להיות שלווים ורגועים

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

אפריל 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כיצד תכירו את הרוגע הטמון בשלווה, את השקט והביטחון שמהווים את מרחב ההתעצמות, שלמות הנשמה וההולמות האנרגטית של נשמתכם הקדושה? על ידי כך שתחפשו ותגלמו את אנרגיית השלווה, כדי שתוכלו להימצא במצב של שלווה. התשוקה לשלווה בחייכם יכולה להתרחש כאשר אנרגיית השלווה, שהיא אי-התנגדות ואי-שיפוט, היא חלק מהמרחב האנרגטי שלכם. אינכם יכולים להיות בעלי שלווה פנימית מבלי שאנרגיית השלווה תימצא בחייכם, ממש כפי שאינכם יכולים להיות שלווים כאשר אתם כעוסים או עצבניים. אנרגיית השלווה דרושה לשם הולמות ותנועה בנתיב ההתעלות, משום שהיא מציבה אתכם בזרם האלוהות שלכם.

בהגדרתה הפיזית, משמעות היותכם שלווים היא שאתם רגועים ושקטים, ללא תנועה או מחשבה. אך הדבר מנוגד לטבע האנושי שלכם ובשל כך אתם חייבים לעבוד כדי ״לא לעשות דבר״, לא לפעול ולא לחשוב. טבעו של השכל הוא לחשוב ובטבעו של הגוף לנוע, ואף על פי שאתם יכולים להפסיק את תנועתם, יש צורך במאמץ כדי להיות ״שלווים״, ולכן אתם מתנגדים לשלווה ולאילוץ של ״אי עשייה״. אז אתם חווים חוסר נוחות, כיוון שהדברים בגינם אינכם רגועים מחייבים פעולה וחשיבה, הוויה ועשייה. קיים היבט גבוה יותר של השלווה שכרוך בזרימה עם האנרגיה של השלווה, כך שכל מחשבה, מילה ופעולה מתואמות עם ההוויה השלווה שלכם וזוכות להשראה ממנה, וזו משמעות היותכם שלווים.

אתם שלווים כאשר אתם מחשיבים את השלווה לאנרגיה שאתם יכולים להיערך עמה ולגלם אותה. זהו החיבור עם החיים הנובע ממרכז הנשמה שלכם, היבט ההוויה שלכם שמבקש שלווה, תחילה על ידי ידיעת השלווה ואז על ידי גילום השלווה.

אתם יכולים להיות שלווים כאשר אתם מתמלאים תחילה באנרגיית השלווה ואז מתרגלים אי-שיפוט ואי-התנגדות שהם שלווה. הדברים לגביהם אינכם רגועים הם הדברים שגורמים לכם להרגיש חסר אונים ונטולי שליטה, והם בוראים מתח ואי-הולמות בחייכם. אף על פי שייתכן ואין לכם שליטה לגביהם, כיוון שהם כרוכים במציאויות של אנשים אחרים, אתם יכולים להיות רגועים במציאות האישית שלכם, ללא קשר למה שאנשים אחרים עושים או חושבים.

אי-שיפוט מחייב קבלה של הריבונות האנרגטית של כל אדם ואתם יכולים לשלוט באופן שהדבר משפיע על השלווה שלכם. באופן טבעי אתם שואפים לאיזון וליצירת שלווה, אבל הדבר אינו אפשרי אם אתם מצפים שכל האנשים והדברים יהיו ערוכים עם תשוקתכם לשלווה. הימצאות השלווה במציאות שלכם משמעותה שאתם בוראים גבולות אנרגטיים עבורה ואז מאפשרים לדברים שתומכים בשלווה לחלוק את המציאות שלכם.

משמעות היותכם ״שלווים״ היא לאמץ את אנרגיית השלווה ולדעת שהכול מתרחש על פי סדר אלוהי, שהכול כשורה, ושניתן – כאשר אתם רגועים ומחוברים עם מרכז השלווה שלכם – להחזיר למצב זה כל דבר שלא ערוך עם שטף האור והשלווה.

אתם שלווים או נמצאים במרחב פיזי של שלווה כאשר אתם מתמקדים על היותכם רגועים ושלווים. קיים פתרון שליו לכל מצב, פתרון שאינו ממוקד בתוהו ובוהו ובהסחות דעת, שהופך אתכם מחסרי אונים לרבי עוצמה, אך מחייב קבלה במקום שיפוט וזרימה במקום אילוץ. שאלו את השאלה: ״כיצד אוכל להביא אנרגיה של שלווה למצב זה עבורי?״ במקום ״איך אוכל לשכנע אדם אחר להיות רגוע״.

האם קשה לכם לעשות זאת, להפסיק את פטפוט השכל, את היותכם עסוקים, את התוהו ובוהו והרעש שבהם אתם מוקפים ושאותם אתם שופטים? אתם יכולים להיות שלווים ורגועים כאשר אתם נמצאים באנרגיה של שלווה ומברכים זרם זה אל תוך חייכם. אתם יכולים להתחבר עם מרכז ״השלווה״ שלכם על ידי כך שתדמיינו ניצוץ של אור בהיר בתוככם. בעת שאתם מפנים את תשומת הלב שלכם פנימה, אל אור זה של שלווה, הרחיבו אותו כלפי חוץ עד אשר ימלא את המרחב האנרגטי שלכם, מעבר לגופכם, רחוק ככל שתרצו. כאשר אתם ממלאים את ההוויה הפנימית שלכם באור ובאנרגיה של השלווה ומרחיבים אנרגיה זו אל תוך המרחב האנרגטי שלכם, אתם נמצאים באנרגיה של השלווה ויכולים להיות שלווים.

כך אתם מתחברים לרוגע ולשלווה הפנימיים שלכם בכל עת, כאשר אתם מבינים שהשלווה שלכם מתלווה למצב שבו אתם מקיפים את עצמכם, מבחוץ ומבפנים, באנרגיית השלווה וההימצאות בזרם שלה. גם באמצע תוהו ובוהו, השלווה שלכם מאפשרת לכם למצוא את הדרך לשקט, לזכות בבהירות לנוכח הבלבול. ממרחב השלווה הפנימית שבתוככם כל התוצאות השלוות אפשריות. מהאנרגיה של השלווה, ניתן לבחון את כל האופציות, לבדוק את כל האפשרויות, להתחבר לכל הפוטנציאלים, כיוון שאינכם חוסמים את זרם האנרגיה והתנועה על ידי כך שאתם מנסים לברוא תוצאות שלוות מבלי להיות באנרגיה של השלווה. ולא משנה עד כמה פרועה היא האנרגיה שסביבכם, אתם יכולים לברוא רוגע בתוהו ובוהו כאשר אתם הופכים לצופים מהמרחב השליו שלכם.