נשמות תאומות, מחזורי ריפוי ומעבר לנשמות תואמות

מאת: ג׳ניפר הופמן

אוקטובר 2020

תרגום ועריכה: סמדר ברגמן

הערה: תורגם ישירות מסרטון הוידאו.

שלום לכולם, כאן ג׳ניפר הופמן מאתר https://enlighteninglife.com/blog/ ובסרטון הקטן הזה אני מקיימת את הבטחתי ומציגה בפניכם מידע על נשמות תאומות. יכול להיות שחלק מהדברים שתשמעו בסרטון הזה יהיו שונים מהדברים שקראתם עד כה על נשמות תאומות, ייתכן וחלק מהדברים שתשמעו יגרמו לכם מעט אי נוחות.

אך תחילה, נשמות תאומות לא קשורות אך ורק לרומנטיקה, ולכן ברצוני שתוציאו את הרומנטיקה מהסיפור של הנשמות התאומות. מערכות יחסים עם נשמות תאומות יכולות להיות רומנטיות, אבל נשמות תאומות הן כל מערכות היחסים שיש לכם. מערכות היחסים הקרובות ביותר הן עם נשמות תאומותבני הזוג שלכם, אימא שלכם, אבא שלכם, האחים והאחיות שלכם, החברים שלכם, השותפים שלכםושאר האנשים שחולקים איתכם את חייכם.

אז איך נוצרת האנרגיה של הנשמות התאומות? נניח שיש שני אנשיםאדם מספר אחת ואדם מספר שתיים. נאמר שאתם ״אדם מספר אחת״, אז במסגרת מערכת יחסים עם מישהו, זוהי מערכת יחסים מאוזנת, למשל בין בני זוג, חברים, אימא וילדה, ויש לכם מערכת יחסים אוהבת ושלמה. ואדם מספר שתיים עושה משהוהוא בוגד בכם, הוא נוטש אתכם, הוא הורג אתכם, הוא משנה אתכם, הוא רודף אתכם, הוא הורס את חייכם בדרך כלשהי. באופן זה נוצרת טראומה ואתם מאבדים חלק מהאנרגיה שלכם. חלק קטן מהאנרגיה שלכם, עובר לאדם האחר. וכעת, מה שנוצר הוא מצב שאני מכנה בשם ״פער אנרגיה״. ולאדם האחר יש עכשיו חתיכת אנרגיה נוספת, שהוא אינו יודע מה לעשות איתה וחתיכת האנרגיה הזו לא תואמת לאנרגיה שלו.

כעת אתם חיים תקופת חיים נוספת, ויש לכם פער אנרגיה, יש לכם ״חור״ בשדה האנרגיה שלכם, חור שמייצג את הטראומה. אתם מנסים למלא את פער האנרגיה, אתם מנסים לרפא את הטראומה. לאדם האחר יש את חתיכת האנרגיה שאתם רוצים, ולכן, אם אינכם יכולים לקיים מערכת יחסים עם אדם מסוים זה, אתם תקיימו מערכת יחסים עם אדם הדומה לו במידה רבה.

האם תהיתם מעודכם מדוע דומה שלכל מערכת יחסים שלכם, שלכל אדם שעמו אתם יוצרים קשר יש את אותן הבעיות, את אותם הנושאים, שמדובר באנשים דומים, שהדברים היחידים ששונים הם הפנים והשם. הסיבה לכך היא שלכל מערכות היחסים שלנו יש מרכיבים אנרגטיים, הן מבוססות על אנרגיה. הרגש שקיים במערכת היחסים, החלק הרומנטי, נובע מהטראומה האנרגטית הזאת.

לכן, כאשר אתם אומרים ״נשמה תאומה״, אתם מדברים על הטראומה, על הפתרון ועל הניסיון שלכם לקבל את חלק האנרגיה הזה בחזרה. והדרך שבה אנו עושים זאת, היא שאנו יוצרים קשר עם מישהו שנראה, מבחינה אנרגטית, כמו אדם מספר שתיים, שיש לו חתיכת אנרגיה נוספת זו, ואנו רוצים שהוא ייתן לנו את האנרגיה. אנחנו לא רוצים לקחת את האנרגיה, לומר ״היי, זה שלי, תחזיר לי אותה״. אנחנו רוצים שהוא ירפא את הטראומה. ולכן אנו יוצרים קשר עם אדם שכן יבגוד בנו, שכן ינטוש אותנו, שכן ירדוף אותנו, שיתעלל בנו בדרך כלשהי, שינהג בנו לאכשורה בדרך כלשהיכדי שהוא לא יעשה זאת הפעם.

משום שאנו חושבים שהדרך לרפא את פער האנרגיה היא על ידי כך שהאדם האחר יתקן אותו. אנחנו רוצים לתקן ולרפא את העבר ולחזור עליו בדרך שונה. אבל אנו יודעים שלא כך קורה, זה לעולם לא קורה ולכן אנחנו יוצרים מערכות יחסים לא מספקות, בעייתיות וקשות מאוד מתוך מאמץ, מאמץ מתמשך, לתקן את העבר, לגרום לאדם האחר לא לעשות שוב את שעשה בעבר ואת מה שהוא תמיד יעשה, כדי שאנו נוכל לחזור ולחוות שנית את הטראומה, כדי שנוכל לתפוס את חתיכת האנרגיה ולהשיב אותה לעצמנו ולהפוך שלמים שוב בעזרת חתיכת האנרגיה הזאת.

אבל מה שאנו צריכים ללמוד הוא למלא בעצמנו את פערי האנרגיה שלנו. אנחנו צריכים ללמוד להיות אנשים שלמים. ולכן אני קוראת לכך ״להפוך להיות אדם בעל 360 מעלות״. כיוון שאם חושבים על מעגל, הוא מורכב מ-360 מעלות וזהו שדה האנרגיה השלם, המושלם וההולם שלכם. אך יש להיזהר ואם אתם עוקבים אחרי הדברים שאני כותבת, ואם קראתם את הספר האחרון שלי, אתם יודעים שיש ״שלמות אמיתית״ ויש ״שלמות מזוייפת״. וכאשר חסרה לנו חתיכה, אנחנו מנסים למלא אותה בדבר מה, אנו מנסים למלא אותה במערכות יחסים שמייצגות טראומה מן העבר, כדי לתקן בעזרתן את העבר. או אנו יכולים למלא את הפער בהתמכרויות, בהתנהגות כפייתית, בהתמכרות לעבודה, או בפעילות גופנית מופרזת, או באכילה מופרזת או בכל פעילות מוגזמת שהיא, כיוון שהדבר מייצג את חתיכת האנרגיה החסרה שלנו. אנו רוצים להפוך לשלמים, אך אם לא נעשה את ״שיעורי הבית״ שלנו, תמיד נהיה אדם לאשלם, שמחפש שמישהו אחר ימלא את פער האנרגיה במקומו. ואנחנו בוחרים בנשמה תאומה.

יש אנרגיה שהיא מעל ל״נשמות תאומות״ ואני זוכרת כשלימדתי לראשונה את הנושא ״מנשמות תאומות לנשמות תואמות״, היו אנשים שאמרו: ״כן, זה המידע החסר שחיפשתי״ ואנשים אחרים שאמרו: ״לא, זה לא נכון, נשמות תאומות קשור לחלוטין לרומנטיקה, אני רוצה נשמה תאומה כיוון שאני רוצה את השותף הרומנטי, את האדם שאוהב אותי, את האדם שמושלם עבורי״.

ואתם יודעים מה? אם יש לכם טראומה אנרגטית זו, אותו אדם הוא אכן האדם המושלם עבורכם. כיוון שהוא מחזיק באותה חתיכה חסרה שבעזרתה אתם מנסים למלא את הפער הזה. ולכן הוא האדם המושלם עבורכם. אתם רוצים להפוך שלמים, אתם רוצים להפוך הולמים, אתם רוצים שדה אנרגיה שלם ומושלם בעל 360 מעלות, ואתם חושבים שהדרך היחידה להשיג זאת היא על ידי כך שתמצאו נשמה תאומה שמחזיקה בחתיכה החסרה, תתקנו את העבר, תגרמו לה להחזיר לכם את האנרגיה שלכם, על ידי כך שהיא לא תגרום לכם שנית את אותה הטראומהכדי שתוכלו להפוך שלמים.

אבל זה לא עובד ככה. אז כשאנשים אומרים לי: ״אני רוצה נשמה תאומה״. התגובה שלי היא, ושמעתם אותי אומרת את זה הרבה: ״המממ, אני חושבת שכדאי אולי שתשקלו זאת מחדש״. כיוון שזה לא בדיוק מה שזה מתיימר להיות, מערכת היחסים הזאת לא תהיה בדיוק מה שאתם מקווים שהיא תהיה. ולכן הדרך להפוך שלמים, להשלים את 360 המעלות, היא על ידי כך שנרפא בעצמנו את הטראומה שלנו. ועל ידי כך שנוודא שאנו ממלאים את פער האנרגיה הזה בעצמנו. לא על ידי כך שנמצא נשמה תאומה ונקווה שאותו אדם ייתקן את העבר וייתן לנו את האנרגיה הזאת, אלא על ידי כך שנבצע את העבודה האישית שלנו, שנמלא בעצמנו את פערי האנרגיה שלנו.

שמעתם אותי משתמשת לפני כמה שנים במונח ״חורים שחורים רגשיים״, כתבתי על כך כמה מאמרים ולימדתי כמה שיעורים בנושא. כאשר יש לכם ״חור שחור רגשי״, יש לכם למעשה פער אנרגיהפער האנרגיה הופך לחור שחור רגשי עבורכם. ומה עושים חורים שחורים, בחלל חורים שחורים הם דחוסים כל כך, יש להם כוח משיכה חזק כל כך, שהם מושכים הכול פנימה. לכן, כאשר יש לכם טראומה אנרגטית שכזאת, יש לכם למעשה חור שחור רגשי. ולכן מבחינה רגשית, אתם תמשכו את כל שאתם יכולים אל תוך עצמכם, כיוון שאתם רוצים כל כך לתקן את העבר, לרפא את הטראומה ולהפוך שלמים.

וקיימת חלופה, האנרגיה הנעלה יותר היא האנרגיה שאני מכנה בשם ״נשמות תואמות״, וזהו אדם שאין לכם טראומה עמו, וכאשר אתם יוצרים עמו מערכת יחסים, אתם שלמים, מושלמיםנרפאתם. וכך גם הוא, ולכן מדובר בשני אנשים שלמים שיוצרים קשר זה עם זה, והם יוצרים אז מערכת יחסים שמשקפת את השלמות שלהם. אז במערכת יחסים שבין נשמות תואמות, אתם מקבלים שני מעגלים שלמים ומושלמים שמתמשקים זה עם זה יוצרים נקודת מפגש ביניהםנקודת המפגש היא מערכת היחסים, אך בצד אחד קיים אדם מספר אחד שהוא שלם ובצד האחר ישנו אדם מספר שתיים שגם הוא שלם. ומערכת היחסים הופכת למערכת יחסים בין שני אנשים אינדיבידואלים ונקודת המפגש היא הרצונות והתשוקות שיש לכם בנוגע למערכת היחסים הזאת והקשר שביניכם. אבל אתם לא מאבדים את הזהויות הנפרדות שלכם. זוהי מערכת יחסים בממד החמישי, אלה הן מערכות היחסים שאליהן אנו נעים לאחר שאנו מרפאים את הסוג הראשון (שתואר כאן).

אז איך מרפאים את הסוג הראשון? נדבר על כך בסרטון הבא, נדבר על ריפוי פצעי הנשמה, ריפוי הטראומה וארבעת נושאי הטראומה העיקריים הם: טראומת האם, מה שאני מכנה בשם ״חותם האנרגיה האימהירגשי״, שהוא הפצע שנגרם לכם על ידי האם, היא מעבירה את הטראומות הללו אליכם, כיוון שהאימא שלכם היא השותף הקרמתי הקרוב ביותר אליכם. המשימה שלה היא להכין אתכם לקרמה שלכםלאבא שלכם, לאחים ולאחיות שלכם, ואז יש קרמה בין הורה לילד, קרמה משפחתית, כיוון שהמשפחה שלכם היא קבוצת הנשמה שלכם, הם השותפים הקרמתיים שלכם והם מייצגים את פערי האנרגיה ואת החורים השחורים הרגשיים שלכם. ואם אתם תוהים מדוע בני המשפחה שלכם מתייחסים אליכם כפי שהם מתייחסים, הסיבה היא שהם היו אחראים לטראומה הזאת (החתיכה החסרה), הם מחזיקים באותה חתיכה חסרה ואתם מנסים לגרום להם לתקן את העבר כדי שתוכלו לקבל את החתיכה בחזרה, כדי שתוכלו למלא את פער האנרגיה ולהפוך שלמים ומושלמים.

אם לא תעשו עבודה זו בעצמכם, נחשו מה קורה? אתם עוברים ממערכת יחסים אחת למערכת יחסים שניה, מחפשים אחר נשמה תאומה, מחפשים מישהו שמחזיק בטראומה שפצעה אתכם כדי שתוכלו לתקן את העבר, לקבל את החתיכה מהם, לרפא את הטראומה ולהפוך שלמים. אך במקרה כזה, לעולם איננו מגיעים למערכת היחסים של הממד החמישי, אנו ממשיכים לנוע הלוך ושוב בין מערכות יחסים (של הממד השלישי): ״לא קיבלתי את מה שרציתי, בואו ננסה זאת שוב״ ואתם ממשיכים להסתובב סחור סחור במה שאני מכנה בשם ״מחזורי ריפוי״לנצח נצחים. עד שאתם מחליטים ״אני אעשה את העבודה בעצמי, ואהפוך את עצמי למעגל השלם״.

אכין סרטון נוסף שבו אסביר כיצד אתם מגשימים ״מעגל שלם״, איך תוכלו לצאת ממחזורי הריפוי ולעבור לשלמות (מלשון שלם), על ידי ביצוע עבודת ריפוי הליבה. ניפגש בסרטון הבא.

תודה רבה.