הגשמה רוחנית

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

תרגום: סמדר ברגמן

בזמנים בהם אנרגיות אינטנסיביות נוכחות ורגישות מוגברת קיימת בברור בקולקטיב, ההדרכה הפנימית מעניקה תובנות עוצמתיות ועמוקות. הבמה הפלנטרית הזאת מעניקה שפע הזדמנויות משמעותיות להכנת העצמי לשינויים הקרבים, למעבר לקווי זמן נעלים יותר על ידי הצבת מטרות לטווח הקרוב וכוונות בעלות תכלית נעלה יותר. 

בעת שהחיים מאיצים על פלנטה מתעלה זו וצוברים תנופה, חיוני לשחרר התקשרויות אל העבר ולהתחבר למיקוד עמוק יותר ברגע ההווה. על ידי שחרור

נרטיבים ישנים וקידום בברכה את העכשווי והחדש, אנשים מתעלים מתעצמים ומעצבים עתיד בהיר יותר באמצעות מודעות ערה ועל ידי פעולות מחושבות ורבות השראה. 

כינון גבולות ברורים מתוך כוונה ותכלית יעזור מאוד ליצור יסוד ומבנה איתנים לפיתוח יציבות לנוכח הדינמיקות וחוסר הוודאות של החיים. על ידי בחינת העדיפויות וההתחייבויות הנעלות יותר של העצמי, על ידי התאמתן לתכלית האמיתית שלהם, אנשים יכולים לרתום את האנרגיה באופן יעיל יותר ולהימנע מלפזר אותה בקרב עיסוקים לא מספקים.

תהליך בחינה זה יכול גם להתרחב לכדי ארגון הסביבה החיצונית, ולייצג שחרור של אנרגיות תקועות וסלילת דרך להזדמנויות חדשות ולצמיחה פנימית. 

פיתוח קשרים אמיתיים עם העצמי ואחרים, כולל עם עולם הטבע, זוכה לדגש כמנהג טרנספורמטיבי בשלב זה של שינוי פנימי. הכרה בקשרים ההדדיים של כל היצורים ואימוץ אחדות היקום יוצרים שינוי משמעותי בתפיסה ומאפשרים למערכות יחסים אותנטיות להתרחב. 

על ידי השלת המסכות המזויפות והתפיסות הנשלטות על ידי האגו, אנשים מתעלים ינהלו אינטראקציות שיש בהן משמעות, שמקדמות הבנה הדדית ורווחה קולקטיבית.

באופן מהותי, זרעי כוכבים מנווטים מבעד לשינויים האנרגטיים הללו ומאמצים רגישות כזרז להתפתחות אישית, שמחייבת גישה הוליסטית, גישה שמשלבת בחינה פנימית, הצבת גבולות וחיבור עם העצמי הנעלה ובנייתו.

באמצעות כוונה שקולה וחיים מודעים, אתם חווים חיבור הדדי לכל צורות החיים בעת שהעצמי יוצא למסע של גילוי והתעצמות של העצמי האותנטי, המוביל לחוויות טרנספורמטיביות ומספקות באנרגיית כדור הארץ החדש. 

מתן אמון בתהליך זה והיותכם פתוחים לשינויי ההתעלות, סוללים את הדרך לעתיד שערוך עם השאיפות העמוקות ביותר והפוטנציאל הגבוה ביותר של העצמי.

זרעי כוכבים, אנשים בעלי מודעות רוחנית ועם חיבור חזק לאלוהי, הם נשמות עתיקות ומפותחות שהתגשמו מחדש על כדור הארץ כדי להקל על הטרנספורמציה שלו. הן מצויידות ביכולות ובכישורים רוחניים, כגון יכולות עלחושיות של ראיה ושמיעה, מיומנויות אנרגיה, אופני ריפוי מכל הסוגים וכן הלאה וכן הלאה. תכלית זרעי הכוכבים היא לעזור לאנושות להתעלות לממדים גבוהים יותר ולתרום להתפתחות הרוחנית של הפלנטה. 

בעת שזרעי כוכבים מנווטים את תכליתם על כדור הארץ, תמיד חשוב שישמרו על היערכות עם תדרי האנרגיה וגבולות האנרגיה שלהם, ויכירו בכך שהם אינם אמורים לשאת את כל המשאות הכבדים. 

על ידי היותם נאמנים לעצמם ובכך שהם מאפשרים לאחרים לפגוש אותם ברמה האנרגטית שלהם, זרעי הכוכבים ישלימו את תכליתם ויתרמו תרומה חיובית לתהליך ההתעלות הקולקטיבי.

מציאת תשוקתכם בעודכם מתעלים כרוכה בחשיפת העצמי האותנטי שלכם שקבור עמוק מתחת לציפיות החברתיות. באמצעות ריפוי וטרנספורמציה, פצעי העבר הופכים לעוצמות ולערכי ליבה, ומה שפעם דומה שהחליש הופך למאסטריות פנימית ולחכמה אוניברסלית. 

קבלת הדואליות והסתירות היא חלק ממסע ההתעלות לכיוון האותנטיות, השלמות וההארה. 

״הורדות״ של תודעת אחדות מפעילות ניקויים וכיול מחדש של צ׳אקרת הגרון, צ׳אקרת העין השלישית וצ׳אקרת הכתר, מעצימות היערכות עם אמת האחדות האינסופית. בעת שההורדות הללו מהדהדות בקולקטיב, רטטי עובדי האור מגביהים אל האהבה והאור. 

תהליך ההיערכות מגיע לשיאו בעונת מזל דגים. הוא מעודד חקירה פנימית לצורך ריפוי והתעלות מעל לאנרגיות ולרטטים דחוסים יותר. הזמן הפלנטרי הזה מעניק הזדמנויות אידיאליות להתרחבות הנשמה ולגילום אהבה ללא תנאי, עם תמיכה הנגישה למסע טרנספורמטיבי בדרך לריפוי עצמי ולרוממות קולקטיבית. הקולקטיב המתעלה מחזיק במפתח לתהליך עוצמתי זה. 

בטחו בחכמה הקוסמית של היקום שתדריך אותנו במסע ההגשמה העצמית וההתעלות שלנו. הוא כרוך בהתמסרות לתזמון האלוהי, באימוץ אתגרים כהזדמנויות ללמידה ולצמיחה גבוהות יותר, מחבר אותנו לתכלית נעלה יותר שמעבר לתפיסות המוגבלות שלנו.

אמון זה מעצים את המתעלים להתגבר על עיכובים באמצעות חוסן והסתגלות המובילים לשלוות נפש ולרגיעה. בסופו של יום, אמון הופך למשואה של אור מנחה, המובילה להגשמה רוחנית ולהיערכות רטט עם הזרם האוניברסלי של בריאת אור המקור.

בשירות אוהב ומסור לעובדי האור.

Ascension Lightworkers