דוח אנרגיה לחודש מרץ 2023

מאת: ג׳ניפר הופמן

תרגום: סמדר ברגמן

שימו חגורות והחזיקו חזק, כיוון שאנו נכנסים לתקופה של פעילות אינטנסיבית שהיא תערובת של אנרגיות, טרנספורמציה, פוטנציאלים ואמת.

ייתכן ותרצו לפנות קצת זמן כדי לנוח ולהתאושש החודש, כיוון שהרבה מאוד מתרחש. או ייתכן ותרצו לברור בקפידה את מאבקיכם בעת שאתם מתרגלים לנהל את האנרגיה שלכם מתוך כוונה ותשומת לב רבה יותר למה שאתם צריכים ורוצים בחייכם.

מרץ הגיע והוא כולל התרחשויות משמעותיות, כגון יום השוויון, האידוס של מרץ, ה-4 במרץ (התאריך האהוב עליי), שבתאי ופלוטו שמחליפים מזלות ושער האלפאאומגה של ה-20 במרץ. אנו נמצאים כבר בשער האלפאאומגה ממולד הירח שחל ב-20 בפברואר, והדבר רק מוסיף עוד רמות התרגשות. ומרץ הוא הוא השנה החדשה, כיוון שזוהי תחילת השנה הסולרית החדשה, ולכן שנה טובה ובואו נדבר על דוח האנרגיה של מרץ.

החודש מתרחשים אירועים אנרגטיים גדולים באמת, כמו גם אירועים רבים שמתרחשים מתחת לפני השטח והאנרגיה והפוטנציאל לטרנספורמציה יופיעו בכל פינה. ייתכן ולמרץ יש אווירת קרניבל, הדבר דומה למצב שבו אתם מהלכים וכול הסובבים מנסים למשוך את תשומת לבכם כדי שתבחרו לבזבז את כספכם על מתקן השעשועים שלהם או לקנות את מוצריהם.

מדובר ביותר מאשר נקודת מפנה, זו נקודת הטיה עבור האנושות בעת שההתעוררות הגדולה פוגשת בפוטנציאלים חדשים ופרדיגמת הממד השלישי יוצאת לסיבוב האחרון שלה במחזור הקרמה.

בסיס האנרגיה של החודש הזה הוא ה״רנדוו״, שאין משמעותו פגישה, אלא ״להביא את עצמכם״. ויש לנו נושאים של חופש, נסים, מוטיבציה, אמת ומאסטריות אנרגטית. בלי לחץ, כבר חווינו זאת בעבר. נגמרו החזרות, זהו ליל הבכורה והגיע הזמן להתעורר, לקום, לעמוד, להתעלות ולהאיר. זהו חודש עוצמתי ומלא פוטנציאל בו תוכלו להשתמש כל עוד אתם מניחים את האפשרויות שלכם על השולחן, מארגנים את סדרי העדיפויות שלכם ותובעים לעצמכם את הנסים שלכם.

אחד הנושאים של מרץ הוא הנסים, נושא שאני מתמחה בו כידוע לכם. נסים אינם קסם והם לא מתרחשים באופן אקראי. הם תוצר של כוונה מודעת וממוקדת וכלי אנרגיה בו עליכם להשתמש בכל יום כדי להגשים את המציאות שלכם. נסים הם פשוט תנועה של אנרגיה ממקום אחד לאחר. אם מתייחסים אליהם כאל תנועות אנרגיה, הדבר מסיר את הבלבול והמסתורין האופפים את בריאת הנסים. אם אתם רוצים ללמוד עוד, הצטרפו אליי לשלושה ימים של אתגר הנסים (בחינם ובשפה האנגלית), מה-2 במרץ עד ה-4 במרץ, 2023. להרשמה לחצו כאן.

נסים משמעותם משהו שבורא פלא. חשבו על נסים כעל משהו נפלא וכאלה הם, כיוון שבדרך כלל הם מעבירים אתכם ממקום שבו אין לכם למקום שבו יש לכם, מחרדה להקלה, מאסון לרוגע. כך קורה לי בכל פעם שאני בוראת נסים, כיוון שבדרך כלל הם הוציאו אותי מאסון נורא אל ברכות מופלאות באמת. חלקתי את סיפורי הנסים שלי פעמים רבות ואעשה זאת שוב בסדנה.

הרבה כל כך מתרחש במרץ ואני לא יודעת היכן להתחיל ולכן אתחיל את דוח האנרגיה של החודש על ידי בחינת ההיבט הראשון של מרץ והוא הנומרולוגיה. מרץ 2023 הוא חודש המתאפיין בספרה אחת (1), 3 + 7 = 10, שמצומצם ל-1. מעניין לציין שהיום האחרון של פברואר התאפיין גם הוא בספרה 1. המספר הזה מסמל התחלות חדשות ואת הצעד הראשון קדימה. המסע הארוך ביותר מתחיל בצעד ראשון ועבורנו, משהו אחר נכון כאן, השלב הבא במסע שלנו מתחיל כאשר אנו עושים צעד בכיוון אחר. זה מה שקורה במרץ והדבר מתאים לחודש של התחלות שבא לאחר פברואר שהתאפיין במספר 9, מספר הסיומים. ומעגל האנרגיה נמשך.

כמו כן, בעודנו מתחילים את מרץ, אנו חווים את שער אלפאאומגה שהחל בעת מולד הירח, ב-20 בפברואר. היה זה מולד ירח עוצמתי שהפעיל אנרגיה רבה והיה מלווה בפעילות כבדה מאוד של התפרצויות סולרית, אותן אנו מרגישים עדיין גם עכשיו. מרץ גם מתחיל בצמידות מדוייקת יפהפייה בין צדק לנגה במזל טלה, שמעניקה דגש נוסף לפרדיגמת האנרגיה של מרץהנסים, מאסטריות אנרגטית, אמת, חירות ומוטיבציה.

היום הגדול הראשון במרץ הוא ה-7 לחודש, כאשר שבתאי נכנס למזל דגים. הדבר מתחיל מחזור אנרגיה נוסף שהחל בפברואר 1991, הפעם האחרונה ששבתאי שהה במזל דגים. הרהרתי בכך והבנתי כמה זמן עבר. הבן הצעיר ביותר שלי היה בן שנתיים אז, היום הוא בן 34. אני יודעת שהרבה התרחש בתקופת שלושים השנים הזאת ואנו מתמודדים עם כמה אנרגיות אפלות ודחוסות מאוד היום, שרבות הופעלו באותה תקופה בשנת 1991. ראו מה קרה בעולם אז.

הייתה זו ראשית ההתעוררות הרוחנית שיצרה את הבסיס למה שאנו עושים היום. ועם שבתאי שנכנס שוב למזל דגים, הגיע הזמן לעלות כמה שלבים ולהרהר בהבנה הרוחנית, בבגרות ובניסיון שרכשנו בשלושים השנים האחרונות.

אז אם הייתם מבולבלים לגבי הכיוון, המשימה או התכלית הרוחניים שלכם, או אם התבאסתם בגלל השרלטנים הרוחניים שמשתמשים בתנועה הזאת כדי לרמות ולתפעל אנשים, הדבר מגיע אל קיצו עכשיו. שבתאי ישהה במזל דגים עד פברואר 2026 ואנו נהיה עדים לשינויים רבים בהרכב הקהילה הרוחנית בשנתיים הבאות. מורים חדשים יופיעו, מורים ישנים יעזבו, ואלה שהפעילו מניפולציות על הקהל שלהם ייחשפו וירדו לשוליים.

שבתאי במזל דגים מביא תחושת סדר ובגרות לחיים הרוחניים שלנו, בייחוד עם נפטון במזל דגים. אסטרולוגים מסוימים אומרים שהדבר יביא תקופה חשוכה, אבל אני לא סבורה כך. שבתאי הוא המורה, המחנך, המנהל שלא יסתפק בפחות ממושלם ויתעקש שנסיים את מה שהתחלנו לפני שנעבור למשהו אחר. אני מאמינה ששבתאי במזל דגים יביא סדר לתוהו ובוהו ולבלבול הרוחניים שחולל נפטון בדגים מאז פברואר 2012.

אני גם חושבת ששבתאי בדגים יימתן קצת את הרודנות שחווינו בעת האחרונה. הרבה מכך החל עם שבתאי במזל גדי, בייחוד כאשר הוא היה בצמידות לפלוטו מינואר עד מרץ 2020. מה קרה אז?

הירח המלא ב-7 במרץ מתרחש במעלה 15 במזל בתולה ואין לו היבטים מיוחדים אבל הוא מביא אנרגיה מעניית לחודש זה בעודו יוצר היבט מסייע עם אורנוס, שנמצא עכשיו במזל שור. עם מרקורי במזל דגים ושבתאי שנכנס לדגים בתאריך זה, וכיוון שמזל בתולה הוא האוקטבה הנמוכה יותר של מזל דגים, יש לנו בחירה מעניין בין המרפאהקדוש המעונה לבין המודעות הנעלה.

השאלה שלנו היא, האם נקריב את עצמנו לטובת ריפוי ושמחה של אחרים או האם נשרת את עצמנו? האם אנו ״מעניקים שירות״ כמשרתים או ״עומדים לשירות״ כמאסטרים עוצמתיים? עניין זה היה תמיד בלב המחזורים הקרמתיים וקבוצות הנשמה שלנו ויהיו לנו עוד הזדמנויות לקבל החלטות אלה השנה. עמודי הטווח העיקריים של הקרמה שלנו מופעלים כדי שנוכל להתקדם מתוך חירות ברורה, במקום לשהות בבתי הכלא האנרגטיים של ההיערכויות הקרמתיות המרכזיות שלנו.

לאחר מכן, חל יום השוויון ב-20 במרץ, שהוא השנה הסולרית החדשה שלנו. בזמן הזה מתחילה השנה החדשה באמת. ואחרי מולד הירח בזמן הזה במעלה 0 במזל טלה יבוא מולד ירח ב-20 באפריל במעלה 29 במזל טלה, עוד שער אלפאאומגה. אלה מביאים הזדמנויות לסגירת מעגל, לשקילה מחדש ולכיול מחדש אנרגטי. יש לנו אנרגיה כפולה של מזל טלה שתביא מוטיבציה, התרגשות ופעולה נועזת. זוהי גם תקופת האביב בחצי הכדור הצפוני, וכיוון שאני מתגוררת בדרום, שם האביב מגיע מוקדם, אני נהנית מסימנים של צמיחה חדשה וחיים חדשים בסביבתי. אלה מכם שנמצאים באקלים קר יותר יהיו עדים לכך בעוד כמה שבועות.

אם לא הצלחתם להחליט או הייתם מעט מבולבלים, התכוננו למנה כפולה ומכופלת של אומץ ותשוקה לחופש. מזל טלה הוא החלוץ, לוקח הסיכונים, זה שמביט אל הלא נודע ומגלה מה נמצא שם. אף על פי שלא תמיד הוא מקבל את ההחלטות הטובות ביותר, הוא אמיץ, סקרן ורוצה לדעת מה נמצא מעבר לאופק. ובסביבות ה-15 למרץ, מאדים יוצא סוף סוף מצל הנסיגה שלו ואנו יכולים לראות קצת תנועה ופעולה אמיתית.

ואז מאדים, פלנטת הפעולה והמושל הפלנטרי של מזל טלה, עוזב סוף סוף את מזל תאומים ב-26 במרץ, לאחר שהייה ארוכה מאוד שהחלה באוגוסט 2022. מדובר בשהייה ארוכה מאוד של מאדים במזל אחד, בייחוד מזל שמושל בקרמה, בתקשורת ובנסיעות, תוך כדי כך שהוא יוצר גם בלבול, ספק וחשיבת יתר. לכן, אם תהיתם מה צריכים להיות הצעדים הבאים שלכם, מהו הנתיב הטוב ביותר או מה הדבר הטוב והנכון ביותר לעשות, תוכלו לקבל מעט בהירות בסוף החודש כאשר מאדים משלים את מסעו הארוך בתאומים וממשיך הלאה.

הלך רוח זה השואף להרפתקות ישרת אתכם היטב במרץ, בעת שאתם בוחנים אופקים חדשים עבור עצמכם, משאירים את הדרכים הישנות והעייפות מאחוריכם, בכלל זה כל דבר שמרוקן את האנרגיה שלכם. אם לא הייתם יכולים או מוכנים לשחרר מערכות יחסים שבאמת לא משרתות אתכם בשום דרך, שגוזלות את שמחתכם, ושלא אוהבות, מכבדות ומוקירות אתכם, מרץ יראה לכם את הכיוון אל שמחתכם.

עכשיו, מה שיקרה תלוי בנכונות שלכם לברוא את הפרדימה החדשה שלכם בממד החמישי, לעשות ״רנדוו״ עם משימת הנשמה החדשה שלכם המדברת על שמחה וזו תהיה החלטה אישית שיהיה עליכם לקבל. זכרו שלכל החלטה יש השלכות וכל שינוי אנרגטי כולל כיול מחדש, דבר שיכול להותיר בחוץ אנשים ומצבים מסוימים, אבל זו גם החלטה שלהם.

מילת המפתח להצלחה במרץ היא ההבחנה, היכולת להחליט מה נכון וטוב ביותר עבורכם ומה משרת את הכוונה שלכם, וקבלה ומתן כבוד לבחירות של אנשים אחרים כחלק מהריבונות האנרגטית שלהם.

כן, יש תוהו ובוהו רב בעולם עכשיו, אבל תוהו ובוהו הוא חלק ממחזור ההתעלות והוא סימן שאנו מפוררים את פרדיגמת הממד השלישי ומשלבים אור רב יותר ותדרים גבוהים. לכן, החזיקו באורכם, זהרו בעוז והביעו כוונות חזקות ועוצמתיות לשמחה שתביא לכם השראה, שתעודד אתכם ושתניע אתכם ואנשים אחרים.

העולם זקוק לאור שלנו ואנו יוצרים את הקהילות שלנו בממד החמישי עכשיו. יש לכם תמיכה במסעכם, בעת שהתדרים שלנו עולים והרצון שלנו שחיים מלאי אנרגיה בממד החמישי ואיכויות הקהילה, החיבור, שיתוף הפעולה והיצירתיות יהיו הפרדיגמות החדשות שלנו, דוחף אותנו למצוא את המשפחות האנרגטיות, החברים האנרגטיים שלנו וליצור קהילות אנרגטיות. זה מתחיל החודש.

שיהיה לכם חודש נהדר

יבורך מי שיודע לפרגן