2013 שנה קשה


לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

לגונה הילס, קליפורניה, ארצות הברית

14 ביולי, 2013

מאנגלית: סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בלגונה הילס ב-2013.

ברכות יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. ברגע זה, בחדר זה, דומה שמתרחש שינוי או החלפה של אנרגיה. ייתכן שאלה שמאזינים לא יהיו מודעים למשמעות העמוקה של מה שמתרחש מבחינה גופנית אצל השותף שלי, דבר שמאפשר לו לתקשר. ברגע זה, כל התאים בגופו מזהים את המצב שבו הוא נמצא והם השהו כל תהליך גופני לא הכרחי. הם השהו את תהליך ההזדקנות, העיכול ואפילו כאב. הם השהו את כל הדברים הללו כדי שהם יוכלו להקשיב ולהיות מוכנים לאנרגיה של בלוטת האצטרובל. היא נפתחת עם מסננים מעטים ככל האפשר, והדבר מאפשר לקול שהם יודעים שקיים בהם להישמע. הקול הוא קול מהבית. זה מה שמתרחש.

ולכן יש כאן אנרגיה של שיתוף פעולה והיא חדשה, משום שבאנרגיה ישנה יותר, אילו דיברתם באותם ימים עם מישהו שנכנס לטראנס, הוא היה יוצא מהטראנס ואומר לכם שזו הייתה חוויה מתישה. “נגמרה לי האנרגיה”, הוא היה עשוי לומר, “אני עייף”. אולם כאשר השותף שלי יסיים את התקשור, הוא עשוי לרקוד! (אם ידע כיצד). נכון, האנרגיה אדירה ודגולה והוא כלל לא עייף בסיום. הסיבה היא שברגעים המעטים שבהם הוא נמצא במצב רב-ממדי אחר זה, הוא מתמלא לא רק במידע, אלא גם בכוח חיים. הוא נמצא במצב שרוב בני האדם לא ירשו לעצמם להימצא בו. מצב שהוא פתוח לגמרי לאנרגיה של “החלק האלוהי” של בן האנוש. במצב זה, מתקיימים ריפוי ומתן רשות לשינוי. לכן אני נותן לכם מידע שהוא אישי הרבה יותר מאשר סתם מסר מהצד האחר של הצעיף. הוא מדבר אל החלק האלוהי שלכם! הוא אינטראקטיבי.

זו שנה קשה (2013) ואנו עומדים להרחיב על כך בעוד רגע. אבל ברגע זה, אני רוצה לספר לכם פעם נוספת שאני לא כאן כתודעה מבודדת. מה שאתם שומעים עכשיו הוא שידור תמציתי וליניארי בשפתכם, שאתם מסוגלים להבין. במשך 23 שנים, השותף שלי תרגל זאת. נדרשו לו ארבע שנים כדי לפתוח את פיו ולנסות. נדרשו לו שלוש שנים נוספות לפני שהמשפטים זרמו כהלכה, כיוון שהתחלנו להקים בתוכו גשר שהיה עליו להבין ולחצות. הוא החל עם “קבוצות של מחשבות”, חסרות ליניאריות. כולן היו קונספטואליות. במהרה הוא החל להגיש מחשבות אלה באופן ליניארי יותר, אבל הוא לא יכול היה לזכור מה הן היו, כיוון שהן הגיעו במהירות רבה מדי. באותם ימים, לא הייתה אינטראקציה עם התודעה שלו, והמסרים פשוט נמסרו לו אז כדי שיזכור אותם ויביע אותם לפני קהל. דומה היה שהוא מאחסן מחשבה ואז חוזר עליה באמצעות מילים.

אלה היו הימים המוקדמים של הלימוד כיצד לתקשר. אני יכול לזכור את הזמן שבו הוא אמר: “אני מוותר. זה קשה מדי! למה אתם לא יכולים להיות ליניאריים יותר שם בצד השני? האטו ותנו לי זאת באופן שאוכל להגיש את הדברים”. כאשר הוא החל בדיאלוג הזה הוא פתח את הדלת לתשובות. אמרנו: “מדוע אינך יכול כאדם להיות רב-ממדי יותר?” ולכן, בין שתי התפיסות, השותף שלי פיתח את היכולת לפתוח את הקופסה הליניארית שלו ולהסיר את המבנה. הוא הבנה את עצמו מחדש והדבר אפשר לנו אז להתמקם במקום שברא עבורנו בתהליך שלו. תהליכי גופו הפנימיים סייעו לבנות את המסר הרב-ממדי ולהפכו לשפה שתוגש לכם ושתחווה על ידכם בזמן אמיתי. זו הייתה ההיסטוריה של התקשור שלו.

לכן מה שאתם שומעים אותנו אומרים דרכו הוא בזמן אמיתי, מפורש כמיטב יכולתו במסגרת הגוף הגשמי התלת-ממדי. מה שהוא מרגיש מצד הצעיף שלי נגיש אף הוא, ולכן ברגעים האלה הוא מכיר את האקאשה של כל אחד מכם. הוא מכיר את הקושי שהביא אתכם להקשיב כאן היום. ברגעים הללו הוא יודע את מה שאני יודע. הוא מכיר את הנסיבות ואת הסינכרונים שאפשרו לכם להיות היכן שאתם בתודעה ולגור היכן שאתם גרים.

הוא רואה את מה שאינכם רואים ואת מה שאנו רואים. הוא רואה את המערך בחייכם, ואין זה משנה מה גילכם, שיאפשר את התפתחות השלב הבא בחייכם. הוא רואה את הדברים שהביאו אתכם לחדר זה, או להקשיב או לחוות את חוויית ה”אה-הה” או את הרשות להבין מעט יותר על עצמכם. ההנחיה ליום הזה היא “למצוא את הנפלאות שבפנים”. עכשיו, הנה הפאזל! לכן אדבר על כך בקצרה.

מדוע שנה זו כה קשה?

על אף שאני מדבר על כך רבות והשותף שלי מדבר על כך רבות, קיים עדיין חלק ממוח הנשמה העתיקה שאומר: “האם זה באמת הכרחי?” והתשובה היא כן. באמת שכן. האנושות “העבירה דף” לגמרי בין האנרגיה הישנה והפוטנציאלים של האנרגיה החדשה. השוני נמצא באמת באיזון של החושך והאור ובמה שמתרחש כאשר אתם חושפים דברים חשוכים בפני האור שאותם לא ראיתם מעולם קודם לכן. אני יכול להשתמש בכל המטפורות, אך במקום זאת אני רוצה לתת לכם כמה תכונות שאולי לא ציפיתם להן. אתחיל בראשונה, הקשה ביותר.

עזיבת חלק מהמורים

כיצד נסביר זאת לכם, יקרים, באופן שתבינו? ננסה. לפני 2013, עבדתם על פאזל שונה. לא היה סיכוי מוחלט של מאה אחוזים או וודאות מוחלטת שתבצעו תמורה זו. כזה הוא הרצון החופשי, והרוח יכולה רק לתת לכם מידע שמבוסס על פוטנציאלים. אנו נותנים לכם את המידע שאנו רואים למולנו, שמייצג את רגע ההווה. איננו יכולים לחזות מה תעשו, אך במקום זאת אנו נותנים לכם את הפוטנציאלים של מה שעשוי להתרחש בהתבסס על מה שאתם חושבים ועושים באותו רגע. אנו תמיד יכולים לתת לכם תמונה גדולה יותר ואז אתם יכולים לראות בעצמכם, משום שאנו צופים בכל הדברים. יש לנו נקודת השקפה שאין לכם והיא תמיד הראתה שאתם נעים בכיוון שהוא חיובי יותר מכפי שאתם יכולים לראות. אף על פי שאינכם יכולים לראות את הפוטנציאלים באופן ברור כמונו, המציאות סביבכם מכריזה בקול על כך שהדבר מתרחש! אך הוא מתרחש לאט מאוד. אולם הכול יכול להתהפך בשניות, בגלל הרצון החופשי. ולכן אף פעם אין משהו מוחלט.

הדבר דומה להתבוננות בשעון. אינכם יכולים באמת לראות את זרוע השעון נעה, נכון? אבל כאשר אתם מביטים בו שוב לאחר זמן מה, הוא אכן זז. הדבר זהה כאשר אתם מביטים בצמח שצומח. אתם יודעים שמתרחשת צמיחה, אבל קשה מדי לצפות בה בזמן אמיתי. לכן האדם מביט בדברים בחטף ומניח הנחות שמבוססות על מה שהוא רואה, במקום למדוד באופן מלא בהכרתו לאן האנרגיה עשויה ללכת. ישנם דברים רבים שמתרחשים שבני האדם רואים שמבלבלים אותם. דומה שהדברים אינם במקום שציפיתם.

כל זאת כדי לומר שחלקכם מאבדים חברים למוות, ודומה שהדבר לא תואם לאנרגיה חדשה מובטחת זו. אני יודע מי נמצא כאן, מי מקשיב וקורא, ודומה שאין זה הולם שתאבדו חבר או אדם אהוב בנקודה זו בזמן. עכשיו, ישנם אנשים בחדר שלאחרונה איבדו את מי שאהבו, וזה היה כואב במיוחד, כיוון שהתחושה הייתה שאנשים יקרים אלה לא היו “מוכנים ללכת” עדיין. במקרה של השותף שלי, הוא איבד חבר מהצוות של קריון, ואני יכול להיזכר ברגעים בהם נודע לו, הוא כעס עליי. הוא אמר לי: “זה לא הוגן, לא נכון ולא הולם! אדם זה היה עובד אור שעשה דברים טובים. אנו זקוקים לו! הוא היה מרפא. אחרים זקוקים לו. נותרו לו שנים רבות כל כך, ועכשיו הוא איננו”. לפני שבועיים, השותף שלי איבד חבר נוסף. הוא לא לבד, רבים סביבו, כולל אלה שבחדר, חווים דבר דומה.

עבור כמה, זוהי שנת האובדן. לכן ברצוני לתת לכם כמה הסברים. אני רוצה לומר לכם בברור מה אנו רואים עכשיו שלא יכולנו לספר לכם על כך קודם. קיים עתיד גדול שלא דובר בו, שמתחיל לבנות את עצמו עכשיו. זה עתיד שלא יכולנו לספר לכם עליו כיוון שעדיין לא הגעתם למקום שבו פוטנציאל השינוי היה כה חזק. כעת אתם שם, בשנת 2013. עברתם את נקודת האמצע של הסמן של נקיפת ימי השוויון והייתה זו באמת נקודת מפנה שהעמים הילידים ראו גם כן. זהו פרקטל זמן, אבל הם לא קראו לו כך. אולם הוא היה כה ברור להם, שבדרכם הרוחנית, הם בנו את הנבואות ואת לוחות השנה שלהם סביבו. עכשיו אנו יכולים לספר לכם עליו, ועל כך שמתחיל תכנון מסוים בצד האחר שקשור לכולכם.

יש נשמות עתיקות שיהיה עליהן לעזוב, לכאורה טרם זמנן, כדי שיוכלו להגיע לצד הצעיף שלי עכשיו. יהיה עליהן להתרענן ולחזור במהירות, פשוטו כמשמעו, בתוך שנה, כתינוקות על הפלנטה. זאת כדי שהן תוכלנה להיות אנשים קשישים כאשר יגיע זמנכם לחזור לגלגול הבא. אז הן תהיינה אלה שכבר נמצאים שם, שיתחילו ללמד את שיהיה עליכם לדעת. הן צוות ההכנה לשלום על כדור הארץ.

אתם רואים כעת לאן זה מתקדם. היה עליהן לעזוב ולחזור במהירות. היה עליהן להתמקם במקומות הנכונים, אליהם אתם תגיעו, יקרים. נשמות עתיקות יקרות, היה עליהן להיות הזרז להתעוררות שלכם בפעם הבאה ולעשות את העבודה שבחרתם לעשות. כדי שכאשר תתגלמו אל תוך הביטוי הבא שלכם, הן תהיינה שם והן תמצאנה את עצמן, באופן מסונכרן, כמורים שלכם וכאלה שירשימו אתכם יותר מכול ושלהן תרצו להקשיב. חלקן עשויות להיות קשורות אליכם באותו אופן שבו היו קשורות אליכם בפעם הזאת, או קרוב לכך, ואתם תזהו אותן.

יכול להיות ששום דבר מכל זה לא מרגיש לכם נכון, ואנחנו יודעים זאת. כמה מכם כואבים. לכן רצינו לחלוק אתכם מערכת שמכבדת את מה שאתם בוראים. זריעת זרעים לעתיד מחייבת שכמה הנשמות יהיו שם מוקדם יותר כדי להתחיל בצמיחה. אתם תגיעו בשלב מאוחר יותר. כמה מכם יגיעו בשלב מאוחר הרבה יותר, אבל הן תהיינה שם. בדרך מסוימת, הניחו למידע זה להקהות את התסכול והצער שלכם ולהביא לכם הבנה טובה יותר. יש תכלית רוחנית לכל זה, והגשמה הולמת באהבה. זו הייתה התכונה הראשונה.

שנת הפתרונות

התכונה השנייה היא שזוהי השנה שלה נקרא “תחילת הפתרון”, וגם דבר זה לא ירגיש טוב. “פתרון” אמור להיות מילה חיובית והוגנת מאוד בשפתכם שמשמעותה הסכם, איזון ומצב שבו כולם מנצחים. אך לא כך אנו רואים זאת. פתרון עבורנו הוא מציאת פתרון לחוסר איזון. דמיינו משהו שמאוזן על גבי לוח עם נקודת משען באמצע. הוא תמיד נטה לצד אחד או לצד האחר ולעולם לא בכיוון כזה או אחר. הוא מתנועע ופשוט אינו כאן ואינו כאן וכך במשך שנים על שנים. אולי הוא נע מעט הלוך וחזור, אך אינו פונה לגמרי בכיוון כזה או אחר. השנה הוא עשוי לעשות זאת. ולכן אם יש לכם חוסר איזון במחשבות, ייתכן שהגיע הזמן לפתור זאת לכאן או לכאן. האנושות מתחילה להרגיש בכך ואתם מתחילים לראות את חוסר האיזון המנטלי מגיע לכדי פתרון. אם מישהו אינו מאוזן, הוא עשוי סוף סוף לנוע לגמרי אל חוסר האיזון. רבים מהם “יתחרפנו” השנה ואתם ראיתם זאת כבר בתרבות שלכם.

אדם נכנס לכיתה ויורה בילדים. אתם יודעים שזה לא בסדר. המעשה עומד בניגוד מוחלט לערכים ולתודעה אנושית מוסרית אינטואיטיבית, ואף על פי כן, אתם רואים הרבה יותר מדי מקרים שכאלה בשנה זו לבדה. אתם תראו עוד מקרים וזה מצער, אבל זה פתרון. הפתרון הזה הוא יישוב של סוג של חוסר איזון שלא יכול להתקיים בצורתו הנוכחית או במידה ובכמות שיש לו עכשיו. הוא לא יכול להתקיים באנרגיה שאתם בוראים. הוא חייב להיפתר, ואתם גם תראו דברים דומים בסוגי מערכות מסוימים.

כל דבר שנמצא בנקודת האמצע, שהתנודד במשך שנים בקונפליקט או בחוסר הולמות בלתי פתורים, יתחיל לצעוד בנתיב הפתרון. עכשיו, כמה מהדברים הללו יבואו לכדי פתרון בעצמם, פתרון שיהיה חיובי ודברים רבים לא יעשו זאת. לכן האנרגיה של השנה מרגישה לכם כה זרה. לכן ישנם “משוגעים” רבים [כפי שאתם מכנים אותם] שמגיעים לקדמת הבמה כרגע. לכן אתם כה זהירים עכשיו, כצועדים על קרח דק. “שנת ירח מלא” זו ראויה מאוד לשמה!

כעת הניחו לי לספר לכם על תכונה נוספת שעשויה להיות שונה עבור חלקכם, כיוון שכמה מכם מקשיבים לכל זה ואומרים: “ובכן, זה לא אני, קריון. זו שנה טובה והדברים מסתדרים טוב למדי. סוף סוף דברים בחיי שבעבר היו קשים נפתרים. עכשיו הם נפתרים מעצמם”. בדיוק! ברוכים הבאים לפתרון. עבור כמה אנשים, זו השנה שבה הדברים יסתדרו. הסיבה לכך טמונה בדברים רבים, אבל אחד מהם הוא שהאנרגיה של הסובבים אותם היא כה שונה, שהתכונות השליליות הישנות שפעם חסמו את הדרך, התפוגגו. זה פתרון.

כפי שאמרנו קודם לכן, ישנם עתידים שחוו אנשים רבים ושאתם חשתם ששייכים לכם, אבל אז ניסיתם אותם והם לא עבדו. אולם כעת הם נמצאים באנרגיה שהיא מושלמת לפתרון ולהצלחה. אצל כמה מכם הדברים הללו מתגשמים בעצמם ונפתרים בדרך שבה הכול מסתדר סוף סוף. לכן עבורכם, השנה הזאת היא שנה טובה, ואתם חיכיתם זמן רב להגשמת דברים מסוימים. אבל עבור רובכם, המצב שונה. כל נתיב ונתיב של כל אדם ואדם, בייחוד הנשמות העתיקות, הוא ייחודי לחלוטין. לא יכול להיות נתיב דומה לכולם, או מערך כללים אחד שעובד עבור כולם. ולכן, חלק יהיו בנקודה זו של פתרון חיובי, אבל עבור רובכם זו אינה שנה טובה.

ההוראות להתמודדות הן אותן הוראות שנתנו בעבר: החזיקו מעמד; היו שקולים; נוחו. זו לא שנה טובה להתחיל דברים ללא הכנה, כיוון שדברים רבים סביבכם נפתרים ואינם מאוזנים עדיין. ניתן לומר שהמצב דומה לנסיגת מרקורי שנמשכת שנה שלמה, וזו גם התחושה שיש לכמה מכם. [צחוק] לכן אל תפחדו מהדברים הללו, במקום זאת ראו אותם כהתאמה שהם. ראו אותם כחלק מפאזל גדול שבראתם, שדרכו אתם עוברים עכשיו. דמיינו שמלחמת העידנים הסתיימה. דמיינו שדה קרב תלת ממדי, כאשר העשן מתפזר והגופות נערמות זו על גבי זו. כדי שתוכלו לחזור הביתה, עליכם לצעוד דרך שדה קרב זה ולראות את כולן, כל אחת מהן. אתם צריכים לחוש בכאב ולראות את פניהן המעוותות ולהבין שכל אחת מהן הייתה ילד של מישהו. תידרש שנה שלמה לחלוף דרך שדה הקרב, והתחושה לא תהיה טובה. אתם תתעוררו בלילה ותחשבו על כך. זו המטפורה הטובה ביותר שיש לנו.

תמורה אנרגטית כה גדולה אינה נוחה. המאמנים והמתקשרים שעובדים בבניין זה ממש פותרים את הפאזל הזה בכל יום, והם יספרו לכם שמגיעים אליהם אנשים שמעולם לא היו אצל מתקשר. הסיבה היא שהם התייאשו. “מה קורה”, הם שואלים. “מדוע אני? למה עכשיו?” לרבים תהיה נטייה לראות את עצמם כקורבן, להאשים את עצמם ולחשוב שהכול קורה בצורה מכוערת בגלל משהו שהם עשו.

אתם יכולים לראות זאת במשדרי החדשות שלכם

התכונה האחרונה היא זו: יקרים, בכל מקום סביבכם נמצאת ההוכחה למה שאמרתי לכם. יש לכם כרגע שתי מדינות במצב של תוהו ובוהו, ומדינה שלישית עומדת להיכנס למצב זה. כל השלוש היו יציבות במשך זמן רב. מי היה מאמין שמצרים תהיה חלק מזה? דומה שמצרים הייתה באיזון במשך עשורים – ואולי לא? סוריה הונהגה ביד ברזל שיצרה יציבות בשלטון שהיה מוחלט. מה גורם אפוא להתפרצויות שמתחוללות בזמן הזה? אם תבדקו למה ומדוע עכשיו, אתם תראו שהתזמון קשור לשנים 2012 ו-2013. והוא קשור לתודעה האנושית שמתחילה להיות שקופה יותר ולומר: “איננו רוצים את מה שאנו רואים ומבינים כעת שהוא חוסר איזון במדינה שלנו. אנו סבורים שהמצב לא ישתפר לעולם, ועכשיו אנו רוצים סיום ואנו רוצים פתרון”. זה מה שנמצא לנגד עיניכם.

מכוער להביט, כיוון שיש מוות, סבל, צער ותוהו ובוהו. יש תסכול, והפתרון לכל אלה עשוי לארוך זמן רב יותר מכפי שאתם רוצים. אבל יום אחד אתם תביטו לאחור ותראו את התוצאות בברור. תודעה אנושית המונית מתחילה להשתנות ולדרוש את הדברים להם היא מצפה בכל הקשור ליושרה. ממשלות רוצות לעתים קרובות לשמר את דרכי הכוח הישנות, אבל העם רוצה בתי ספר, בתי חולים, רחובות ופארקים בטוחים ושלום עם השכנים.

לכן צפו לעוד מצבים דומים, בייחוד השנה. ככל שאתם רואים יותר תוהו ובוהו, כך נעשית עבודה רבה יותר על הפאזל. לכן, אנו מסיימים את המסר כפי שהתחלנו אותו. אני יודע מי אתם, נפלאים. אני יושב לרגליכם בפליאה. אל תפספסו את הנקודה הזאת! נשמות עתיקות היו כאן וחוו את כל מעברי האנושות. אתם מבינים? ארבע פעמים התקרבתם לשינוי זה שאתם חווים היום וארבע פעמים פספסתם אותו. ארבע פעמים מתתם תוך כדי ניסיון. הפעם זה לא קרה.

אל תפספסו זאת: יש משהו בתוך האקאשה שלכם, “לחצן זיכרון”, שנלחץ ומפעיל רגש שאומר: “הרגשנו זאת בעבר וזה לא הסתיים טוב”. אל תניחו לאנרגיה הזאת להגדיר אתכם. זה לחצן הדואליות והפחד שאומר שדברים תמיד נשארים כפי שהם ויחזרו על עצמם כיוון שזו דרכו של העולם. לא נכון! אתם נפלאים ובנקודה זו יש לכם את היכולת להתחיל סוף סוף לראות זאת, להשליך את כל הפחדים והקולות למושב החיים האחורי ולומר להם שאתם קובעים עכשיו ושאתם אלה שנוהגים במכונית המציאות שלכם. זה המסר להיום.

אני קריון, מאוהב באנושות בשל מה שעשתה, כנגד כל הסיכויים.

וכך הוא.

קריון