כתר-מלכות-שלמות

שלי שרון
אוגוסט 2015
עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

הקדמה

היה זה ערב עם שמים זרועי כוכבים. באותם הימים כשהירח כבה והשמש נעלמת, הכוכבים מאירים את אורם במלוא עוצמתם ללא הפרעה. כאילו האב והאם הקוסמיים מפיצים אור קסום מאחורי הקלעים, מאפשרים לילדיהם להשתובב חופשי במרחבי האינסוף. 

הלילה הזה היה הלילה של הגברים. אולי אף ניתן לומר כי בעצם היה זה הלילה של הנשים. כי הן נשארו ברחבי מגורי השבט וחגגו עם הילדים. בזמן שהגברים יצאו לבלות יחד בחיק הכוכבים, הנשים אספו את הילדים וסיפרו להם כל הלילה סיפורי שמים. כך היה הדבר בכל מחזור ירח חדש. כשהעלטה ירדה על הארץ, הנשים והגברים חגגו את מקור מוצאם, הוויה אנושית של אבק כוכבים. 

הסכמת כוכבים

תשומת לב היא הפנס שנדלק בחושך ופתאום יש רק זכר של אור.

הסכמה היא מעבר לתשומת לב. הסכמה נמצאת בשדה הקוטביות המאוחד. היא לא אמונה ולא ערכים ואף לא ידיעה. היא הוויה. היא ״קיים״. היא לא הצהרות חיוביות, היא פשוט ״קיים״. 

שוב, ההסכמה היא המרכיב החשוב. ההסכמה היא ערוץ תקשורת בין ממדים שונים. היא מתווכת בין התודעה המודעת לתודעה הלא מודעת. ההסכמה יוצרת פתח, גשר, לזה שאתם קוראים גם פוטנציאל. כשהאנונקי* ניצלו את הממד שלכם לא ניתנה הסכמה, ולפיכך הממד שלכם כאילו נחתם. שומרי הממד הגנו על התפתחותכם בסגירת ערוצי העברת המידע וכך נשארתם להכיר את עצמכם מתוך עצמכם!

שבו רגע בשקט עם עצמכם ושאלו את לבכם – למה אתם מסכימים? עם מה אתם חיים בהסכמה? עשו זאת בכנות ובנמרצות כדי לגלות, לפחות לעצמכם, מהם הדברים בחייכם שאיתם אתם חיים בהסכמה. 

גרעין ההסכמה

אתם מבלבלים בין הסכמה להשלמה, לוויתור. התרגלתם לדבר מה שאינו תואם את קצב פעימות לבכם. והכל בזכות מה? כי פחדתם שלא ניתן אחרת. כי זרעו בכם פחד שלא ניתן אחרת, במקום לזרוע בכם סיפורי כוכבים שמחברים אתכם למרחבים האפשריים האינסופיים. אילו המנהיגים שלכם היו חיים בהסכמה עם שלום, היה שלום על פני פלנטת ארץ. אך הם חיים בהסכמה עם יוקרה, מעמד וכוח.

אילו הייתם חיים בהסכמה עם אהבה, היתה אהבה על פני פלנטת ארץ. אך אלו שחיים בהסכמה עם ״מגיע לי״, ״אני צריך״ ו״אני רוצה״, חיים בהסכמה עם הפרדה והחצצה. אהובים, אתם ראויים לכל מה שתחפצו להגשים. וכך, אם נפשכם חפצה להגשים שלום ואהבה, אתם חיים בתוך שלום ואהבה, אפילו כשכל העולם מסביבכם חי בכאוס. הלא כך הוא הדבר? והנה, יש כאן ראשים מהנהנים ועיניים בורקות. 

אם כן, ההסכמה יוצרת פתח, גשר, חושפת פוטנציאל אל מרחבי ה״אפשר״ וה״יש״. אתם חושפים את הפוטנציאל כפי שנחשפים גרעיני הרימון בחסות הקליפה. הקליפה היא מעטפת ההכחשה ומעטפת ההגנה שנוצרה בשל חינוך שגוי ולקוי.

אני היא סרינה, באתי למסור לכם היום את הדברים הבאים. והתחלנו עם ההסכמה, משום שכדי לאפשר לאנרגיה המוטמנת במילים לחדור למרחב אחר מנפתולי השכל, נדרשת הסכמה. כדי לאפשר לאנרגיה לחדור כאבקת קסמים דרך פתחי התאים הגרעיניים בדנ״א ולהפעיל, לעורר, ידע קדום – נדרשת הסכמה! 

ההסכמה היא כל היישום שנדרש לכם ליצירת פעולה מיטבית. במידע שנמסר לכם עבור שנת 2015, שוחחנו אתכם על נישואי הגברי המקודש והנשי המקודש והנה הגיע זמן החתונה (ראו תקשור ״שנת חד הקרן״). כעת, לקראת 2016 שלכם, נרצה להכין אתכם אל כתר-מלכות-שלמות. וזוהי ההקדמה. 

הסרת הקליפות – ילדי קריסטל היהלום

מדוע אנו מדברות אתכם כה רבות על ילדים במסרים האחרונים? יש כאן מושג חשוב שברצוננו להבהיר ולהרחיב. 

אתם קוראים לאדמה ״אימא״ ומתנהגים אליה באכזריות. נוטשים אותה כאילו היתה אימא רעה, מבקעים ומעקרים אותה כאילו היתה אימא לא אוהבת ולא מזינה. אולם למעשה, אימא אדמה היא הילדה שלכם. לכל ממד בעשר הספירות (על בסיס הקבלה), עשרת הממדים, יש ממד שומר. כל ממד שומר על הממד שמתחתיו. זהו תיאור ליניארי שקל לכם להבין. אין זה אומר שהממד בין שני הממדים, למשל, הינו פחות ערך או פחות יכולת לעומת הממד בן שלושת הממדים.

זהו שיתוף פעולה בין שני זנים שונים, שיתוף פעולה של שלמות. הסימביוטיקה שבין העצמי והאלוהי היא הסימביוטיקה שניתן למצוא בין השני ממדי והשלושה ממדי. וכך, האדמה היא כילדתכם, שאותה יש להזין ולטפח, ושעליה יש לשמור ולהגן מפני כל נזק ומפני כל רע. 

הקליפות הן שכבות שניתנות להסרה. לתקופה מסוימת, הקליפות שומרות על מה שדורש הבשלה, הבהרה, מיקוד ותמציתיות. הקליפות מבחינות בין הפנים לחוץ ועדיין שלמות בתוך אותה מערכת אחת. הקליפות מספקות גם הגנה וגם הזנה. אין להפריד בין הקליפה לפרי ולצפות לשלמות. 

ובכן, הקליפות משמשות את האדם להבחנת התפל מן העיקר בתהליך ההתערטלות בעת הליכתו לקראת השלמות של הבריאה. על האדם להשיל את הקליפות על מנת לפגוש בבריאה. זוהי הפגיעות והענווה, ההוד וההדרה שקיימים באהבה הטהורה. אינכם נולדים עם קליפות, הרי אתם יודעים שהתינוק הרך, רך הוא. התינוק מגיע לעולמכם עם ידע קדום שנמצא במערכת הפיזית הצעירה שלו, למרות שהמערכת האנרגטית שלו אינה צעירה כלל וכלל. מי מכם שיכול לראות הילות מוזמן להקדיש זמן לתינוקות שמגיעים בעידן זה. 

הילת התינוק מספרת על ה״קליפות״, השכבות האנרגטיות שמרכיבות את הוויתו, בדיוק כפי שהקליפות השונות מסביב לגרעין האטום קובעות את התרכובת הכימית שהוא יגלם! הקליפות מסביב לגרעין האטום מגלמות את האיכויות השונות, מביאות לידי ביטוי את הסגולות השונות. 

התינוק הצעיר בשנים והעוצמתי בשדה האנרגטי, מגיע לפלנטת ארץ עם מערכת חשופה, מערכת בריאה המאפשרת את גילוי והתגלמות הפגיעות. זהו היופי שאתם רואים בתינוקות, בין אם בתינוקות של בני האנוש ובין אם של בעלי החיים. היופי נובע מהפגיעות! מהוויה שאין לה קליפות. היא פתוחה לקבל, פתוחה לאהבה. הרי ללא אהבה ההתפתחות של המערכת הרכה נפגמת ואף נעצרת, כי האהבה היא ההזנה הגבוהה ביותר, וגורם זה אינו משתנה לאורך כל חייכם. 

תינוקות קריסטל היהלום – מערכת אנרגטית חדשה

התינוק הרך בשנים, רך כמו חשופית ללא קליפה, קולט את המסרים מסביבתו. הן את מסרי הרוח והן את מסרי בני האנוש. המסרים הללו נספגים במערכת של התינוק כפי שמים נבלעים בספוג – ללא מעצורים, בשטף, בזרימה. ידוע לכם בוודאי כי בשנים הראשונות של הרך הנולד הקליטה נספגת ישר לרובד שאתם קוראים לו התת-מודע. בתת מודע דרים זה לצד זה מסרים ומידעים מן העולם הזה ומעולמות אחרים. לכן התינוק מסוגל לבצע כל מיני מחוות, העדפות, תגובות, התנהגויות, שמותירות אתכם פעורי פה ואתם אומרים: ״מהיכן הוא למד את זה?״, ״כיצד הוא יודע את זה?״

התינוק הוא הוויה צעירה במתווה הפיזי, אך הוויה בוגרת במתווה האנרגטי, ומשום שאין לכם עדיין דרך לתרגם את שנות האדם לאנרגיה, (מי שיודע לעבוד עם אנרגיית המרכבה יכול לקבל מידע ישירות מהמתווה הגיאומטרי הזה), אנחנו מעודדים אתכם לזנוח את ההתעקשות להבין את הדברים מן הראש, להרבות בשמחה, להרבות באהבה ובכך לייצר הסכמה שתהיה מילת הקסמים ללב להיפתח ולקיים את ההפעלה של הדנ״א. 

האם שאלתם את עצמכם מדוע התינוק מגיע עם מערכת כל כך חשופה, כל כך פתוחה ופגיעה, מערכת ללא קליפות?

כפי שקליפות האטום משנות את הרכב ותכונות הגרעין, כך הדבר הוא עבורכם יקרים. התינוק מאכלס את המסרים והמידעים מהסביבה ובהגיעו לגיל המתאים הוא מתחיל להרכיב את התרכובת האישית שמוציאה לפועל את משימתו על פלנטת ארץ. שימו לב שהגיל המתאים אינו נקבע על פי הזמן שבו המודע והלא מודע מתגבשים, אלא על פי הבשלות הנשמתית של אותו האדם. 

אינם יכולים לפעול בתוך הנורמות, אם אינם מכירים אותן. אינכם יכולים לפעול בתוך המנהגים, אם אינכם מבינים אותם. כשמכשיר חשמלי מחובר לספק ברטט גבוה ממה שהמכשיר מסוגל לקלוט, מה קורה? יש קצר. המערכת האנרגטית שלכם פועלת על בסיס אותו רעיון ולכן נדרשה היערכות של הרטט האנושי. אולם, משום שהאנושות הכינה את עצמה לכך, ילדי קריסטל היהלום הם אלו שנולדים ושנשארים ללא קליפות!

הידע הרוחני מופעל אצל ילדי קריסטל היהלום בעוצמה שמסוגלת להתחבר לתדרים הגבוהים באופן רציף ומוצק, ואינה זקוקה עוד לקליפות. וכך אתם רואים יותר ויותר ילדים המציגים התנהגויות של אהבה אוניברסלית בגיל צעיר מאד. מגיל צעיר מאד הילדים מביאים אהבה ללא תנאי ועמדה ברורה להגנה על אימא אדמה. היהלום שלהם בוהק על אף ולמרות. 

הילדים הללו מדגימים לכם הלכה למעשה, בתוך המעגל המקודש של הגשמיות, כי ״כמו בעליונים, כך בתחתונים״. הם הילדים שלכם, אך גם ההורים שלכם. אימא אדמה היא האימא שלכם, אך היא גם ילדתכם. רעיון זה שובר את התפיסות שהחזקתם עד כה כלפי הדואליות. האם כעת אתם רואים יותר את השלמות שקיימת במעגל המקודש של ״עליונים ותחתונים״?  

8-1-8-1 כמו בעליונים כך בתחתונים

בעידן כתר-מלכות-שלמות פחות ופחות קליפות ידרשו, ואפילו הזהות תישר. לשם מה דרושה זהות לאדם שמכיל את שדה הקוטביות המאוחד? כיצד היא תשרת אותו?  

מטרתכם בעידן כתר-מלכות-שלמות היא להסיר עוד ועוד קליפות ולחשוף את הגרעין. הלב שלכם יודע להבין שלמות ולהכיל שלמות. לכן אנו מכוונות אתכם שוב ושוב לפתוח את הלב ולסייע בהסרת הקליפות במעגל המקודש של רטט אדמה-לב-כתר. 

בעץ החיים הקבליסטי תוכלו למצוא את רצועת פוטון האור העוברת באמצעו כעמוד שדרה. לראשו כתר כמו כתר הרימון, כמו כתר ההילה. והמלכות היא של זה אשר יודע לכנס את האנרגיה לצורתה המלכותית בגוף האדם. המלכות אינה בדבר שמלות מפוארות וגלימות קטיפה מעוטרות. המלכות היא התגלמות רצועת פוטון האור בגוף האדם שלראשו כתר טבעי. 

כששמתם על ראשכם כתר זהב, הפחתתם את עוצמת ההילה שלכם. העוצמה הטבעית מתווכת על ידי החומר ומה שהחומר מסמל עבורכם. 

רצועת פוטון האור – התמרת עץ החיים

אם כן, עמוד השדרה של עץ החיים הקבליסטי מחבר בין כל העולמות. זהו כתר המלכות. 

כתר-תפארת-יסוד-מלכות הינו רטט כפול של 8-1 (בגימטריה המשוואה מקבילה ל 1-8-1-8), אלו הם מעגלי ההשלמה של תדר התשע. ״כמו בעליונים כך בתחתונים״ נאמר לכם. 

כדי שדבר כלשהו יתגלם, הוא צריך לעבור בתעלת האור מהמצב המופשט והערטילאי למצב החומר. הרי אתם עשויים מים, אז תוכלו להבין את הדוגמה הבאה: מים הופכים לגז, מים הופכים לקרח, קרח הופך לגז, גז הופך למים וכן הלאה… האמת נשארת ורק המופע משתנה. משום שבגופכם בעיקר מים זורמים, אתם מתרגלים אל ומגלמים את תהליכי האלכימיה הללו באופן מודע או שלא במודע. וכך כאשר אתם מסכימים לאמירות נאצה על מי שאינו משבטכם, מי שאינו בעל צבע עורכם, מי שאינו בעל הדעה שלכם, אתם בהסכמה עם קונפליקט. כשאתם בשלווה עם האמת שלכם לצד האמת של האחר, אתם בהסכמה עם שלום. 

שימו לב מה שרד את כל העידנים וכל התרבויות. הידע שלכם משתנה, האמונות שלכם משתנות, הדוקטורינות, הפרדיגמות והדוגמות משתנות. בחנו את ההיסטוריה באופן ספירלי, לא באופן ליניארי, וחושו בתמונה הגדולה המצטיירת. מה אינו משתנה מבין המסרים של הבודהה וישו, הקבליסטים והמאיה? 

הלב! תפארת הלב. כוח האהבה לא משתנה. הרגש הוא עדיין מרכז החיים האנושיים. הרגש הוא עדיין העדות המיידית, הבלתי אמצעית של החוויה האישית ושל הידע האישי. כל מורה, תינוק, שכן, כל אדם יכול להרגיש. אתם לוקחים את הרגש כמובן מאליו, מאסטרים יקרים. הרגש הוא נבל התפילה של הלב, האורגזמה הקוסמית של הבריאה. 

תפארת הלב

תפארת הלב היא מרכז רצועת פוטון האור, היא הרצועה המעוררת בקרבכם את תדר האהבה, מפעילה את הדנ״א, מזכירה נשכחות של אבק כוכבים. תפארת (1 בגימטריה) יושבת במרכז רצועת השדרה של עץ החיים (ספירה 6), ומהווה את לב ליבו של שדה הקוטביות המאוחד. הממד השישי מודרך ונשמר על ידי מערכת סיריוס, מקום מוצאו של לב הארי. 

תפארת הלב היא הדהוד הבריאה שיוצר את היסודות המעשיים, היסודות הארציים למלכות אנושית. מאסטרים ומאסטריות נעלים ונעלות, אל תסתירו את פאר הלב, בין אם הוא מאוכזב, כואב, שמח או אוהב. הסתרת רטט הלב היא הכחשת יסודות המלכות. זוהי המנעות מלחוות שלמות, שלמות כתר המלכות. 

יסודות האדמה נמצאים בכם, יסודות הכוכבים נמצאים בתוככם והלב הוא המסר, הוא מתרגם, הוא המפעיל והמבצע גם יחד. כשאתם מרגישים את הרגש עובר דרככם, אתם מרשים לממדים אחרים לתקשר אתכם. 

בלבול, שכחה ופחד – סימנים לבוא כתר-מלכות-שלמות

איננו מנסים לבלבל אתכם, אלא שהפרדיגמה שבה אתם חיים מתבלבלת. היא עוברת שינוי, סינכרון מחודש. משום שאתם כל כך טבועים וטמונים עמוק בתוך הפרדיגמה, אתם מתבלבלים. מתוך הבלבול עולה שכחה, עולים פחדים וסוגיות שחשבתם שכבר סיימתם איתם או שעבדתם עליהם או שמיציתם אותם והנה הם צצים שוב, כי הם עוזבים את הפרדיגמה הקיימת, מתאדים מגוף המים שאתם.

הפחד, הבלבול והשכחה שחלקכם צפויים לחוות בתקופה זו נושאים איכות שונה, טונוס שונה מהפחד, הבלבול והשכחה שהכרתם מחוויות העבר. אלו הם סימנים של התארגנות פרדיגמות, התארגנות גיאומגנטית והתארגנות ביולוגית מחודשת! 

אתם מאבדים זהות והדבר גורם לבלבול, כי זאת העניקו לכם המוסדות הנפוצים והפופולריים של חייכם, מוסדות הדת, החינוך, החברה, הפוליטיקה, המדינה ועוד. אין לכם צורך בזהות בממדים הגבוהים. זו ידיעה מבלבלת, נכון? אתם מתקשים לדמות חיים ללא ״זהות״, חיים שאינם נתלים על זהות ונסמכים עליה. 

המערכת הביולוגית שלכם מתארגנת מחדש לתרכובת ללא קליפות, כך שהגרעין נחשף, ואין לו צורך בזהות, כי הוא ממילא כבר מכיל את השלמות!

אלכימית המעגל המקודש

הסודות, הכוח הגנוז והצפנים נחשפים בתהליך האלכימיה. בתהליך האלכימיה, הצפנים אינם מירשם של עשה ואל תעשה, אלא הם נחשפים ומתגלים. בתהליך האלכימיה מותמרים הפחד, הבלבול והשכחה; הסכימו לשתף פעולה. אנחנו משתפות ידע זה עמכם כדי שתוותרו על הפניקה שהנה אתם שוב חוזרים אחורה אל הדפוסים או האמונות או הפחדים שפקדו אתכם בעבר. כנסו את הריכוז והמיקוד בהבנה ובאלכימיה. כשסיימתם, נשארתם עם ידע שלמות. נשארתם עם מידע מעובד, מידע מותמר שהלב יודע להבין ולהכיל!

לכן, ההקדמה היא הכנת הלב להסרת הקליפות עבור האדם שירצה את תהליך האלכימיה והכשיר את לבבו לתהליך האלכימיה, כי הלב יודע לעשות את הטרנספורמציה של האנרגיה המופשטת והייחודית – הרגש  – לכדי תודעה טהורה ונקייה יותר. לתפארת. לניצוץ הזהב. עידן הזהב. 

לקלף את קליפות הלב, משמעו לטהר את ערוץ האור האישי שישפיע על כל האנשים ועל כל החיות הנכחדות. אקסטזת הטיהור היא קילוף הקליפות עד הגרעין, וזו אנרגיה שגם תומכת בבעלי החיים הנכחדים.  

בשל מרכיב הפרקטליות של השלמות, כל אחת ואחד מכם משנה, וכל שינוי בגישה לחיים שתבצעו משפיע על כל היקום. אחד מנקה ומטהר זכרונות עבר ומטהר את המרכיבים ומטהר את גאיה האהובה; השני מתעלה לתודעת גוף בריא ומטהר את זיהום האוויר והעוני בעולם; אחר מתמיר את תודעת המיניות ומקדם את שדה הקוטביות המאוחד וכן הלאה וכן הלאה. היו חלוצים, כי אלו השנים הראשונות של כתר-מלכות-שלמות. שנה שלישית של שדה אנרגיה חדש לחלוטין עידן הדלי, עידן האריה, עידן הזהב. 

כתר-מלכות לא דורש מכם אמונה. כתר-מלכות הוא שלמות, ושלמות היא ידיעה. ידיעה שמגיעה מסמכות פנימית. סמכות פנימית צומחת באופן טבעי למי שמביא את עצמו מתוך אמונה ובטחון ביקום לגבול המרחב שבין הידוע ללא ידוע, שבין המובן ללא מובן.

התודעה יודעת הכול! התודעה יודעת מהם הפחדים שלכם, התקוות שלכם והמשמעות שלכם. השכל הוא שמוגבל ביכולת שלו להבין את ה״הכול״ הזה. לכן אתם כל כך זקוקים ללב. הלב יודע להבין רעיון, הוא יודע להתייחס למופשטות. כי הוא הרי מרחב הבית של מופשטות האהבה. האהבה יודעת לפגוש בכל דבר. הפחד מסתתר מפני הלא ידוע והלא מוכר. כל שליחי האור שחפצים באנושות מותמרת, חדשה, צעדו באמון ובבטחה אל גבול המיזוג של כתר-מלכות-שלמות. 

מדיטציה להפעלת המעגל המקודש

שבו במגע כלשהו עם הרצפה, עדיף עם האדמה – ישיבת לוטוס, או על כיסא עם כפות רגלים מונחות על הרצפה. 

נשמו כמה נשימות עמוקות אל הלב והרגיעו את המחשבות.

מקדו את כל תשומת הלב בתנועה מסביב ללב.

אילו רגשות צפים מסביב ובתוך מרחב הלב, אילו תחושות?

וכשהמחשבות נרגעו מעט, הניחו לתשומת הלב לטייל כברק המאיר מעל האדמה.

ראו או דמו את תנועת אור הברק עולה מעלה בקשת חזרה אל הלב.

ראו או דמו את הקשת עולה מעלה אל וורטקס כתר הראש.

הניחו לקשת אור הברק לרדת אל הלב, 

ומן הלב לאדמה, מן האדמה ללב, מן הלב לכתר מן הכתר ללב וכן הלאה.

היו עם התנועה המעגלית הזו עד שאין לכם צורך ללוות את תנועת אור הברק והיא נעה מעצמה. 

הביאו את תשומת הלב לוורטקס העין השלישית והניחו לשער השלמות להיפתח. 

*****

וכך היו מספרים:

אין לנו צורך בערכים – יש לנו אמת (כתר).

אין לנו צורך בדעות – יש לנו יופי (תפארת).

אין לנו צורך באמונות – יש לנו אהבה (מלכות).

אינכם אמורים להבין דברים אלו, כי עליכם לתת לדברים להפגש בלב שיחולל אלכימיה, ולהזכר בידיעה.

כמו בעליונים כך בתחתונים וכך יהי עמכם.

 

* האנונקי הגיעו מכוכב ניבירו שבמערכת סיריוס. הם עשו שינויים מרחיקי לכת בדנ״א של בני האדם, שבסופו של דבר יצרו את רטט הפחד על כדור הארץ.