אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל עקרב

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ב-22-23 באוקטובר, 2021, השמש עוברת ממזל מאזנים למזל עקרב. כאשר מזל עקרב מתחיל, אנו עשויים להרגיש בעליית אנרגיית הטרנספורמציה והשינוי.

עקרב עצמו הוא מזל שמייצג טרנספורמציה ומטמורפוזה, אבל בשנת 2021, הוא גם מבשר על פתיחת עונת הליקויים. ליקויים הם תמיד שערי טרנספורמציה עוצמתיים והם מייצגים שינוי או קפיצה קוונטית ברמת התודעה שלנו.

החיים נוטים לעטות גוון שונה כאשר אנו חווים את עונת הליקויים, ואנו עשויים להרגיש באנרגיה הזאת כאשר השמש נכנסת למזל המים באמצע אוקטובר. מזל עקרב הוא אחד המזלות היחידים שמיוצג למעשה על ידי שלושה סמלים שוניםהעקרב, העיט ועוף החול.

כל אחד מהסמלים הללו מייצג התקדמות או שינוי בתודעה בעודנו חווים את הרמות האנרגטיות השונות של כל סמל.

ברמה הבסיסית, מזל זה נשלט על ידי התכונות של העקרב. העקרב הוא יצור קטן אך עוצמתי. הוא משיל את עורו לעתים קרובות, עובר מטמורפוזה ומצוייד בזנב חד, שאם לא יזהר, יש לו את היכולת לעקוץ לא רק טורפים אלא גם את עצמו.

העקרב הוא עוצמתי וטוטם של מוות ולידה מחדש בתרבויות רבות, אבל אין לו את נקודת המבט של העיט.

האנרגיה של העקרב משתנה והופכת לזו של העיט כאשר המודעות שלו מתחילה להתפתחכאשר הוא מתחיל לשאוף לראות דברים מנקודת מבט גבוהה יותר. במקום לראות דברים מנקודת מבט צרה, נקודת מבט חדשה מתחילה להיווצר. כעיט, אנרגיית העקרב יכולה לראות דברים ממרומים. העיט עדיין מגונן ומתגונן מאוד בנוגע לטריטוריה שלו, אבל ככל שהמודעות שלו ממשיכה להתפתח, הוא מתחיל לראות דברים מנקודת מבט רוחנית יותר. זה המקום שבו הטרנספורמציה הסופית של אנרגיית העקרב מתרחשת, מהעיט לעוף החול.

עוף החול הוא ציפור מיתולוגית שנולדת מאפר התוהו ובוהו וההרס. לידה זו מייצגת את הופעת החדש מתוך הישן ואת היכולת לקחת את הפצעים ואת טראומות העבר ולהפוך אותם למשהו בעל כוח ויופי.

עוף החול הוא יצור מסתורי, אבל הוא חכם ומייצג את אחת מהתפתחויות התודעה הגבוהות ביותר של אנרגיית העקרב. מודעות עוף החול גורסת שכל הדברים משתנים, שהמוות בא בעקבות החיים ושהחיים באים בעקבות המוות.

מסע המטמורפוזה של אנרגיית העקרב הוא דבר מה שכולנו יכולים לאמץ בעונה זו, ללא קשר למזל האישי שלנו. בעודנו נעים דרך עונת מזל עקרב 2021, הנה כמה תאריכים חשובים שיש לשים אליהם לב:

האסטרולוגיה של עונת מזל עקרב 2021

ה-22-23 באוקטוברעונת מזל עקרב

השמש עוברת למזל המים של עקרב ב-22 או ב-23 בחודש, בהתחשב באזור הזמן שלכם. עונת עקרב היא זמן טוב להתמקד ביצירת שינויים טרנספורמטיבים בחייכם, לבחון את בריאות הנפש שלכם ולחזק את האינטואיציה שלכם באמצעות כלי חיזוי.

ה-31 באוקטוברליל כל הקדושים/פסטיבל נקודת האמצע/זריחת הפליאדות

ליל כל הקדושים, ששורשיו בפסיטבל הפאגאני של סמהיין, הוא עת בה מכבדים את תהליך המוות והלידה מחדש. סמהיין ידוע גם כיום נקודת האמצע שבין יום השוויון לבין יום ההיפוך. בזמן הזה של השנה, בשמים המזרחיים, כוכבי הפליאדות מתחילים לזרוח. זריחת הפליאדות היא אירוע שאנשי קדם ציינו כזמן שבו יש לכבד את מחזורי המוות והלידה מחדש בחיינו ולהוקיר את אהובינו שחלפו מן העולם.

ה-1 בנובמברנומרולוגיה

יום זה פותח את הקוד הנומרולוגי של 111, כיוון שזה היום הראשון בחודש ה-11. המספר 111 הוא מספר מלאכים, המציין התחלות חדשות, אנרגיה חיובית ושהמלאכים והמדריכים הרוחניים שלכם קרובים. אם אתם רואים בדרך קבע את המספר 111, הדבר יכול להצביע על כך שאתם מוכנים להתחיל פרק חדש בחייכם שתואם יותר ליעוד נשמתכם. המספר 111 הוא גם מספר מגן, ויכול לציין שאתם מוגנים באופן אלוהי בעודכם מתנהלים בפרק זה של חייכם.

ה-2 בנובמברמרקורי עוזב את תקופת הצל

מרקורי מסיים את הנסיגה האחרונה שלו לשנת 2021 ב-18 באוקטובר, אבל ביום זה (ה-2 בנובמבר) הוא מקבל סוףסוף את כוחו ומהירותו הקודמים. הדבר אמור להביא לפרץ של אנרגיה רעננה, בייחוד בנוגע לעניינים הקשורים לתקשורת, לטכנולוגיה ולחוזים.

ה-4 בנובמברמולד ירחעל במזל עקרב

בזמן זה של מולד הירח, יש לנו אנרגיית מים רבה שזורמת בשמי היקום. אנרגיית המים היא רכה, אינטואיטיבית ומעודדת אותנו לשוט עם הזרם. אף על פי שזוהי אנרגיה יפהפייה שניתן לעבוד עמה, קיימת דינמיקה נוספת שמבעבעת, שעלולה לגרום לנו להרגיש תקועים או אפילו מקובעים או אובססיביים בנוגע למצב. מים עומדים מזדהמים בסופו של דבר, לכן זו אנלוגיה טובה שרצוי לזכור בעת מולד ירח זה. אל תהיו עקשנים מדי או נוקשים בחשיבתכם, אפשרו לעצמכם לזרום כמו מים.

ה-5 בנובמברנגה במזל גדי

נגה הייתה במזל גדי בתחילת השנה הזאת, אבל עכשיו היא חוזרת לשהייה ארוכה. נגה תשהה זמן ממושך מאוד במזל גדי (עד מרץ 2022) בשל הנסיגה הבאה שלה, ב-19 בדצמבר. שימו לב לנושאים שקשורים למערכות היחסים ולכספים שלכם שמבעבעים עתה ובשבועות הקרובים, כיוון שקיימת סבירות גבוהה שאלה יעניקו רמזים למה שנסיגת נגה הבאה תביא עמה. אתם יכולים גם להיזכר בפעם הקודמת שנגה הייתה בנסיגהאוקטוברנובמבר 2018 – כדי לבחון באילו נושאים מדובר אולי.

ה-11 בנובמברהנומרולוגיה של 1111

יום 1111 שמח! הצירוף 1111 הוא אחד מהקודים המספריים העוצמתיים ביותר, המצביע על התעוררות, התקדמות רוחנית ושהמלאכים שלכם קרובים. אם אתם רואים צירוף זה לעתים קרובות, הדבר יכול להצביע על כך שאתם מתקדמים בכיוון הנכון או שאתם עומדים לבצע קפיצה גדולה בתודעה. הדבר גם יכול להצביע על כך שאתם ערוכים עם המקום בו אתם אמורים להיות בזמן הזה בחייכם.

ה-19 בנובמברירח מלא וליקוי ירח חלקי במזל שור

האירוע הגדול של עונת עקרב הוא ליקוי הירח החלקי, שמתרחש במזל שור. זהו הליקוי הראשון במזל שור מאז שנת 2014, והוא יוצר מחזור חדש, אותו נתחיל להרגיש באופן אינטימי יותר בשנת 2022. ליקויי ירח מייצגים שערים של סגירת מעגל, הגעה לשיא וסיומים. חשבו עליהם כעל ירחים מלאים טעונים מאוד שיש להם את היכולת להעצים את כל הדברים שמתרחשים בחיינו, שעלינו לשחרר אותם, לטפל בהם או לוותר עליהם. הרגשות עלולים להיות סוערים בליקוי, ואנו עלולים לחוות תהפוכות בחיינו מפעם לפעם. דעו שליקויים נוטים להאיץ את חלוף הזמן ואפילו לחולל אירועים גורליים. אין זה משנה מה מתרחש, קרוב לוודאי שנגלה שהאירועים שמתרחשים סביב ליקוי, מסייעים לשנות ולשדרג את חיינו בטווח הארוך, גם אם איננו מרגישים כך באותו זמן. שבתאי ומאדים פעילים בליקוי זה, ויכולים לעורר אייציבות, לגרום למתחים מבעבעים לעלות על גדותם. שחרור גדול לאנרגיה מצטברת ברמה הגלובלית אפשרי בעת הזאת.

התמיכה שלכם חשובה.