מסר לעובדי האור המתעלים

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

לכל זרעי הכוכבים, עובדי האור והנשמה הקולקטיבית ולכל מי שמהדהד עם מידע זה. בעודכם מתכוננים להפעלת התעלות הממד החמישי, המאבקים הפנימיים עמם התמודדתם יהפכו במהרה להדי העבר. עצבות תהפוך לשמחה, דאגות יתפוגגו וכל פחד עיקש יוחלף בהתרגשות חדשה כלפי החיים.

זוהי נקודת מפנה משמעותית שבה הכול משתנה. אמצו חישובי נתיב חדשים ובטחו בכוחות נעלים שמדריכים את מסעכם. היכנעו ואפשרו לזרעים חדשים להיזרע ולצמוח עבורכם.

במהלך החיים, תכופות אנו נגמלים מדברים שפעם חשבנו שלא נוכל לחיות בלעדיהם, רק כדי לגלות תשוקות חדשות שלא האמנו שקיימות. אמצו את המסעות הבלתי צפויים שמובילים להתעלות מתקדמת. האמת היא שאף פעם לא ניתן לנו יותר מכפי יכולתנו. הגבירו את האמונה שלכם בעצמי, כיוון שכל התנסות נושאת שיעורים רבי ערך למסע ההתעלות שלכם.

נקו את שדות האנרגיה שלכם באמצעות כוונה, שחררו את כל מה שלא משרת אתכם עוד, הביעו כוונות הגשמה ברורות והישארו פתוחים לאותות מהיקום ומאהוביכם. אתם מתכוננים לצעוד אל תוך רמה חדשה של התגלמות אלוהית, מתחברים לכוח הריפוי האמיתי שלכם ולממדי רוח נעלים יותר.

זכרו שאינכם חולים, שבורים או משוגעים. מערכת זו מעשהידיאדם אינה תקינה. למעשה, אתם מתנת ביטוי אלוהית בעולם הזה, משואת שמחה בקרב כל הסבל. כולנו נזכרים קולקטיבית מי אנו באמת בעולם שנועד לגרום לנו להרגיש אבודים ונִשְׁכָּחים.  

כאשר אתם לומדים לאהוב את עצמכם ולעשות את העבודה הפנימית, אלה שאין להם כוונות כנות ואהבה אמיתית כלפיכם יעלמו באופן טבעי מחייכם. גבולות יקבעו באופן איתן, ואתם תמשכו אליכם אנשים שמכבדים אתכם ושמוקירים את קשר העצמי הנעלה.

צפו לכך שגלגל המזל יתהפך לטובתכם, בעת ששינויים משמעותיים מופיעים באופק. השאירו אתגרים ישנים מאחור ונועו קדימה אל עתיד זוהר. בקרוב, הכול יהיה ברור לכם, ואתם תמצאו את עצמכם במקום הנכון, בזמן הנכון ועם האנשים הנכונים.

אלה שנמצאים בחוד החנית של התעלות פלנטרית זו מבינים שהמציאות שוב אינה כפי שהיה נדמה שהיא. העולם משתנה באופן דרמטי, וכקולקטיב אנושי מתעלה, אנו מתפתחים במהירות לגרסאות מתקדמות יותר של עצמנו.

לכן השקעה בהתפתחות ובהתעלות עצמית מקבלת עדיפות בחייכם. חיפוש אחר האמת בכל ההיבטים, בראש ובראשונה בעצמנו, היא מהותית לטובת טרנספורמציה אישית וקולקטיבית.

הנה כמה מההיבטים שמשקפים את התעלות הממד החמישי בחייכם, שיש להם חשיבות ראשונה במעלה בשל הסיבות הבאות:

בהתעלות הממד החמישי ובעבודת ריפוי הצל, אתם יכולים לצחוק על עצמכם וקשה הרבה יותר להעליב או ״להקפיץ לכם את הפיוזים״. אתם מפתחים את היכולת לראות ולהוקיר נקודות מבט רבות וגבוהות יותר.

אתם הופכים מודעים לתכונות ולרגשות השליליים שלכם מבלי להרגיש נבוכים או אשמים. מודעות זו מאפשרת לכם להתפתח ולהפוך דעתנים יותר מבלי להיות גסי רוח או לאמץ התנהגות פאסיביתאגרסיבית.

אתם מתמודדים עם קשיים וכשלונות באומץ ובקור רוח. אם מתחילים להכיר בהיבטים של עצמכם באחרים, מפתחים רמות גבוהות יותר של חמלה והבנה ממשית.

כאשר אתם משחררים חוסר סלחנות, פחד, כאב רגשי, קרמה וטראומות עבר, טינות ומחשבות שליליות כלפי עצמכם ואחרים מתפוגגות לחלוטין.

אמונות וחסימות מחבלות שפוגעות בחיבור שלכם לעצמי הנעלה מתפוגגות. העליה ברטט ובתדר מאפשרת לכם להתחבר לחכמה אוניברסלית מממדים גבוהים יותר ולשדות קוונטיים בקלות רבה יותר מאשר זו שהייתה לכם כאשר רטטתם בתדרים נמוכים. 

בממד החמישי ומעבר לו, תהליך האלכימיה הופך חסר מאמץ. אתם עשויים למצוא את עצמכם חושבים על משהו, וללא מאמץ פיזי, הוא מתחיל להתגשם בחייכם. זוהי תוצאה של התדרים הנעלים יותר וההיערכות של המחשבות, הכוונות והאנרגיה שלכם עם הזרם האוניברסלי. זוהי הגשמה טבעית של עוצמת התודעה והחיבור שלכם לממדים הגבוהים יותר.

אף על פי שהמציאות החיצונית עלולה לרוב להיראות זהה, התפיסה שלכם אותה משתנה לחלוטין. דומה שהעדשות דרכן אתם מתבוננים בחיים השתנו לעדשות צלולות ומתאימות יותר, מאפשרות לכם לראות את האמת בבהירות רבה יותר.

התפיסה החדשה שלכם מבוססת על קבלה ועל הבנה עמוקה יותר, שמחוללת שינוי משמעותי בחווית החיים שלכם, אף על פי שהיא יכולה להיראות דומה על פני השטח.

זכרו שחתימת האנרגיה שלכם היא תדר שיש לו את הכוח לשנות את העולם. על ידי כוונה וגילום השינוי הדרוש בעולם, אתם תורמים באופן חיובי לטרנספורמציה זו.