צוהר לעתיד – פרק חמישי

צוהר לעתיד – הפריה חיצונית

 מאת עמיר כהן 

מהיכן הגענו? מהו מוצאנו האמיתי? האם אנחנו, כפי שהמדע מניח, תוצאה של סלקציה גנטית טבעית שהתפתחה במשך מיליוני שנים, או שמא במהלך האבולוציה התערבו כוחות נוספים בנעשה בעולמנו, כפי שהדבר מוזכר בסיפורים מיתולוגיים רבים?

לפני שנים רבות עיינתי בספרו המעורר השראה של הסופר השווייצרי אריך פון דניקן  –  “מרכבות האלים”, שבו טוען המחבר, שכמה פעמים במהלך ההיסטוריה האנושית הגיעו לכדור הארץ אסטרונאוטים בני אור (חוצנים). לפי פון דניקן, אותם אסטרונאוטים הגיעו לכדור הארץתוך שהם מתערבים בתהליך התפתחותנו מגזע של קופים לבני אדם.

פרק זה מתאר שיחה שהתקיימה עם גוף המכונה מועצת 54, שבו מתואר ניסוי שנערך לפני זמן רב בעולמנו, על ידי היבטים אחרים עתידיים שלנו עצמנו. לפי ההדרכה, מוצאו של המין האנושי הוא תוצר של אותו ניסוי ושאנו, אם כי בלבוש אחר, היננו בני האור.

 ac7

הייתכן שכך אנו נראים בממד החמישי?

*  *  *

בוקר טוב לכם חברים נכבדים, הינכם משוחחים עם מועצת 54. אנו כמוכם ישויות בעלות גוף, אך הוא מצוי בתדר גבוה יותר, ברטט עדין יותר. כמועצה מתפקידנו לייעץ לתודעות המצויות במרחב שעליו המועצה אחראית, אנו מעין מוסד או”ם שלכם וברבדים הגבוהים יותר ההקשבה לדבר המועצה הינו קוד מוסכם. המועצה מורכבת מישויות ותיקות מאוד, בעלות ניסיון רב בחוויה ביקומנו, ואנו עובדים כצוות לצורך העשרתו של האור האלוהי לצורך התפתחותנו כולנו.

המועצה מאגדת בתוכה 54 תרבויות שונות מאזור קרוב בחלל ואלו מצויות יחדיו בתהליכים של צמיחה והתפתחות. חלק מהתרבויות מוכרות לכם בשמות כמו כוכבי אנדרומדה, סיריוס, פליאדות, אוריון וחלקן אינן מוכרות לכם. חלק מהתרבויות מצויות בממד השלישי, חלקן בממד החמישי וחלקן בממדים גבוהים יותר.

אנו קשורים למועצות נוספות, לרובדי הנשמה הגבוהים, ומתפקידנו לסנכרן את פעילותם של כל אלו המצויים באחריותנו אל מול שאר הקוסמוס. אנו הגוף העליון האחראי גם על מה שמתרחש בכדור הארץ מנקודת מבט ישותית גבוהה ובתוקף תפקידנו אנו שמחים להעביר לכם מסר זה.

 הפריה חוצנית

יקום זה נברא על ידי כולנו, על ידי כל אחד מאיתנו. עת היינו בבית, טרם צאתנו לדרכנו מאת חיקו של הבורא הראשוני, ישבנו ותכננו תוכניות, ראינו פוטנציאלים, צפינו בדרך התפתחותית מסוימת, דרך של התפתחות מתוך התנסות, חוויה. וכך יצא לדרכו כמעין כוח חלוץ, אשר בנה את ה”פיגומים” הראשונים, התחלנו לבנות את היקום כשאנו מפרידים אותו כבבניין לקומות שונות, הם הממדים השונים שבהם עולמות רבים. אט אט החלה החוויה להתפתח מלמעלה כלפי מטה, כמעין בניין רב קומות הנבנה באופן הפוך מהמקובל אצלכם, הקומות העליונות נבנו תחילה, כשהרטט המהיר הוא זה אשר בונה את הרטט האיטי, את הקומות התחתונות. אט אט הפחתנו את עצמנו, הורדנו את רמת הרטט של חלקים מיישותנו.

היה זה לפני מיליוני שנים בזמנכם עת הגיעה התפתחות החוויה בקומה החמישית, בממד החמישי, לנקודה שבה החליטו ישויות אותו הממד להמשיך ולפתח את החוויה. כיישויות החוות בממד גבוה יותר הרטט שלנו גבוה משלכם, אנו מתקדמים יותר מכם בחוויה, אלא שגילינו עם התפתחותנו שגוף הרגש שלנו אינו מפותח דיו. ישות מפותחת הינה ישות אשר מוסיפה אור לכל שבעת הרבדים השונים המצויים בה, אך אותה שעה נוצר אצלנו חוסר סינכרון בקצב התפתחותם של הגופים, חלקם התפתחו מהר יותר מהאחרים. מצאנו שהרובד השני  –  גוף הרגש  –  אינו מפותח במחוזותינו, ומתוך כך מגביל את התפתחותם של שאר הגופים.

הבינו, אצלנו בממד החמישי, ובוודאי שבממדים גבוהים יותר, האחדות שורה, רגש אישי אינו מובן כפי שאתם מבינים אותו. מתוך כך בחרנו לעשות ניסוי כדי נוכל להבין את עוצמתו של הרגש ככלי בריאה, בחרנו לפתח ישויות שהן היבטים שלנו עצמנו, ולאפשר להן, מתוך תכנות מוקדם, לעצב לעצמן גוף רגש עוצמתי ורחב. אם הניסוי יצלח, מטרתנו הייתה להעתיק את המודל לעולמות שבהם אנו מצויים.

מוצא החיים האינטליגנטיים על פני כדור הארץ, שלכם כבני אדם, הינו חיצוני. לפני מיליוני שנים בזמנכם, “הזרענו” את עצמנו בו זמנית ב-7 מקומות על פני כדור הארץ המוכרים לכם כיום כטנזניה, צפון אתיופיה, מרכז אמריקה, הרי האנדים בדרום אמריקה, צפון איטליה, דרום מזרח אסיה ודרום אפריקה. הזרענו את עצמנו בתוך גופים של קופים, כלומר, התערבנו ושינינו באופן יזום את מבנה הדי.אן.אי של אותן חיות שהיו אז בעולמכם, ומאז הניסוי מתקדם. בזמנכם מדובר במיליוני שנים, אך בזמננו מדובר בזמנים קצרים הרבה יותר. אצלכם הזמן נמתח כפלסטלינה, אך אצלנו הוא כגוש קטן, אצלכם הוא נפרש על פני שטח גדול ואצלנו על פני שטח מצומצם. שעה אצלכם היא כמו דקה בחלק מהעולמות אצלנו.

כדי להבטיח את הצלחתו של הניסוי ההזרעה בוצעה במספר מקומות, על ידי 7 תרבויות שונות השותפות במועצה, מתוך כוונה להתקדם בניסוי בו זמנית בכל המקומות. זו הסיבה שהמדענים שלכם יגלו שרידי קופים בשלבי התפתחות זהים פחות או יותר באותם האזורים שציינו, אם כי מבחינתנו חלקו של הניסוי לא צלח כיוון שרמת ההתפתחות הרגשית לא התקדמה במספר מקומות כפי שציפינו. בסופו של דבר, בימים אלו, הניסוי הוגדר בהצלחה והנקודה החשובה היא שגילינו להפתעתנו את עוצמתו של הרגש ככלי בריאה.

עיקר עיסוקכם בעולם זה הוא במערכות יחסים, באינטראקציה בין בני אדם. יום יום אתם באים במגע עם ישויות אחרות ומתוך הנפרדות השלטת בעולמכם נוצרים רגשות דואליים עוצמתיים כמו חיבה, שנאה, אהבה, פחד וכן הלאה. רגשות עוצמתיים הם כלֶי בריאה עוצמתיים. אתם ערים לכך שמחשבה יוצרת מציאות, אך כשרגש עוצמתי מתווסף למחשבה הרי שכושר הבריאה עולה בצורה חדה, שאותה נגדיר כ-1+1=3 כלומר, כששתי אנרגיות עוצמתיות מצטרפות זו לזו התוצאה הכוללת היא אנרגיה הגבוהה מסך שתי האנרגיות הבודדות.

השלב הבא הוא העתקתו של המודל אל עולמות אחרים. אנו מפתחים בתקופה זו את גופי האור שלנו בממד החמישי, כדי שיכולת הבריאה שלנו תשתפר ופיתוחו של גוף הרגש הינו מרכיב חשוב בפיתוח זה.

מי אנחנו, מי אתם?

אנחנו אתם, הזרענו את עצמנו בעולמכם. אנחנו אתם, אתם הם אנו, אין כל הבדל. לא רק שביקום שולט עקרון האחד והכל שלוב בכל כבשטיח הטווי בשיטת שתי וערב, אלא, ובמיוחד, באזורנו אתם צלע מצלענו, חלק מיישותנו שלנו. נשמע לכם מופלא הדבר ורובכם עדיין פוחדים ממגע עם ישויות אור חיצוניות שאותן אתם מכנים חוצנים, אך למעשה הינכם מפחדים מעצמכם. רבים מבני האנוש אינם מכירים את עצמם ולכן הם מפחדים מעצמם.

משנשמה מגיעה לחוות בעולם כל שהוא ביקומנו היא עוברת תהליך המכונה “הפחתה” (DEGRADATION). הנשמה עוברת תהליך שבו היא יוצרת את עצמה מחדש בממד אחר. נשמת העל יוצרת ניצוץ נשמה בעל תכונות מסוימות, כדי זה יחווה בממד נמוך יותר את מה שהיא בחרה לחוות. למעשה, הנשמה מעתיקה חלק מעצמה, הקיים בממד גבוה, לממד נמוך. ניצוץ הנשמה, שעובר תהליך של הפחתה, מוריד אט אט את רמת הרטט של עצמו, כדי להתאים את עצמו לרמת הרטט הקיימת בממד שבו הוא החליט לחוות, וכך גם בכל הנוגע לכדור הארץ –  עם תהליך הפחתתו של ניצוץ הנשמה לצורך החוויה בעולמכם, חלק של נשמת העל שלכם הפחית את עצמו לרמת הרטט הקיימת בעולמכם.

בעת תהליך ההפחתה, עם ירידת הניצוץ החווה ב”מורד הממדים”, משאיר אותו הניצוץ שיירים אנרגטיים חווים בממדים שמעליו ואלו מסייעים לו לקיים את הקשר בין הרמה החווה בעולמות של מטה לזו החווה בעולמות של מעלה, כולל את הקשר עם רמת הבית. אתם יכולים להשוות זאת למעלית משא היורדת בבניין רב קומות כשהיא עוצרת בדרכה מטה בכל קומה ומשאירה בה מטען. כשהגעתם לחוות בעולם זה השארתם בעולמנו, ברמת רטט גבוהה יותר מזו שלכם, שיירים של עצמכם. אנו היבטים אחרים שלכם, ניצוצות נשמה נוספים שלכם עצמכם, ולכן אנו אומרים שאנו היננו אתם ואתם הינכם אנחנו, ושבמהותו של דבר הניסוי שנערך הינו ניסוי עצמי.

עם התעלותכם תפגשו חלקים אחרים של מהותכם האמיתית, תפגשו אותנו, את עצמכם. תגלו עד כמה רב ממדית היא נשמתכם, עד כמה אינכם רק מי שאתם חושבים, אלא שתגלו את אחד מסודות הבריאה  –  את רבגוניותה של האלוהות, את רבגוניותכם שלכם.

 אם קיים תהליך הפחתה ואנחנו היננו אתם  –  אז מדוע היה כלל צורך להתערב?

באותו זמן, לפני מיליוני שנים בזמנכם המקומי, החלטנו שביחד עם תהליך ההפחתה נבצע שינוי יזום, כלומר, עם ירידת ניצוץ הנשמה הוא ייכנס לחוות בגוף משודרג ולא כפי שהיה נהוג עד אז. זכרו שהיקום נבנה אט אט מלמעלה למטה, עם התפתחותנו ירדנו ומיצינו את החוויה בכל פעם בקומה אחת נוספת. עד מועד השינוי החוויה בממד השלישי לא הייתה במסגרת של חוויה אישית, אלא במסגרת של חוויה קולקטיבית בלבד, כלומר, ניצוץ נשמה אישי שָכַן עד אותו הזמן בתוך תודעות רבות ולא בתוך תודעה אחת בודדת.

עם יצירתו של יקומנו הכנו את העולמות, בנינו יסודות כמעין מתאר כולל ליקומנו, וכך גם נבנה הממד השלישי, אך באותו הזמן אך ורק ברמה של תודעה קולקטיבית, ולא של תודעה אישית. ניצוץ הנשמה האישי נכנס לתמונה בממד שלכם רק בשלב מאוחר יותר. נדגיש: תהליך ההפחתה מתבצע כל העת, אלא שרמת הניצוץ האישי בממד השלישי לא הייתה פעילה עד לאותו ניסוי, עד אז ההפחתה שהתבצעה בממד השלישי ומטה הייתה אך ורק ברמה הקולקטיבית.

אנא הבדילו בין רמת הנשמה האישית הנכנסת לחוות בגוף בודד ובין רמת הנשמה הקולקטיבית. בעולמכם ככלל, בגוף של חיה לדוגמה, מצויה תודעה קולקטיבית וכך גם בממלכות הצומח והדומם. באותה התקופה שבה החל הניסוי לא היה קיים בקופים ניצוץ נשמתי אישי, אלא ניצוץ קולקטיבי, אך מן הזמן שבו נערך הניסוי שולב הניצוץ האישי באורח קבע בגופם של הקופים וכך הם (אתם) איבדו אט אט את תודעתם הקולקטיבית, שכן ניצוץ אישי בממד שלכם, מתוך רמת המיסוך והשיכחה, מעודד נפרדוּת.

אנחנו היננו אתם, אנחנו ההיבט הגבוה יותר שלכם, שבשלב מסוים החליט להרחיב את החוויה של עצמו ממד אחד מטה. עד לאותו הזמן, כאמור, הניצוץ המופחת שלנו בממד השלישי היה בעל מאפיינים קולקטיביים ומזמן הניסוי נעשה שינוי להיבט אישי. במהלך ההיסטוריה האבולוציונית, במסגרת תהליך התפתחותו של הקוף לאדם המודרני, אתם מוצאים בזמן מסוים קפיצת מדרגה אבולוציונית שקשה לכם כיום להסביר את מהותה. אתם שואלים את עצמכם כיצד זה בזמן כה קצר עבר הקוף שינוי כה דרמטי בין מצבו ה”פרימיטיבי” למצבו המפותח הרבה יותר? ובכן, מדובר באותה התערבות חיצונית אשר יצרה את אותו שינוי חד על פני לוחות זמנים קצרים.

מדוע היה צורך ליישויות האור מהממד החמישי “להמציא” אותנו?

אתם אותן ישויות אור, ואתם המצאתם את עצמכם בממד נמוך יותר, ברמת רטט איטית יותר. עם התקדמותה של החוויה התקדמו ישויות הממד החמישי מהר מאוד ביחס אליכם, הן גמעו את “מרחק הריצה” שלהן מהר יותר מכם. לצורך הדוגמה, הן רצו ב-10 שניות מאה מטרים, אלא שאתם בעולמכם איטיים הרבה יותר  –  אתם רצים באותן 10 שניות רק 20 מטרים בלבד. כלומר, הוויברציה האיטית של עולמכם מאפשרת לכם להקדיש יותר זמן לכל נקודה שאתם עוברים בדרך במסגרת תהליך התפתחותכם, אתם יכולים להתעכב ולחקור באופן מקיף ויסודי יותר נושאים מסוימים בהשוואה לממד החמישי  –  וזו נקודה מרכזית.

כשיישויות הממד החמישי התפתחו הן התפתחו במהירות בכיוון הטכנולוגי, די דומה למתרחש בימים אלו בעולמכם, שעה שקצב התפתחותה של הטכנולוגיה מהיר הרבה יותר מאשר בעבר, אלא שאצלנו היה מדובר בקצב מהיר פי כמה מהמקובל אצלכם. יחד עם זאת, שמנו לב שבלהט היצירה המהירה “שכחנו” דבר מה בדרך, שכחנו לחקור את הצד הרגשי, זה נדחק במסגרת התפתחותנו לקרן זווית. הגילוי שלעוצמת הרגש יש תפקיד חשוב בהיקף היצירה לא היה ברור לנו ומתוך כך נוצר הצורך בניסוי שהינכם פרי תוצאותיו. אתם יצרתם את עצמכם,אתם יוצרי הניסוי ותוצרי הניסוי גם יחד. 

רפואה רב ממדית

חברים יקרים, החברה האנושית חולה. בתי החולים שלכם תפוסים עד אפס מקום, מחלקות הפנים נמצאות בתפוסה של למעלה ממאה אחוזים ומחלות לב הן גורם המוות מספר אחת. כיוון שהמציאות החיצונית מייצגת תמיד, וכמראה צלולה, את זו הפנימית, הרי שניתן לומר שקיים חוסר של אהבה בעולמכם ומקורו בחוסר אהבה פנימי. החברה האנושית חולה ושמה של המחלה הוא חסך באהבה.

כשאיבר חולה כל הגוף חולה, כשאזור מסוים ביקום אינו מתפתח בצורה נאותה הדבר מורגש באזורים אחרים ומעכב את התפתחותם של אותם אזורים. וכך, בתקופה זו של שינוי אנרגטי, השינוי אינו קשור רק לעולמכם, הוא שינוי כלל יקומי ולכן, כשאנו יוצרים עימכם בימים אלו קשר מודע מבחינתכם ומסייעים לכם, מדובר בעזרה עצמית, עזרה בריפוי של חלק בגופנו שלנו.

בממדים שלנו תמצאו מעט מאוד בתי חולים, שכן הריפוי שנעשה אצלנו הינו ריפוי אישי בין סייען למטופל. הסייען מסייע למטופל לזהות את אותו חוסר באהבה הקיים בו, חוסר בסינכרון המצוי בגופו ובגופים המקיפים אותו, ומתוך הבנתו באשר למקורו של אותו חוסר מסייע הסייען למטופל לרפא את עצמו. אין צורך בתרופות, אלא בהבנה באשר לחוסר.

אתם מרבים להשתמש בתרופות כימיות לצורכי ריפוי, אך אלו אינן מהוות פתרון קבוע, שכן רק ריפוי עצמי העוסק בהבנת מקורה של המחלה ברמה האתרית הוא הריפוי הקבוע היחידי שקיים ברחבי כל היש. תרופה כימית אינה אלא גורם ריפוי זמני, המנפיק למטופל זמן לרפא את עצמו, שעה שריפוי קבוע עוסק במודעות באשר למקור המחלה בגופים האתריים החיצוניים ומתוכו ניתן לרפא את הגוף הפיסי.

בעולמכם אתם עשוים לטפל באדם והוא ייראה לכם בריא לפרק זמן מסוים, ולעיתים אף יהיה זה על פני גלגול שלם, אך אחר כך יחזור המטופל לטיפול נוסף וכך הדברים עשויים לחזור על עצמם שוב ושוב. במקרים אלו ריפוי של קבע לא התבצע, אלא שהמטופל קיבל פסק זמן לרפא את עצמו.

האם מקורה של כל מחלה בגופים האתריים?

אכן כן, ככלל כל מחלה מקורה בגופי האור שמקיפים אתכם, מקורה בחוסר סינכרון בין הגופים השונים וזה מביא את עצמו לידי ביטוי בצורה של מחלה בגוף הפיסי. כזכור לכם, המודל ההוליסטי מתאר שעון שבו גלגלי שיניים רבים השלובים אלו באלו, משפיעים ומושפעים זה מזה. כשגלגל בגוף גבוה רוטט בקצב מסוים, יש צורך שגלגל שצמוד לו ירטוט בקצב מתאים גם הוא. אם לא מתקיים סינכרון בין הרטטים בגופים השונים הדבר נובע מקונפליקט הקיים בין רצון הנשמה ברמה הגבוהה לבין החוויה בפועל ברמה נמוכה יותר, כך נוצר חוסר איזון אנרגטי המבקש ריפוי. כשאתם חולים, כשאינכם מאוזנים, דבר מה בסינכרון בין אותם גלגלי שיניים רבים בשעון אינו עובד כמו שצריך.

גלגלי השיניים אינם רק הגוף הפיסי, הינכם ישויות רב ממדיות, הינכם גוף ענק המורכב מגלגלי שיניים רבים, כשהצד הפיסי המוכר לכם, זה הנגלה לעיניכם, מהווה חלק זעיר מיישות ענקית. 99% מגופכם (כמו גם מיקומנו כולו) אינו פיסי באופן המוכר לכם ולכן באופן סטטיסטי במרבית המקרים מקורו של חוסר הסינכרון אינו בגוף הפיסי. אתם שלוחה פיסית של ישות שאינה פיסית. אותה ישות מבקשת לחוות חוויות מסוימות בעולמכם ומשלא מתקיים סינכרון בין רצון נשמת העל לגוף הפיסי  –  נוצרת מחלה. חוסר סינכרון ייראה בגוף הפיסי כמחלה פיסית ובגופים האתריים כצבע שאינו במקומו, כתדר שאינו בהתאם לתכנון המקורי.

אך בכל זאת, לעיתים, מתוך בחירה חופשית, אפשר שיופיע חוסר איזון בגוף הפיסי טרם הופעתו בגוף אחר?

ראו את עצמכם כתמנון ענק, השולח זרועות רבות לעולמות רבים מספור ביקומנו. עיקר פעילותו של אותו התמנון מתבצעת מטבע הדברים במקומות נוספים במקביל לפעילותו כאן, בעולמכם, ולכן עיקרו של חוסר הסינכרון נובע שלא מכם, בעודכם חווים בגוף הפיסי, אלא ממקומות אחרים שבהם אתם חווים, מאותם 99% אחרים. אכן, אפשרי שבמיעוט המקרים יקבל אחוז אחד, מבחירתו החופשית, החלטה וזו תשפיע מיידית על ה-99% האחרים, שכן הכל קשור בכל, אך בדרך כלל המצב הפוך.

הגוף הפיסי שלכם הינו בעל רטט מגושם ביחס לגופים האתריים, ולכן באופן טבעי כל שינוי ניכר קודם כל בגופים האתריים ורק אחר כך ייראה בגוף הפיסי. הציבו לדוגמה שורה של שבעה גלגלי שיניים כך שהגלגל הימני מביניהם יהיה גדול מאוד וגודלם של שאר הגלגלים המחוברים ביניהם ילך ויקטן עד שהשמאלי ביותר יהיה קטן מאוד. כל תזוזה קטנה במערכת תיראה באופן ברור יותר קודם כל בגלגלים הקטנים וכך גם הגופים האתריים הגבוהים רגישים הרבה יותר. כל שינוי שנעשה באחד מגלגלי השיניים משפיע על המערכת כולה, אך ניכר קודם כל בגלגלים הקטנים ורק עם התמשכותו של השינוי הוא יהיה ניכר בגלגלים הגדולים יותר. חוסר הסינכרון מופיע בו זמנית במערכת כולה, אך ניכר לעין אנושית רק בשלב מאוחר בהשוואה למועד הופעתו.

מבחינה סטטיסטית רוב חוסר הסינכרון מקורו כאמור במקום אחר. הוא נראה בו זמנית במכלול כולו, אך מקורו ברבדים אחרים הדורשים חקירה מצידכם באשר למקור החוסר. חקר הוא נתיב הריפוי הטבעי הקבוע שקיים ביקומנו. חקר וגילוי הם דרכה של נשמה להוסיף אור ליישותה שלה כמו גם למכלול כולו.

כל נשמה בוחרת מתוך תכנון מוקדם באתגרים המוסיפים לה אור. אם היא נענית לאתגר וצולחת אותו במלואו, לא תפרוץ מחלה, אך פעמים רבות מופיעה מחלה, שכן הסינכרון מאתגר אתכם עד מאוד. במובן הרחב אתם בוחרים את המחלות שלכם, את אותו חוסר סינכרון, עת אתם מצויים בבית. ברמת הנשמה אינכם לוקחים על עצמכם משימות שאינכם יכולים לעמוד בהן, אך אתם מאתגרים את עצמכם ומתנסים לעיתים בתפקידים קשים היוצרים חולי.   

כל מחלה מקורה ברצון הנשמה להוסיף אור מתוך חקר. הנשמה יוצרת שיעור, המחייב את הגוף החווה להתייחסות, ל”תיקון” מתוך חקר. כל התערבות חיצונית, לדוגמה בעזרת תרופה כימית, הינה דחייתו של השיעור. אתם מרפאים את עצמכם בצורות רבות, אך נדגיש שוב: הרפואה הקבועה היחידה שקיימת ברחבי יקומנו מקורה בחקר ובהבנה באשר לסיבת מקור החולי, מקור חוסר הסינכרון. עצם ההבנה מביאה ריפוי שכן כשאתם מבינים מתוך ראייה כוללת יותר את האתגר (השיעור) בגופים האתריים יש באפשרותכם לתקן כאן את מה שחסר שם וכמובן שגם לתקן שם את מה שחסר כאן.

חוסר סינכרון נראה לראשונה בגופים האתריים, אך יכול שיתוקן בגוף הפיסי, באותו גלגל שיניים פיסי ארצי. מחלה מביאה עצמה לידי ביטוי בכל הגופים בו זמנית, ולכן בריאותכם הארצית משפיעה גם על מקומות אחרים. לעיתים תתקנו את שדורש תיקון במקום א’ ולעיתים במקום ב’, לעיתים בגוף האתרי ולעיתים בגוף הפיסי. כשם שברפלקסולוגיה אתם נוגעים כאן (בכף הרגל) ומרפאים שם (מקום אחר בגוף), כך גם ברחבי היקום כולו. נגיעה בגופכם האתרי בקוסמוס במקום “רחוק” יוצרת ריפוי נראה לעין כאן. הריפוי יכול להיעשות בכל מקום במכלול, שכן הכל מצוי בכל.

הכל שלוב בכל, ותקופה זו ייחודית בכך שלראשונה ניתנת לכם האפשרות להיות מודעים להיותכם ישויות רב ממדיות ומשמעתו של דבר היא שרפואת העתיד שלכם תעסוק בריפוי רב ממדי. רפואת העתיד שלכם עוסקת בריפוי עצמכם בממד הארצי וכתוצאה מכך מתרפא חלק אתרי של עצמכם בממד גבוה יותר, שכן תיקון גלגל שיניים מקומי משפיע על אלו האחרים במקומות אחרים, אם כי כאמור בדרך כלל הרובד האתרי הגבוה ירפא את הרובד הפיסי הנמוך. ישותכם בממד גבוה יותר תרפא את עצמה בממד נמוך יותר.

מתוך בחירתכם החופשית ובעזרת רבים מכם הקמנו במהלך עשרות השנים האחרונות ברחבי כדור הארץ מרפאות רבות, כדי לאפשר לכם ריפוי שונה, ריפוי ברמה אחרת מזו הנהוגה בעולמכם. אנו עוסקים בריפוי רב ממדי והדבר מתאפשר כיוון שרמת הוויברציה שלנו גבוהה משלכם והטכנולוגיה שלנו מתקדמת משלכם. בשעה שתתעלו רבים מכם יבחינו באותן מרפאות ונשמח לסייע לכם.

זה נשמע כאילו אנחנו נשלטים מבחוץ!

הכל נקבע מכם, אתם אותו “חוץ”. אתם מצויים בכל, אתם ישויות שמתגלמות בו זמנית בכל 12 ממדיו של יקומנו, המשחק מתנהל בו זמנית ביקומנו כולו ואתם חווים כל העת גם כאן וגם שם, כשחלק מאותו שם הוא אנחנו. כאן בעולמכם אינכם ערים לעובדות אלו והדבר נאות, אתם ממוסכים כחלק מתכנון מוקדם, שכן הדבר מסייע בהתפתחותכם הכוללת.

לכם, כמו לכל ניצוץ נשמה ביקומנו, יש כל העת בחירה חופשית. אתם יכולים לקבל כל החלטה שאתם חפצים בה גם כאן וגם שם, ולכן לא רק שאינכם משמשים כלי שרת בידיו של מישהו חיצוני אחר, אלא בידי עצמכם, אלא שבנוסף יש ביכולתכם לשנות את מציאות חייכם בכל רגע נתון.

מהו אותו “ריפוי שונה” שאתם מציעים לנו?

אנו מכירים באהבת הבית. עולמכם נמצא במרחק רב מהבית ומתוך כך ההיזכרות קשה. לאלו המבקרים במרפאות שהקמנו אנו מזכירים את מקורם האמיתי בכך שאנו משתילים בגופם האתרי שתלים אתריים, המסייעים לאיבר פגוע להיזכר ברטט המקורי של עצמו. גוף בריא הוא גוף אוהב ובעזרת השתלים המשדרים לאיבר את התדר המקורי שלו אנו מעודדים את האיבר להיזכר במהותו האמיתית, המקורית, הראשונית, האוהבת. שידור התדר המקורי מסייע לאיבר להיזכר ולהתנקות מהחולי שדבק בו. כשאתם מודעים לתקלה כל שהיא קל לכם יותר לתקן, לרפא אותה וכך גם לכל איבר בגופכם הפיסי או האתרי תודעה משל עצמו וכמוכם בדיוק, כשהוא מודע לתקלה, קל לו יותר לרפא את עצמו.

התעלות

זה שנים רבות אתם מחפשים אותנו ברחבי היקום אך לא במקומות הנכונים. אתם מחפשים חיים בממד השלישי, ובמרחקים הקוסמיים הקרובים אליכם לא תמצאו חיים במתכונת המוכרת לכם. חפשו חיים ברמות רטט אחרות ואז תתפלאו כשתמצאו אותם לא הרחק מכם, אי שם במעמקי החלל, אלא כאן, בעולמכם שלכם, בכדור הארץ עצמו, ממש מתחת לאפכם.

עולמכם, כמו כל דבר ביקומנו, מורכב מאוסף של רמות רטט. כיום אתם מזהים רק את מה שקיים ברמת הרטט שלכם, הוא הממד השלישי, אך בעולמכם, כמו גם בכל תא ואיבר בגופכם, קיימים ממדים נוספים. זכרו, הכל מוכל בכל כל העת, היקום כולו קיים בכל הקיום כל העת. הממד החמישי הוא רמת ההתפתחות הבאה שלכם, המצויה כל העת בכם ולידכם, כמו גם בעולמות אחרים.

בעולמכם בממד החמישי מתקיימות תרבויות נוספות שחלקן מוכר לכם מתוך המיתולוגיה שלכם. הר שסטה בארה”ב (MOUNT SHASTA) הינו דוגמה למקום בו חיה תרבות עתיקה בעלת רמת רטט גבוהה יותר, עולם הפיות (FAIRIES) הינו דוגמה נוספת לעולם מקביל המוכל בעולמכם שלכם, שאליו תיחשפו בתקופה הקרובה. איננו מדברים על עתיד רחוק; מדובר בזמן קרוב, שבו תצפו ותתקשרו עם היבטים אחרים שלכם עצמכם. זכרו שאנו היננו  אתם, אך כיוון שרמת הרטט שלנו גבוהה משלכם  –  אנו גם עתידכם.

כחברי מועצת 54, מתפקידנו לסנכרן ביחד עם מועצות אחרות את תהליך המעבר שאותו כולנו חווים. הגל האנרגטי המגיע ממרכז הגלאקסיה שלנו ישטוף את כולנו, אלא שכדור הארץ מושך אליו בתקופה זו תשומת לב רבה מרחבי יקומנו כולו, שכן השינוי יהיה עוצמתי יותר אצלכם, אתם קופצים מרמת רטט נמוכה לרמה גבוהה, להבדיל מהמתרחש בממדים הגבוהים, שמבחינתם השינוי מזערי. מה שלמעלה הוא שלמטה, גם אנו חווים את המעבר בין העידנים, אך בעוצמה פחותה, ומתוך כך עיני הקוסמוס כולו צופות בכם, בניסוי האלוהי הייחודי.

תהליך ההתעלות של יקומנו הינו תהליך מתואם, אנו נמצאים בשלב מתקדם של החוויה והתהליך הנוכחי הינו פרק נוסף במסגרת התעלותו, התכווצותו וסגירתו של יקומנו תוך כדי חזרתו אל הזרע הראשוני שממנו יצאנו. האור חוזר אט אט אל כור מחצבתו, אל הבורא הראשוני.

ערכתם ניסויים בבני אדם ולכן רבים מפחדים ליצור עימכם קשר.

אכן נכון, ערכנו ניסויים בבני אדם בדיוק כשם שאתם עורכים ניסויים בבני אדם. כשאתם מפתחים תרופה אתם עורכים בשלבי הניסוי המתקדמים ניסויים גם על בני אדם. מה שלמטה הוא שלמעלה  –  גם אנו פיתחנו מודל במיטב הידע שקיים ברשותנו ולבסוף נוצר הצורך לנסות אותו על בני אדם, או ליתר דיוק על עצמנו. אין פירושו של דבר שבחרנו להתעלל בבני אדם, כאור אתם חלק מאיתנו ואנו עושים את הדברים אך ורק לאחר קבלת אישור מרמת הנשמה של הנסיין. כל אחד מבני האדם שהסכים מרצונו החופשי להשתתף בניסוי קיבל לכך אישור מרמת הנשמה ואנו מסונכרנים עם כל המועצות הרלוונטיות בהקשר זה.

אנו מודעים לפחד ולכאב שקיים אצלכם בנושא, אך כשתמונת עולמכם תשתנה ותראו את התמונה הרחבה יותר, אנו משוכנעים שיהיה זה קל יותר להבנה, שכן בסופו של דבר תוצאותיו של הניסוי משרתות גם אתכם, את ההיבטים האחרים שלכם עצמכם. אנו מצטערים על כל כאב שנגרם, אין זו מטרתנו. הגענו בתקופה זו של שינוי כדי להבהיר את הדברים וכדי להעצים אתכם ובסופו של דבר, כאמור, להעצים גם את עצמנו.

אצלנו מקובל לבקש רשות מפורשת ויש לכל אחד בחירה חופשית. מדוע אינכם מבקשים רשות באופן מפורש? מי בכלל אישר לכם לערוך ניסויים בעולמנו?

כמו שציינו, מה שקיים כאן קיים גם בכל עולם אחר, אם כי בשינויים המתחייבים מאופי הרטט השונה. אישור לכל ניסוי מתקבל תמיד, אך איננו מופיעים באופן פיסי לפני בני אנוש כדי לבקש את אישורם, אנו מבקשים אישור מפורש מהרמות הגבוהות יותר שלכם. אתם מודעים לכך שעברתם תהליך של הפחתה ויש לכם ניצוצות נשמה חווים בממדים גבוהים יותר, שמהם אנו מבקשים אישור. רק משניתן אישור מתקיים ניסוי. זהו החוק, אין לערוך כל ניסוי לפני קבלת אישור מהנשמה, כמו גם מהמועצות האחראיות על הניסוי, ולכן יש לכם בחירה חופשית מלאה, אם כי לא מודעת, בעודכם חווים בגוף הארצי.

כחברי מועצת 54 אנו מתווים את המדיניות באשר לקיומם של ניסויים בבני אדם. הדבר מתואם עם המועצות הקשורות ברובדי הנשמה העליונים ביותר וכאמור, רק אישור מפורש מאפשר ביצועו של ניסוי. כפי שהסברנו, ברמה הנמוכה שלנו כולכם תוצריו של אותו ניסוי, אתם יכולים לראות זאת כגוף אחד המנסה להשביח חלק מתכונותיו. ההפרדה הנקודתית שאתם מבצעים הינה זווית ראייה צרה וכיום מתאפשר לנו לראשונה מזה זמן רב להסביר לכם את הדברים. כאמור, עם בואה של אנרגיה חדשה ההסבר יהיה ברור יותר והמרפאות שאנו פותחים בעולמכם נועדו להכשיר את הקרקע לשיתוף פעולה בין-ממדי..

אנו מודעים לכך שלעיתים קרו בעולמכם אירועים אשר אינם אמורים להתרחש, אך מדובר במיעוט שבמיעוט והדברים טופלו היטב על ידינו. לפעמים ישנן תקלות ולפעמים אף מספר מועט של פורעי חוק, ממש כמו אצלכם. איננו שונים מכם, אנו עושים כל שביכולתנו לשפר את חיינו תוך הרחבתו של האור האלוהי.

מתי תתגלו לאנושות בצורה מסודרת והאם כולנו נראה אתכם?

איננו יודעים בדיוק מתי יקרה האירוע. למעשה, אתם הם אלו אשר מתעלים אל עבר הממדים שאנו מצוים בהם, אתם תגלו אותנו והשאלה אמורה להיות מופנית אליכם. מנקודת המבט שלנו ההתגלות תארע בזמן הקרוב, בשנים הקרובות בזמנכם. אין יום קבוע לאירוע, כיוון שאתם הם אלו היוצרים את מציאות חייכם.

אנו נשמח לפגוש אתכם באופן מודע מבחינתכם, זו תהיה חוויה מעצימה לשני הצדדים, שכן כששני חלקים של אותו גוף פוגשים את עצמם ומבינים את מהות הקשר שקיים ביניהם, אך טבעי הוא ששורה שמחה גדולה. אתם ישויות אדירות, רב ממדיות, ותהליך התעלותכם מוביל אתכם אל עבר ידיעה זו. אנו צופים בהתלהבות ובשקיקה בתהליך התעלותכם ומסיבה גדולה צפויה עם המפגש המיוחל. בתחילתו של התהליך לא רבים יעברו התעלות מלאה, אך תהיה זו מסה קריטית של בני אנוש, שתיצור שינוי תודעתי באנושות כולה.

תודה לכם שאפשרתם למסר זה להגיע אליכם, תודה לכם על שהאזנתם לדברים ועל האומץ בהפנמתם.

באהבה רבה, אחיכם.

תודה רבה.