יום השוויון: ההתחלה החדשה וה״מרחב הריק״

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

מארס 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

אהובים, אתם קרבים עתה ליום השוויון הראשון של שנת 2017. בצפון יהיה זה יום השוויון האביבי העוצמתי, ובדרום, יום השוויון הסתווי. גל אור היהלום שמשתחרר בימי השוויון צובר תנופה, מתכונן להביא הארה וזוהר רבים אף יותר לכדור הארץ.

אך, בו זמנית, קיימת תחושה של ריקנות, ששום דבר לא מתקדם, שמתרגמת לתסכול, לכעס ולחוסר אונים אצל רבים מכם.

יש לכך סיבה, כמובן. כאשר אתם נכנסים אל תוך מחזור זמן ושינוי חדש זה, ישנם רגעים של פעילות ותמורות רבות, וישנם זמנים שבהם ניתן לכם מרחב ״לנשום״ ולהרהר מהיכן באתם ולאן ברצונכם ללכת עם בריאת המציאות שלכם.

יוצא אפוא שעכשיו אתם מצויים ב״שלב ההמתנה״, שבו יש לכם הזדמנות להיערך במידה רבה יותר עם הדברים שברצונכם לברוא, בעת שאתם מתכוננים לשטף אור היהלום הזוהר שישטוף את הפלנטה בחודשים יולי ואוגוסט של שנה זו ויגיע לשיאו בליקוי שבסוף חודש אוגוסט.

המרחב הריק ותכליתו ביחס לטרנספורמציה שלכם

״מרחב ריק״ זה מיוצג בשפת האור של התנועה הפלנטרית כ״נסיגת נגה וצדק״.

נגה היא אנרגיית האור של האהבה, היופי, הכסף ומערכות היחסים, וניתן לכם הזמן להרהר בנושאים הללו לפני שאתם מתקדמים. נגה נסוגה ממזל טלה, הבית הראשון, חזרה למזל דגים, הבית השנים-עשר, יוצרת תנועת קשת אחורית בעת שההתחלה החדשה עוברת לשלב המתנה, כדי לאפשר לכם לבדוק את עצמכם ולוודא שאתם נמצאים בהיערכות מלאה עם החלומות והתשוקות שלכם ועם בריאות המציאות החדשה שלכם. נגה תשוב לתנועה רגילה באמצע אפריל, ותחזור למזל טלה בסוף חודש אפריל, ולכן בעת שפלנטת האהבה והשפע רוקדת על סף החדש, תנתן לכם הזדמנות לוודא שאתם ממוקדים באמת בכוונתכם לבריאות שערוכות עם הלב והנשמה שלכם.

האנרגיה של צדק, אנרגיה של התרחבות, נמצאת בנסיגה במזל מאזנים עד תחילת חודש יוני. מזל מאזניים מייצג נישואים כמו גם מייזמים יצירתיים, ולכן מתקבל על הדעת שמערכות היחסים והפעילויות היצירתיות לא תוכלנה להתרחב בדרך משמעותית עד אמצע השנה, כאשר תהיו מוכנים לאוץ קדימה עם גל האור שיכנס באמצע השנה באמצעות שער האריה.

אהובים, עם הגופים הפלנטריים הללו אשר משהים את התנועה המשמעותית קדימה, תרגישו שאתם נמצאים ב״מרחב ריק״, אשר בו דבר לא נע קדימה ואתם עשויים להרגיש מעט תסכול וחוסר וודאות.

כך צריך להיות והכול על פי סדר אלוהי. זה זמנכם לוודא שאתם אכן בוראים מתוך היערכות עם חתימת האנרגיה הרב-ממדית שלכם, ולא על פי תבנית האנרגיה הישנה.

זהו זמן מושלם לנוח מעט, למדוט, ליצור ולמצוא את דרככם בעדינות קדימה אל פרוייקטים ואתגרים חדשים.

אהובים, התנגדו בבקשה לפיתוי למלא מרחב ריק זה בתוהו ובוהו, ברעש ובדרמה. אנשים רבים כל כך, כאשר הם פוגשים באתנחתא ובשלב המתנה בחייהם המיועדים להרהורים, הופכים חרדים וחסרי מנוחה וצריכים למלא ריקנות זו בקצת דרמה, ודרמה תמיד כוללת דפוסים וסיפורי קורבן ישנים שמעניקים לכם עוד קילומטר או שניים של מטען רגשי שיעזרו לכם להעביר את הזמן.

הגיע הזמן לשחרר צורך זה, בין אם הוא דרמות במערכות היחסים, בעיות כספיות או תוהו ובוהו פוליטי או קהילתי. היכנסו אל תוך המאסטריות שלכם על ידי היכולת לזהות את התוהו ובוהו והרעש ולבחור להיות במרחב שקט ומהורהר שבו תוכלו לשמוע את דחיפות הרוח הנשמה שלכם, שמגיעות מממדי התודעה הגבוהים יותר ולבטא את האיכויות הגבוהות יותר של השלווה, האהבה, ההרמוניה והיצירתיות.

היו מודעים בבקשה לכך שכאשר תחול שוב התקדמות משמעותית באמצע השנה, אתם תמצאו בעמדה טובה בהרבה שתאפשר לכם להתחבר לאנרגיות הבריאה העוצמתיות ולברוא במשותף את החלומות והרצונות של לבכם ונשמתכם.

אין כל צורך להרגיש לכודים בחרדה ובתסכול. פשוט האמינו שהכול נע קדימה בעתו.

קבוצות נשמה, משפחות נשמה ושבטי כוכבים

זמן זה של ״מרחב ריק״ וזמן פנימי שקט הוא גם זמן פעיל מאוד בממדי האור הגבוהים יותר. בממדים אלה מתרחשת תנועה רבה של אנרגיה משמעותית בפעולה. קבוצות הנשמה, משפחות הנשמה ושבטי הכוכבים שלכם מכוננים חיבורים חדשים וקהילות חדשות כדי לשרת באופן טוב יותר את ענייניכם כאשר האנרגיות יתחילו שוב לנוע קדימה.

קבוצות נשמה מורכבות מקבוצות של נשמות בעלות ״תהודה״ דומה שהחתימות האנרגטיות שלהן תואמות ושנמשכות אלה אל אלה עכשיו. המשיכה שלהן מבוססת על הכוונות ועל משימות הנשמה שלהן במציאות החדשה. כאשר אתם מתחילים בפרוייקט חדש או במחזור זמן חדש, אפילו בשלב ההתכוונות, אתם בוראים אנרגיה שמושכת אנשים אחרים שמהדהדים אנרגיות דומות או זהות. המשיכה היא הדרך הממדית הגבוהה לאחד קבוצות של נשמות שיכולות לתמוך אלה באלה ולסייע אלה לאלה בהגשמת חלומותיהן ותשוקות הנשמה שלהן במציאות החדשה. לכן, בעת שאתם נעים אל תוך ביטוי חדש של עבודת הנשמה שלכם, אתם תתחילו למשוך אנשים חדשים שעוסקים בפרוייקטים ובמייזמים חדשים, בהתחשב במקומות אליהם מדריכות אתכם הנשמה והרוח שלכם.

משפחות נשמה הן קבוצות נשמה גדולות יותר שחולקות כוונה זהה במציאות החדשה. רובכם שייכים למשפחת שומרי כדור הארץ או מגיני כדור הארץ. אתם משפחת אור, עובדי אור ולוחמי אור, שנמצאים כאן כדי להיות המציאות החדשה ולעבוד עם אימא אדמה בתהליך הטרנספורמציה וההתעלות שלה.

כ״משפחה״ של נשמות מפותחות, עבודתכם היא לצעוד, לדבר ולחיות את המציאות החדשה בבחירות שאתם עושים בחיי היום-יום שלכם. במציאות הממד החמישי הזאת שוב אין זה אפשרי לחיות חיים אנוכיים ומבודדים. כולכם חלק מאותה פלנטה, ואף על פי שאתם עשויים להיות בעלי רמות שונות של תודעה או ״ממדים״, עדיין יהיה עליכם לחיות בדרך מקורקעת.

כמשפחת נשמה, עבודתכם היא להוות דוגמה אישית למציאות החדשה, עם הדגש שלה על שירות הניתן לאחרים, על אחדות ויצירתיות, הרמוניה, אהבה וחמלה.

הדרך להגשים זאת, משפחת אור יקרה, היא להשתמש ב״מרחב ריק״ זה כזמן להתמקד במציאות הפנימית שלכם ולהשיג בה שלווה פנימית, הרמוניה וקבלה. זה גם זמן להתחבר ליצירתיות שלכם ולחדד את המיומנויות שלכם כשומרי כדור הארץ וכישויות היצירתיות שיכולות להגשים באמצעות בריאה אישית.

שבטי הכוכבים שלכם הם אותם מלאכים וישויות אור שהם משפחות הנשמה שלכם בממדי התודעה הגבוהים יותר. ברגע זה, מתקיים בממדים הגבוהים יותר כינוס של שבטי הכוכבים בעת שהם מתכוננים לתמוך באלה מכם שהתגשמו כאן על כדור הארץ במשימות הנשמה שלכם בעודכם בוראים את כדור הארץ החדש.

משפחה אהובה, היו מודעים לכך שאינכם לבד בזמני מעבר ובשינויים עוצמתיים אלה. אתם תמיד זוכים באהבה ובתמיכה מצד שבטי הכוכבים וישויות האור המלאכיות. זמנכם על כדור הארץ הוא הרפתקת אור עוצמתית עבור כל משפחת ושבט הכוכבים שלכם, והם תמיד נוכחים כדי לתמוך בכם מהממדים הגבוהים יותר.

לחיות בפשטות: המפתח לשטף יצירתי

זמן זה של ״מרחב ריק״ הוא גם זמן טוב להתחיל ללמוד כיצד לחיות בדרך פשוטה.

אין משמעות הדבר שעליכם לחיות ללא שפע, או לחיות בעוני או במחסור. ההפך הוא הנכון, משמעות הדבר היא לחיות בשפע, אך לקבל בחירות שמדגימות הבחנה ומיומנות יצירתית.

בתרבות האנרגיה הישנה שלכם, למדתם לשייך את השפע לייצור ולצריכה של דברים רבים בעלי ״ערך״. ולזמן מה השגתם זאת. אבל במציאות החדשה, הפכתם מודעים לתוצאות סגנון חיים זה, במונחים של פגיעה בכדור הארץ עצמו ויצירת מעמדות גדולים של אנשים שאין להם גישה לצרכי החיים הבסיסיים. לכן, כתודעה מתקדמת, עליכם להראות שאתם מבינים נושאים אלה ושאתם יכולים לחיות בדרך פשוטה יותר, אך יפה והרמונית יותר.

אהובים, בזמן שקט זה תוכלו אולי לחשוב מחדש על חייכם ולהחליט לכונן שטף יצירתי רב יותר על ידי הפיכת חייכם וסביבתכם לפשוטים יותר. אילו דברים פיזיים תוכלו לשחרר שאחרים יוכלו להשתמש בהם וששוב לא הכרחיים לתחושת הנוחות שלכם?

אילו שינויים תוכלו לעשות בביתכם ובסביבתכם שיעניקו לכם תחושת הרמוניה וזרימה גדולה יותר?

איך תוכלו לבטא את היצירתיות שלכם בביתכם ובסביבתכם, אולי אפילו בחדר אחד?

אהובים, היו מודעים לכך שכאשר יש לכם ״דברים״ רבים שצוברים אבק, שבהם אינכם משתמשים, אתם בוראים חסימות פיזיות לזרימת האנרגיה. קשה יותר לחשוב ולחיות באופן יצירתי כיוון שהתנועה חסומה על ידי ״הישן״. בטבע, חילופי העונות מלמדים אתכם על התפתחות (אביב) לשפע (קיץ) ואז שחרור (סתיו וחורף). כך גם בחיים, מגיע זמן לשחרר כדי לפתוח מחזור חדש.

זמן זה של יום השוויון הוא זמן נפלא לחוות תהליך אישי של שחרור, כדי לברוא זרם יצירתי עוצמתי אשר יאפשר לכם לזרום עם האנרגיות שיגיעו באמצע השנה.

שאפו לחיות בדרך פשוטה אך עשירה ושופעת. שאפו להיות יצירתיים, הרמוניים, שלווים ואוהבים בכל שאתם עושים, שעה שאתם מתקדמים לקראת גל האור העוצמתי של אמצע השנה.

אפשרו לגל יום השוויון הזה להיות האנרגיה שתאפשר לכם לשחרר, לנקות, לפנות ולמקד את השטף היצירתי לכדי בריאת המציאות החדשה הנפלאה והאישית שלכם.