אזוטריות עד למקסימום

תקשור מאת קריון

באמצעות לי קרול

כינוס האור של קריון ~ הר שאסטה, קליפורניה

16 ביוני, 2007

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] לטובת הבנה ברורה יותר. פעמים רבות הפגישות הנערכות בהר שאסטה מכילות מידע בסיסי מאוד מאת קריון, אבל הרבה מועבר באופן רגשי, וזאת הדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. בנוסף, התקשור הורחב על-ידי קריון כך שיכלול הסברים נוספים לגבי התפיסות הקשות שהוצגו בפגישה מול קהל שנערכה במגבלות של זמן. הרחבה זו יוצרת תקשורת טובה אף יותר מאשר זו שמתקבלת באמצעות ההקלטה.

תקשור מסוים זה גם יסווג כ”שיעור השלישי” ב”סדרת המדריך לעובד האור”. קריון יצר סדרה זו במטרה לעזור לאלה שרק מתחילים עכשיו להתחבר לדברים “המוזרים” שסביבם.

הנה להנאתכם המסר שניתן בכינוס האור העוצמתי של קריון, ב-16 ביוני, 2007.

ברכות, יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. אל תניחו לשם הזה להפחיד אתכם. אני קריון האחות; אני קריון האח. האם ייתכן שכפי שאמרתי הבוקר [בתקשור הבוקר] ש”החדר התמלא באנרגיה מעבר לכל הציפיות, אשר מגיעה ממקומות שאינכם מבינים?” במקום זה קיימת אנרגיה שמכירה אתכם כל-כך טוב, שהיא נוגעת בלבכם.

אין זה משנה מי אתם או מאיזו תרבות באתם, האנרגיה נוגעת בלבכם. מדוע? אם הייתי אומר לכם שלכולכם דבר-מה משותף, לא הייתם מאמינים; משום שנכון, כולכם הגעתם מאותו מקום. יש מכנה משותף ~ אמת שאומרת שכולכם זהים בדרך כלשהי; הבית הוא אותו בית לכולכם. לכן אולי זה הדבר שאתם מרגישים כאשר אתם נכנסים למקום זה? כאשר אתם נפגשים עם אנשים ש”לעולם לא תראו שוב”, האם אתם מרגישים בחיבור? מה זה אומר לכם? האם אתם מבינים שהגשרים והקשרים שבניתם כאן נמצאים לגמרי “מחוץ לזמן”? האם אתם יודעים שזהו מקום אשר בו האהבה נוצרת? האם אתם יודעים שזהו מקום שבו בטוח לחשוב אחרת?

לא כולם הגיעו כדי לראות את “מופע האימים”, אתם יודעים? [צחוק] כמה מכם רק סובלים זמן זה של אזוטריות. אני יודע מי אתם, ולכן הרשו לי לפנות אליכם: אתם כה אהובים בשל סבלנותכם… כה אהובים בשל סבלנותכם! האם ידעתם שאין ולו מדריך אחד, מלאך אחד או ישות אחת בצד הזה של הצעיף שיטריד אתכם? אם תעזבו מקום זה ותאמרו: “אין לי עניין בכל זה! אני לא מאמין! הבחור הזה לא באמת תקשר, אתם יודעים? הוא העמיד פנים”. אם תעזבו בחוסר אמונה מוחלט, אין זה משנה דבר לגבי מה שקריון, האח/האחות, מרגיש/ה כלפיכם.

זוהי בחירה חופשית של האדם והיא זוכה בכבוד. אם וכאשר תהיו מוכנים, אז תוכלו לבחור לפתוח את דלת האמונה של האזוטריות, ולא קודם לכן. אלוהים לא כופה אנרגיות על אנשים שלא מעונינים שהתנסות זו תיגע בהם.

הרשו לי לומר לכם כיצד המסרים הללו יבנו ומה יהיו המסרים הערב ובערב הבא. הערב אנו עומדים לעסוק באזוטריות. מחר בערב נעסוק בפיזיקה ובאסטרונומיה. יהיו אלה שני סוגים שונים מאוד של תקשורים. הם יינתנו בנפרד, אבל במציאות שלי, הם ניתנים יחד, בו-זמנית. עבורכם, אלה הם צמד מסרים שמנוגדים זה לזה אך קשורים זה לזה. לכן, אם אתם מקשיבים או קוראים או שומעים מסר אחד, ודאו שאתם חווים גם את השני. כאוחזי ספרים, הם מאזנים זה את זה ~ האחד הוא האזוטרי ביותר, והאחר מדעי יותר. לכן מחר [יום ראשון בערב] אעשה מה שלא עשיתי מזה זמן רב, אדבר על פיזיקה טהורה ~ מדע טהור. אסביר כמה דברים עד לקצה גבול מה שאני יכול לחשוף, ואתן רמזים לגבי הדרך שבה הדברים עובדים ומדוע הם עובדים כפי שהם. אסביר כמה מהדברים הבלתי מוסברים שהאסטרונומים רואים, וכמה מהדברים שהפיזיקה “פספסה” באופן מוחלט ולגמרי. אפילו אשכתב כמה מחוקי הפיזיקה עליהם אתם מסתמכים במערכת הלוגית שלכם. אבל הערב מיועד לקבוצת “המוזרים”. [צחוק] ידעתי שתאהבו את זה. השותף שלי אמר לי להשתמש במילה הזאת.

העניינים המוזרים

אני יודע מהם הדברים בגינם אתם סופגים ביקורת יותר מכל. אני יודע מי נמצא כאן. אני יודע מה כמה מכם עוברים בשל האמונות שלכם שנמצאות מחוץ לחשיבה המקובלת של תרבותכם. כמה מכם הגיעו לכאן לבד לגמרי, ואתם יודעים שכאשר תשובו, תרצו אך לא תוכלו לחלוק את שאירע כאן! תרצו לקחת מישהו הצידה ולומר: “ובכן, הלכתי למקום כלשהו ואני יודע שנגעו בי. בדרך כלשהי נגעו בי. אני אפילו לא יודע מה נגע בי. אני רק יודע שהרגשתי טוב כל-כך. הרגשתי מועצם לעשות דברים שמעולם לא עשיתי בעבר. אני לגמרי לבד והלוואי ויכולתי לחלוק זאת אתך”. אבל אינכם יכולים לעשות זאת, נכון? אם אלה אתם, ברצוני לתת לכם מסר: אין הכרח לחלוק דבר עם אדם אחר, באמת. פשוט לכו מכאן שמחים, נרפאים, מבורכים, ושאו עמכם תודעה ואור, אשר באמצעות הפעולות שלכם, יראו את השינוי שחל בכם לבני המשפחה, לעמיתים ולתרבות שלכם. הניחו לשינוי זה להיות המסר שלכם. משום שזוהי הדרך וכך היה תמיד.

אני חייב להקדים ולהסביר לפני שאדון באזוטריות, מהם האתגרים שניצבים בפנינו בצד הצעיף הזה בעת שאנו [קריון] מגיעים אל הקיום התלת-ממדי [הצד שלכם], ומנסים כמיטב יכולתנו לתת לכם מידע בין-ממדי. הנה דוגמה: נסו להסביר מהו צבע לאדם שמעולם לא ראה. הוא מעולם לא חווה את חוויית הראייה, ואף-על-פי-כן אתם מנסים להסביר לו מהם אדום וכחול. זה הקושי שמצוי בכל אחד מהמסרים הללו.

מאז תחילת הזמן, היקום המסוים הזה נבנה כך שתראו רק את היחיד. ואתם ליניאריים בתפיסה שלכם. הליניאריות הזאת שבתפיסה שלכם קובעת באופן מוחלט את שאתם מאמינים שהוא אמיתי ואת שאתם מאמינים שאינו אמיתי. ואם אינכם יכולים לראות משהו, אזי הוא אינו קיים. אם אינכם יכולים לראותו, אינכם יכולים אפילו לדבר עליו. אף-על-פי שקיימים כוחות בלתי נראים סביבכם אליהם אתם מתייחסים כאל מובן מאליו, כגון מגנטיות וכוח כבידה, אינכם יכולים להרחיק מעבר לזה. ניתן להוכיח את השניים ברמת “הראייה”, משום שאתם יכולים לראות בברור את ההשפעות שיש להם עליכם בכל יום.

אבל אם אינכם יכולים לראות את שהאחרים רואים… את הצבעים או את האנרגיה שסביב הדברים, אזי זוהי שטות. לכן, יהיו אלה אשר יאמרו: “אני בוחר להיות ליניארי”. יש כאן אנשים כאלה הערב. כך נוח לכם ואתם רגילים, אבל זוהי ליניאריות מוטה ואתם אפילו לא יודעים זאת. ההישרדות שלכם תלויה בהיותכם בעולם ליניארי, ולכן בשלב מוקדם מאוד, המוח שלכם אומן לא לאפשר לכם “לראות” שום דבר שלא מתאים לקיום הליניארי שלכם. לכן, יש לכם מציאות מוטה; אף-על-פי שהעיניים הפיזיות שלכם יכולות לראות צבעים, המוח שלכם מונע מכם מראה זה. אין הדבר מתאים למציאות הליניארית שלכם.

כל אדם כאן הוא כה ליניארי, וכה רגיל לליניאריות, שאף אחד מכם אינו מבין עד כמה “מוגבלי מציאות” אתם באמת. כבני אדם ליניאריים, תלת-ממדיים, אתם מגיעים לכינוס בן שבע שעות שבו כל דובר צריך להעביר לכם מסר מילה אחת בכל פעם. והמוח שלכם חייב להקשיב למילה אחת בכל פעם. דומה שכל המציאות שלכם נמצאת על מסלול קטן וצר שבו אתם נעים רק קדימה, ומעולם לא לאחור, למעלה, למטה או לצדדים ~ רק קדימה. זהו חוט דק שעליו אתם מהלכים בשיווי משקל, וכל הסובב אתכם עובד בדרך זו. אבל אתם רגילים למציאות הזאת והיא לא נראית לכם מגבילה.

כאשר אתם נוטלים ספר, אתם קוראים אותו באופן ליניארי, מילה אחת בכל פעם. אפילו אלה מכם שיודעים לקרוא במהירות רבה, קוראים דף אחד בכל פעם. זה עדיין ליניארי… אחד אחרי השני. אתם “מוגבלי מציאות” ואינכם יודעים זאת כלל.

אילו הייתה לכם “מציאות קוונטית” בדומה לנו, הייתם רואים “מושגית” [קונספטואלית] הכל בעת ובעונה אחת. הייתם רואים את התרחיש הפוטנציאלי האפשרי כולו ואת כל המסרים בעת ובעונה אחת, מחוץ לליניאריות. הייתם יכולים לבוא לחדר זה ולקבל את המסרים של כל היום בתוך כמה שניות, כאילו האזנתם לכל היום באופן ליניארי. הייתם יכולים לקחת ספרים ו”לקרוא” אותם באמצעות נגיעה בהם והחזקתם לרגע. זה האדם שיכול לנוע מעלה, מטה, ימינה, שמאלה, קדימה ואחורה במציאות שאינכם יכולים לדמיין. ראיתם דוגמה לכך היום. [הוידיאו של לי על ילדים מחוננים ביפן, שהוצג קודם לכן בסמינר.]

באופן כללי, חוויה אנושית בין-ממדית אמיתית היא נדירה מאוד. יש סיבה להימצאותכם בממד השלישי, כיוון שזו האנרגיה שפיתחתם. יש לכם שליטה במציאות שלכם ובתפיסות שיש לכם לגבי הכלל. לכן אתם יושבים בתוך הדבר אותו בראתם. החיים שלכם מתרחשים בממד השלישי, ואתם תעזבו את המקום הזה, צעד אחד בכל פעם, בממד השלישי.

לכן, כאשר אנו מדברים על דברים אזוטריים, יש מעט הצדקה [הוכחה], כיוון שהם אינם מצדיקים את עצמם בממד השלישי. אבל עבור אלה מכם שרוצים לחצות את גשר המציאות יחד עמי הערב, ברצוני לדבר על הדברים האזוטריים ביותר במערכת האמונה שלכם, ואנו נתייחס לרבים מהם.

דומה שאין מדע שתומך בדברים הללו. אבל הסיבה לכך היא אך ורק משום שתפיסת המדע שלכם מבוססת לגמרי על הממד השלישי. ככל שתתחילו לצאת אל מחוץ לקופסת הממד השלישי, יום אחד המדע שלכם אכן יצדיק את האזוטרי. משום שאז, התיאוריות, ההשערות והכללים יהיו מבוססים על הבין-ממדיות. כך הם פני הדברים. השטויות של היום הן אפוא המדע של מחר, וכך היה תמיד. האם לא יהיה נחמד אילו יכולתם להיכנס למכונת זמן ולהסביר לאבות אבותיכם כיצד אתם יכולים לדבר עם כל אדם על כדור הארץ באמצעות המכשיר הקטן שבידכם, או באמצעות תמונות שנשלחות אל החלל ואז נקלטות שוב, כמעט בכל מקום על כדור הארץ. שיהיה בהצלחה, אבל אתם לא תגיעו רחוק כיוון שהם יסקלו אתכם באבנים או יעלו אתכם על המוקד, או לכל הפחות יתעלמו מכם, כיוון שאתם “מאותם מוזרים, בני בריתו של השטן”. האם ראיתם זאת בתרבות שלכם?

וישנם אלה שאומרים: “אני לא מאמין בשום דבר שאיני יכול לראות”. ולכן, הרשו לי להתייחס לנושא זה תחילה, משום שהוא שכיח מאוד אצל רבים מכם.

“אנו חייבים לראות את זה”, הם אומרים. “בנוסף לכך, מר עידן חדש, אל תדבר על דברים מוזרים שבמישור האתרי. אל תדבר על תנועה אינטואיטיבית, המכונה בפיך קינסיולוגיה. אל תדבר על נומרולוגיה. אל תדבר על אסטרולוגיה. אל תדבר איתי על גלגולים קודמים. אל תדבר איתי על למוריאנים שבהר. אני לא יכול לראות אותם משום שהם לא קיימים. זה הכל סיפורי מעשיות”.

דברים בלתי נראים קיימים בכל מקום סביבכם ואתם מתייחסים אליהם כאל מובן מאליו, אבל הם חלק מהמציאות התלת-ממדית שלכם. בדרך כלשהי הצדקתם אותם, נכון? האוויר קטן מדי מכדי שתוכלו לראותו, אבל במיקרוסקופ ניתן לראותו. אה הה! “אז זה לא באמת בלתי נראה”, אתם אומרים. אהבה היא רגש שמרגישים, לא רואים. זה בסדר, משום שאתם חווים אותה. כבידה ומגנטיות הן כה גדולות שאתם יכולים לראות את התוצאות בקביעות, ולכן הן בסדר גם כן, בתפיסה התלת-ממדית שלכם. השכל התלת-ממדי דומה שמסווג כאמיתי כל דבר שניתן למדוד אותו באמצעות מכשיר, או שהגוף יכול להרגיש. אבל אני מדבר על משהו שיקשה עליכם להבין, כיוון שניתן לראות ולחוות אותו רק באמצעות כוונה רוחנית… שינוי קל של כללי הממד השלישי.

לכן, את הדברים הבלתי נראים שאני מדבר עליהם ניתן לחוות רק על-ידי שינוי המציאות שלכם… דבר-מה שיש לכם רשות לעשות. אילו תוכלו להשעות את הדעה המוטה התלת-ממדית שלכם רק לרגע, תוכלו לחצות גשר זה עמי ולעבור למצב הקוונטי ~ רק לרגע קט. זוהי תחילת התרככות קופסת המציאות המזויפת בה אתם נמצאים, והתקרבות למצב שבו “תאפשרו לדברים בלתי נראים” להיות חלק מאפשרויות שלכם. מה הייתם מרגישים אילו יום אחד היה מכשיר מסוגל “לראות” אנרגיה בין-ממדית? האם היו אלה סיפורי מעשיות, או האם זה היה בסדר אז? למעשה יהיה עליכם לקבל החלטה זו מהר יותר מכפי שאתם משערים.

אמת ~ אי ההבנה הגדולה

אחד הדברים עליהם קשה ביותר לדבר אל שכל בעל דעה מוטה תלת-ממדית, ונושא שבאמת חושף את הליניאריות של החשיבה שלכם, הוא אחד הנושאים הבסיסיים ביותר עמם אתם מתמודדים: מהי האמת? “או יופי, קריון עומד לומר לנו מהי האמת!” כן, נכון, אתם צודקים. ואתם לא תאהבו את זה, משום זה לא תלת-ממדי.

אמת היא תכונה המתרחשת כאשר הלב האנושי נישא לאהבת האלוהים והתוצאה היא תשוקה לנתיב רוחני שמעצים אדם זה.

כמה מכם חוו זאת ואתם יודעים מהי האמת שלכם, נכון? ואתם אומרים תכופות: “זו האמת שלי”. אבל איך אתם מרגישים כאשר אין זו האמת של אדם אחר? אפשר שגם להם אמת משלהם, שאינה דומה לשלכם, אבל שעשויה להיות נלהבת במידה שווה. מה שהם רואים כפוטנציאלים שלהם ומה שהם עושים ~ הפעולות שלהם, היושרה שהם מחזיקים בכל הקשור לרוח, הכיוון בו הם הולכים ~ עשויים להיות שונים מאוד משלכם. מה אתם מרגישים בקשר לכך? האם הם טועים?

“קריון האם אתה עומד לומר לנו שיש אמיתות רבות?” כן, אבל יותר מכך. נכון, יש אמיתות רבות, אבל המוח האנושי, המוטה לטובת האמונה בדבר אחד בלבד, זועק: “חייבת להיות רק אמת אחת! הדבר נמצא בלב כל הרוחניות ~ אמת אחת! לא יכולות להיות אמיתות רבות. אנחנו מחפשים אחר אמת אחת. היא אחראית לכל הדתות שעל הפלנטה ולרוב המלחמות. זהו החיפוש ההולם אחר האלוהים”.

ואני אומר: “כמה תלת-ממדי מצדכם!” נניח שישנן מציאויות אמת רבות שכולן מובילות לאותו מקום? האם זה יהיה בסדר מצדכם? משום שכאלה הם פני הדברים. אם אתם באמת זקוקים לאמת אחת בלבד, אתן לכם אותה: כולכם קשורים אלה לאלה. מה דעתכם על כך? אבל חשבו על זה ~ האם כל חלקי כל מכונה ארצית מכירים את התמונה השלמה? האם הם יודעים מדוע הם קיימים? בעולם ליניארי הם אינם יודעים. נניח שכולכם חלקים של “מכונת אמת” ענקית, עובדים יחד למטרה שאינכם באמת מבינים? אני אומר לכם שחיבורי האמת הללו הם כחישורים במרכז הגלגל. יש טריליונים שכאלה, והם כולם מובילים למרכז, וכולם נקראים אמת.

יש שיאמרו: “אני לא אוהב את זה”. אתם לא אוהבים את זה משום שזה לא נכנס לקופסה הליניארית שלכם. בואו נדבר על מזון. המזון הוא מקור המחייה שלכם. האמת שלכם היא מקור המחייה של הצמיחה הרוחנית שלכם. היא התשוקה שלכם. מה אתם עומדים לעשות בהתבסס על האמת שלכם שהיא הנישואים שלכם ושל העצמי הגבוה שלכם? מה אתם עומדים לעשות בחייכם? כל דבר שתעשו הוא האמת שלכם, והיא ידועה רק לכם. היא אישית. אבל זו הליניאריות של הקיום האנושי שרוצה אז להכליל אותה, להעביר אותה לקבוצות של בני אדם ולכנות אותה בשם דוקטרינה. כשהיא מונחת בקופסה אחת, אתם מרגישים טוב יותר לגביה, נכון? קל הרבה יותר כאשר יש לכם סמכות חיצונית שאומרת לכם מהי האמת שלכם; אז אין זו אחריותכם.

אם הייתי אומר לכם שיש רק סוג מזון אחד, מה הייתם אומרים? לא הייתם אוהבים גם את זה. נניח שמלאך המזון האדיר היה יורד מטה ואומר: “הפסיקו! כולכם חייבים להפסיק לאכול את מה שאתם אוכלים ולהשתנות, כיוון שיש רק סוג מזון אחד”. אתם הייתם אומרים: “זה לא יעבוד. זה מגוחך. זה טיפשי”. ואני אומר לכם, הדבר נכון בכל הנוגע לאמת רוחנית. הזנה רוחנית היא אינדיבידואלית וייחודית. החיפוש אחר האמת אינו חיפוש אחר דבר אחד אשר כולם ישתתפו בו. זו מחשבה מאוד תלת-ממדית, מוטה ובודדה.

הנה אפוא הדבר אותו אתם צריכים לבחון. הרגע אמרתי לכם שיש אמת לכל אדם הנמצא בחדר, אמת שהיא מבודדת, נפרדת וייחודית. אבל יש כאן השפעה קוונטית. כאשר אתם מתכנסים, בדרך כלשהי האמיתות הללו הופכות לתכלית אחת, נכון? יש אחידות באינטואיציה שלכם בכל הקשור לפניו של אלוהים. יש אחידות לגבי המקום שבו האמת של היום מתגשמת למולכם. ואלה אשר חווים אותה מרגישים טוב לגביה, כיוון שהם רואים את התמונה הגדולה יותר.

לכן הדבר המעניין הוא שעל אף שבאתם לכאן כפרטים המחפשים אחר אמיתות ייחודיות, יחד אתם רואים מטרה אחת, משום שבחיבור שבין האמיתות קיימת סינכרוניות והיא אהבת האלוהים. דומה שאותו עצמי גבוה שיש לכם, אותו דבר אזוטרי שאינכם יכולים לראות, הוא הדבק שגורם להשפעה הקוונטית לעבוד… דומה שמבהיר את הכל.

תאים אינטליגנטיים?

בואו נדבר על תנועה אינטואיטיבית. הרפואה המודרנית אינה אוהבת זאת ~ שיש עובדי אור שמשתמשים בגוף שלהם כדי לבדוק את הכימיקלים והמזונות שעליהם לצרוך. אתם מכנים זאת קינסיולוגיה ~ בדיקת שרירים. בדרך כלשהי, הגוף שלכם אמור לדעת, מעבר למה שהמוח שלכם או האינטלקט שלכם יודעים, מה טוב ומה רע לכם. לכן, אתם רואים עובדי אור רבים שמהלכים ומבצעים מבחנים כלשהם על גופם, וזה נראה מוזר לאלה שלא חולקים אמונה זו. “מוזר מדי”, הם אומרים. “זה הדבר המטופש ביותר שראיתי מעודי. מה האנשים האלה עושים?”

בואו נשים את הדברים בפרספקטיבה. האם תחצו את הגשר האזוטרי הזה עמי? מה הביולוגיה שלכם מתוכננת לעשות? שותפי, אני רוצה שתאט כאן. [קריון מדבר אל לי כאילו שאף אחד לא שומע, אך לי תמיד אומר את הדברים בקול רם.] נניח שהייתה מחלה בגופך? בואו נעמיד פנים שזה משהו כגון סרטן והוא קיים בך עכשיו. אה, אינטלקטואלי שכמותך, שמוחו נמצא בקצה סולם ההתפתחות, מדוע אינך יודע זאת? מדוע המוח שלך לא מזהיר אותך? האם אינך מכוונן למבנה התאי של כל תא? האם המוח שלך לא אמור לקבל את המסר, שמשהו צומח בתוכך שאינו רק לא הולם, אלא שעשוי להביא למותך? כל מערכת בגוף שלך מחווטת ומסוגלת לדבר עם המוח שלך! אז מדוע אינך יודע זאת?

אני אומר לך. אתה התפתחת בדרך זו, כיוון שהגוף שלך עוסק בהישרדות והוא תמיד נמצא במוד הישרדות תחילה. אם היה פרוטוקול ניטרלי שהיה מיידע אותך בכל פעם שהנוגדנים בגופך היו נכנסים לפעולה, היית מצוי בחרדה קבועה ~ דבר שהוא רע מאוד להישרדות. לא, הדבר נמנע ממך. זוהי חסימה מוחלטת. אתה יכול לשאת זאת עמך ולגלות זאת במקרה, מאוחר מדי. זה לא נשמע הוגן, נכון? אבל אתה מתוכנן להיות בעל תודעה אשר בה המוח מאמין שהגנות הגוף טובות מספיק כדי לטפל בכל הדברים, ולכן הוא לא מטריד אותך בפרטים.

אבל המבנה התאי שלך יודע הכל, נכון? כל תא יודע מה מתרחש. לכן יש לך אז מערכת תת-מודעת שמפעילה את הדברים הללו. אולי במשך חודשים התרחש קרב בכל יום בתוך התאים שלך, ואף-על-פי-כן, אין לך כל מושג. קיימת אפוא מערכת שלוקחת את הידע המולד לגבי מה שמתרחש במבנה התאי שלך ומעבירה לך אותו. היא נמצאת מחוץ לתחום האינטלקטואלי (דבר שקשה מאוד לחושבים לוגיים להאמין בו) והיא מכונה קינסיולוגיה.

נסה אותה. הגוף שלך ייתן לך מידע אם תשאל בדרכים שעוקפות את האינטלקט. האם היא אמיתית? היא מיושמת על-ידי אנשים רבים, ולכן יש לכך תיעוד במציאות. זה אותו תהליך בו אתם משתמשים כאשר אתם שואלים את המטוטלת. האצבעות שלכם אוחזות במטוטלת הנמצאת בקצה חוט או שרשרת, ואשר הכיוון שלה מסייע לכם להחליט מה לעשות. אבל רבים שרואים זאת בורחים בצרחות לכיוון השני! “אתה שייך בוודאי לאיזו כת שטן!” הם אומרים. בדרך כלשהי הם שייכו את מה שאתם עושים למיתולוגיה. “אתם משתמשים באנרגיה של השטן”, הם אומרים. “אתם משתמשים במטוטלת!”

מה שמתרחש בתהליך של המטוטלת הוא פשוט “מיני קינסיולוגיה”. השרירים של האצבעות שלכם, שנמצאים מעבר ליכולת השליטה שלכם, מגיבים לשאלה שקשורה למבנה התאי. כאשר אתם מנסים להחזיק את אצבעותיכם ללא תנועה, השרירים נעים כדי להעביר לכם מסר ~ מניעים את המטוטלת לכאן או לכאן. זו האינטליגנציה המולדת שמנסה לעקוף את האינטלקט שלכם באמצעות השרירים, וזה עובד. מה הייתם חושבים על רופא שהיה מטלטל את המטוטלת שלו כדי לקבל תשובה בכל פעם שהיה רוצה לדעת מהו המינון? ובכן, יש כאלה שעושים זאת. אחד מהם נמצא כאן. [קריון מחייך] השתמשו בתהליך הזה, אם תרצו, כדי לגלות מה קורה בגופכם. מה הדבר הטוב ביותר עבורכם? לאיזה סוג מזון אתם אלרגיים? הגוף שלכם יודע את כל הדברים הללו. אבל האינטלקט נמצא במוד הישרדות ~ בקופסה התלת-ממדית ~ ולא יספר לכם דבר.

אסטרולוגיה

בואו נעבור לנושא אחר, האסטרולוגיה. לרוע המזל, איני יכול לדבר איתכם על האסטרולוגיה הערב, כיוון שהיא אינה אזוטרית. היא מדעית ביותר. זהו המדע העתיק ביותר על הפלנטה. ולכן אדחה את האסטרולוגיה למחר. אתן לכם את הפיזיקה שלה, כיצד היא עובדת ומדוע היא עובדת. אולי אוציא ממנה את כל הקסם, וכמה מכם לא יאהבו את זה, כיוון שרבים אוהבים את המיסטיקה שבה. הגדרת המיסטיקה היא “המדע הבלתי מוסבר של אלוהים”.

נומרולוגיה ~ מערכת אנרגיה

ברצוני לדון בנושא שהוא כה קשה, ואשר מגדיר את האזוטריות. החלק התלת-ממדי שלכם חייב להשעות את עצמו לחלוטין כדי שהסבר זה יוכל להיות תמציתי. אני עומד לומר לכם כיצד עובדת הנומרולוגיה, אני עומד לספר לכם על הצד האחר של הצעיף. אני עומד לספר לכם על מצב בין-ממדי של הקוונטיות, אשר מייצג את הדרך שבה הדברים עובדים עבורכם, אך שאתם אינכם מודעים אליו.

בקו מציאות זה שלכם, שהוא ליניארי ~ מסגרת הזמן היא כה מוגבלת ~ אינכם יכולים לעצור את השעון. הוא ממשיך קדימה ויהי מה. אינכם יכולים לסובב את השעון לאחור. הוא מתקדם רק בכיוון אחד, ואתם תמיד זזים. אינכם יכולים לעצור. אינכם יכולים ללכת קדימה במהירות שונה, או אחורה כלל. איזו מגבלה! דמיינו שאתם מגיעים למקום נטול זמן לחלוטין, היכן שהמציאות יכולה לנוע בכל הכיוונים בבת אחת. אתם מבולבלים לגמרי, משום שהכל נראה אקראי. במקום מציאות אחת, תלת-ממדית מסודרת, הכל נראה כתוהו ובהו!

מה שאתם רואים הוא כל פוטנציאל אפשרי עבורכם, עבור השכן שלכם ועבור כל אדם על הפלנטה, הכל יחד במקום אחד. אין קו זמן שמחובר אליהם. לכן, לא רק שהפוטנציאלים ששם הם מה שאתם עשויים לעשות אפילו לאחר שאתם עוזבים את הפגישה הזאת, אלא גם הפוטנציאלים של מה שעשיתם במה שאתם מכנים בשם “העבר” שלכם ~ כל הפוטנציאלים שפספסתם או שעשיתם או שלא עשיתם, כולם יחד במקום אחד. האם אתם יכולים לדמיין משהו כל-כך קאוטי? לכן אתם יושבים ואתם מתבוננים, וזה נראה לכם כל-כך מבולבל ולא מאורגן. וכולכם אומרים: “תחזיר אותי לקו הליניארי, שם היה הכל פשוט!”

זהו המצב הקוונטי. ולכם, בעת שאתם חוצים את הגשר מהממד השלישי ומעט אל תוך המצב הקוונטי הזה, הוא נראה קאוטי ~ קאוטי מאוד ~ משום שאין כללים ברורים. אין “מערכת” לכאורה, כיוון שהדברים שאתם רואים לא פועלים כפי שהייתם מצפים שיפעלו בממד השלישי. הם אינם פשוטים או יחידים או מאורגנים בדרך שאתם יכולים להבין. לכן אתם אומרים: “תוציא אותי מכאן!” זה דומה למצב שבו אדם שהוא עיוור מלידה מסוגל לפתע לראות ללא הגבלה באמצעות הגילויים המדעיים החדשים שלכם. אבל כאשר זה קורה, הוא יאמר: “כסו את עיניי! זה פשוט קשה מדי מהפשטות אליה הייתי רגיל”. וכך קורה גם לאדם התלת-ממדי כאשר הוא חוצה את הצעיף והכל נראה כתוהו ובהו. אין זה כך, אבל זה שונה ממה שאתם רגילים אליו.

אפילו המדענים הטובים ביותר שלכם התקשו בימים המוקדמים של הפיזיקה הקוונטית. הם ראו את חוסר הארגון והאקראיות לכאורה והתנגדו. הם צעקו דברים כגון: “האלוהים שלי אינו יכול להיות אלוהים קאוטי. אני לא אהיה חלק ממערכת שהיא קאוטית. אין זו דרך הפעולה של היקום. חייבת להיות מערכת, חייבת להיות תוכנית, חייבים להיות חוקים, לא תוהו ובהו”. והם צודקים. כיוון שעכשיו הם אומרים לכם שמה שנראה כבלבול תלת-ממדי הוא ארגון קוונטי. למעשה יש מערכת והיא קשורה לרטט ולאנרגיה.

במערכת זו, כל דבר שרוטט בכל תדר שהוא בדרך בין-ממדית יוצר פוטנציאלים ש”מסומנים” על פי קצב הרטט שלהם. קשה מאוד להסביר זאת. הם הופכים אז ל”פוטנציאלים מסומנים”. אלה מייצגים פוטנציאלים שקיימת סבירות גבוהה שיתגשמו במציאות תלת-ממדית כיוון שיש סביבם רטט ייחודי בניגוד לאלה שאינם רוטטים. בנוסף, ישנם חוטי רטט יפהפיים שתמיד מתוחים בין כל הפוטנציאלים. קיימים חוטים בין מה שדומה שהוא התוהו ובהו בין אדם אחד לאחר, איך הם נפגשו, מה הם עשו. אתם מכנים זאת “צירוף מקרים”, אבל עובד אור מכנה זאת “סנכרון”. יהיה השם אשר יהיה, הדבר מייצג מערכת שיש לה כללים, אבל כללים שאינם תואמים לממד השלישי.

רבים אומרים: “אין צירופי מקרים”. הצהרה זו מרתיחה חושבים לוגיים שאומרים אז: “זה הדבר המטופש ביותר ששמעתי מעודי. ‘אין צירופי מקרים’. ברור שיש צירופי מקרים”. לא, אין צירופי מקרים. אלה הן התגשמויות של פוטנציאלים במציאויות, אשר מבוססים על הרטט של התכונות הקוונטיות, וזה קשור למה שאתם מכנים “בריאה משותפת”. אין זה בהכרח מה שאתם מכנים בשם “תכנון”, אבל מעורב בכך ארגון.

זו מערכת יפהפייה. ראו: מה הביא אתכם לכאן? האם אתם חווים התגלות? האם משהו אחר מתרחש כאן ~ האם יש כאן אנרגיה? כן. אני יודע מי נמצא כאן. ואתם חושבים שזה צירוף מקרים? מה הביא אתכם למושב שלמולי? מה הביא את עיניכם לדף הזה, או את אוזניכם לשמוע את המסר הזה? אין זה צירוף מקרים. יש מערכת שאתם חלק ממנה.

בכל פעם שאתם רואים 11:11 על השעון, האם אתם אומרים: “אה, איזה צירוף מקרים”? או אולי אתם יודעים מה משמעות האנרגטית של המספר 11 בנומרולוגיה? המשמעות היא “אור והארה”. משמעות השניים יחד היא “התחלה חדשה”. יחד, זהו מספר מאסטר מייצג אור והארה. ומדוע אתם רואים אותם לעתים כה קרובות? זה סימן העידן. זה המספר של העידן. הנומרולוגיה היא רטט. וכאשר אתם בוחנים את המשמעות שלה ורואים מה משמעות המספרים בחייכם, העניקו תשומת לב. המערכת בוראת זאת, הנומרולוגיה מתאימה באופן מושלם למערכת הרטטים.

חצו עמי גשר נוסף ושימו לב לאותה פריסה של קלפי הטארוט, שכמה מכם אומרים שהיא עבודת השטן. אתם מניחים את הקלפים ובדרך כלשהי הם יאמרו לכם מה לעשות? האם זה לא ניבוי העתיד? לא. זה לא מה שזה. לטארוט אין שום קשר לניבוי העתיד. הקשיבו: אם אתם שומעים זאת בפעם הראשונה, הרשו לי לומר לכם את הדברים הבאים. פריסת הטארוט היא דרך יפהפייה ואינטואיטיבית לארגן את התוהו ובהו לרגע, רק לרגע, כדי שתוכלו לראות כמה מהדברים שבחייכם באמצעות המערכת הזאת שעוזרת לכם להבין את האנרגיה שלכם טוב יותר. שוב, היא מראה לכם את שהאינטלקט אינו יודע. כיוון שהיא חושפת את האנרגיה של הרטט שבתוך המערכת עליה אנו מדברים.

איזו מערכת יפהפייה היא זו! אזוטרית. הנומרולוגיה הייתה כאן במשך זמן רב. ככלות הכל, היא לא עידן חדש. היא ישנה למדי. האם ייתכן שאנשי קדם ידעו משהו שאתם שבים ומגלים רק עכשיו? האם ייתכן שהם ידעו הכל על המספרים ושהם השתמשו בהם כל הזמן? יהיו אלה שיאמרו: “על פי הנומרולוגיה, קרוב לוודאי שמשהו ‘מתבשל’ לקראת חודש ספטמבר השנה. כיוון שזו שנת 2007, וספטמבר גם הוא 9. מה הוא הדבר?”

רטט שנת התשע [2007], מייצג את “הסוף, ההשלמה, הסיום” של משהו. לאחריה תגיע שנת 2008, שהיא הספרה 1. [1=10=2008]. היא מייצגת “יחידנות והתחלה מחדש”. כל תשע שנים הדבר מתרחש. יש לכם תשע ואחת. זו רק מתמטיקה. אבל מי יצר את מחזור תשע השנים? חברו את המספרים וראו מה קורה בתוכם, או את הפוטנציאלים הסובבים אותם. הרשו לי לתת לכם רמז ~ בפעם האחרונה שזה קרה [מחזור תשע השנים], אתם הייתם רחוקים שנה אחת מנבואת הארמגדון שלא חוויתם. האם שמתם לב לכך? תמיד יש פוטנציאל לסיום של דבר אחד ולהתחלה של דבר אחר, והנה אתם כאן, שוב בשנת התשע. אתם עשויים לומר: “אבל בספטמבר 2007, חייב להתרחש משהו, נכון?”

יש כמה תאריכים באותו חודש שגם להם רטט של הספרה תשע. למשל, ה-18 לחודש, אולי ה-27 לחודש? “קריון, אז מה עומד להתרחש באחד מן הימים האלה?” אומר לכם מה עומד להתרחש, אך באותו יום כמה מכם עשויים להתכוונן לאזוטרי וכמה מכם עשויים פשוט להמשיך הלאה מבלי שיהיה לכם אכפת כלל. אבל אני אומר לכם מה עומד להתרחש: זהו יום בכל רחבי כדור הארץ, איזה יום שיהיה, אשר בו תיערך חגיגה. זהו יום של חגיגה גדולה של שינוי. אל תפחדו מהדברים האלה. הנומרולוגיה אומרת לכם את שהאינטלקט אינו אומר לכם, ולכן במקרה הזה היא נותנת לכם רמזים לגבי כדור הארץ שלכם, לגבי המסלול שלכם ומה שאתם עושים. מדוע שלא תתקבצו בקבוצות ביום זה? מדוע שלא תחגגו ביום הזה את העובדה שאתם קרבים לשנת 2012? ממש כפי שבני המאיה אמרו. זה זמן של הארה, דפוס רטט שהם ראו חוזר על עצמו במשך אלפי שנים, שבהם הרטט של הפלנטה עלה וירד. זה מה שהם עשו במצפי הכוכבים שלהם, כאשר התבוננו בשמש ובירח. הם חישבו את הנתונים האזוטריים! הם רשמו את שינויי הרטט על כדור הארץ. בשנת התשע הזאת, בחודש התשיעי וביום בעל רטט של תשע, הקדישו זמן ואמרו: “תודה לך, רוח, שאני כאן, שאני חי ושאני יכול לחולל שינוי על הפלנטה הזאת בעצמי, בבריאותי, ובאהבת משפחתי. תודה לך שאני יכול להיות מגדלור עבור הזמן הזה”. לא הייתה זו התכנית המקורית כאשר גדלתם, אתם יודעים? משהו שינה אותה. לכו ובחנו את הנבואות של נוסטרדמוס. הן אינן תקפות עוד. אתם שיניתם והזזתם, עקפתם את הפינה. זו הנומרולוגיה… מערכת של אנרגיה.

גלגול נשמות

אה, הנושא הגדול! רבים אומרים: “איך מישהו יכול להיות טיפש כל-כך ולהאמין בגלגול נשמות? אין לכך שום ראייה. איך אפשר להיתלות בהשערה שכזו של גלגול נשמות?”

לא תשמעו הוכחה לקיום גלגול הנשמות מכיסא זה. לעולם לא תהיה הוכחה אמפירית מוחלטת מסוג כלשהו. היו ראיות נסיבתיות וניסיוניות רבות, אך לעולם דבר שאכן יוכיח את קיום גלגול הנשמות. או שיש לכם אישור אינטואיטיבי או ידע לקיומו, או שלא. אבל אני שואל אתכם, כיצד קרה שאישיותכם כה שונה מזו של אחיכם או אחותכם; כולכם נולדתם לאותם הורים? מה הפך אתכם לייחודיים כל-כך? מה גרם לכם לבעתים שאף אחד לא ציפה שיהיו לכם, שדבר בנסיבות החיים שלכם לא יכול היה לגרום להם? מה גרם לכם לרצות לעשות דברים מסוימים? מדוע היה האמן, אמן? האם הכל אקראי? האם מגוון הביולוגיה מעניק לכם כל זאת כפי שאומר לכם המדע או האם אפשר שקיימת מערכת?

ב”קוונטיות” של הפוטנציאלים שתיארתי, האם ייתכן שחייתם בעבר? התשובה היא שאתם אכן חייתם פעמים רבות בעבר. התשובה היא שהאנשים שהגיעו לכינוס מסוג זה מודעים לכך ביותר. נשמות עתיקות מתכנסות כדי ללמוד את הדברים האזוטריים הללו. נשמות עתיקות נמשכות לדברים האינטואיטיביים האלה. נשמות עתיקות נמצאות בחדר הזה. לכן האמונה נמצאת אצל אלה שמחפשים אחר האמת שלהם, כיוון שהיא חלק מלימוד האלוהות. אלה הם דברי שטות בעיני אנשים נטולי עניין או אלה שכבולים אינטלקטואלית לקופסה התלת-ממדית שלהם.

אתן לכם מידע מסוים לגבי גלגול הנשמות שאולי לא שמעתם בעבר, אבל שעליכם לדעת. כיוון שזהו החלק הכי פחות מובן של בן האנוש. ראשית, דעו זאת: אין זה משרת את נפלאותכם לדעת מי הייתם או מה עשיתם. זה מפריע לשיעור החיים שלכם. זוהי הסחת דעת, ולכן, מידע זה מוחבא ומוסתר היטב, ויש לכך מטרה. אתן לכם כמה עובדות וברצוני לומר לכם שזהו מידע יקר ערך ביותר. אין זה הזמן לכללים אזוטריים או ללימוד דוקטרינרי. אלה הם דברים יקרי ערך שצריכים להראות לכם עד כמה אתם אהובים במסגרת המערכת. קיימת כאן מערכת!

כל דבר שלמדתם מבחינה רוחנית בכל תקופת חיים שהיא על הפלנטה הזאת הוא קולקטיבי; הוא מאוחסן במקום שמגיע ישירות אל הדנ”א שלכם ברמה אזוטרית במצב בין-ממדי כאשר אתם נולדים. אתם קולטים אותו שוב, בין אם אתם משתמשים בו או לא, ולעולם אינכם צריכים לחזור וללמוד את הדברים הללו שנית. כל שלמדתם בכל תקופת חיים נותר ונשאר ועובר לפעם הבאה. האם ידעתם זאת? וכל שעליכם לעשות הוא לפתוח את צנצנת התנסות תקופות החיים באמצעות הבחירה הרוחנית החופשית שלכם והחוצה תזרום חכמת העידנים. המורים שאתם רואים על הבמה בסוף השבוע הזה עשו זאת בעבר! הם התנסו בכך בעבר והם חשים בנוח במצב הזה. אין זה תוצר של כמה שנים על כדור הארץ. זהו תוצר של אלף שנים. זו האמת ואתם אמורים להיות מסוגלים להרגיש בכך, יקירים.

הרשו לי לתת לכם עובדה יקרת ערך נוספת: יש לכם ידיד שהיה איתכם בכל מסע, ואינכם יודעים זאת כלל. הדבר הזה שאתם מכנים בשם העצמי הגבוה, שאינכם יכולים אפילו להגדיר כהלכה, הוא חלק רב-ממדי שלכם ~ חלק מאלוהים. זהו חלק בין-ממדי של המערכת. זה חלק מהתוהו ובהו לכאורה והוא משהו שקיים בכל תקופת חיים שאי פעם הייתה לכם. אתם מבינים, אתם מגיעים עם אותו עצמי גבוה בכל פעם. הוא חלק ממה שאתם מכנים בשם “הנשמה שלכם”, וזהו אותו עצמי גבוה. חשבו על כך לרגע. מה משמעות הדבר?

יש עוד. כיוון שהעצמי הגבוה שלכם והתנסות הגלגולים הקודמים שלכם נמצאים שניהם במה שכיניתם “מצב קוונטי” [בין-ממדי], הנה אפוא השאלה: האם זהו באמת גלגול קודם כאשר אין זמן? איך תוכלו בכלל להשתמש במילה “קודם”? אם זה לא גלגול קודם, מה זה? אלה הם חיים עכשוויים, נכון? כל שלמדתם הוא הצטברות של מי שאתם בעת שאתם צועדים על הפלנטה הזאת.

נשמה עתיקה וחכמה, אפשר שאינך מרגישה שאת מלאה בחכמה, אבל כמה מכם יודעים על מה אני מדבר ~ ואתם, אכן, מלאים בידע. יש לכם את “חכמת הרחוב של היקום”, ואתם יודעים זאת. היא אינטואיטיבית, נכון? אינכם יכולים לגעת בה, אבל אתם יודעים שזו האמת. העצמי הגבוה הזה יודע מי הייתם. ולא מדובר בשורה או בערמה או ברשימה ליניארית. הכל מעורבב יחד בקערה והיא מונחת בחיקכם. ואנו לימדנו בעבר את הדבר הבא: אלה מכם שרוצים בכך יכולים להושיט יד אל תוך הקערה ולהוציא את החלק הטוב ביותר מכל אחד מהגלגולים הללו וליישם אותו בחייכם הנוכחיים! כיוון שזו הסיבה להימצאותכם כאן, בני אנוש יקרים. זה חלק מהמערכת. אלה לא גלגולים “קודמים” כלל וכלל. מבורך הוא האדם שמושיט ידו אל תוך האקאשה ומוציא את החכמה, מוציא את המורה, את התשוקה של אהבת האלוהים, את הכומר, הנזירה, השאמאן. הם כולם נמצאים שם! זה חלק מהמערכת, שאתם תכירו באמת שלכם, כיוון שעכשיו אתם יודעים מדוע היא כה ייחודית, משום שהיא כרוכה בעידנים של היותכם כאן. אלה הן העובדות בנוגע לגלגול הנשמות.

“קריון, אני מאמין בגלגולים קודמים. אני מאמין בקינסיולוגיה. אני אפילו מאמין בנומרולוגיה, כיוון שראיתי שהיא עובדת. כל הדברים הללו הם בסדר מבחינתי. אבל אני מתקשה מאוד עם אותם למוריאנים שנמצאים בהר!” [צחוק]

בסדר. אני רוצה שתפתרו זאת איתי. אני רוצה שתשהו את האמונה שלכם לרגע ותחצו גשר איתי. רוב האנושות אומרת שאלוהים הוא נצחי. תהיה המשמעות של אלוהים עבורכם אשר תהיה ~ מקור, רוח, בורא אינטליגנטי, בורא היקום, תכנון אינטליגנטי ~ הרוב מרגישים שהוא נצחי. אלוהים תמיד היה ואלוהים תמיד יהיה. אלוהים יכול להיות במקומות רבים בו-זמנית. כולם יודעים זאת. אלוהים יכול לשוחח אתכם ברגע זה, וגם עם מישהו אחר ~ אולי אפילו עם מישהו מן העבר. מה חייב אלוהים להיות כדי להיות מסוגל לעשות זאת? ברור, אלוהים נמצא במצב הקוונטי. כך חייב להיות.

חשבו על זה: ברמה מסוימת, אלוהים נפגש עם כל נשמה שעוברת עכשיו, בכל דקה של היום. אלוהים מברך את כל הנולדים, בכל דקה, בכל מקום על הפלנטה. איזה אלוהים! בכל מקום, כל הזמן, חסר גיל וללא כל זמן, אלוהים הוא העתיד הפוטנציאלי, העבר והוא גם כאן עכשיו. אבל האם הייתם מעזים לשייך את התכונות הללו ליצור חי או שחי בעבר על הפלנטה? אתם אומרים: “לא, לא, לא, זה טיפשי. אל תעשה את זה, אל תעשה את זה. זה חילול קודש!” כמה מכם מתחילים להבין לאן אני חותר. בני האדם שלמדו להציב את עצמם במצב הקוונטי, הם בני אדם שהופכים נצחיים. אתם עושים זאת כאשר אתם מודטים. האם הרגשתם בכך? האם אתם יודעים שהשעון הביולוגי של השותף שלי נעצר כאשר הוא מתקשר? דיברנו על כך בעבר. כאשר אתם עוברים אל צדו האחר של הצעיף, אתם משהים את הליניאריות התלת-ממדית שלכם.

הלמוריאנים עשו זאת, אבל באופן פיזי. הם היו בעלי אותם רבדים של הדנ”א שאפשרו להם להבין את המצב הקוונטי, ולכן היה להם ניסיון רב בכל הקשור לחכמה של ה”איך” ביחס לכל הדברים הללו. הסיבה שהם עשו זאת הייתה שהם יכלו להציב את עצמם בתוך בועת זמן של שינוי רטט. אם כדור הארץ הזה יצליח אי פעם לעבור את אתגר הארמגדון (כפי שעשה) ולנוע אל הבטחת שנת 2012 (כפי שאתם עושים), אותה בועת זמן תיפתח ותשפוך את החכמה שלה על פני הפלנטה הזאת. הם היו מסוגלים לעשות זאת כיוון שהאלוהים מצוי בדנ”א שלהם, ממש כפי שהוא מצוי בשלכם! לא כל-כך מוזר עכשיו, נכון?

חשבו על זה. מי הם היו? הם בדיוק כמוכם! הם שותפים בעידן החדש הזה. הם מאוהבים באנושות, עד כדי כך שהם ראו כמה דברים שמגיעים שיפגעו בעם שלהם [נסיגת עידן הקרח אשר חוו לפני 50,000 שנים אפשרה למים לכסות את היבשת שלהם] והם העבירו את עצמם למצב בין-ממדי זה. אתם אומרים: “הם חיכו זמן רב!” לא, הם לא חיכו! שאלו אותם, דומה שהם אכלו צהרים בלמוריה אתמול. הם שוהים במצב נטול זמן והשניות נושרות מהשעון. כל שהם עשו היה לחצות את הרחוב והנה אתם כאן!

אז מה הסיפור של ההר? נכון, זה פשוט. זו נקודת איסוף שבה הם בחרו. זו רק נקודת איסוף, ממנה הם מגישים את העזרה לאלה שמבקשים אותה. בכל פעם שישבתי על במה זו עם השותף שלי במקום קסום זה, הזכרתי לכם זאת ~ ואומר זאת שוב. אתם מוזמנים לקחת איתכם הביתה למוריאני! אלה הם פשוט אנשים שחיו בעבר בזמנים קדומים, שהייתה להם טכנולוגיה מתקדמת [תודעה קוונטית] במבנה התאי שלהם. הם היו במצב הקוונטי עם איתני הטבע של הפלנטה. האם זה עד כדי כך מופרך? מה אתם יודעים על העמים הילידים שלכם? הלמוריאנים הכירו את הצמחים, את הביולוגיה, את הדנ”א, את המגנטיות. עכשיו הם צועדים קדימה כדי לעזור לאלה מכם שרוצים גם כן להתחיל במסע בין-ממדי זה. זה חלק מהמערכת.

אנו עומדים לסיים. “קריון, אני מתקשה עם תפיסת האלוהים. היכן אלוהים? אני רוצה שאלוהים ירד ויסדר את הפלנטה הזאת. אני רוצה שלום, לנוכח מה שמופיע בחדשות. האם באמת יש אלוהים? איזה הוכחה יש לכך?

ובכן, לכו ושאלו את האסטרונומים שלכם שמצרפים יחד אנרגיה ופוטנציאלים. הם מגרדים את פדחתם עכשיו. מהו תכנון אינטליגנטי? הם לא יאמרו את המילה “אלוהים”, אבל הם יאמרו כל דבר אחר. “יש מערכת”, הם יאמרו. “אולי היא לא כל-כך אקראית כפי שחשבנו”, הם יאמרו. הם רואים, אבל אינם יכולים להגדיר זאת. אבל הם יודעים שהיא אינטליגנטית ושבניגוד לכל הסיכויים היא בראה אותנו.

אתם יודעים מה עושה האדם ברגע שהוא זקן דיו? הוא מחפש אחר הבורא! האם ידעתם זאת? דומה שמשהו בתוך הדנ”א שלכם מבקש מכם למצוא את אלוהים! כאשר יותר משמונים וחמישה אחוזים מאנשי הפלנטה מאמינים בדת שמאמינה בעובדה שהנשמה היא נצחית, עליכם לבחון מדוע זה כך. כמה מהם מניחים את אלוהים בתוך בניין. הם מאושרים רק לדעת שהוא שם, כדי שהם יוכלו לבקר ולסגוד. והשאר? אתם רוצים למצוא אותו בתוככם, משום שיש לכם עידנים של התנסות שצועקים ואומרים לכם ששם יש למוצאו. אתם רוצים לדעת אם אלוהים אמיתי? האם יש לכם את האומץ לשבת לבד ולומר: “אלוהים יקר, אני רוצה לדעת אם אתה שם או לא. מתוך כוונה טהורה, אני מבקש ממך להראות לי”. האם יש לכם את האומץ לעשות זאת? זה הלילה שבו לא תישנו, כיוון שאז המלאכים שניצבו לצדכם במשך כל תקופת חייכם יתחילו למלא את תפקידם.

אתם מעניקים רשות לריפוי, להפיכתכם לבין-ממדיים באופן חלקי, לביקור במצב הקוונטי, לחיים ארוכים ושלווים יותר, ולשלום בארצכם. אתם תתחילו לנוע בדרכים שאינכם יכולים כלל להאמין שהן אפשריות, באמצעות האינטליגנציה הקוונטית, שפשוטו כמשמעו, נושאת את המחשבות והתפילות שלכם לאן שהן צריכות להגיע. אתם הופכים לשותפים של אלוהים, ואתם נושאים את האור שאתם מתחננים לאלוהים שיישא ~ אל אלה הזקוקים לו כל-כך.

אתם מבינים, זה חלק מהמערכת שכה רבים אמרו שהיא קאוטית, אבל היא אינה כזו. אה, היא יפהפייה. היא אוהבת. אתם יכולים לראות את החוטים כשהם רוטטים ~ כולם מתוך מטרה ~ לא באופן קאוטי. ומתוך כוונה, אתם יכולים לשלוט בהם, לברוא את האמת שלכם, לברוא את המציאות שלכם, לברוא חיים שונים מאוד מהחיים שחשבתם שיש לכם. זוהי האזוטריות. זה המסר של קריון. מחר נדבר על פיזיקה. הערב נדבר על אהבת האלוהים.

וזה המסר שלי באמצעות ערוץ ברור זה, שיושב בכיסא לפניכם. איננו עוזבים את הבניין הערב, האם ידעתם? אתם עוזבים! כאשר תשובו מחר, אנו נהיה כאן עדיין.

וכך הוא.

קריון