גל הפעלות ושדרוגים 

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

 Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

בזמן הזה, זרעי כוכבים חווים גל הפעלות ושדרוגים משמעותי. הוא כולל קודי אור חדשים, טכנולוגיות חדשות ומידע שנשלח אל כדור הארץ. בארבעים ושמונה השעות הבאות, זרעי כוכבים יחווה שדרוגים חזקים שיעצימו את יכולות הריפוי ואת היכולות העלחושיות שלהם. הדבר יאפשר להם להיזכר במקורותיהם האמיתיים ויביא להפעלות קונדליני קולקטיביות ולהתעוררות המונית.

זה זמן להיות מודעים לאנרגיה שאנו מפיצים, כיוון שהיא חוזרת אלינו חזקה יותר. זהו זמן אופטימלי להיות מודעים למבני חשיבה פנימיים, לחברה בה אתם נמצאים, לרעיונות בהם אתם מתמקדים. על ידי שאיפה להגיע לפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם, אתם בוראים שינוי פנימי במציאות, שתואם להחלטות של העצמי הנעלה שלכם. 

אתם מותירים מאחור, לתמיד, את האנרגיה הישנה של ההתניה המחשבתית של מטריקס הממד השלישי, משתחררים ממטען פנימי, מהצורך להיות צודקים, מהאגו, הכעס והפחד מפני הלא ידוע. במקום זאת, אתם מאמצים את האנרגיה ומקדמים בברכה את רמת הטרנספורמציה הבאה שלכם. זוהי הזדמנות לבנות יסודות חיים חדשים וחזקים הרבה יותר.

בשנת 2024, ייתכן וההחלטה שלכם תהיה להפסיק לשאול אם אתם טובים מספיק עבור אחרים, ולהתחיל לשאול האם הם ערוכים עם הרטטים האנרגטיים שלכם. אתם תבחנו, מנקודת מבט גבוהה יותר של היערכות רטט, את ההתאמה שלכם לאנשים, לדברים ולמקומות. ההערכה הזאת תהפוך בהדרגה לאוטומטית, תדריך אתכם להשקיע את האנרגיה שלכם בדברים ובאנשים בעלי משמעות אמיתית.

עד שנת 2024, אלה שלא נמצאים בתדר ההתפתחותי והרוחני שלכם, יתרחקו מכם באופן טבעי. בו בזמן, אלה שנועדו לכם ושערוכים עם המסע שלכם, יופיעו בחייכם בדרכים אלוהיות ובלתי צפויות. זוהי עוצמתו של העצמי המתעלה שלכם.

בעודכם נערכים עם אותנטיות ביחס לעצמכם, לאנשים ולמקומות, אתם תשאפו לאמת ולכנות במידה גוברת והולכת. הדבר מחזק ומייצג את האנרגיה שלכם. אף על פי שפחד וחרדה תמיד יהיו חלק מהמצב האנושי, אחיזתם בכם תפחת ככל שאתם מתעלים.

אתם תחוו מחשבות אוהבות כלפי עצמכם, תבינו שאתם טובים מספיק בדיוק כפי שאתם. התפיסות המגבילות שאתם מחזיקים בתוככםהן הדבר היחיד שצריך להשתנות. ככל שתתקדמו, תחושו הקלה מהדואליות והדחיסות הפנימיות, תאמצו תדר אנרגטי קליל יותר שיעצים שקט פנימי, רוגע, נחמה ושלווה עמוקה.

אתם מחוברים ליקום בדרכים עמוקות. כמי שנבראו ושבוראים בעצמם, הכרה בעוצמה הפנימית שלכם מאפשרת לכם להבין את הטבע הבלתי מוגבל ואת הפוטנציאל הלא מוגשם שלכם. היקום מוכן להרחיב את התודעה שלכם ולעזור לכם לגלות דרכים חדשות לחוות את החיים על כדור הארץ.

במשך המסע שלכם, אתם תוזמנו לעמוד לשירות עצמכם, האנושות והפלנטה מבלי לחשוש מפני כישלון. טעויות הן חלק טבעי מהחיים והן תורמות ללמידה ולהתפתחות. אתם תמיד תגשימו את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם.

בזמן הזה, מתרחשות תשדורות חזקות הכוללות ניקוי ברמה הפלנטרית של קשרים והתקשרויות מתדר נמוך ואשר מבוססים על טראומה וקרמה. לא ניתן לשלוט בתהליך הזה, להאט או לתפעל אותו. התודעה הקולקטיבית משתנה אנרגטית לקו הזמן הבא המבוסס על חוקי הטבע הקיימים.

מתעליםמודעים מוצאים את עצמם תכופות ממתינים להגעת שאר הקולקטיב. בנתיב ההתעלות, אתם מבינים שהשקעה בעצמכם היא העדיפות החשובה ביותר. אתם מבינים שמדובר פחות במה שאחרים עושים ויותר בתהליך ובמסע ההתעלות האישי שלכם.

ההתעלות היא משימה פנימית ואישית לחלוטין, אנו חייבים להיות מוכנים להתמודד עם כל דבר ודבר בתוכנו ולממש את השינויים הדרושים וההכרחיים כדי להתפתח. לעצב מחדש את השכל לטובת שינוי פנימי.

עלינו לשחרר עוד חשיבה ישנה, השפעות מן העבר, אמונות שגויות, תודעה נמוכה, הרגלים, תפיסות עצמיות נושנות וכדומה, ולזכור שמחשבות הן רק מחשבות ושתמיד אפשר לשנות ולהתמיר אותן לגמרי.

הסתמכות עצמית ותמיכה מצד צוות ההתעלות וקהילת האור שלכם יהפכו לגורם משמעותי מאוד בתהליך התעלות עיקרי זה.