לב היהלום והברקת: האדם החדש מפציע

סליה פן

יוני 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

אני מתקשה להאמין שחלפו שנים עשר שנים מאז כתבתי את המאמר שלי בנושא האינדיגו והקריסטל. בשנת 2004, רבים מאיתנו חוו תסמינים ואירועי חיים מוזרים אותם זיהינו אחר כך כסימנים המעידים על משמעותי ועמוק בגוף הרוחני ובגוף הפיזי שלנו. הוא נקרא שינוי האינדיגו והקריסטל, כיוון שהמונחים הללו תיארו את הטרנספורמציה והמעבר לרמת תודעה של האינדיגו, ואז לרמות הקריסטל, וכמו כן הוא תיאר את בואם של ילדי האינדיגו והקריסטל אשר יסייעו לטרנספורמציה ההתפתחותית על הפלנטה.

אך מאז שנת 2012 הגיעו גלים אינטנסיביים של אנרגיה קוסמית וקודי אור שהפעילו רמות נוספות של התפתחות, אותן אכנה בשם יהלום וברקת, לא משום שאני רוצה ״לתייג״ את ההתנסויות המסוימות הללו, אלא כיוון שאלה הן דרכים יעילות לתאר ולהסביר את מה שאני מחשיבה לרמה הבאה בשינוי ובהתפתחות התודעה שלנו.

אנשי האינדיגו היו לוחמים רוחניים שסללו את הדרך לטרנספורמציה, וישויות הקריסטל פתחו את הלבבות והנשמות שלנו למורשת שלנו כאנשי כוכבים, ולאהבה, להתעצמות ולשפע האלוהיים שהם זכותנו מלידה כישויות גשמיות על כדור הארץ. קודי אור היהלום שידרגו את התודעה שלנו למודעות מלאה של הקשרים הגלקטיים והקוסמיים שלנו והציבו אותנו בקרב אומות הכוכבים. קודי אור הברקת (אמרלד) מחברים אותנו מחדש לכדור הארץ שלנו וליכולות שלנו כבוראים-שותפים של עלילות הזמן על ספינת החלל שהיא כדור הארץ.

אך מה שהתהווה בשנים האחרונות הוא סוג חדש של בן אנוש, דומה בדרכים רבות ל״גרסה הישנה״ של בן האנוש, אבל ששונה מאוד מבחינת התודעה והאוריינטציה שלו, ואני מאמינה שגם מבחינה פיזית. אתאר לכם את טבעה של ישות חדשה זו שמתהווה על כדור הארץ, אך תחילה ברצוני לתאר בקצרה את ההתנסות שלי עם תודעה מתהווה זו של ישות כדור הארץ.

בשנת 2013, אף על פי שחיי התנהלו פחות או יותר על מי מנוחות, חשתי לפתע בידיעה פנימית עמוקה שעליי לשנות את דרך חיי. נסעתי רבות ברחבי העולם ועשיתי את עבודתי על בסיס פלנטרי, אבל לפתע ידעתי ששלב זה הסתיים, ושעליי לחזור הביתה, לשבת בשקט, להקשיב ולמצוא את השלב הבא.

אז חזרתי הביתה והאזנתי, והאזנתי, והאזנתי. ושום דבר לא הגיע, אף על פי שהייתי בטוחה שאם אקשיב די זמן, אשמע משהו. נדרשו לי כמעט שנתיים כדי להבין שהדבר שחיכיתי לשמוע היה קולה של נשמתי, ושמה שניסיתי להבין היה שחל בי שינוי משמעותי ועמוק.

והתחלתי לשים לב שאנשים רבים אחרים עוברים תהליך דומה, שבו הם מאותגרים לסיים שלב חיים אחד ולהתקדם, מבלי לדעת כיצד או מדוע, פשוט להתקדם מתוך אמונה ואמון. וגם הייתה תמיכה בתהליך זה, אף על פי שהם לא ידעו בדיוק מה הם עושים.

ישות כדור ארץ חדש הפציעה, ישות הנוכחת לגמרי בחיים ובאהבה, וחיה בדרך יצירתית מהלב. ישות שהיא עוצמתית ושבוראת את המציאות שלה בעודה נהנית מאהבה, משפע ומהמהות היצירתית והרוחנית שלה. זו ישות שאוהבת שלום, הרמוניה ויופי, ושחיה בזרם החסד האלוהי מתוך אמון מלא בתמיכה האלוהית ובתהליכי החיים.

הבנתי שהשנתיים שבהן ״הקשבתי״ היו ״חניכה״ לדרך הוויה חדשה זו. כעת אתאר את מה שהן לתפיסתי התכונות של לב היהלום והברקת בכדור הארץ החדש או בקצרה ישות כדור הארץ החדש.

התכונות של ישות כדור הארץ החדש המתהווה

 1. לישות כדור הארץ החדש זו יש מיקוד מוחלט ברגע ההווה ובמודעות הזמן העכשווית. משמעות הדבר היא שאתם מודעים לגמרי למה שמתרחש בתוככם ומסביבכם וכיצד הדברים הללו קשורים אלה לאלה. רגע ההווה הוא תמיד סימן לכוח ולעוצמה של החיבור שלכם לאור האלוהי ולאופן שבו אתם זורמים עם אנרגיה זו ומגשימים עמה. כל העומד למולכם והנמצא בתוככם מראה לכם כיצד אתם בוראים עם האור האלוהי וחווים אותו. כאשר אתם מחוברים יתר על המידה לעבר ולהתנסויות העבר, או לעתיד ולמה שעשוי להתרחש, אתם מאבדים את המיקוד ב״עין״ ההווה ואת היכולת שלכם לברוא ולטוות מתוך נול התודעה. הישארות במיקוד חיובי ברגע ההווה היא תמיד המפתח להגשמה בזרם האהבה האלוהית.
 2. ישות כדור הארץ החדש התפתחה גם אל תוך תודעה ספירלית והתרחקה מתודעה לינארית. אף על פי שהיא מסוגלת עדיין לתפקד בתודעה לינארית תלת-ממדית במידת הצורך, היא מודעת לגמרי לכך שהזמן האורגני ״הטבעי״ נע בספירלה אל רמות גבוהות יותר של ביטוי תודעה והתנסות. היא מבינה לחלוטין שגוף האור שלה תמיד פתוח ומקבל את גלי האור והמידע הקוסמיים שמניעים אותה בעדינות קדימה והלאה על גבי ספירלות האהבה והבריאה האלוהיות. זהו תהליך טבעי, ברגע שאתם נערכים עם זרם האהבה האלוהית ואין צורך ״לאלץ״ את ההתפתחות, היא מתרחשת על גבי זרם האור הקוסמי ובתוכו.
 3. קיימת תשוקה עזה להיות יצירתיים ולהיות מעורבים בפעילות יצירתית כביטוי של הנשמה והרוח על כדור הארץ. כיוון שהיא מבינה שיצירתיות היא הביטוי החזק ביותר של אהבה אלוהית (בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ), ישות כדור הארץ החדש המתהווה שואפת לברוא גן עדן עליי אדמות ולהגשים את חייה באמצעות אנרגיית יופי ובריאה. דבר זה יכול לבוא לידי ביטוי בכל צורה המביאה את נשמתכם לכדי הבעה – אמנות, ציור, מוזיקה, שירה, ריקוד, כתיבה ועוד… כל אופן שגורם ללבכם ולנשמתכם לשיר ושמאפשר לכם לחוות את תנועת נשמתכם בעודה מביאה אור ואהבה אלוהיים לכדי ביטוי והגשמה יצירתיים על כדור הארץ. הדבר מסייע לכם להבין את עקרונות המציאות היצירתית ובריאת שפע באמצעות זרם האור והאהבה האלוהיים.
 4. ישות כדור הארץ החדש המתהווה היא ישות שמרכזה הלב, להבדיל מישות המתבססת על השכל או האגו. משמעות הדבר היא שהיא הולכת בעקבות לבה והאינטואיציה שלה, במקום בעקבות השכל והשיפוט הרציונלי. זהו השינוי הגדול ביותר שהישות המתהווה מבצעת, היא לומדת לבטוח בזרם האנרגיה שבלב כבנקודת מיקוד או ״עין״ התודעה ומאפשרת לשכל, לאגו ולדרך ההוויה הרציונלית והלינארית שלהם לסגת אל מאחוריה הקלעים ולקבל על עצמם את התפקיד שיועד להם מאז ומתמיד – לשמש אנרגיה תומכת בחיי הנשמה על כדור הארץ. כאשר השכל מבין שתפקידו אינו להוביל ו״לשרוד״, אלא פשוט לתמוך בנשמה בביטויה על כדור הארץ, הוא הופך חרד ונואש פחות ומפסיק לנסות להשיג משהו שלא נועד להשיג. ישות כדור הארץ החדש חיה את חייה בנינוחות, יודעת שהנשמה והרוח מושלים בכול, ושמה שדרוש בחיים יתגשם בזמן הנכון.
 5. ישות לב היהלום והברקת מקיימת חיבור קרוב וממשי לנשמה, לרוח ולממלכת המלאכים. ישות כדור הארץ החדש המתהווה מקבלת על עצמה לחלוטין את תפקידה כשגרירת האור והאנרגיה הגבוהים יותר על כדור הארץ, וחיה מתוך חיבור קרוב לנשמתה ולהתנסויות שלה בממדים הגבוהים יותר. קיים אמון עמוק בנשמה ובעצמי הגבוה/נשמת העל, כמו גם באותן ישויות רוחניות שמהוות את משפחת הנשמה ושבט הנשמה, וכן במשפחות הגלקטיות והקוסמיות של האהבה האלוהית. ישות כדור הארץ החדש מסוגלת ״לתעל״ אנרגיות אלה ולהתחבר עמן כדי לסייע להן לצעוד בנתיבן על כדור הארץ שלהן בהרמוניה ומתוך תהודה עם אנרגיה אלוהית וקודי האור האלוהי שמשודרים אל כדור הארץ בגלים קוסמיים וכאור היהלום.
 6. הישות המתהווה היא בעלת חיבור אמיתי לפלנטה, לבעלי החיים, לציפורים, לדגים, לחרקים, לדולפינים, ללווייתנים, ליונקים ולפרימטים, לאנושות, לממלכת הצמחים והמינרלים. קיימת גם אהדה עמוקה לעמים הילידים של הפלנטה, ותחושה של כבוד לחוכמה השאמאנית שלהם וליכולתם לחיות חיים של קרבה עם הטבע וכדור הארץ. ישויות רבות שכאלה בוחרות לצעוד בנתיב השאמאנים כדרך לביטוי הצורך שלהן לכבד את הרוח ואת האלוהות של כדור הארץ כפי שהיא באה לידי ביטוי באמצעות קודי הברקת.
 7. ישות כדור הארץ החדש מקיימת מערכת יחסים קרובה ועמוקה עם הנשמה שלה, אותה היא תופסת כהתגשמות של ״איחוד מקודש״, נישואים של שמים וארץ והאנרגיה הנשית והאנרגיה הגברית בתוך לבה המקודש. הדבר כולל מודעות לסיבה בגינה התגשמה נשמתה בחיים אלה, ומודעות למשימת הנשמה בגלגול זה. היא מודעת להתפתחות הפנימית האישית שלה על ספירלות האור ומרגישה בצורך לגלם באופן מלא אור אלוהי כמיטב יכולתה.
 8. לבבות היהלום והברקת אינם חשים כל צורך להאמין בדת מסוימת כלשהי, לצעוד בנתיב רוחני או אחרי מנהיג רוחני כלשהו. הם צועדים בעקבות לבם והאינטואיציה שלהם ונמשכים לאנשים אחרים השייכים לקבוצת או לשבט הנשמה שלהם, שמהדהדים עם מה שהם מרגישים ועם הנתיב שאליו הם נמשכים. הם פתוחים לכל הגישות שמעלות את התודעה ושמובילות לביטויים גבוהים יותר של החיים על כדור הארץ, והם לא שופטים את הבחירות של אחרים, גם אם הן אינן תואמות לבחירות שלהם.
 9. אנשים אלה חשים אהבה עמוקה ליופי, להרמוניה, לשלווה ולשלום. הם שואפים לברוא ״בית״ בסביבתם הארצית, כאשר ״בית״ הוא ביטוי למקור הרוחני שלהם באהבה האלוהית. אולם, הם גם מודעים לכך שתוהו ובוהו הוא היבט של אנרגיה ובריאה, ושהוא יכול להיות יצירתי מאוד כמצב הוויה. כאשר הם מוקפים בתוהו ובוהו, הם ישתדלו תמיד להחזיק ב״מרכז״ שלהם במצב מאוזן ובכך לברוא דפוס של סדר בתוך הכאוס. דבר זה בורא בתורו תבנית לשלווה, להרמוניה וליופי, אותם הם רוצים לברוא על כדור הארץ.
 10. יש להם אהבה גדולה ל״בית״ כאן על כדור הארץ והם נהנים מאוד מהחיים עליו. הם לא רוצים לחזור ״הביתה״, כיוון שהם מבינים שהבית נמצא בתוכם ושהוא מתגשם בכל מקום סביבם. הם נהנים מהטבע, מאנשים, ממערכות יחסים, מיצירתיות, מתשוקה, מצחוק ומבטאים את מי שהם וכיצד הם מתפתחים וגדלים. הם צועדים בחיים עם לב פתוח ללא ציפיות, יודעים שהדברים שהם צריכים יזרמו אליהם כאשר הם צריכים אותם. הם מעריכים את חייהם על כדור הארץ ושואפים להפוך כל יום לביטוי של אהבה אלוהית.
 11. זרם השפע נע בהם ודרכם כאהבה אלוהית. תמיד יש להם את הדרוש להם, ותכופות יותר מכפי שהם צריכים משום שהם מאפשרים לנשמה ולרוח לספק את צרכיהם על גבי ספירלות החיים. הם נדיבים וחולקים את מה שיש להם ואת מי שהם, משום שהם יודעים שמחסור הוא אשליה ושתמיד יש מספיק לחלוק עם אחרים. הם לא חיים בפחד פן לא יהיה להם די או בלחץ וחרדה כלכליים. הם פשוט בוטחים בזרם, ופועלים בהתאם בחיי היום-יום שלהם כדי לברוא ולהגשים את מה שהם צריכים בכל זמן נתון.
 12. הם מבינים שהחיים הם התנסות ובריאה, ושבתהליך מתמשך זה הם לומדים ומשכללים את המיומנויות שלהם. הם רואים את החיים כהזדמנות לחקור את כל ההיבטים של עצמם ושל מהותם כנשמות בצורה האנושית על הפלנטה. הם תופסים מערכות יחסים, משפחה, עבודה וידידים כהזדמנויות להתרחב, לצמוח וללמוד עוד על מהותם בתקופת החיים הזו על כדור הארץ.

כמה מהתחושות והחוויות שהן ״תסמינים״ של ההפצעה אל תוך לב היהלום והברקת

 1. קושי לשמור על ״איזון״ כאשר גלים של קודי אור חדש וקרינת אור שוטפים את הפלנטה. גלים אלה יוצרים את המקבילה של ״סערת אור״ בגוף האור, ואפשר שאתם מתקשים מאוד להחזיק במרכז שלכם ולא להיסחף אל תוך הכאוס של הסערה הסובבת אתכם. גלים אלה יכולים לטלטל אתכם בין מציאויות וממדים שונים, כך שאתם עשויים להרגיש תכופות שאין לכם מושג היכן אתם. המפתח להתמודדות עם תקופות אלה הוא פשוט לנוח, להישאר רגועים ולנסות להחזיק במרכז שלכם. דעו שתקופות אלה הן בגדר ״שדרוגים״ של שדות האנרגיה האינפורמטיביים, ושהן ישככו לאחר שתשלבו את האנרגיות.
 2. אתם עשויים להרגיש רגשות אינטנסיביים כגון כעס, עצבנות, חרדה וייאוש. תכופות הרגשות הללו נוכחים בכמויות גדולות בשדה האנרגיה הקולקטיבי, בעת שאלה שמחווטים עדיין לדרך החיים של האנרגיה הישנה מנסים להתמודד עם האנרגיות החדשות. אנרגיות אלה המבוססות על פחד עלולות להכביד מאוד, אלא אם תוכלו לזהות שהן לא שייכות לכם ושאינכם צריכים להחזיק בהן ולהרגיש בהן למען אנשים אחרים. אל תהדהדו עמן. פשוט שחררו אותן לדרכן. חזרו למרכז השליו וההרמוני שבתוך לבכם, שמייצג את מהות הנשמה שלכם ואת מי שאתם.
 3. ייתכן שתגלו שאתם מאמצים אנרגיות אלה המבוססות על פחד כאשר אתם נכנסים אל תוך ומתמודדים עם שדות מציאות עמם אתם מהדהדים במידה מצומצמת מאוד. לדוגמה, בסביבת העבודה או בסביבה חברתית, תכופות אתם עשויים ״לקלוט״ כעס וחרדה מהסביבה. שוב, נסו שלא לאמץ רגשות אלה או לאפשר להם לקבוע את התגובות שלכם. נסו להישאר ממורכזים במהות שלכם.
 4. במונחים פיזיים, להתנסויות הללו תהיה השפעה על מערכת העיכול ומערכת העצבים. מערכת העיכול מייצגת את הדרך שבה אתם מתמודדים עם חוויות או ״מעכלים״ חוויות, וכמו כן בעת שאתם מתנתקים מהמיקוד החזק שלכם במקלעת השמש, אתם עשויים לגלות שאתם חווים כאב הנובע מאזור זה או חוזר נוחות בשעת הסעודה. מערכת העצבים צריכה לשאת את פעימות האור של המידע, וכאשר יש מידע דיסוננטי רב כל כך הוא יכול לגרום ללחץ רב מאוד על מערכת העצבים, כך שתגלו אולי שקשה לכם לישון, או שיש לכם חלומות רעים, או אתם עלולים להפוך עייפים מאוד עד כדי תשישות אך עדיין לא מסוגלים לישון במשך תקופות זמן ממושכות. הגוף שלכם עלול להרגיש חוסר נוחות בשעה שאתם מתאמצים לאזן את האנרגיות הללו.
 5. אתם עלולים לחוש תשישות קיצונית בזמנים של פעילות אור אינטנסיבית, כגון ימי השיוויון וימי ההיפוך, ירחים מלאים וליקויים, או תנועות אחרות שבהן השידורים הקוסמיים עוצמתיים ביותר. שוב, פשוט אפשרו לעצמכם לנוח ולשלב את האנרגיות הללו. לאחר ששידורי האנרגיה יוטמעו, אתם תתחילו להרגיש טוב יותר.
 6. אתם עלולים לחוות אובדן חברויות ומערכות יחסים, אפילו קשרי משפחה, בעת שאתם נעים אל תוך ספירלת ההתפתחות ואנשים אחרים אלה נותרים על נתיב ההתפתחות הלינארי. הדבר גורם מתח כה קיצוני שמערכות יחסים אלה אינן יכולות לשרוד. הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא לשחרר אותן באהבה ולאפשר לאדם או לאנשים האחרים להמשיך בנתיב הצמיחה שלהם בדרך הטובה ביותר עבורם.
 7. אתם עשויים להרגיש צורך עז ביותר לשנות את חייכם ולמצוא נתיב חיים שמהדהד עם הנשמה והרוח שלכם, כמו גם עם משימת הנשמה ונתיב החיים שלכם. במקרים מסוימים הדבר עשוי לגרום לכם לבצע ״קפיצת אמונה״ גדולה ולשנות את חייכם בדרכים שאחרים אולי לא יבינו. במקרה שכזה אתם צריכים פשוט ללכת בעקבות לבכם והאינטואיציה שלכם ולאפשר לעצמכם לצעוד קדימה, ביודעכם שהנשמה שלכם תתמוך בבחירות שלכם אם אתם מתואמים עמה.
 8. אתם עלולים להרגיש שאת נפש עזה כלפי כל דבר שקשור לפרדיגמת האנרגיה הישנה, וצורך לשנות את היבטי חייכם, כגון מקום עבודה, תזונה, ידידים ואת הדרך שבה אתם חיים על הפלנטה ומתייחסים אליה. אינטראקציות של האנרגיה הישנה, המבוססות על כוח, תאוות בצע ומניפולציות, יגרמו לכם צער ואתם תבקשו במקום זאת ליצור קשר עם אנשים שחולקים את תשוקתכם לשלווה, להרמוניה ולתמיכה הדדית כדרך חיים.
 9. יהיה לכם צורך עז בבהירות, ביושרה ובפתיחות בכל האינטראקציות ומערכות היחסים. אתם תרצו לזרום עם אנרגיות המבוססות על הלב ולא תחפצו במאבקים ובקונפליקטים עם אנשים אחרים. בשל השינויים העמוקים שחלים בגוף הפיזי ובגוף האור שלכם, אתם תהיו מסוגלים לדעת בברור רב מתי אנשים אינם נוהגים ביושרה כלפיכם או כלפי עצמם.