי אור היא להתעורר. לנשמה שלכם יש היסטוריה של מאסטריות. העולם זקוק לכך שתשתפו אותו בכישורים, ביכולות, בחוכמה ובאור שלכם. הכרחי שתתעוררו לכישורים הללו ולעוצמתכם. אתם חייבים להתעורר לאמת האותנטית שלכם. 

התמקדו במדיטציה; בהתרחבות; בפתיחת הלב שלכם; בהתכווננות לאור לבכם ואפשרו לו להתרחב סביבכם; בהעלאת הרטט שלכם. אפשרו לתודעה שלכם להתרחב ולהגביה כדי שתוכלו להתחבר לעצמי הנעלה שלכם, למדריכים, למלאכים ולמאסטרים הנעלים שיכולים להעניק לכם הדרכה נוספת בנתיבכם. 

בנוסף לכך, השירות חשוב ביותר לכל עובדי האור. זו הסיבה להימצאותכם כאן, לא כדי להילכד באשליה, בחומריות ובעולם התלת-ממדי. שרתו, אהבו והאירו. באופן זה, תחוללו שינוי ותסייעו לכל האנושות לעבור מהדחיסות הנמוכה ואל רמות אור גבוהות.

איך תוכלו לשרת?

קיימות דרכים רבות ושונות שבהן העבודה שלכם כעובדי אור יכולה להתממש. חשוב שהמיקוד העיקרי שלכם יהיה להאיר את גון האור הייחודי שלכם. אל תנסו להידמות למישהו אחר, אל תנסו לחקות. כנסו פנימה, השקיטו את המחשבות, פיתחו את הלב והתכווננו לאור הזורם לאורך עמוד השדרה שלכם. 

אפשרו לאור זה להתפשט סביבכם. התכווננו להילה שלכם והניחו להתמלא באור, התכווננו אל גוף האור שלכם והרחיבו אותו אף יותר. רוממו את הרטט שלכם, הרחיבו את תודעתכם, התחברו להדרכה הנגישה לכם, ואז פעלו מתוך היערכות עם ההשראה שלכם.

נסו להתחבר לתשובה לשאלה: ״איך אוכל לשרת?״ בתחילת דרככם, יכול להיות שכל שתעשו יהיה לחייך חיוך פשוט, לשלוח ברכות שקטות לאנשים החולפים על פניכם ברחוב. ואז ככל שאתם מעמיקים את החיבור שלכם לעצמי הנעלה ולמדריכים שלכם, עבודתכם יכולה להתפתח לעבודת אור ספציפית. אולי משימות אור שיעזרו לאנושות ולכדור הארץ להתעלות ויסייעו להביא גל של חיוביות, אהבה, שמחה ובריאה-משותפת.

הבינו שכדור הארץ סובל משליליות, מדחיסות ומחשכה. עובדי האור נמצאים כאן כדי להזיז את המטוטלת לכיוון השני. הם כאן כדי לגלם אור, שלום ואמת. להתעורר ולהפיץ לעולם אנרגיה מרטט גבוה, תודעה נרחבת ואור.  

אם אתם מתחילים זה עתה להלך בנתיב זה ומתעוררים כעובדי אור, ואתם זה עתה לומדים להתחבר למדריכים, למלאכים ולעצמי הגבוה שלכם, דעו שעבודת האור יכולה להיות פשוטה – להקרין אור. 

לפעמים הפצת חיוביות, חביבות וחמלה, סיוע, שירות ואהבת אחרים הם השירות המושלם. זוהי עבודת אור! אם אתם אנשים הגונים, בעלי כוונה ספציפית לשרת את האנושות, לרומם את העולם ולגלם את האותנטיות – די בכך! 

חלק רביעי: 11 סוגים של עובדי אור – איזה סוג אתם? 

בכל הקשור לעובדי אור ולניסיון לזהות לאיזה סוג אתם שייכים, דעו שקרוב לוודאי שאתם מגלמים רבות  מהתכונות הללו. הקשיבו להדרכה הפנימית שלכם. ביטחו באינטואיציה שלכם לגבי השאלה: ״כיצד אוכל להעניק שירות?״

אני אוהבת לשאול ללא הרף: ״כיצד אוכל להעניק שירות?״ כאשר אתם שואלים שאלה זו, אתם מקבלים תשובה. הקשיבו להדרכה הפנימית שלכם, נקטו בפעולה, המשיכו להאיר באורכם וחוללו שינוי חיובי בעולם בכל דרך שאתם יכולים.

זו מהות עובד האור. אין זה אומר שאתם צריכים להתייצב מול מצלמות, אינכם צריכים לעמוד על במה, אינכם צריכים אפילו להיות מורים רוחניים. אתם יכולים להיות ״עובדי אור במסווה״, אם לכך אתם נקראים או אם זהו מקומכם עכשיו. אתם יכולים לחיות חיים רגילים לכאורה, לעבוד במשרד, להיות אנשי עסקים, או לשחק בתחום מציאות רגיל לגמרי. אך בו-זמנית אתם זוהרים באור גדול; אוהבים אחרים ותומכים בהם; מעניקים שירות, בוראים דבר מה חיובי בעולם.

כיוון שהשירות כה מהותי לעובדי האור, סיווגתי את הדרכים הרבות שבהן עובדי אור מעניקים שירות לאחד עשר תחומים שונים. עבודת אור נעשית בצורות רבות מאוד, במאמר זה אתאר אחת עשרה מהן.

  1. עובדי רשת ושומרי שער

אלה הם עובדי אור שעובדים על הרשתות של גאיה. זו יכולה להיות רשת הלבבות האנושיים שמחברת את לבבות כל בני האדם הערים, אלה יכולות להיות הרשתות של כדור הארץ שמחברות את האתרים המקודשים באמצעות הקווים המגנטיים, והן יכולות להיות גם הרשתות האנרגטיות הגבוהות, כגון רשת הקריסטל.

שמירת שער היא צורה מפותחת יותר של עבודת רשת, אשר בה אתם עובדים עם הצוות שלכם כדי לפתוח שערים בין-ממדים, כדי לאפשר לרמות אור ואהבה גבוהות יותר להיכנס. 

2. שומרי אור אלוהיים

אלה הם עובדי אור שהמשימה העיקרית שלהם (או חלק גדול מאוד מהמשימה שלהם) היא לגלם את האור. הם כאן כדי לשמר נוכחות, תדר ורטט גבוהים יותר למרות כל מה שמתרחש בעולם החיצון. 

בזמנים של תוהו ובוהו ובעת אירועים כאוטיים, שומרי אור אלה מתמקדים במודע בגילום האור ומרחיבים אותו אל מעבר לעצמם, כדי לנטרל אתגרים ודחיסות. הם מרוממים את האנושות ותומכים בה בתהליך ההתעוררות המתהווה. 

3. מתמירים

מתמירים צוללים אל תוך השליליות כדי להתמיר אותה ולשחרר אותה אל האור. הדבר משיב את השליליות למצבה הניטרלי האלוהי, מחזיר אותה לנוכחות ולאיזון. מתמירים עשויים לפעול עבור התודעה הקולקטיבית והאנושות כולה על ידי התמרת קרמה מן העבר. 

בנוסף, ישנם עובדי אור רבים שעושים עבודת התמרה על השושלת שלהם. ייתכן ובחרתם להיוולד לשושלת משפחתית שיש בה קרמה שלילית רבה, וכך אתם יכולים לשחרר, לפוגג, לרפא ולעזור לכל השושלת שלכם לעלות לרמת רטט גבוהה יותר. דבר זה בתורו משרת את האנושות.

4. מרפאים

מרפאים משרתים את האנושות, את כדור הארץ, את בעלי החיים, את כל הנשמות וכל הישויות. לריפוי אופנים רבים ושונים. הוא יכול להיות מנטלי, רגשי, פיזי או רוחני. יש צורות ריפוי רבות כל כך. 

אם אתם מרפאים, הקשיבו להדרכה הפנימית שלכם בכל הקשור לצורת הריפוי, לטכניקות הריפוי ולדרכים שבהן אתם יכולים להעניק שירות בעזרת יכולת הריפוי שלכם. עבודת הריפוי, כעובדי אור, כוללת גם את עצמכם. אתם מעלים את הרטט שלכם וממלאים את עצמכם באור כדי שתוכלו לרפא, לשרת, לאהוב ולהדריך אנשים אחרים ולתמוך בהם.

5. יכולת ראייה וחיזוי על-חושית

אלה הם עובדי אור שפתחו את העין השלישית שלהם או את הראייה העל-חושית שלהם כדי לראות מעבר לפיזי; מעבר לצעיף האשליה. ליכולת זו צורות רבות. אתם יכולים לתקשר עבורם או להעניק השראה, עוצמה והדרכה. אתם יכולים גם לראות תחומים הזקוקים לריפוי, לטרנספורמציה או לשחרור ולמקד בהם את האנרגיה שלכם. זה המקום שבו האור, העוצמה והנוכחות שלכם מחוללים את השינוי הרב ביותר.

6 מחזיקי התרשים האלוהי

לכולנו יש תרשים אלוהי ייחודי; תבנית להתעוררות העצמי המלאה שלכם. לכל עובדי האור יש תרשים שכזה, אך מחזיקי התרשים האלוהי מתכווננים אל תוכה באופן פעיל ומחלצים ממנה את הקודים להתעוררות שייחודיים להם. 

בדרך זו הם מגלמים את הקודים שלהם ושולחים אותם לרשת הקריסטלית, לרשת הלבבות האנושיים, באמצעות שירות, או אהבה בכל צורה שהיא. 

מחזיקי התרשים האלוהי מתכווננים אל ההוויה הערה לחלוטין שלהם ומקרינים אותה החוצה. יכולת זו כוללת גם את התרשים האלוהי של התעוררות כדור הארץ והאנושות. הם מתכווננים לתבנית התעוררות זו ומזמנים אותה כדי להביא את ההתעלות לרגע ההווה, לכאן ועכשיו.

7. חולמים

חלימה, התמרה באמצעות חלומות, מסעות בין-ממדים וכניסה אל מרחב החלום מאפשרים לכם גישה לממדי התנסות חלופיים. חלימה היא אמיתית, לכן שימו לב!

מה הם הסמלים בחלומות שלכם? כתבו אותם. מדטו עמם. בכל פעם שאתם זוכרים חלום, הקדישו זמן להרהר בו ולחלץ ממנו אמיתות. מה עשויה להיות ההתגשמות הממדית הגבוהה של אותו חלום? אם אתם חולמים שאתם הולכים לבית הספר, ההתאמה הממדית הגבוהה יותר אומרת שאתם לומדים במצב החלום שלכם. כנשמה, אתם לומדים מיומנויות ויכולות חדשות, כדי שתוכלו להעניק שירות רב יותר.

עבודת אור רבה מתרחשת בזמן החלום. לפני שאתם הולכים לישון, הביעו כוונה לבצע עבודת אור ולהתחבר לעצמי הגבוה שלכם. בקשו מהמלאכים שלכם לגלות לכם מה עליכם לדעת ואז שימו לב! חלימה היא הזדמנות מדהימה לגדול וללמוד.

8. מקבלי מסרים

עובד אור שמקבל הדרכה ומסרים מהאלוהות, מהמלאכים, מהמאסטרים הנעלים, מהמאסטרים הגלקטיים ומהעצמי הגבוה שלו, הוא מקבל מסרים או מבשר.

חלקו מסרים אלה באמצעות סרטוני וידאו, בלוג, הוראה או כתיבה. תהיה המדיה אשר תהיה, תהיה הצורה אשר תהיה, מקבלי מסרים מקבלים הדרכה מהרוח ומעבירים אותה הלאה כדי לשרת את האנושות ואת תהליך ההתעוררות.

9. בוראים ומגשימים של התבנית האלוהית

אלה הם עובדי אור שמעורבים באופן פעיל בטוויית אור במטרה להגשים שינויים חיוביים על כדור הארץ. עבודה זו יכולה להיעשות בצורת התכוונות והגשמה של קווי זמן חיוביים. 

עבודה זו יכולה להיות הגשמת אירועים חיוביים או בריאה של תבנית לאהבה גדולה יותר, לאור גדול יותר או לבריאה-משותפת הרמונית. בוראי התבנית האלוהית מגשימים לא רק למען עניין ורווח אישיים, אלא גם למען טובתם הגבוהה ביותר של כל הישויות, של גאיה, של בעלי החיים וכלל האנושות. 

זוהי הגשמה בצורתה הנעלה ביותר. עובדי אור אלה מגשימים קולקטיבית לטובתו הגבוהה ביותר של הכלל. זוהי עבודה עוצמתית.

10. מדריכי התעלות

אלה הם אנשים אשר מתעלים. הם נכנסים לרמות האור הגבוהות יותר וחולקים את מה שהם לומדים על תהליך ההתעלות. הם מראים לנו כיצד להתגבר על כמה מהמכשולים וכיצד להתכוונן לברכות כדי לעזור לכל מי שיש לו הזדמנות להתעלות.

11. מראי הדרך

מראי הדרך הם עובדי אור שאומרים וגם עושים. הם מראים את הדרך! אולי הם לא מלמדים במודע כמו מדריכי ההתעלות, אלא מגלמים את תהליך ההתעלות וחיים באופן האותנטי ביותר. הם חיים חיים ערים ומלאי השראה, מחזיקים בלבם את הרווחה הגבוהה ביותר של כל הישויות. 

להיות עובד אור?

בכל הקשור לעבודת אור ולסוג עובד האור שאתם, דעו שקיימת סבירות גבוהה שאתם מגלמים רבות מהתכונות הללו. שימו לב להדרכה הפנימית שלכם. בטחו באינטואיציה שלכם בכל הקשור באופן שבו תוכלו להעניק שירות.

אני אוהבת לחזור ולשאול: ״איך אוכל לשרת?״ כאשר אתם שואלים את השאלה הזאת, אתם מקבלים תשובה. הקשיבו להדרכה הפנימית שלכם, פעלו, המשיכו להקרין את אורכם, וחוללו שינוי חיובי בעולם בכל דרך שהיא. 

זאת משמעות היותכם עובדי אור, לא לעמוד למול המצלמה, אינכם צריכים לעמוד על במה, אינכם צריכים אפילו להיות מורים רוחניים. אתם יכולים להיות עובדי אור חשאיים, אם לכך אתם נקראים או אם זה המקום שבו אתם נמצאים עתה. אתם יכולים לחיות חיים רגילים לגמרי, לעבוד בתאגיד, למלא תפקיד במציאות הרגילה. אבל בו זמנית, אתם מקרינים אור זוהר; אוהבים אחרים ותומכים בהם, מעניקים שירות, בוראים חיוביות בעולם.