תרופות העידן החדש

מאת עמיר כהן

דצמבר 2014

 

אהובים יקרים, אנרגיה חדשה מגיעה לעולמכם, גל אור עצום ורב מימדים מגיע ופירוש הדבר הוא שבתקופה הקרובה, תוך זמן קצר מאוד, הרטט של עולמכם עולה ואיתו גם זה שלכם עצמכם. הרטט עולה כיוון שממרכז הגלקסיה שלכם יצא גל אור עוצמתי, כמעין נשיפה חזקה של גוף פועם, המרטיט כל מה שעובר בדרכו.

כל סוג של רטט ביקום הוא “סיפור”, כל וויברציה עולם ומלואו, תודעה מתפתחת, ובתקופה זו סיפורים ישנים מסתיימים, מסתיימות חוויות ישנות ומתחילות חדשות, מסתיים עידן ומתחיל עידן חדש, אתם נפרדים מסיפור ישן ופוגשים בסיפור חדש. אור בעל אנרגיה גבוהה מגיע לכל נקודה בפלנטה, לכל אטום בגופכם ואתם משתנים, הופכים להיות מוארים יותר; אור חזק תופס את מקומו של אור חלש יותר, הרטט עובר שדרוג, התודעה מתרחבת.

שחרור האנרגיה הישנה מתאי גופכם והתאמתם של התאים לרטט החדש מלווה פעמים רבות בתחושת עצבות, בעצבנות ובחוסר שקט, ולעתים אף בכאבים ובמחלות פיזיות ונפשיות. אך כשם שבים אין טעם להתנגד לגל גדול, או לנסות לעוצרו, אלא יש לגלוש על גבו, כך ראוי גם שתאפשרו לאנרגיה החדשה להיטמע בגופכם ואגב כך תהפכו את חוויית השינוי לנעימה יותר. נמליץ לכם לאפשר את שחרורה של האנרגיה הישנה, נמליץ לכם על תרופה ושמה הרפיה. הרפו, אל תילחמו בשינוי המתחולל בקרבכם, אפשרו לו להתחולל.

משעה שהאנרגיה שוטפת את עולמכם והרטט עולה, קצב חייכם מואץ. אתם מספיקים לדחוס יותר פעולות לאותן יחידות זמן, אך בד בבד הופכים בני אנוש רבים ללא-מאוזנים. רבים אינם עומדים בקצב כניסתה של האנרגיה החדשה, אינם מכילים את עוצמתה ומפנים את תחושות התסכול והכעס שצצו בקרבם לעבר הסובבים אותם. בפיהם בקשה אחת שאותה הם מתקשים לנסח במילים, אך כוונתם פשוטה: “אנא האטו את הקצב…” והקצב מואץ עוד יותר. לכן נמליץ על תרופה נוספת בעת הזו של שינוי, העוסקת בקבלת השונות.

כולכם שונים איש מרעהו. לא תמצאו ברחבי היקום כולו אדם אחד הזהה לכם. באופן ציורי רְאו בעיני רוחכם שדה פרחים גדול שבו פורחים אך ורק פרחים ייחודיים – כל פרח בשדה שונה משכנו, כל פרח נדיר, בעל איכות האופיינית אך ורק לו, ייחודי. באותו אופן, כשאתם באים במגע עם אדם שונה מכם, אף אם מדובר באדם שאתם ממש מתעבים, הגדירו לעצמכם את השונות שקיימת בו ואת יופיה ונסו לתאר את המתנה שהוא מביא לעולם.

התפיסה ההוליסטית מדברת על כך שכולנו קשורים ושלובים זה בזה, ושכל מה שקיים מצוי בכל שקיים. לכן קבלו את זה השונה מכם באהבה ובחמלה מלאה, שהרי הוא מהווה חלק מכם, הוא מהווה, כמוכם בדיוק, חלק משדה הפרחים הייחודיים.

הושיטו יד לזקוקים לעזרה, סייעו לשונים מכם, שאינם מאוזנים, לעבור תקופה מאתגרת זו. זיכרו שתהליך ההתעלות הינו אירוע קולקטיבי וכבסולם, כולכם מטפסים, מושכים ונמשכים, מעלה. כקבוצה אתם מטפסים יחדיו במעלה סולם המודעות תוך סיוע הדדי.

 Untitled-1

האנרגיה החדשה מתקבעת במקומה באופן ספיראלי, כשם שמברג מקבע בורג למקומו. היא מסתובבת וחודרת למקומות שבהם הנשמה מאפשרת את כניסתה, ולאחר שהתקבעה היא מתרחבת. זהו טיבה של האנרגיה – התפשטות, התרחבות. ומשעה שהאנרגיה מתרחבת רטט ישן מפנה את מקומו לרטט חדש.

ילדים פתוחים מאוד לשינוי ולכן אצלם תהליך הטמעת האנרגיה החדשה הוא עוצמתי. אתם מזהים בעולמכם יותר ויותר ילדים שונים, חריגים, שאותם אתם מגדירים כלקויי למידה, כאוטיסטים או כמוגבלים באופן אחר, אך דעו שאותם ילדים הגיעו עם אפשור מאת הנשמה לעבור שינוי מהיר כשברשותם יכולות המותאמות לעולם חדש ומתקדם יותר.

כפי שציינו, האחד מצוי בכל שקיים ובמובן זה כולכם לקויי למידה, כולכם אוטיסטים, אלא שבחרתם בגלגול זה להצניע את ה”לקות”, שעה שילדיכם בחרו להביאה לידי ביטוי בולט יותר.

מנקודת מבט גבוהה יותר נאמר לכם שילדיכם אינם חריגים כלל וכלל, אלא שיכולותיהם מותאמות לתקופה אחרת. נסו לדמיין טייס מומחה ומנוסה בהטסת חלליות בעלות הנעה גרעינית, המנסה להטיס מטוס בוכנה קטן; נסו לדמיין אצן מוכשר לריצת מאה מטרים, המנסה לרוץ ריצת מרתון. כך הם חשים – מאוד מתוסכלים, משום שברשותם מתנה אדירה שלכם, כחברה בוגרת, קשה לקבל. סייעו להם בתהליך שבו אנרגיה ישנה משתחררת וחדשה תופסת את מקומה. עיזרו להם, הם העתיד שלכם. זיכרו שבעוד שנים מספר התפקידים יתחלפו ואתם הם אלו שתרגישו חריגים בפלנטה זו.

הכל אחד והשונה מכם מהווה חלק מכם. לכן, כשאתם מקבלים את השונה כמו שהוא, אתם מקבלים את עצמכם כפי שאתם. האחד כולו מצוי בתוך כל אחד מכם ופירוש הדבר הוא שכל ביקורת היא ביקורת עצמית כשם שכל אהבה היא אהבה עצמית.

אנרגיה שיוצאת מכם חוזרת אליכם. כשאתם מקרינים אהבה וחמלה לשונים מכם, אנרגיה של אהבה וחמלה חוזרת אליכם. לכן נמליץ לכם לבקר מה שפחות את עצמכם ולהבין שהגעתם בתקופה מאתגרת מאוד לכוכב לכת בעל בחירה חופשית, בו כנשמות ותיקות אתם מסייעים לכלל לעבור יחדיו תהליך של התעלות, תהליך של מעבר מהיר מאנרגיה ישנה לאנרגיה חדשה. הרפיה, קבלה ועזרה הדדית הן תרופות מצוינות לעת הזו.

תודה לכם על ההקשבה, בהצלחה בהמשך מסע ההתעלות.

הבית, אתם עצמכם בזמן ובמרחב אחר.