מתנת ההחלטות והבחירה

ג׳ניפר הופמן

יוני 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

נתיב ההתעלות הוא מחזור של החלטות ובחירה, אשר בו כל בחירה הופכת ליסוד המחזור הבא. אי לכך, לא יכולות להיות החלטות שגויות או דרך בחירה שגויה. כל החלטה מבוססת על תשוקת הנשמה בשלמות ובהולמות משולבות. הידיעה שהגיע הזמן לבחור ולקבל החלטה היא אישור לכך שהשלמתם את המעגל הקרמתי. וכאשר אתם מאמצים את כוחכם לבחור, אתם מעניקים לאחרים את מתנת החירות לבחור גם הם את הפוטנציאלים החדשים שלהם.

החיבורים האנרגטיים שמותירים אתכם קשורים למעגלים קרמתיים עם קבוצות הנשמה שלכם נובעים מבחירות המבוססות על טראומת ההתנסות הקרמתית. הבחירות הללו מבוססות על אשמה, פחד וחרטה. נתיב החיים שהן בוראות מבוסס על כפרה, ריפוי ומחוייבות לאחרים. כאשר אתם בוחרים נתיבים חדשים ויכולים לקבל החלטות חדשות למען המציאות שלכם, אתם מתאימים את האנרגיה שלכם לנתיב החדש ומעניקים לחברי קבוצת הנשמה שלכם את הפוטנציאל לקבל החלטות חדשות למען עצמם. הם יקבלו החלטות אלה כאשר יהיו מתואמים עם תדר גבוה יותר וישחררו את הקרמה שלהם.

היערכות קרמתית מאבדת את עוצמתה כאשר חבר בקבוצת הנשמה מקבל החלטה חדשה. כאשר מעגלים קרמתיים מאבדים את חבריהם, הם גם מאבדים את הלכידות והעוצמה שלהם. כל אדם שמאמץ את עוצמתו ושמשחרר את עצמו מהקרמה של עברו על ידי בחירה בשמחה, בחופש, בשלווה, באהבה ובמודעות עצמית, מאפשר גם לחברי קבוצת הנשמה שלו לבחור לנטוש את נתיב הקרמה. זוהי מתנה, לא חובה, וכל אדם יבחר על פי הצרכים, ההיערכות, השלמות והכוונה של צמיחת הנשמה שלו.

הפיתוי להאמין שכולם צריכים לקבל החלטה זהה מבטל את ההתעצמות ואת המתנה שהבחירה שלכם מעניקה. הנשמה האוהבת, הנאורה והמודעת ביותר היא זו שיש לה את האומץ לצאת ממעגל הקרמה. ובחירה אחת זו מאפשרת לשאר חברי קבוצת הנשמה לדעת שגם הם יכולים לבחור פוטנציאלים שנמצאים מעבר לנתיב הקרמתי שלהם. אך האמונה שכולם צריכים לקבל את אותה החלטה, או רוצים לסיים את המחזורים הקרמתיים שלהם ולהשלים את הריפוי שלהם, מחלישה את אלה שלא יכולים להיערך עם החלטה זו כפוטנציאל עבור המסע שלהם.

התמקדו בנתיב ובמסע שלכם עתה, היו מודעים לבחירות שפותחות את נתיבי הפוטנציאל החדשים שלכם, שבוראות היערכות נטולת קרמה, ושמשלבות אל תוך המציאות שלכם את כוונת נשמתכם לשלמות. קחו לכם את עוצמתכם לקבל את ההחלטות שערוכות לגמרי עם הכוונה שלכם לנוכחות אנרגיות של שלווה, אהבה ושמחה במציאות שלכם. אז הציעו את הבחירות העוצמתיות שלכם כמתנה לחברי קבוצת הנשמה שלכם ואפשרו להם את חופש הבחירה שלהם בעת שאתם סוללים נתיבים חדשים המתרחקים מהקרמה ומהדחיסות ושפונים אל התגשמות יצירתית שמשקפת את העוצמה והכוונה שלכם לחיות בשמחת הבחירה העוצמתית ובחירות של חיים נטולי קרמה. הציעו את מתנת הבחירה שלכם ללא חרטה או ציפיה והיו השראה למה שאפשרי כאשר אתם בוחרים ממקום של אומץ רב עוצמה וערוכים עם הפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם.