דוח אנרגיה לחודש דצמבר 2021

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

והנה הגענו לסוף השנה, זהו החודש האחרון. כאשר אנו נזכרים באירועים של 2021, אני חושבת שניתן להסכים שלא יכולנו לדמיין הרבה ממה שהתרחש. אך הדברים אכן התרחשו והשאלה הבאה היא: לאן אנו הולכים מכאן וכיצד נראית ההתקדמות? איך נתעלה מעל לתוהו ובוהו ונאמין במסורות ובמבנים שאכזבו אותנו (קשות) לתחושתנו. נושאי האנרגיה של דצמבר כוללים את הפעלת משולש ההמשגה העצמיתמודעות עצמית, הסתמכות עצמית והעצמה עצמית. נושאים אחרים כוללים השלכות, השראה ואמת. אל תעשו כלום באופן עיוורביטחו אך ודאו. התפללו לשמש, אך קחו מטריה. היו פתוחים לנסוע בנתיב חדש וודאו שאתם אלה שנוהגים במכונית.

דצמבר יהיה סיום מהנה או ריצה מטורפת לסגירת קצוות פרומים, כיוון שהוא מסמל את סוף השנה. דצמבר זה נושא את הרטט של המספר שמונה (8), שיש שאומרים שהוא סמל האיןסוף וזה נכון. אבל הוא גם מייצג את הלולאה האיןסופית של הקרמה ושל מחזורי הריפוי, את תקופת החיים של ההתחייבויות וההבטחות שהבטחנו, עד שאנו מחליטים ששוב איננו רוצים בהן. אנו יכולים לשבור את השרשרת הקרמתית או לעשות עמה עוד כמה סיבובים, והאנרגיה המיועדת לכך מגיעה עם האנרגיות הטרנספורמטיביות העוצמתיות של דצמבר. 

בדצמבר אנו יכולים להשתחרר מהמחזורים הישנים שמגבילים את היערכות הנשמה שלנו, את הצמיחה והשמחה שלנו ולעבור ליצירתיות של נתיב הממד החמישי. אך לפני שאתם מצטרפים, זכרו שגשר הממד הרביעי הוא נקודת אלחזור. ברגע שאתם מניחים עליו את כף רגליכם, לעולם לא תוכלו לחזור. וברגע שאתם משחררים את האנרגיות, הדברים, המחשבות, האמונות וכל דבר אחר שלא מאפשר לכם לצעוד את אותו צעד ראשון על גשר הממד הרביעי, לעולם לא תוכלו להחזירם גם כן. אם תהיתם אי פעם מה מעכב אתכם, או אחרים, מלקחת על עצמכם התחייבות זוזה הדבר. זו התחייבות גדולה. 

הידיעה שלעולם לא תוכלו לחזור לחייכם הישנים, לדרך ההוויה הישנה שלכם, לדרך הפעולה הישנה, לדרך הישנה של השימוש בפחד ובכעס כדי להעצים את עצמכם, מוסיפה רמות מורכבות רבות להחלטה הזאת. זו לא החלטה שמתקבלת באופן נמהר או בקלות ראש. 

לכן, לפני שאתם מאשימים או שופטים את עצמכם על שלא הצלחתם לבצע ״פעולה אדירה״, הפסיקו. הסיבה היחידה שמישהו מבצע ״פעולה אדירה״ היא משום שהוא מפחד כל כך מהמקום בו הוא נמצא שהוא מזנק לכל כיוון פשוט כדי לברוח משם. 

כמה היבטי אנרגיה גדולים מתרחשים בדצמבר, החל מה-1 בדצמבר כאשר נפטון נע קדימה במזל דגים לאחר שהיה בנסיגה מאז סוף יוני. זה ״סיפור״ גדול עבור 2022, אז תתרחש צמידות בין צדק לנפטון במזל דגים, משהו שקורה רק כל 155 שנים ותמיד מבשר על התחדשות רוחנית. נפטון נמצא גם במזל שלו מאז פברואר 2012 והוא מושל, בין שאר הדברים, בתרופות, ברמייה, באשליה ובכליאה.

אז, ב-4 בדצמבר חל ליקוי חמה מלא במעלה 12 במזל קשת והוא יביא הקלה, כיוון שמאז ליקוי הירח ב-20 בנובמבר, שהינו בחלון ליקויים והייתה זו תקופה קשה לכל מי שהוא אמפת רגשי או אנרגטי ורגיש לשינויים באנרגיה. הדבר כולל את רוב האנשים עכשיו, משום שהעלנו את התדר הקולקטיבי, יותר אנשים מרגישים בשינויי האנרגיה הללו וזה דבר טוב, כיוון שמשמעות הדבר היא שאנו מתקרבים לשוויון אנרגטי בנתיב של שילוב ההתעלות של הממד השלישי והממד החמישי. 

כמו הליקוי ב-20 בנובמבר, הליקוי של ה-4 בדצמבר משקף גם ליקוי מדצמבר 2002, כך שנראה את העבר מופיע לצורך טרנספורמציה (או חזרה) בהווה. לליקוי זה יש שני נושאים מיוחדים שהופכים אותו מעניין ועוצמתי מאוד. ליקוי זה מתרחש בצמידות לאנומליה גלקטית שמכונה ״המושך הגדול״, על פי עבודתו של פיליפ סדג׳וויק. הוא מתייחס לאנומליה כְּבִידָתִית, סוג של חור שחור גדול שהוא כה דחוס שהוא מסוגל לכופף אור. הוא מושך אליו גלקסיות ובובזמן משדר זרמים של אנרגיה מתדר גבוה. הוא הבורא וההורס של היקום שלנו. והליקוי של ה-4 בדצמבר מקיים עמו היבט צמוד והפתעה, מרקורי נמצא בצמידות זהה ל״מושך הגדול״ ב-4 בדצמבר גם כן.

כיוון שאנו מתמודדים עם תקופות חיים של קרמה ומחזורים קרמתיים, נוכחותו של מרקורי, שמושל בקרמה, במקור היקום שלנו, ״המושך הגדול״, היא משמעותית. בליקוי שהיה בדצמבר 2002, פלוטו קיים צמידות עם ״המושך הגדול״. ואנו היינו עדים להשפעות של אירוע זה במשך 19 השנים האחרונות. כעת מרקורי נכנס כדי לשנות כיוון ומעניק לנו הקלה מסוימת מההשפעות הקשות של פלוטו, כדי לאפשר לנו להשתמש באנרגיה הזאת ברמה אישית יותר. 

כפי שאמרתי, כוחות אפלים רבים הופעלו בתחילת המילניום הזה, עכשיו הם מתמודדים עם בומרנג הקרמה. אם הכול נראה קאוטי, הסיבה היא שתוהו ובוהו הוא חלק ממחזור ההתעלות. דיברתי על מחזור זה במשך כמה שנים. אנו לא פשוט מתעלים לתדרים גבוהים יותר. זה תהליך שיש לו שלושה חלקיםירידה, מעבר והתעלות. ובמסגרת החלקים הללו יש שלבים שכוללים התפוררות ותוהו ובוהו ממש לפני שאנו חוצים את גשר המעבר של הממד הרביעי. זה המקום בו אנו נמצאים עכשיו.

דצמבר גם כולל את נסיגת נגה במזל גדי ושם היא תשהה כאשר תיפגש עם פלוטו ביום חג המולד. זוכרים את נושא באטמן ורובין בנובמבר 2020? ובכן, הוספנו גיבורתעל לחבורה, וונדרוומן עם פלצור הקסם שלה והמלחמה שלה למען הצדק. זו תהיה עונת חגים מעניינת.

ואני צריכה להזכיר את הריבוע המתמשך בין שבתאי לאורנוס בשנת 2021, שהיה חתימת אנרגיה חזקה במשך השנה ושממנו הייתה לנו הפסקה קצרה כאשר שבתאי נסוג, אבל עכשיו הוא חוזר במרץ. אנו מסיימים את השנה עם הריבוע הזה, התנצחות עוצמתית בין כוחות הממד השלישי והממד החמישי, כאשר שבתאי מייצג את השליטה והפיקוח של הממד השלישי ואורנוס מייצג את החופש והיצירתיות של הממד החמישי. היבט זה נוכח בשבוע האחרון של 2021.

ובעת שכל זה קורה, נגה מסיימת את השנה במזל גדי, שם החלה את השנה, החל מה-8 בינואר ואם אתם זוכרים את דוח האנרגיה של אוקטובר, מאדים החל את השנה במעלה 27 במזל טלה, אותה מעלה של הירח המלא של אוקטובר 2021 והוא היה במזל טלה במשך שישה חודשים בשנת 2020. כעת אנו מקבלים את נגה ששוהה זמן ארוך במזל גדי, שם תלחם בפלוטו ותביא מעט איזון למחזור ההתעלות.

אלה הן פלנטות אישיות, אלה שמדברות אלינו ברמה אישית יותר. האם ניתן לומר עכשיו שהכוח חוזר להמונים? אני חושבת שאנו רואים את התעוררות העוצמה האישית שלנו לנוכח מסע השילוב של הממדים השלישי והחמישי שמדבר על קהילה, חיבור, שיתוף פעולה ויצירתיות. קהילת האור מקבלת את כוחה ממיליוני האורות שבה. עידן האור הגיע כדי להדליק את האור. 

בשנת 2022 נעסוק בנושאים של זהות אישית, רעיון העצמי שלנו כעצמי נרפא, שלם והולם. זו הדרך היחידה בה נצליח להתקדם בכל תחום בצמיחה ובהתרחבות האנרגטיות שלנו, על ידי בסיס איתן ומשמעות הדבר ניקוי הטראומה, האבל, הכעס, החרטה, הטינה, הפחד וכל האנרגיות המשוייכות לדברים האלה. בשנת 2012 הצגתי את התפיסה שקבעה שעלינו להפוך לישויות של 360 מעלותמצב של הולמות אנרגטית והרמוניה אלוהית. הַמְשָׂגָה עצמית היא התגלמות התפיסה הזאת במציאות הפיזית, הרגשית, המנטלית והאנרגטית שלנו. 

החלקים של משולש ההמשגה העצמית הם:

  • מודעות עצמיתלהיות מקורקעים לגמרי באנרגיה שלנו.
  • הסתמכות עצמיתלהיות שלמים לגמרי באנרגיה שלנו, מבלי שהשלמות האנרגטית שלנו תהיה תלוייה במישהו אחר.  
  • התעצמות עצמיתלהיות מקור העוצמה שלנו וללא פערי אנרגיה או בקשת כוח מאחרים או נתינה של הכוח שלנו לאנשים אחרים.

שני נושאים משולבים של דצמבר כוללים פעולה רבת השפעה והשלכות. במילים רבתהשפעה הכוונה היא על פי הרוח, והדבר קשור לשותפות של הבריאה המשותפת, מבלי להכפיף את עצמנו לכוח עליון שלדעתנו חכם יותר, פיקח יותר, מסוגל יותר או יודע יותר מאיתנו. ״השלכות״ משמעותן ״מה שבא בעקבות״, והדברים הללו שלובים זה בזה כיוון שהם תלויים זה בזה. אנו מפחדים מההשלכות ונמנעים מפעולה. או אנו פועלים ומקווים שההשלכות תהיינה טובות. עלינו ללמוד לשלוט בפחד שלנו מפני השלכות כדי לאפשר לפעולה רבתהשראה להיות מונעת לחלוטין על ידי האמונה שלנו ביכולתנו להיערך עם המציאות שאנו רוצים, להתכוון אליה ולהגשים אותה. 

אנו הסמכות בחיינו, לנו הכוח והשליטה, והצעדים הבאים, הצעדים הטובים ביותר, תלויים בנו, וכך גם ההחלטות שיביאו אותנו להיכן שאנו רוצים להיות. אנו שוכחים שבכל רגע אנו מחליטים מה נעשה ואף על פי שיש עדיין דברים שיכולים להשפיע, לתפעל, לאלץ, לרמות או לדחוף אותנו לבחירה מסוימת בגלל תחושת אשמה, ההחלטה הסופית היא שלנו. 

אחת ההחלטות האמיצות והמעצימות ביותר שאנו יכולים לקבל עבור עצמנו בעת הזאת היא לומר ״לא״ למה ששוב איננו רוצים, למה ששוב לא משרת את הכוונה החדשה שלנו, ושלא תואם לשלווה, לשמחה, לאהבה ולשפע שאנו רוצים בחיינו, למה שפשוט לא מתאים או לא מרגיש נכון עבורנו. רמז: אל תצפו שמישהו יעניק לכם אישור, יסכים איתכם או יאהב את מה שאתם בוחרים, אבל זו הבעיה שלהם, לא שלכם. אתם יכולים להמשיך להסתובב עד אין סוף במעגל האילוץ, המניפולציה, האשמה והבושה, או אתם יכולים להתעלם מהם ולעשות כרצונכם.

ככל שאנו מתקדמים בנתיב ההתעלות ומשלבים עוד מאנרגיית הממד החמישי אל פרדיגמת הממד השלישי שלנו (ביי ביי חושך, שלום אור), אנו מקבלים גישה לפוטנציאלים חדשים שתואמים לכוונה האנרגטית שלנו באותו רגע. אנו מקבלים החלטה האם ההיבטים החומריים יכולים להשתלב עם הרוחניים. אבל אין לחץ כאן, אם לא נבחר באופציה זו בזמן הזה, תהיה הזדמנות נוספת.

החודש יש מעט נוסטלגיה ביחס לעבר בעודנו משחררים חלקים ממסע ההתעלות האישי שלנו. אלה שהיו לוחמי אור, שומרי שערים, שומרי תהליך ההתעלות, מגלים שעבודתם נעשית כעת בידי אחרים. 

אנשים רבים נוספים מתחילים להפיץ את האור ולעשות את העבודה שקודם נעשתה על ידי עובדי האור בלבד. הדבר מתרחש כיוון שתדר האנרגיה הקולקטיבי גבוה עכשיו הרבה יותר מכפי שהיה בעשר השנים האחרונות לערך, וחשוב אף יותר, משום שהגיע זמנם של עובדי האור הראשונים לעבור לתפקידים חדשים. 

הממד השלישי הוא פרדיגמה של קרמה, בו הדחיסות שולטת. הממד החמישי הוא פרדיגמה של בריאה, בו אין קרמה ואין חוקים, ואנו בוראים תוך כדי התקדמות. מישהו צריך להכין את מרחבי האנרגיה של הממד החמישי והדבר נופל על כתפי עובדי האור שעבדו קשה כל כך כדי להביא את האור לממד השלישי. הדבר דומה לגידול ילדים, כאשר יום אחד הם מוכנים לעזוב את הבית ולהקים חיים משלהם. ישנה תקופת הסתגלות שדרושה כדי לעבור מהיותנו ״ההורים״ להיותנו ״הורים״.

וזה המקום שבו אנו נמצאים עכשיו בעבודה שעשינו במשך תקופות חיים רבות. בנקודה מסוימת חייב להיות שינוי בתודעה שלנו, לידה של מודעות חדשה, יכולת להתרחב אל מעבר לתפקידי הטיפול שלנו ולעבור לתפקידים שמביאים לנו סיפוק רב יותר. הימים של ההקרבה הקרמתית חלפו. עלינו לעבור מהיותנו מרפאיםקדושיםמעונים ואל ההארה האישית שלנו, להיותנו מאסטרים עוצמתיים לגמרי. פרדיגמת תודעת המשיח היא שבוראת את הממד החמישי.

ההתעוררות הרוחנית וההתחדשות ששנת 2022 תביא יתרחשו בעקבות ההתעוררות העצומה שעבודתנו הזינה. עכשיו התינוק גדל ויש לנו דברים אחרים לעשות, להתחיל להתמקד בשמחה האישית שלנו. 

אנו יכולים להשתמש באנרגיה של דצמבר כדי לעשות דברים רביםלחבר קצוות פרומים, לתכנן חופשה, לקנות מתנות לבני משפחה ולחברים, לקשט את הבית, להתכונן לשנה החדשה ולעבודה הרבה שכרוכה בחודש האחרון של השנה. 

אבל יש דרך אישית נוספת ומקורית יותר להשתמש באנרגיה של דצמבר. השתמשו בחודש הזה כדי למצוא את נקודות הפעולה רבתההשראה שלכם. קחו הפסקה מהעומס של החודש והזינו את עצמכם. אם החיים שלכם משתנים ממצב של טיפול באחרים לטיפול בעצמכם, בחנו מה מביא לכם שמחה. אילו כישורים, כישרונות ויכולות שהיו מונחים בצד, אתם יכולים עכשיו לבטא באופן מלא? מה לא זקוק עוד לתשומת הלב שלכם ומאפשר לכם יכוים להתמקד בעצמכם?

וכדי להתכונן לשנת 2022, כיצד נראה גן העדן עליי אדמות הפרטי שלכם? שנת 2022 נושאת את רטט המספר שש (6) וזה הרטט של גן העדן עליי אדמות. אם אתם רוצים שהמציאות שלכם תשקף את אנרגיית הממד החמישי, עליכם להביע לכך כוונה ולאפשר לאנרגיה הזאת להיכנס.  

אנו מתמודדים עדיין עם התוהו ובוהו הסובב אותנו אבל זו פרדיגמת הממד השלישי, והיא נעלמת במהירות כיוון שאין לה תמיכה אנרגטית. אנו מוכנים לפרדיגמה חדשה של אמת, צדק, שקיפות שמקורקעת בפרדיגמה של החיבור, שיתוף הפעולה, הקהילה והיצירתיות של הממד החמישי. 

דצמבר מגיש בופה של הזדמנויות להחלטות, לשיבה ולשיקול מחדש. כמו עם כל בופה, לא נאהב את כל מה שמוצג בפנינו. ניקח את מה שמתאים ונשאיר את השאר, ואנו תמיד יכולים לחזור אם אנו רוצים משהו נוסף. התכוננו, כיוון שההצגה מתחילה עכשיו בעת ששנת 2021 נגמרת, אמצו את מתנת הריבונות האנרגטית והיכונו לשנת 2022.

שיהיה לכם חודש נהדר. 

לפני שאתם הולכים – בואו לתמוך