אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל קשת 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ב-21-22 בנובמבר, השמש יוצאת ממזל עקרב המיימי ונכנסת למזל האשקשת.

במשך עונת מזל עקרב נקראנו על ידי היקום להיכנס את תוך הצללים שלנו ולהשכין שלום עם כמה מהרגשות החשוכים והעמוקים ביותר שלנו. במשך עונת עקרב, אנו עלולים להרגיש כיצד אנו נכנסים פנימה, נסוגים מהעולם הסובב אותנו.

אולם, בעת שהשמש נכנסת למזל קשת, אנו יכולים לחזור אל האור פעם נוספת. זהו מסע קשה אך הכרחי מאודהמעבר בינות לצללים שמגיע לאט אל סופו, ואנו יכולים למצוא את עצמנו אל מול האור שבקצה המנהרה.

בעודנו יוצאים מהשלב הזה, אנו עשויים להרגיש מחודשים, נרגשים וסקרנים לגבי הבאות. לאור השמש של מזל קשת, החיים כאילו מתרחבים, ואנו נמשכים ללמוד, לחקור ולהפיק את המירב מהמקום בו אנו נמצאים.

עונת מזל קשת היא הזמן שלנו בשנה ללמוד, לצמוח, ללמד ולמצוא את ההשראה שלנו. היא נושאת אנרגיה המסייעת לנו לצאת להרפתקה, למצוא קלילות ולהפיק את המירב מהשנה שנותרה.

מה תרצו לעשות בזמן שנשאר עד סוף השנה? כאשר אתם בוחנים את שנת 2021, כיצד אתם מרגישים לגביה?

איננו יכולים לשנות את העבר, איננו יכולים לחזור בזמן, אבל כאשר אנו מגיעים לסוף 2021, עלינו לזכור שעדיין יש לנו הזדמנות למלא אותה בדברים ש״מדליקים״ את נשמתנו.

מזל קשת מיוצג על ידי הקנטאור המכוון את חצו גבוה אל שמי הכוכבים. אם נבחן לאן מכוון החץ שלו, נגלה את הכוכב אנטארס, הידוע כלב העקרב.

לבו של העקרב הוא מקום עמוק וקסום. זה המקום שבו אנו נזכרים במה שבאמת חשוב, במה שיש לו משמעות ובמה שממלא את לבנו.

כל אלה הם הדברים שאותם אנו יכולים לבחון ואחריהם לחפש כאשר השמש במזל קשת.

בעונה זו החליטו למלא את ימיכם בדברים שמרגשים את רוחכם ושמציתים את להבת לבכם.

בשנת 2021, עונת מזל קשת כוללת את הליקוי האחרון של השנה, את נסיגת נגה ועוד. להלן כמה תאריכים חשובים:

האסטרולוגיה של עונת מזל קשת

21-22 בנובמברעונת מזל קשת מתחילה

השמש נכנסת למזל קשת ב-21-22 בנובמבר (בהתחשב באזור הזמן שלכם). בעת שהשמש עוברת ממזל המים עקרב למזל האש קשת, אנו עשויים להרגיש חופשיים, הרפתקנים וסקרנים יותר. אנו יכולים לחפש אחר מידע חדש או הבנה חדשה, או לרצות לחלוק את סיפורנו עם אחרים. מזל קשת הוא מזל המורה והתלמיד, לכן אולי נמצא את עצמנו באחד מהתפקידים הללו בעונה זו.

ה23-24 בנובמברתנודת הירח

תנודת הירח מתרחשת בנקודת המפנה שבין הליקויים. זהו זמן שבו אנו יכולים להרגיש מעט חסרי שווי משקל או חסרי איזון בדרך כלשהי. אנו עשויים למצוא את עצמנו מפקפקים בדרכי העבר או מתמודדים עם העבר שלנו. תנודות ירח יכולות להביא לשינוי פתאומי או לאירועים רבי חשיבות. עדיף להניח לאבק לשקוע במשך כמה ימים, בייחוד אם אתם מרגישים שקשה לכם להחליט. תנודות ירח הן זמנים עוצמתיים לעבודת הגשמה. הם גם קשורים לדפוסי מזג אוויר חזקים ויכולים להביא שחרורי אנרגיה גדולים עבור אימא אדמה.

ה-28 בנובמברהשמש בצמידות למרקורי

מרקורי נערך עם השמש, מציין את תחילתו של מחזור חדש של אנרגיית מרקורי. באסטרולוגיה, צמידות זו מכונה צמידות עליונה. האנרגיה של מרקורי מתחדשת ואנו יכולים להרגיש כיצד התהליכים המנטלים שלנו מתחדשים אף הם. אנו עשויים לחשוב בבהירות, לראות את הדברים באור חדש, או למצוא דרכי התייחסות רבות השראה.

ה-29-30 בנובמברוסטה בצמידות לשמש

אסטרואיד האלה וסטה נערך עם השמש ומפעיל את האנרגיה שלו. וסטה היא אלת האח והאש. הסמל האסטרולוגי שלה הוא זה של הלהבה, המייצג את להבת העצמאות הפנימית שלנו. היא גם מייצגת חירות מינית ומעוררת את החופש שלנו לבטא את המיניות שלנו. האנרגיה של וסטה קשורה מאוד הן למזל בתולה והן למזל עקרב. כיוון שהאנרגיה שלה חזקה בעת הזאת, אנו יכולים להשתמש בה כדי לאמץ את המיניות שלנו, למצוא את עצמאותנו ולהתחבר לתחושת הידיעה האישית שלנו. הניחו ללהבה הפנימית שלכם לבעור!

ה-30 בנובמברנגה בזווית של 60 מעלות לנפטון

נובמבר נושא אנרגיות שתומכות בריפוי של הלב, בהפעלות של הלב ובהתעוררות של הלב. החודש מסתיים בהיערכות יפהפייה והרמונית בין נגה, פלנטת האהבה, לבין נפטון, הפלנטה של האהבה הנעלה, הרוחנית, נטולת התנאים. זוהי אנרגיה עדינה שיכולה לרכך את לבכם, לאפשר לכם לתרגל טיפול עצמי ולהוקיר את אהוביכם.

ה-1 בדצמברנפטון נע קדימה

נפטון נע קדימה לאחר שהיה בנסיגה מאז ה-25 ביוני. בעת הזאת, אנו מקבלים אנרגיה חזקה של תנועה קדימה בשמים הקוסמים. נרגיש אולי את המומנטום הזה נבנה בשבועות הבאים. נפטון שחוזר לתנועה קדימה יכול להביא תובנות אינטואיטיבית, לפרצי יצירתיות ויכול אפילו להבהיר משהו בחיינו שעד כה היה מעורפל.

ה-3 בדצמברליקוי חמה מלא בעת מולד הירח במזל קשת

האירוע העיקרי של עונת קשת הוא ליקוי חמה מדהים זה. זה גם הליקוי האחרון במחזור תאומיםקשת שעמו עבדנו מאז יוני 2020, ולכן ליקוי זה קרוב לוודאי שיביא גמול לעבודתנו הקשה. ליקויים הם זרזים והם מסייעים לנו לזנק אל תוך מצב תודעה חדש, אבל לנוכח האנרגיה של הליקוי הזה, אנו נמצא את עצמנו ניצבים על קרקע איתנה

ה-11 בדצמברנגה בצמידות לפלוטו

נגה ופלוטו ישארו יחד בשמים הקוסמים למשך תקופה ארוכה יותר מן הרגיל, בשל נסיגת נגה הממשמשת ובאה. צירוף אנרגיה זה יכול לעורר מאבקי כוח במערכות היחסים שלנו או בנושאים הקשורים לכסף. אם אתם מרגישים מעוכבים או חנוקים על ידי מישהו או משהו, גם אנרגיה זו יכולה להגיעה לשיאה, ולגרום לכם לפעול. אנרגיה זו יכולה גם לעזור לשנות את מערכות היחסים בחיינו, לאפשר לנו לאמץ עוצמה חדשה. אף על פי שהיא מגיעה לשיאה ביום הזה, זה משהו שאליו אנו יכולים להתכוונן ועמו להתחבר במשך החודש כולו.

ה-18 בדצמברירח מלא בתאומים + השמש במרכז הגלקטי

איזה ירח מלא יפהפה לסיים בו את השנה. ירח מלא זה חל בדיוק מול המרכז הגלקטי, דבר שמעניק לו כוח אנרגטי חזק. אנרגיות המרכז הגלקטי הללו יגרמו להתרחבות, יסייעו לנו להתחבר עם הגלקסיות המדהימות שחיות בתוכנו וסביבנו. אנו עשויים להרגיש מחוברים יותר למקורות זרע הכוכבים שלנו או להתחבר בקלות רבה יותר לישויות גלקטיות. צדק ערוך באופן יפהפה עם הירח המלא הזה, מעניק אנרגיות של התרחבות ושפע. אנו עשויים למצוא את עצמנו חושבים באופן שונה או רואים דברים מנקודת מבט חדשה. מידע חדש ותובנות עשויים להתגלות לאור ירח מלא זה, אבל חשוב לפעול על פי האינטואיציה.

ה-19 בדצמברנסיגת נגה

נגה נכנסת לנסיגה במזל גדי שם תשאר עד ה-29 בינואר, 2022. נסיגת נגה היא זמן שבו ענייני הלב יכולים לעלות אל פני השטח. חשבו עליה כעל נקודת מעבר שדרכה עלינו לנוע כדי להסיר את השכבות העמוקות יותר של מרכז הלב שלנו. היא יכולה גם להאיר את מערכות היחסים שלנו ולאתגר אותנו לפעול ממקום הערוך עם אהבה גדולה ונעלה יותר. אם מערכת יחסים סיימה את זמנה, נסיגת נגה עלולה לחשוף זאת. ענייני כספים גם הם יקבלו מיקוד לאור האנרגיה הזאת, יפעילו נושאים של ערך עצמי ואת החשיבות שאנו מעניקים לדברים מסוימים בחיינו. יהיה מה שיתרחש במהלך הנסיגה הזאת אשר יהיה, זכרו שתכופות נגה צריכה לחזור לתנועה קדימה לפני שנוכל להבין באמת את השיעורים הנעלים יותר.

ה-20 בדצמבריום לפני יום ההיפוך

על פי האמונה, ביום שלפני יום ההיפוך של דצמבר רשת האנרגיה של הפלנטה נערכת באופן הרמוני. היערכות זו של רשת האנרגיה מעצימה את פוטנציאל הריפוי של הטבע ושל הגופים שלנו. אנו יכולים להתחבר לעוצמת הריפוי הזאת על ידי שהייה בטבע, עשיית מדיטציה, עבודה עם קריסטלים או צמחי מרפא או פשוט על ידי הבעת כוונה.

מוזמנים לתמוך בבלוג ובעבודת התרגום