כלים לניהול האנרגיה החדשה

ג׳ניפר הופמן

יוני 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

קיימת פרדיגמה חדשה לגמרי הנפתחת עבורנו, כשערי וכמכלי אנרגיה. במשך עשורים רבים עבדנו עם אנרגיה ובמקרים רבים, החזקנו בה באמצעות הגופים הפיזיים שלנו, כיוון שלא היה לה מקום אחר אליו יכלה ללכת. אם חוויתם נפיחות, בחילה ועלייה במשקל בעשר השנים האחרונות, אתם יודעים על מה אני מדברת. עכשיו אנחנו יכולים לעבד את האנרגיה ולהניע אותה הלאה, להטמיע אותה בכדור הארץ ולקרקע אותה ברשתות כדור הארץ.

זאת אנו עושים ברמה הקולקטיבית; ברמה האישית, אנו מעבדים תקופות חיים של דרמה, טראומה ואת הפחד להאיר באורנו. בעוד שהפחדים שלנו מוצדקים, הם אינם יעילים או מועילים עוד והגיע הזמן לחשוב על כיוונים חדשים. אנו מנהיגי ההתרחבות וההתעלות של האנרגיה החדשה וניהול אנרגיה הוא הכלי שלנו להתקדמות. איך תוכלו להשתמש באופן הטוב ביותר באנרגיה בחייכם עכשיו, להשתמש בה בביטחון ובבהירות?

היה זמן שבו הבאנו את האנרגיה ואז החבאנו את האור וחיכינו שמישהו ימצא אותו. עם תקופות חיים של בגידה, רדיפה וצורות ענישה אחרות בשל היותנו מקור אור ואנרגיה, אנו מכירים היטב את המחיר ששילמנו עבור משימת הנשמה שלנו. תקופות חיים אלה הותירו בנו את חותמן והיום הן מזכירות לנו להסס, להימנע, לוודא שהדרך פתוחה ושאנו בטוחים לפני שנחלוק את טווח האור והאנרגיה המלא לו אנו מסוגלים. אבל הדבר לא עובד יותר. לא רק שלא נחווה את שיעור הרדיפה שחווינו בעבר, שוב איננו יכולים להחביא את האור. הוא בהיר מדי, אנו עוצמתיים מדי, והעולם מעונין ומוכן בדרכים שלא היה בעבר.

כלי ניהול האנרגיה הראשון שלנו הוא יציאה, כאשר אנו יוצאים ממקומות המחבוא שלנו ומקבלים את תפקידנו כמשואות אור חדשות. שוב איננו עובדי אור, כאשר התאמצנו לדחוק אור לחרכים החשוכים ביותר של התודעה האנושית. זוהי רמת התעצמות חדשה שבה כל שעלינו לעשות הוא להאיר ולאפשר לאנשים למצוא אותנו כאשר הם מוכנים להתחבר ולהשיג גישה למקור אור בהיר יותר.

כלי ניהול האנרגיה השני שלנו הוא הולמות, בה אנו מהווים דוגמה אישית לחיים של ריפוי, שלמות והרמוניה. אין הכוונה לאינטראקציות כלשהן עם אנשים אחרים, אנו יכולים להיות הולמים גם אם אף אחד לא מחבב אותנו, והדבר כולל את הקשרים הקרובים ביותר שלנו, כגון קרובי משפחה. הדבר קשור לכמה אנו חשים בנוח עם האנרגיה שלנו וכיצד אנו מוכנים לחיות את חיינו. אם אנו מוכנים להיות מועצמים, שמחים ומסופקים, אז אנו יכולים להיות במצב של הולמות והדבר מעניק לנו גישה לרמות אנרגיה רבות יותר.

כלי ניהול האנרגיה השלישי שלנו הוא התרחבות, בעזרתה אנו הופכים למכלי ולשערי אנרגיה גדולים יותר שמאפשרים לאנרגיה ולאור רבים יותר להיכנס לכדור הארץ. איננו צריכים להתאמץ כדי להאיר באור בהיר יותר, מדובר בנכונות לחקור התרחבויות גדולות יותר של הפוטנציאל שלנו, דבר שאוטומטית מגביר את כמות האור שלנו. חשבו על חיים מלאי נסים, שבהם אתם מגשימים ללא מאמץ את המציאות שלכם בדרכים מופלאות, נהנים מהזדמנויות שלא שיערתם שקיימות.

איך נקבל גישה לכלי ניהול אנרגיה אלה? הם כבר קיימים בתוכנו, ממתינים שנשתמש בהם. הם היו רדומים במשך זמן רב ולכן הם עלולים להיות מאובקים מעט וכיוון שלא השתמשנו בהם זמן ממושך, אנו חלודים מעט. אם הפחדים שלנו מנעו מאיתנו לזהור בעוצמה זו בעבר, אנו יכולים לזהור עתה ללא פחד. אם הצורך הקודם שלנו באישור או ברשות הותיר אותנו בצל, איננו זקוקים עוד לאישור או לרשות של אף אדם כדי לחקור ולהרחיב את גבולות עוצמתנו. ואם בעבר שילמנו מחיר כבד בעבור המאמצים שלנו, דבר זה אינו בגדר פוטנציאל עוד.

כמנהיגי אנרגיה ואור חדשים, משימת הנשמה החדשה שלנו הוא להאיר באורנו למען העולם, לא על ידי עבודה קשה כדי להפיץ את האור, אלא על ידי היותנו מה שתמיד היינו – מקורות אור בהירים עבור עולם שעייף עתה מלחיות בחשכה. האירו בעוצמה והמשיכו להאיר, זה הזמן שלנו, לכן בואו נהנה ממנו ונהפוך למקורות אור שמחים, הולמים ונרחבים, למען יראו כולם.