לנוע בנתיב השלמות

ג׳ניפר הופמן

פברואר 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כל היבט של האנרגיה שלכם שלם ומושלם, כיוון שהוא מהדהד את הרטט והתדר האנרגטיים שלכם. אתם נמצאים בשלמות (מלשון שלם) בכל צעד במסע הריפוי שלכם, ערוכים עם השיעורים והמטרות של תקופת חייכם בכל רגע. עם כל שינוי ברטט האנרגטי, אשר מתרחש תחילה במישורי התודעה הפנימיים, אתם חשים שיצאתם מאותה היערכות, כיוון שהיבט אחד של תכלית חייכם הסתיים, משלב עתה את הריפוי שלכם ומתאים את האנרגיה שלכם לתכלית חדשה המכוונת על ידי הנשמה. כך מתרחב הרטט האנרגטי לתדר חדש ופותח אפשרות חדשה לשלמות. עכשיו אתם מגלמים היבטים אנרגטיים שרוטטים ברמות אנרגטיות שונות.

חוסר הנוחות, הספק וחוסר הוודאות שאתם חשים כאשר ״אינכם צועדים בנתיב שלכם״ הם התגשמויות של הליכתכם בשני נתיבים שונים, ושל הניסיון לגלם שתי מטרות חיים שונות המשויכות לשני רטטים אנרגטיים שונים. הגיע הזמן לבחור את הנתיב בו תצעדו, אך אף אחד מהם אינו נתיב נוח. הנתיב הידוע שוב לא מהדהד לגמרי עם הרטט שלכם, והנתיב החדש אינו ידוע ואתם לא נמצאים לגמרי ברטט שלו. הריפוי שלכם בנתיב הידוע הושלם והגיע הזמן לנוע לרמת שלמות אחרת.

השלב האחרון של כל מחזור ריפוי הוא התגלמות אנרגיות חדשות, שהן פוטנציאלים חדשים שאתם יכולים לבחור עבור הרמה הבאה של ההיערכות האנרגטית שלכם. בעודכם בוחרים, אתם מסוגלים לחוות את האנרגיות החדשות והישנות ולהחליט היכן תהיו. אין לחץ או לוח זמנים לבחירה זו והאתגר העומד בפניכם הוא שחרור הצמדות להיבטים של המציאות שלכם שמגלמים את האנרגיה ״הישנה״, ובכלל זה אנשים, מערכות יחסים ומצבים.

ייתכן ותהיו הראשונים בקבוצת הנשמה שלכם להשיג שלמות ברטט אנרגטי והדבר יכול לגרום לכם להרגיש בודדים מאוד. אתם עשויים לנסות לשמר קשרים ששוב לא משרתים אתכם או את הנתיב החדש שלכם, או שאינכם ערוכים עמם עוד. השחרור הסופי מאחד את האגו והרוח ברגע של שלמות, אשר בו אתם ערוכים ושלמים לגמרי, מוכנים להתחיל מסע אחר אל הטרנספורמציה, השלמות וההולמות. זהו נתיב ההתעלות, ועם כל רמה שאתם משלבים, שעמה אתם נערכים ושבה אתם מושלים, רמות חדשות של רטט אנרגטי נפתחות, כך שתוכלו להפוך שלמים בכל התדרים ורמות ההווייה הגבוהות יותר.