על האנרגיה והאסטרולוגיה של ה-12 בדצמבר 2021 – שער ה-12:12

מאת: אלכס מיילס

מאנגלית: סמדר ברגמן

ביום ה-12 לחודש ה-12 אנו נכנסים לשער אנרגיה בעל תדר גבוה שמביא עמו טרנספורמציה גדולה ומאפשר לנו לראות את כל הקיום שלנו בדרך חדשה לחלוטין. 

12:12 הוא יום מופלא בנומרולוגיה, כיוון שהמספר 12 הוא כבר מספר מאסטר והאנרגיות מתעצמות בשל היותו מוכפל. המספר 12 מסמל סיום וסגירת מעגל ובכל פעם שמתרחשים סיומים, תמיד יש גם התחלות חדשות, ולכן זהו גם זמן ללידה מחדש, להתחדשות ולתחייה.

המספר 12 הוא מספר התעוררות והוא ידוע כמספר שמעניק את האומץ והכוח הדרושים כדי לברוא שינוי נחוץ ביותר ולהציב גבולות איתנים, בייחוד לגבי מערכות היחסים הקרובות ביותר שלנו. 

אנרגיה נכנסת זו תפעיל ריפוי עמוק של פצעים פנימיים ואנו נחווה תכנות מחדש ברמה התאית, ולכן חשוב ביותר שנהיה עדינים כלפי עצמנו ושנתנהל בזהירות במשך היום זה, בעת שאנרגיות דחוסות וישנות ודפוסים שפג תוקפם מתפוגגים להם.

כאשר אנו חווים האצת נשמה זו ב-12:12, נבחין שהאינטואיציה והיכולות העלחושיות שלנו מוגברות ונחווה קרוב לוודאי סינכרוניות תכופה, אותות ורגעי דה ז׳ה וו. נהפוך גם מודעים לכך שאנו מקבלים הדרכה אלוהית והיא תסייע לנו להבין את מטרתנו בבהירות רבה יותר ולדעת מה בדיוק אנו רוצים כדי שנוכל להגשים בקלות את הכוונות הנעלות ביותר שלנו. 

כדי להפעיל את האנרגיות הללו, עלינו פשוט להדהד עם התדר של היום הזה, ונוכל לעשות זאת אם נשהה לבד או נעשה מדיטציה, כדי שגוף האנרגיה שלנו יוכל להיערך באופן טבעי עם גלי האנרגיה הנכנסת.

אנו יכולים אז להתמקד בשחרור אנרגיות עבר בעלות תדר נמוך, ובכלל זה טינות, פחדים, שיפוטים ואמונות מזיקות ולאמץ אהבה ללא תנאי, חמלה וסליחה, בייחוד כלפי עצמנו.

זוהי הזדמנות אלוהית להסיר חסימות אנרגטיות, כדי שהרטט שלנו יהיה הרמוני וברור בעת שאנו מתקרבים להיערכות רגשית, מנטלית, רוחנית ופיזית. נוכל אז לקבל גישה לממדים גבוהים יותר, בהם נתחבר לידע קולקטיבי ולחכמה אוניברסלית ונקבל ״הורדות״ רוחניות, שבסופו של דבר יעזרו לנו להגיע למצב תודעה נעלה יותר. 

מה שהופך יום זה לקסום אף יותר הוא ההיערכות של חמש פלנטות, שני אסטרואידים והירח. אורנוס, נפטון, צדק, שבתאי ונגה מעורבים כולם באירוע שמימי מופלא זה, כאשר ניתן לראות את צדק, שבתאי, נגה והירח בעין בלתי מזוינת ממש לאחר השקיעה. 

מטר הג׳מינידים מופיע אף הוא בערב מרגש זה, יחד עם השביט לאונרד, שעושה עכשיו את דרכו אל מערכת השמש הפנימית, והוא זוהר במידה הרבה ביותר ונמצא במיקום הקרוב ביותר לכדור ארץ.

זוהי הזדמנות נדירה ביותר להתחבר לוורטקס אנרגיה זה, משום שזהו שער משמעותי שמאפשר לנו סוף סוף לשחרר את העבר ולהיכנס למציאות חדשה לחלוטין. 

כדי להוסיף לה ולתחזק את האנרגיה של ה-12:12, ב-13 בדצמבר, מאדים עובר למזל קשת שם ישאר עד ה-24 בינואר, 2022. הדבר מגביר את הערגה שלנו לשינוי, מדגיש את הרגשות שלנו ומטעין מאוד את התשוקות שלנו. לכן, צפו לכך ש-5-6 השבועות הבאים יכללו תקשורת לאצפויה, החלטות ספונטניות, דחפים כמעטבלתינשלטים, הזדמנויות ואפשרויות אינספיות להרפתקה ולשינוי לו ייחלנו זה מכבר. 

שינוי האנרגיה של ה-12:12 מסייע לעבודת הריפוי והניקוי הדרושה כדי שנוכל להתכונן אנרגטית לעבור לפרק חדש ומרגשפרק שישנה את מערכות היחסים שלנו ואת חיינו.

רגע… לפני שאתם עוזבים – תמורה זכרתם לתת?