שידור מסיריוס ושדרוג גוף האור הרב-ממדי

מאת סליה פן
23 בפברואר, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

פברואר היה חודש אינטנסיבי ביותר במונחים של שינויים וטרנספורמציות אנרגטיים. דומה שזה דפוס חדש, כיוון שפברואר 2014 היה אף הוא אינטנסיבי ועוצמתי. השנה, האנרגיה התעצמה לכל אורכו של החודש והגיעה לשיאה ב-22 בפברואר, 2015. לא הייתה זו רק תופעה סולרית, אף על פי שהשמש עברה תהליך של הפעלת מבנה גוף אור חדש גם כן, אבל המקור העיקרי של השידורים הללו הוא מערכת הכוכב הסיריאנית.

סיריוס היה חלק מהבריאה ומההתפתחות של כדור הארץ במשך מחזורי כוכב רבים. קיימת ״שותפות״ בין מועצת האור של סיריוס ומועצות כדור הארץ אשר חודשה כדי לאפשר למאסטרים ולמורים הסיריאנים להמשיך להעניק ממומחיותם ואת הדרכתם בענייני התפתחות ועיצוב גוף האור. המורים המאסטרים הסיריאנים, הפועלים באמצעות בתי הספר המקודשים המצריים והאטלנטיים, העבירו לכדור הארץ מידע לגבי טכניקות הבריאה שבהן השתמשו האלוהים והמלאכים הנעלים, כמו גם לגבי העיצוב והתפקוד של גוף האור המלאכי האנושי ומערכת היחסים שלו עם הזמן והמרחב בהקשר למסגרות הממדיות השונות.

בשותפות מחודשת זו, המאסטרים הסיריאנים סייעו לשדר לרשתות היהלום של כדור הארץ החדש את קודי האור הדרושים לשדרוג העיקרי הראשוני של גוף אור היהלום. שדרוג זה נועד לכוונן כיוונון עדין את גוף האור לטובת תפקודו החדש ככלי אור רב-ממדי. גלי אור אינטנסיביים משודרים מסיריוס ונושאים את דפוסי ותדרי הגל של כיוליי גוף האור החדש.

זו הייתה אחת מהסיבות לכך שירד שלג רב כל כך בחצי הכדור הצפוני. קודי האור מוחזקים ומשודרים בצורות הקריסטל של פתיתי השלג. רטטים ודפוסים אלה משודרים אז אל תוך כדור הארץ שם הם הופכים לחלק מבנק הזיכרון הארצי שמוחזק ב״בנק המידע״ הקריסטלי במרכז הפלנטה.

המידע משודר ומתקבל תחילה באמצעות שערי הכוכב בקוטב הצפוני ובקוטב הדרומי. משמעות הדבר היא ששידורים ראשוניים מתקבלים בלאפלנד ובצפון רוסיה, כמו גם בקנדה ובארצות הדרומיות – ניו זילנד, אוסטרליה, ארגנטינה ודרום אפריקה. גלים עוצמתיים של קודי אור נכנסים ומקורקעים על ידי לוחמי ועובדי האור במקומות הללו, כמו גם על ידי אחרים בערים ובאתרים מקודשים אסטרטגיים בכדור הארץ.

השפעות אפשריות

כולם ירגישו בהשפעות של שידור זה במידה מסוימת, בייחוד אם הם רגישים גם לקרינה סולרית. אבל ההשפעות של הגל הסיריאני יורגשו רק במידה ובלוטת האצטרובל פעילה, עובדת ומסוגלת לקבל שידור זה. אדם שבלוטת האצטרובל שלו לא פעילה, יחוש בגלים כאי יציבות, ככעס וכ״עצבנות״ קולקטיבית. אם בלוטת האצטרובל פעילה ועובדת כדי להעביר את האנרגיות, אזי התסמינים יהיו שונים.

בלוטת האצטרובל תקבל את קודי האור העוצמתיים ואז תעביר אותם אל תוך גוף האור ומבנה הדנ״א של הגוף הפיזי. כיוון שה״ווֹלְטָז’״ של קודי האור הוא כה גבוה, עשויות להיות תופעות לוואי כגון סחרחורת, בחילה, נדודי שינה, התכווצויות שרירים, חרדה וחלומות רעים. אלה יהיו תסמינים זמניים שעה שהגוף וגוף האור מסתגלים לתדרים החדשים שמאפשרים תודעה רב-ממדית כחוויה ״אמיתית״.

Screen Shot 2015-03-08 at 7.52.30 AMcanstockphoto7351147

זו תמונה של סמל ״עין הורוס״ הסיריאנית, שהחניכים בבתי הספר למסתורין במצרים העתיקה למדו עליה וקיבלו אותה מהמאסטרים הסיריאנים. בלוטת האצטרובל שבמוח האנושי היא המיקום העיקרי לבריאה ולהגשמה, שהיו המשמעות והתכלית של סמל ״העין של הורוס״.

אי לכך, כאשר העין של הורוס או בלוטת האצטרובל מופעלת בעוצמה על ידי שידורי האור ממערכת הכוכב סיריוס, משמעות הדבר שאנרגיית בריאה והגשמה עוצמתית עושה דרכה לכאן. מועצות כדור הארץ מקבלות תבניות חדשות לצורות אור ותודעה גבוהות יותר על כדור הארץ.

אתם יכולים אפוא להבין שככל שאתם מרגישים בעוצמה רבה יותר את ההשפעות, כך אתם לוקחים במידה רבה יותר חלק בגל זה של בריאת מציאות כדור הארץ החדש. אלה שלא מקבלים את השידורים ימשיכו בחייהם במסגרת המציאות שהם מכירים, עד אשר יהיו מוכנים להתקדם למסגרת רב-ממדית שמתהווה עכשיו.

שומרים ומסייעים רוחניים רבים עסוקים עכשיו, כאשר העיקריים שבהם הם המלאכים הנעלים ומלאכי הדולפינים/הלווייתנים.

מלאכי הדולפין הם ישויות אור שהגיעו מגלקסיית אנדרומדה דרך סיריוס כדי לעבוד עם כדור הארץ. הם נושאים את תדר האור הזהוב של תודעת המשיח, כמו גם את תדר אור היהלום הדרוש למסע רב-ממדי. הם השומרים והמאסטרים של ספירלות ומעגלי הזמן שהם הבסיס למיומנות המסע בזמן והבריאה בתדרים הגבוהים יותר. האנרגיה האוהבת שלהם מסייעת לאנושות להפוך מיומנת במסע בזמן ובתודעה הגבוהה יותר.

גוף האור החדש והכיול מחדש של הזמן והמרחב

שדרוג גוף האור החדש יוצר כלי גיאומטרי רב-ממדי של אור יהלום וזהב. כלי זה מורכב מרמות ״רשת״ ומרמות ״זרימה״ שמאפשרות לישות לעבור בין ממדי אור ותודעה שונים, שעה שהיא נותרת מקורקעת וממורכזת בחיבור הלב/כוכב ארץ/לב ארץ החיוני לחיים במציאות החדשה.

רמות ״הרשת״ הן מבנים גיאומטרים שיוצרים את התבניות לממד מסוים, וגוף האור מאפשר לאדם להתחבר לממדים הללו אם הרשתות נמצאות במקומן.

ממדי ״הזרימה״ מורכבים מאנרגיה טהורה שזורמת בין הרשתות וניתן לחוות אותם כתנועה וכרגשות/תחושות.

שני היבטים אלה של גוף האור עובדים יחד כדי ליצור את הכלי הרב-ממדי. כלי זה ממוקם על הלב, ומכאן כל הבריאה המודעת נובעת כמרכז האיזון. כאשר אתם נמצאים במרכז הלב, אתם נמצאים במרחב נטול זמן ומרחב, בתודעה האלוהית של האהבה והחמלה. כאשר אתם מתחילים בבריאה, אתם מתחילים לעבוד עם הזמן והמרחב, בהתחשב ברמה שבחרתם ובבריאה שאתם רוצים להגשים.

כאשר תתרגלו ל״כיול מחדש״ זה, אתם תשחררו את רעיון הזמן התלת-ממדי הישן כזרימה ליניארית מהעבר, להווה, לעתיד, ותתחילו לראות שהזמן הוא ספירלה או אנרגיה מעגלית שיכולה לנוע בכל כיוון, בכל רגע, בהתחשב בבחירה האינדיבידואלית והקולקטיבית.

canstockphoto5654017

תמונה זו מעניקה את הביטוי הברור ביותר לרעיון זרימת הזמן והמרחב בהקשר רב-ממדי. עבר ועתיד נמצאים תמיד בזרימה, ואתם יכולים בכל רגע נתון לנוע לכיוון ה״עבר״ או ה״עתיד״ או שניהם בו זמנית.

אתם יכולים להתקיים במציאויות ובקווי זמן רבים בו זמנית, והבחירות שאתם מקבלים ישפיעו על המהות ועל הימצאותכם בכולם. הבחירות שאתם עושים יגדירו את המציאות שלכם ברגע ההווה… בנקודת המשען של כל הזמן והמרחב.

כאשר תעבדו עם השדרוגים החדשים הללו ותתחילו לגלם את גוף האור החדש, אתם תפתחו להבנה ולתפיסה של ריבוי החוויה והוויה. אחדים מכם יהפכו לנוסעים בזמן מתוך מודעות מלאה ואתם תתחילו לנוע בין תקופות חיים מקבילות בדרך מודעת. אתם תתחילו להבין כיצד העתיד מעצב את העבר מן ההווה, ועוצמתכם תאפשר לכם להשתתף בבריאה מתמשכת זו של אור ואהבה. אתם תאמצו אל לבכם את כל שאתם ואת ״קסם״ הווייתכם בכל רמות הבריאה והאור.

מדיטציה והפעלה לגילום שדרוגי גוף האור החדש המגיעים מסיריוס

בעת שאתם מגלמים אור חדש זה מסיריוס, המאסטרים הסיריאנים מיידעים אותנו שחשוב מאוד לבצע נשימות עמוקות בשעה שאתם ממקדים את האנרגיות. מרכז הלב נמצא תחת לחץ לשלב את העוצמה המלאה של קודי האור, ולכן נשימה אל הריאות עוזרת להרחיב ולאזן אזור זה של הגוף וגוף האור.

מצאו מקום שקט לשבת בו. במדיטציה זו, עדיף לשבת מאשר לשכב, כיוון שהאנרגיות העוצמתיות צריכות לזרום מטה לאורך עמוד השדרה ואל תוך כדור הארץ.

התמקדו במרכז הלב והתחילו לנשום נשימות עמוקות… שאפו ונשפו ואפשרו לנשימה להאט עד אשר גופכם רגוע למדי. פתחו את הערוץ האישי שלכם אל כדור הארץ באמצעות צ׳אקרת הבסיס שלכם ומטה אל צ׳אקרת כוכב כדור הארץ ואל לב כדור הארץ. נשמו בהרמוניה עם פעימות לב אימא אדמה שעה שהיא נערכת עם הלב הקוסמי.

הביאו אנרגיה זו חזרה אל לבכם ונשמו עמוקות. כעת, פתחו את הערוץ כלפי מעלה, באמצעות צ׳אקרת הכתר שלכם, אל צ׳אקרת כוכב הנשמה ומעלה אל הלב הקוסמי, נשמו בהרמוניה עם הלב האלוהי. חזרו והתמקדו בלבכם. כעת אתם ערוכים ומקורקעים. אתם יכולים עכשיו לקרוא למאסטרים הסיריאנים, למלאכי הדולפינים, למלאכים הנעלים ולאלוהים, אם רצונכם בכך, כדי שיעבדו אתכם, או לכל מאסטר אחר שאתם רוצים שיסייע לכם בזמן הזה.

פתחו את בלוטת האצטרובל שלכם לקבלת שידורי קודי האור מסיריוס. בעת שהאור מציף את בלוטת האצטרובל ונע דרך גופכם, המשיכו לנשום עמוקות ולקרקע את האנרגיה באמצעות גופכם ואל תוך כדור הארץ.

המשיכו לנשום ולקרקע, עד אשר גופכם יהיה מאוזן ורגוע. יכול להיות שיהיה עליכם לעשות זאת במשך כל היום עד אשר קודי האור ישולבו.

כמו כן, ייתכן ויהיה עליכם לנוח, לישון וליהנות מזמן עם עצמכם. שתו הרבה מים.

התרחצו לעתים קרובות, במקלחת או באמבטיה. אתם יכולים ליהנות מאמבטיה אליה תוסיפו מלח הימאליה ורוד.

קריסטלים שטוב לעבוד עמם הם יהלומים ויהלומי הרקימר, קוורץ, טנזנייט, לאפיס לזולי, אזזטולייט, טורמלין זהוב וטורמלין שחור ואובסידיאן. או כל קריסטל אחר שקורא לכם בעת הזאת.