קלות וקלילות בעידן החדש – הוראות הפעלה

3 באוגוסט, 2015
ענת כהן
עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

רבות דובר על המסע שאנו עוברים, ההתפתחות האישית שלנו, ההתפתחות הרוחנית ובעיקר על הטרנספורמציה. כל מי שפוסע בנתיב של מסע רוחני, בוודאי מכיר את כל המילים שמתלוות למסע כזה ומודע אליהן. מילים כגון: תהליכים, תיקון, מדיטציות, ניקוי, טיפולים ורבות אחרות. נשמע מעייף, לא? כל אלה אפיינו את ההתנהלות שלנו באנרגיה הישנה. החדשות הטובות הן שבאנרגיה החדשה הדברים עובדים אחרת. באנרגיה החדשה יש קלות, קלילות, בהירות ובעיקר שמחה, חדוות ההוויה והעשייה.

האנרגיה החדשה קיימת ונוכחת! כל שצריך הוא להיות קשובים לה ולנוח בזרועותיה. ברגע שתנוחו בזרועותיה, היא תוביל ותדריך אתכם למקום המדויק לכם בקלילות, בקלות ובשמחה. ישיבה במדיטציה אינה נחלתם הבלעדית של המעוניינים להתפתח רוחנית; הארות ותובנות חדשות יכולות להגיע אלינו בזמן המקלחת, בעת הקפה של הבוקר, או אפילו תוך כדי ריצה בפארק.

כדי שהדבר יקרה ויצא לפועל, אנו נדרשים להיות כלים ריקים וגמישים, על מנת שהרוח תמלא אותנו ותיקח אותנו למחוזות חדשים, בקלות, בקלילות ובשמחה. עלינו לרקוד טנגו עם האנרגיה החדשה. איך זה יקרה? כשנלמד אותה, נבין איך היא פועלת ומה הן תכונותיה.

קושי, מאמץ, חוסר, פחד, אגו, תקיעות, אילוץ, תסכול, בלבול, מורכבות ורעש, שייכים לנחלתה הבלעדית של האנרגיה הישנה. שפע, קלות, בהירות, שמחה, חדוות עשייה, ניקיון, יצירה, קסם, בריאות, העטופים כולם באור ובאהבה, הם הקודים העיקריים על פיהם פועלת הרוח הגדולה והחדשה.

על מנת לזהות באיזו מן האנרגיות אנו פועלים ומתנהלים, עלינו להיות מחוברים וקשובים למצפן הרגשי שלנו ולדעת לזהות בברור את הרגשות שלנו. אם עולה רגש של כעס או תסכול, המסקנה היא שעדיין לא פינינו או ניקינו דבר מה שיש לפנות ולנקות.

התחושה באנרגיה החדשה דומה לנסיעה בכביש פתוח, רצופה ברמזורים ירוקים שמקבלים את פנינו ואנו נוסעים בזרימה מוחלטת עם הדרך, אין עצירות, אין פקקים, יש זרימה, יש נעימות ויש קלילות.

להלן כמה המלצות כיצד לשחרר ולפנות דפוסים, אמונות ומחשבות שכבר אין לנו צורך בהם. הכינו נייר ועט ליד המיטה על גבי השידה וכתבו למדריכים שלכם ולבריאה לפני השינה: “אני מבקש/ת לנקות את הדפוסים, המחשבות והאמונות בכל הגופים שלי, שאינם משרתים עוד את טובתי הגבוהה ביותר. אני מבקש/ת לשלוח אותם לאור הבורא. במקומם אני מבקש/ת ללמוד לחיות את חיי היומיום מתוך סנכרון עם האנרגיה החדשה, בקלות, בפשטות ובשמחה”.

בקשו, הם מקשיבים לכם, כל הזמן.

קיים עניין חשוב ביותר בעולמות ההדרכה הגבוהה, והוא נקרא חוק ההתערבות או יותר נכון אי התערבות. המדריכים נמצאים כאן כדי להדריך אותנו ולעזור לנו במסע ובשליחות שלנו על פני האדמה. כיוון שזה כדור של בחירה חופשית, אך ורק כאשר אנו מבקשים, הם מתערבים. עד אז הם לצדינו, קשובים ומלווים אותנו 24/7.

שחררו, פנו, הסכימו, קבלו, והכול תוך כדי קלות וקלילות.

באהבה.

ענת כהן

הכותבת הינה מטפלת ברייקי, הילינג, פסיכו הילינג, תקשור והדרכה רוחנית.

טלפון ליצירת קשר: 050-4255126

לינק לעמוד הפייסבוק