אנרגיות יום ההיפוך

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

ככל שאנו מתקרבים ליום ההיפוך, השדרוג האנרגטי האחרון של השנה ב-22.12, המיקוד שלנו יופנה בהדרגה פנימה. התודעה המתעלה הקולקטיבית כבר החלה לקבל את האנרגיה הזאת, מובילה להבנות נעלות יותר לגבי ״בחירות חיים אמיתיות״ אישיות. בינתיים, מחזורים קרמתיים קיימים משתנים לנוכח הופעת אמיתות נעלות בהרבה. 

בעת שאתם מקבלים את אמת העצמי הגבוה שלכם, צ׳אקרת הלב יכולה להרגיש חסרת תחושה אצל כמה, או מופעלת. אתם יכולים לחוות תחושות מוזרות במרחב הלב, ואם כך קורה, קחו הפסקה ואפשרו לאמת לעלות אל פני השטח.

הרבה מהאמת הזאת מייצגת היזכרות פנימית, שמוכנה עכשיו להתגשם בממלכה הפיזית. על ידי הישארותכם מקורקעים וקשובים לקול הפנימי שלכם, אתם מתעלים על מחזורים ישנים, זוכרים שאתם אהובים ומוערכים מאוד.

תקופת יום ההיפוך מדגישה רמות עמוקות יותר של אהבה עצמית, אפילו אם אתם מתמודדים עם אתגרים במערכות היחסים שלכם. התנסויות שכאלה משמשות כהזדמנויות לחזק אהבה עצמית בדרכים שונות. הכירו בערך העצום של האור הפנימי שלכם, כיוון שיש לו פוטנציאל להאיר את חייהם של אנשים רבים אין ספור.

אנרגיות שער יום ההיפוך משדרגות את בלוטות יותרת המוח והאיצטרובל, ושתיהן עוברות ניקוי משמעותי והפעלות בחודש הקרוב, עם התקרבותנו להפעלות תודעת המשיח. התהליכים הללו הם עוצמתיים ומכינים רבים למחזור עיקרי של לידה מחדש, מעבר אל הגשמות פיזיות של תודעה זו באנרגיית כדור הארץ החדש ועידן הדלי.

ליום זה משמעות רוחנית עמוקה והוא משפיע על מסע ההתעלות בכמה דרכים:

היערכות עם אנרגיות קוסמיות: יום ההיפוך מסמל היערכות עוצמתית של כדור הארץ עם אנרגיות קוסמיות. הוא משמש כשער, מאפשר לאנרגיה רוחנית חזקה לזרום אל תוך חיינו. זרם אנרגיה זה יהווה זרז להתפתחות ההתעלות ויאיץ את מסע ההגשמה העצמית שלנו.

הגות וחשבון נפש: יום ההיפוך מציין שינוי בעונות השנה ומעבר מחושך לאור (או ההיפך, בהתחשב באיזה חצי כדור אתם גרים). מעבר זה מעניק הזדמנות להגות עצמית ולשחרור כל מה שלא משרת אותנו עוד. אנו יכולים לבחון את הנתיב הרוחני שלנו, להביע כוונות ולקבל החלטות מודעות להיערך באופן מלא יותר עם התכלית הנעלה שלנו.

העצמת אנרגיות: במשך יום ההיפוך, השדה האנרגטי של כדור הארץ מתעצם באופן טבעי. הדבר יכול לחזק את שדה האנרגיה האישי שלנו, להקל עלינו להתחבר לממלכות גבוהות יותר, לקבל הדרכה ולזכות בגישה לרמות תודעה עמוקות יותר. זה זמן שבו התִּרְגּוּלים הרוחניים שלנו, כגון מדיטציה, תפילות או טקסים, הם בעלי השפעה חזקה יותר.

טרנספורמציה והתחדשות: יום ההיפוך מייצג סף עוצמתי לטרנספורמציה והתחדשות. הוא מסמל את המוות והלידה מחדש של אנרגיות, דפוסים והיבטים של עצמנו שמוכנים להשתחרר או להשתנות. על ידי מודעות לפורטל אנרגטי זה, אנו יוצאים למסע של לידה מחדש רוחנית, מסירים רובדים ישנים וצועדים אל רמת מודעות ותודעה גבוהה יותר. 

חיבור לקצבי כדור הארץ: יום ההיפוך מזכיר לנו את החיבור ההדדי שלנו לטבע ולקצבים הטבעיים של כדור הארץ. כאשר אנו מכבדים מחזורים אלה ומכווננים עצמנו אליהם, אנו יכולים להעמיק את החיבור הרוחני שלנו ולאפשר לחכמת כדור הארץ להחכים גם אותנו. 

באופן כללי, יום ההיפוך מעניק הזדמנות ייחודית לצמיחה רוחנית, להיערכות ולטרנספורמציה. התחברות לאנרגיות ועיסוק במנהגים רוחניים יכולים להשפיע במידה רבה על המסע הרוחני שלנו ולהעצים אותו.

זה זמן מתאים להסתמך על חכמת הנשמה שלכם כאילו הייתה מצפן, בעודכם מנווטים מבעד לחשכה. האמינו תמיד שאתם זוכים להדרכה אלוהית.

האמת המהותית היא שלחשכה אין אחיזה בזרעי הכוכבים שעל הפלנטה הזאת. כאשר אתם מזינים את החיבור הפנימי עם הבורא האלוהי, אתם מחזקים את מערכת היחסים האלוהית שלכם ופותחים את עצמכם לקבלת הדרכה והגנה המגיעות בקלות רבה יותר.

ככל שתטפחו יותר חיבור נעלה זה, כך היכולת האינטואיטיבית שלכם תהפוך חזקה יותר, תאפשר לכם לקבוע את צעדי ההתקדמות הבאים שלכם אל אנרגיית כדור הארץ החדש. זו הבנה עוצמתית שמאפשרת לכם להתקדם בביטחון בנתיב ההתעלות.

ברכות יום ההיפוך לכולם, בעת שכל אחד מאיתנו חוגג את מתנת השמש.