נשמות עתיקות

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

תרגום: סמדר ברגמן

קיים סוג מיוחד של אנשים בעולם שלנו, שמוצאים את עצמם לבד ואף מבודדים כמעט מלידה. הקיום שלהם הוא במידה רבה קיום בודד, אך לא בשל העדפה מודעת או אופי אנטיחברתי. הסיבה היא פשוט שלבם עתיק, נפשם עתיקה, נשמתם עתיקה. 

יש להם התנסות חיים אקאשית עשירה. הם הנשמות העתיקות, אלה שהשקפת העולם והחיים שלהם שונה מאוד ופתוחה הרבה יותר מזו של הסובבים אותם.

הנשמה העתיקה היא סוג מיוחד של אדם בעולם הזה, שלעתים קרובות אינה מובנת. אנשים אלה נוטים להיות מתבודדים, בעלי רוח חופשית, שלא הולכים בתלם, שלא מחזיקים בדעות הרווחות של הממד השלישי, הם האוהבים התמימים של העולם הזה.

הם רואים את העולם על כל שהוא יכול וצריך להיות, אף על פי שהעולם רואה אותם רק לעתים נדירות. הם הנשמות העתיקות, החולמים, האנשים שמכווננים אל החיים, אינטואיטיבים כל כך בכל הקשור לרגשות, שהם מפחידים אנשים אחרים. והם יכולים להפחיד אחרים, לא בגלל מי שהם, אלא בשל הדברים שלא קיימים בנשמות העתיקות ומשום שהן מגלמות את מה שחסר באנשים אחרים.

נשמות עתיקות יורדות לעומקים שלא כולם מסוגלים להבין. יש להן חיבור לאלוהים, לרוח, למקור ולכל היקום ולטבע, וזו הסיבה מדוע הם האנשים שישנו את העולם. תכופות אנשים מרגישים נחותים, מרגישים שעליהם להתאמץ כדי להישאר קרובים לרמתם ולהרגיש ראויים לאהבתם.

כדי לאהוב נשמה עתיקה, דרוש אדם הבטוח בעצמו מאוד. אבל אהבה זו שווה את המאמץ. היא תשנה את חייכם בדרכים הטובות ביותר האפשריות.

אנשים אלה אינם רק רומנטיים, הם גם נאמנים מאוד ועוזרים לרבים להתפתח. הם לא שטחיים או חומריים, הם מבינים את החיבורים העמוקים של החיים, הם אסירי תודה, והם דוגמאות לכוח, לאומץ ולגבורה אדירים.

הם מהלכים בשבילי החיים הכואבים ביותר ואף על פי כן מוצאים, איכשהו, את האומץ לחייך. הם נשארים ריבוניים, הם נשארים לא אנוכיים. וממשיכים לתמוך באחרים. לאהוב נשמה עתיקה ולהיות אהובים על ידה היא המתנה והברכה הגדולה ביותר שניתן לקבל בחיים הללו, כיוון שנשמות אלה מגיעות הישר ממקור הבריאה של האהבה, האור והריפוי.

בדרך כלל זו מחמאה להיקרא ״נשמה עתיקה״, משום שהדבר מצביע על רמת ידיעה וחכמה גבוהה. אך יש גם חסרונות בחיים של נשמה עתיקה מפותחת ובוגרת מכפי שנותיה. אחד היתרונות של נשמה חדשה הוא שהיא נושאת הרבה פחות קרמה. נשמות עתיקות מגיעות אל החיים האלה עם אג׳נדה לחוות ולהשלים את הקרמה שלהן, בעוד שנשמות חדשות רוצות להעניק צורה לאור ולחוות את ההימצאות בגוף. בשל כך, התנסות הנשמה החדשה קלילה יותר, בעוד שהנשמה העתיקה עלולה להרגיש בודדה וכבדה לפעמים.

הנשמה העתיקה מגיעה לחיים האלה עם הרבה יותר ניסיון, ידע, חכמה והבנה, ומסוגלת להתמודד עם כל המכשולים והאתגרים בעזרת אינטלקט ובהירות רבים יותר. כל התכונות הללו הן המורשת האקאשית של הנשמה העתיקה. 

נשמות עתיקות מעניקות עדיפות לאמת ולחכמה. משום כך, לעתים קרובות, הן סקרניות לגבי המתרחש בעולם ובתוך תוכן, אבל לא בדרך שטחית, אלא בדרך עמוקה הרבה יותר, כזו שתביא להבנה מלאה.

נשמות עתיקות מרגישות חיבור עמוק לכל הדברים. לא רק שהן מרגישות מחוברות באופן עמוק לאלוהים, לרוח, ליקום, הן מרגישות זאת כלפי כדור הארץ, האנשים שבחייהן ואפילו כלפי זרים. לנשמה עתיקה יש תחושת חיבור עם היקום ובשל כך גם לכל שאר הנשמות.

העולם הפנימי של הנשמות העתיקות חשוב להן הרבה יותר מאשר העולם החיצוני. אין כאן כוונה לומר שלנשמות עתיקות לא אכפת מהעולם שמחוץ להן, אבל שעבור נשמות עתיקות, ההתפתחות הפנימית, המסע ומערכת היחסים שלהן עם עצמן והרוח נמצאים תכופות בראש סדר העדיפויות. 

הנשמה העתיקה תבחר במסע הנשמה המודע של המצב האנושי מעל לכל שאר הדברים והאנשים בחיים, כיוון שזו התכלית הראשונית והמולדת להתגשמותה כאן על הפלנטה.  

הנשמה העתיקה היא רבממדית בדרכים שאחרים עדיין לא מסוגלים להבין. נשמות עתיקות הגיעו לכאן עם התנסות מגובשת, הנשמה העתיקה היא בעלת ניסיון רב יותר, מיומנת מאוד בשל התנסויות שחוותה בפלנטות שונות ובגלקסיות אחרות. הנשמה העתיקה יודעת וזוכרת במודע שהיא עבדה על פלנטות אחרות, סייעה לפלנטה ולגרסת האנושות האישית שלה להתעלות ולהתמיר אל מקוריותה. 

נשמות עתיקות היו ועשו כמעט כל דבר בגלגולים שלהן כבני אנוש ועכשיו הזמנן לבטא את הרבממדיות שלהן כאן, לאחר שניקו כבר את רוב החוב הקרמתי.

נשמות עתיקות משתוקקות לפשטות ברוב תחומי החיים, נשמות עתיקות מכבדות ומכירות את המורכבות שלהן. עמוק בתוכן, נשמות עתיקות עורגות לפשטות. מבחינתן, קיימים טוהר ויופי בהיבטים הפשוטים אך המשמעותיים ביותר של החיים.

נשמות עתיקות מאופיינות על ידי ההוקרה העמוקה שלהן לחוויות משמעותיות, על ידי חיבור התדר הגבוה שלהן למוזיקה, על ידי היכולת שלהן להרגיש את כל הצלילים והרטטים ברמה פנימית עמוקה, על ידי טבען העליז וחוש ההומור הקליל שלהן. 

הן מבינות באמת את הכוח המרפא של הצחוק ויש להן יכולת לגרום אושר לאחרים ללא מאמץ. נשמות עתיקות גם מקיימות חיבור גבוה וייחודי לטבע ומכירות ביחסי הגומלין עם הסביבה ועם כל היצורים החיים.

התכלית הרבממדית שיש להן כאן על הפלנטה מרחיקה לכת מכל שאר הדברים הקשורים לממד השלישי. הנשמה העתיקה תמיד עובדת בדרכים רבות וכל הזמן, אולם היא לא תמיד מודעת לכך. התכלית הרבממדית שלה מורכבת ובעלת פנים רבות.

הנשמות העתיקות צריכות לעשות הכול ראשונות. להיות החלוצות והדוגמה האישית לאלה שעושים את דרכם אל התעלות העצמי הגבוה שלהם. אין זו חגיגה כאשר נשמה עתיקה מתגשמת על הפלנטה, תקופת חייה מאופיינת בעבודה קשה ברוב תחומי החיים, זאת כדי ללמד אחרים שבוחרים גם כן להתעלות באופן אותנטי.

נשמות עתיקות רבות מבטלות את הערך האמיתי שלהן ואת התפקידים שהן ממלאות כאן כ״משהו לא מיוחד כלל״, וזאת משום שהדבר טבעי עבור הנשמה העתיקה. לנשמות עתיקות קל הרבה יותר להתחבר לצד האחר מאשר לאנשים שנמצאים כאן.

נשמות עתיקות מיישמות מאסטריות מטפיזית והן עשו זאת במשך זמן רב ועל פני ביטויי חיים רבים. לנשמות עתיקות ידיעה פנימית מולדת ומשמעות הדבר היא שהן מגלמות את היכולת להיות בעלות תחושה עמוקה של אמת וידיעה.

יש להן אינטואיציה מפותחת מאוד והן מסוגלות לפענח את האמת שבלב כל הדברים והאנשים באופן טבעי. חכמה מולדת זו מאפשרת להן לנווט בחיים כאן על כדור הארץ המתעלה מתוך תחושה חזקה יותר של בהירות, השקפת עולם נעלה ורמות הבנה עמוקות יותר. 

נשמות עתיקות מרגישות בבית בנוכחות אנרגיית אור המקור. המצב האנושי הוא שמאתגר אותן יותר מכול. כאשר נשמות עתיקות מתעלות, הן יתהוו, ישתלבו, יתאזנו ויתמזגו אף יותר עם הצורה האנושית שלהן וביטוי העצמי הנעלה שלהן כאן על פלנטת גאיה, כדור הארץ המתעלה. 

תוקשר בשירות אוהב ומסור לעובדי האור.

Ascension Lightworkers