דוח אנרגיה לחודש יולי 2024

מאת: ג׳ניפר הופמן

תרגום: סמדר ברגמן

השנה חולפת לה במהירות והנה הגענו כבר לחודש השביעי, אבל אני לא חושבת ששארית השנה תנוע בקצב הזה. אנו פשוט נמצאים עכשיו בתקופה של אנרגיה פעילה מאוד ויולי מניע את התהליך הזה במהירות רבה אף יותר. עם פורטל אלפא אומגה פעיל ביותר, נפטון שנמצא בתנועה, דגש על פלוטו ותנועות אנרגיה גדולות נוספות, אלה הם זמנים משמעותיים.

לעתים קרובות אני שומעת אנשים מדברים על השיגעון בו לקה העולם, וזה דבר טוב. ההבנה עד כמה העולם הפך לא מאוזן, נטול יושרה ולא ערוך עם האור והרוח אפשרית לנוכח ההתעוררות שכולם חווים. לא קל לעבור מחושך לאור, אבל הכרחי.

ועתה, לאחר שהשגנו מסה קריטית ומומנטום קריטי בתחום זה, הדרך היחידה היא מעלה ואנו מוכנים להתמודד עם הורדות גדולות ותנועות אנרגיה ביולי. חגרו חגורות, זה יהיה חודש עמוס נוסף והעומס יימשך עד ספטמבר. זהו הנושא של דוח האנרגיה של חודש יולי 2024. 

יולי הוא אחד החודשים החמים ביותר בשנה, ובארצות הברית אנו חוגגים את יום העצמאות ב-4 ביולי, ובצרפת חוגגים את יום העצמאות ב-14 ביולי. אני חושבת שהחגיגות השנה יהיו בעלות משמעות מיוחדת, כיוון שאנו חוגגים רמה חדשה של עצמאות רוחנית ואנרגטית, שתהיה מוחשת ברמת הממד השלישי. אנו משתחררים מהחשכה של פרדיגמת הממד השלישי ונחשפים לאור, לחופש ולריבונות של הממד החמישי.

אתם יכולים להתרגש לנוכח האירועים הללו, אבל אל תשבו ותחכו שהם יתרחשו, כיוון שכפי שתוכלו לראות, זה תהליך של תנועת אנרגיה, שינוי פרדיגמה ומעבר שכולל שחרור כל מה שלא משרת אותנו עוד, לתמיד. לא ניתן עוד לחזור לאחור. זה הזמן לנקות ולשחרר את כל האנרגיות, כדי שנהיה מוכנים לפעולה של אוגוסט וספטמבר. העניינים יכולים להפוך מעט אינטנסיביים בתקופה הזאת, אבל תוהו ובוהו הוא תוצר לוואי של התפוררות וזה מה שמתרחש בעת ההתעוררותהמציאות שאנו מהווים חלק ממנה מתפוררת (מתפרקת), כיוון שהאנרגיה הישנה לא תומכת עוד במציאות המשתנה. 

וכאן ההבחנה שלנו הופכת חשובה, כאשר אנו בודקים מה נכון עבורנו ומה לא רלוונטי עוד לפרדיגמות החדשות. תהליך זה יהיה ייחודי לכל אדם ואדם, ולכן אל תסתכלו על מה שאחרים חווים ותנסו לבחון את ההתנסות שלכם בהשוואה לשלהם. כולנו צועדים בנתיב אינדיבידואלי, גם אם מדובר באותו מסע. 

חודש יולי נושא את המספר שש (6) בנומרולוגיה. שש הוא מספר ״הירידה״, כאשר אנרגיה יורדת אלינו ואנו יכולים לכנות זאת גם בשם ״הורדות״. ואלה תהיינה גדולות החודש. ראשית, כיוון שאנשים רבים כל כך מתעוררים ודורשים טרנספורמציה, ושנית, משום שאנו גם יוצאים מהפרדיגמות הישנות של הממד השלישי ועוברים אל תדרים חדשים. ככל שנהיה פתוחים יותר לקבל אנרגיה חדשה, כך נקבל אנרגיה רבה יותר. 

חשבו על היקום כעל בריכת אנרגיה עצומה שמכילה כל תדר, שרק ממתינה שניפתח כדי לקבל עוד אנרגיה בתדרים גבוהים יותר. כל דבר שאליו אנו מוכנים, שאותו אנו מבקשים, שעמו אנו יכולים להיערך, אותו נקבל. לאנרגיה הזאת יש תוצאות מיידיות לגבי כל דבר בכל מקום. וזאת משום שקיימת כמיהה רבה כל כך לשינוי, לאיזון, להולמות ולחיבורים ולקהילות של הממד החמישי, שהאנרגיה מגשימה צורך ונעשה בה שימוש באופן מיידי. הכול משתנה עכשיו ובמהירות רבה מאוד, כפי שאתם יכולים להיווכח בחייכם שלכם. 

ובכן, ביולי השמש, מרקורי ונגה נמצאים במזל אריה והם ניצבים מול פלוטו, בעת שהוא נסוג ממזל דלי חזרה אל מזל גדי לביקור האחרון שלו שם. זהו היבט ייחודי נוסף לאנרגיה של יולי. ואף אחת מהפלנטות הללו תהיה שוב בצמידות לפלוטו במזל גדיחוץ מאשר נגה. וזה מוזר קצת.

ב-25 בינואר, 2008, נגה הייתה במעלה אחת במזל גדי, כאשר פלוטו היה במעלה 29:59 במזל קשת, ממש לפני שנכנס לגדי. נגה תהיה במעלה אחת במזל גדי כאשר פלוטו יבצע את המעבר האחרון שלו במעלה 29:59 במזל גדי, בעת שהוא עוזב את המזל הזה לתמיד, ולא ישוב עליו במשך 250 שנים.

היבט מעניין נוסף ביולי והיבט שיש לו השלכות רבות על הנתיב הרוחני שלנו, הוא נסיגת נפטון שהחלה ב-3 ביולי ותמשיך עד דצמבר. אמרתי לעתים קרובות שנפטון נכנס בשקט למזל דגים בשנת 2011, ממש לפני ההתרגשות הגדולה של 2012 והוא עבד שם בשקט ברקע מאז ועד עתה. 

נפטון מושל במזל דגים ולכן המיקום שלו עוצמתי במיוחד והוא החזיק בפורטל רוחני זה פתוח מאז 2011. חשבו על כל הפעילות לה היינו עדים מאז 2011, כל האתגרים, השינויים, הצמיחה וההתרחבות, ההתעוררות וההתעלות ובשעה שכל זה התרחש, נפטון ישב לו בשקט במזל דגים ווידא שנתיב רוחני פתוח עבורנו שם. עכשיו מצטרף אליו שבתאי והדבר יעזור לנו לקרקע ולשלב את האנרגיה הזאת, כדי לוודא שנתיב ההתעלות הוא אינטגרציה מלאה של הממד השלישי והממד החמישי ולא בריחה ממציאות שקשה לנו יתר על המידה. זכרו שאנו בוראים ״גן עדן עליי אדמות״. ההתעלות הוא אינטגרציה, לא השתלטות.

הנושא של יולי סובב סביב הפעילות שכולנו נקראים לבצעשחרור, התרחבות, היערכות ומינוף. מדובר במציאות שלנו, בביטוי התדר האנרגטי שלנו בממד השלישי. את מה שאנו חווים ברמה האנרגטית, אנו מבטאים ברמת הממד השלישי. אלה הדברים שאנו הופכים לממשיים, אלה דברים שאנו בוראים בחיינו על כל ההיבטים שלהם. אם אנו רואים את חיינו כביטוי אנרגטי, אנו יכולים להתחיל להרגיש עוצמתיים יותר ולחוש בנוח עם תהליך השינוי, כיוון שמדובר פשוט בתהליך של שינוי קלט האנרגיה בו השתמשנו כדי לברוא את פרדיגמת הממד השלישי שאנו מכנים בשם ״מציאות״. 

אנו יכולים לנהל את הפעילות האנרגטית ולשלוט בה על ידי זכירת המילה ״מציאות״אלה הם הדברים שאנו הופכים לממשיים, זוהי הפרדיגמה האישית שלנו של הממד השלישי. המציאות שלנו נוצרת על ידי האמונות, המחשבות, המילים והפעולות שלנו. היא נוצרת על ידי האנרגיה שאנו מאפשרים בחיינו והדברים שאנו מאפשרים להם להתחבר אלינו או הדברים שאנו מתחברים אליהם. 

משמעות הדבר היא להפסיק להתנגד, להפסיק להילחם בשינויים שאנו חייבים לחולל גם אם אנו מפחדים מהתוצאות. ובמקרים רבים, כניעה משמעותה להפסיק להתנגד לאלה שרוצים להישאר היכן שהם או מי שהם ושאינם מוקסמים מהאור כמונו. זה בסדר לשחרר את אלה שמתנגדים למאמצים שלנו, כיוון שהם לא באחריותנו והנתיב שלהם אינו חלק מהנתיב שלנו.

החיבור שהיה לנו עמם, יהיה אשר יהיה, לא נועד להיות נתיב קבוע של ריפוי ומאמץ מתמשך לפתור או לפרום את הקרמה והטראומה של העבר. ברגע שאנו מקבלים את הבחירות שלהם וממשיכים בדרכנו, אותו חלק שלה נתיב נסגר וכך גם המחוייבות שלנו אליהם, להווה ולעתיד שלהם. 

כניעה היא פעולה של ״אפשור וקבלה״. היא מאפשרת לנו להפסיק להיאחז ולהתקדם, להעניק רשות לטרנספורמציה (אפשור) ולהיות פתוחים לקבלת אנרגיה חדשה. אין זו הוראה או פקודה, זו רק הזדמנות לנסות משהו חדש. והדבר נכון גם לגבי עבודת ההתעלות שלכם. אם ביצעתם עבודה זו במשך זמן רב, יכול להיות שאתם כבר קצת עייפים ורוצים לעשות משהו אחר. לכו על זה. 

הנה דוגמה: אם עקבתם אחר האתר האסטרולוגי (הארנבת שבירח), אתם יודעים שהיוצרת שלו הכריזה בשבוע שעבר שלאחר שהיא העניקה תחזיות אסטרולוגיות בחינם במשך כמעט חמשעשרה שנים, היא תחדול מכך ותפנה את תשומת הלב לקהל המנויים המשלם שלה. אנשים מסוימים אומרים שזה מהלך נועז שלא תומך בקהל שלה. אני רואה זאת כהתקדמות טבעית מבחינת העבודה שהיא מרגישה מחוייבת לעשות ושמביאה לידי ביטוי יותר מהכישורים והכישרונות שלה, משרתת קהל שמוכן לרמות חדשות של מחוייבות. היא מוכנה להעביר את השרביט לאדם הבא, בעודה עושה את מה שמזין עתה את נשמתה. 

זהו זמן של שינויים ועם אנרגיית ״הירידה״ של יולי, אנו מקבלים עוד הורדות אנרגטיות, עוד הזדמנויות לטרנספורמציה ולהיות עדים לטרנספורמציה. זו העבודה שבאנו לכאן לעשות והיא תוצאה שמה שבאנו לכאן לברוא. אני יודעת שבנקודה מסוימת היה עלינו להתחיל לראות את תהליך האינטגרציה הגדול מתרחש, את הקץ הממשי וההתפוררות המלאה של הממד השלישי, את חשיפת השחיתות והמערכות השבורות, ואת ההתעוררות המתרחבת והכניסה אל המציאות הלאנודעת, כיוון שלשם מועדות פנינוואנו כבר נכנסנו אליה. 

הממד החמישי הוא מציאות לאנודעת, פורטל חדש של פוטנציאל אנרגטי, פרדיגמה ממדית חדשה, ואנו טסים באפלה ללא מפה. בעוד שהממד השלישי הוא פרדיגמה של קרמה ומציאות ש״נוצרת עבורכם״, במסגרתה עליכם לפתור קרמה, טראומה ולהעלות את הרטט לרמה שתאפשר לנו לעבד את הממד השלישיהממד החמישי הוא פרדיגמה ״שאנו יוצרים בעצמנו״, שלא מכילה את גורל הקרמה. מקום זאת, זוהי פרדיגמה של פוטנציאל טהור ואנו נכנסים לממד החמישי עם מעט יותר מאשר כוונה ותהיה המציאות שנברא אשר תהיה, היא תואמת לתדר ולהיערכות האנרגטיים שלנו.

אני חושבת שלפעמים זו הסיבה מדוע אנו מתקשים כל כך לתפוס את משמעות הממד החמישי, אנו רגילים כל כך להתמודד עם מציאות אותה עלינו לעבד, המלאה באנשים ובמצבים שעליהם עלינו להתגבר כדי למצוא שלווה, שמחה ואהבה, שכאשר אנו מגיעים לממד החמישי, אנו נדהמים לגלות שהיא מישור שומם שעלינו לבנות עליו. וזה לא דומה למעבר לבית ללא רהיטים; הדבר דומה למציאת חלקת אדמה ולצורך להחליט היכן יעמוד הבית כדי שנוכל להתחיל לבנות אותו. 

אין משמעות הדבר שאנו נכנסים לממד החמישי בידיים ריקות וללא משאביםיש לנו את מלוא הניסיון והמומחיות, הידע, המיומנות, הכישורים, הכישרונות ויכולות שחידדנו לכדי שלמות בממד השלישי, ועכשיו אנו יכולים לממש אותם עם פחות מגבלות או מחסומיםזכרו שהממד החמישי הוא פרדיגמה של פוטנציאל טהור. זה המקום שבו אנו זוכים לחולל ניסים ולהתחבר לאנרגיית הבריאה של הממד החמישי. 

אנו נמצאים בנקודת הכרעה, בנקודת מפנה, בנקודת פיתול. נקודת ההכרעה מתארת נקודה בתהליך ההתעלות שבה אנו חייבים לחולל שינוי, איננו יכולים להמשיך בנתיב בו הלכנו, משום שזו אינה אופציה עוד. נקודת מפנה היא הרגע שבו אנו מחליטים אילו שינויים נחולל ונקודת הפיתול היא המקום שבו אנו מחוללים את הטרנספורמציה הזאת. 

נקודת הפיתול היא המקום שבו אנו נשברים, מתכופפים או משתנים והיא יכולה להיות סיום של מערכת יחסים, בגידה, אובדן משרה וההבנה שאתם מבזבזים את הזמן והאנרגיה שלכם על נתיב התעלות של מישהו אחר, על מחלה או אירוע בחיים שגורמת לכם לעצור ולבחון מחדש את בחירות החיים שלכם עד לאותו רגע. 

אנו חיים בזמני תהפוכות, אבל תוהו ובוהו הוא תוצר לוואי של התפוררות ואנו נמצאים במסה קריטית ובמומנטום קריטי כאן. הכול מתכנס לצ׳ונאמי אחד גדול של אנרגיה, שסוחף את כל שנמצא בדרכו.

לא ניתן לעצור את התהליך, כל שאנו יכולים לעשות הוא ללמוד להסתגל ולאמץ את המסע, כיוון שזו נסיעה פרועה שתיקח אותנו לגבהים גבוהים יותר של הממד החמישי ולהתפוררות נוספת של הממד השלישי, עד אשר תתרחש אינטגרציה מלאהאין זו תחזית אלא יותר התבוננות במה שמתרחש בעולם. אנו יכולים לחשוב שהעולם נפרד מאיתנו ומה שמתרחש ברמה זו לא קשור להתעלותאבל זו טעות. 

וזו אמונה מגבילה מאוד, כיוון שמה שמתרחש בהתעלות משתקף בעולםזכרו שאנו בוראים ״גן עדן עליי אדמות״ באופן אינדיבידואלי וקולקטיבי. ולכן הכחשת מציאות הממד השלישי והרצון להעמיד פנים שהעולם לא קייםלא תעזור כלל וכלל. אנו מחוללים שינוי בעולם ואנו משלבים את הממד החמישי אל תוך הממד השלישי, ולכן שמרו על החיבור לממד השלישי פתוח, כדי שתוכלו להציף אותו באור וברטטים גבוהים.

יולי הולך להיות חודש בהילוך גבוה ולכן המשיכו להאיר בגדול ולהפיץ רטטים גבוהים, כיוון שיש הרבה אנרגיה שעמה אנו צריכים לעבוד ודברים רבים אותם נוכל להאיר.

שיהיה לכם חודש נהדר.