אירועים שמימיים

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

תרגום: סמדר ברגמן

הן ליקוי החמה והן ליקוי הירח שיחולו ב-2024 עשויים להביא לשינויים אינטנסיביים ופתאומיים, בייחוד במערכות היחסים של אחדעלאחד. ליקוי החמה שיחול ב-8 באפריל יקדם גם שינויים הקשורים לשמירת הסביבה, לקידום שוויון ויצית דחף חזק לטפח חיבורים עמוקים יותר עם הסובבים אתכם.

בתקופה הבאה הזאת שבין הליקויים, קיימת תכופות תחושה של אנרגיה וטרנספורמציה מוגברות. זה זמן לחשבון נפש, לשחרור הישן ולאימוץ התחלות חדשות. היא מפעילה צמיחה פנימית, גילוי עצמי והעמקת המודעות הרוחנית. מתן אמון בתהליך והיותכם פתוחים לשינוי מובילים להתפתחות אישית ולחיבור עמוק יותר עם העצמי והיקום.

אירועים שמימיים אלה מחזיקים בסמליות עצומה והם תמיד משוייכים לטרנספורמציה, לשינוי ולצמיחה רוחנית, 

השפעה רוחנית: 

ליקויים הם אירועים שמימיים עוצמתיים שיכולים לגרום, באופן אנרגטי, לתהפוכות ולאירועים בלתי צפויים אפשריים. הם גם יכולים להביא אתגרים בלתי צפויים, הזדמנויות חדשות ושינויים פנימיים ועמוקים. 

בשל שחרור אנרגיה חזקה על ידי הליקוי, רגשות (הן חיוביים והן שליליים) יכולים להתעצם במידה רבה מאוד ודומה ששיבושים הם הנושא המרכזי. לכן, בתקופה זו, כדאי מאוד להעניק תשומת לב מיוחדת למחשבות, למילים, למעשים ולפעולות.

התעוררות: 

אימוץ שדרוגי אנרגיה ושילוב דרך הוויה חדשה. 

תקופת התעוררות עם שינויים פנימיים וחיצוניים.

גילוי אמיתות עתיקות על עצמכם ועל תכליתכם.

הבזקים לגלגולים קודמים והפעלות התעלות, כגון התעוררות אנרגיית הקונדליני.

התקרקעות ושיתוף חוויות עם אנשים בעלי גישה דומה.

כתיבה ותשומת לב לחלומות במטרה לשלב יכולות וכישורי נשמה.

קריאה לשירות כדי ליישם רעיונות יצירתיים חדשים.

חשוב מאוד להבין את משמעות פגישת אנשים שונים בזמן הזה. יש שיכולים לשקף דפוסים או שיעורים מן העבר, בעוד שאחרים יכולים להדריך אתכם לנתיב חדש או לדעות חדשות. אהבה עצמית וקבלה עצמית ממלאות תפקיד חשוב מאוד בכל הקשור למפגשים הללו וחשוב שתישארו נאמנים לעצמי האותנטי שלכם.

על ידי סבלנות וכיבוד המסע שלכם, אתם מושכים מערכות יחסים משמעותיות שתואמות לערכים, לתשוקות ולאמונות הרוחניות שלכם. אימוץ הקשרים האלה יאפשר לכם לחלוק את הכישורים הייחודיים שלכם עם העולם ולהיות מוקפים באנשים שמעריכים אתכם ושתומכים בכם בנתיב ההגשמה הפנימית המודעת שלכם. 

בסיומו של המסע שלנו, האוצרות שאנו מותירים מאחור אינם רכוש חומרי, אלא המורשת שבנינו באמצעות דוגמה אישית, מסירות, מחוייבות, ריבונות, כוונות, פעולות וקשרים.

מה שיהיה חשוב יותר מכול אינו מה שקנינו אלא מה שבנינו, לא מה שקיבלנו, אלא מה שחלקנו, לא הארשת החיצונית שלנו, אלא האופי האותנטי שלנו, ולא ההצלחה החיצונית שלנו, אלא המשמעותיות שלנו. כדור הארץ החדש מקדם חיים בעלי משמעות. אפילו אם מדובר בחיים אותנטיים למען עצמכם.

הערך האמיתי שלנו לא נמדד על ידי מה שצברנו, אלא על ידי החמלה והחביבות שאנו מעניקים לאחרים. היושרה, ערכי הליבה הפנימיים ועמוד השדרה המוסרי שלנו הם שמגדירים אותנו, ולא רק היכולות שלנו. בסופו של יום, ההצלחה היא בת חלוף, אבל ההשפעה הנצחית שיש לנו על אחרים ועל העולם היא היא המתנה המוכרת בעלת הערך האמיתי.

אנשים מתעלים שואפים לחיות חיים בעלי תכלית, להפגין אהבה ואמפתיה בכל שהם עושים, להותיר חותם חיובי על רבים.

בכל צומת אליו אתם מגיעים, יש לכם את האומץ להעיז ואת האמונה לעשות. יש לכם את הבחירה להפוך את האתגרים שלכם להזדמנויות. שלוות נפש, אין משמעותה להיות במקום נטול רעשים, בעיות או עבודה קשה, משמעותה להיות בתוך כל הדברים הללו לעדיין לחוש רגיעה פנימית.

בשירות אוהב ומסור לעובדי האור.

Ascension Lightworkers