השתמשו בעוצמת התפילה

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

פברואר 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כמה פעמים התפללתם למערכות יחסים טובות יותר, לכסף רב יותר, למשרה טובה יותר, לבית חדש, לשלווה ולשמחה? כמה פעמים אתם חוזרים על התפילות כאשר אינכם מקבלים את מה שביקשתם? האם אתם מתפללים את אותן תפילות בכל יום או בכל שבוע? האם אתם מאמינים שהתפילות שלכם תעננה או האם אתם חושבים שהבורא והיקום חרשים, כיוון שהתפילות שלכם לא נענו? מה אתם עושים אז, האם אתם מרגישים מובסים וחסרי אונים? האם אתם מבקשים שוב ומקווים שהתפילות שלכם תשמענה? עליכם לדעת שכל תפילה מגיעה למקור וכל תשוקת לב שלכם נענית. העובדה שדומה שהתפילה שלכם לא נענית מיידית אינה סימן שלא שמעו אתכם, אלא שיש שיעורים או בעיות הכרוכים בתוצאה.

תפילה אינה עתירה לאלוהים שיעניק רחמים, ברכות וחסד, כפי שהדת לימדה אתכם. תפילה היא הצהרה המאשרת את החיבור האלוהי שלכם והצהרה על העוצמה היצירתית שכבר יש לכם. אף על פי שייתכן ולמדתם שאם אתם רוצים דבר מה עליכם לבקשו בתפילה כאנשים חסרי אונים שמכים על חטא ולא כמאסטרים רבי עוצמה, הדבר אינו נכון. ההתעלות מבקשת שתצהירו על עוצמתכם היצירתית כמאסטרים רב-ממדיים, ולכן כאשר אתם מתפללים אתם פשוט מאשרים את היותכם שותפים ובוראים-שותפים של המקור ואת הבאת מה שכבר קיים אל תוך המציאות שלכם כפוטנציאל חדש. האם אתם מצהירים על שמחה, שפע ושלווה או על עצב, חוסר ותוהו ובוהו?

יש שלב חשוב ביכולת להפיק תוצאות מהתפילה והוא להכיר בנתיב החיים הנוכחי שאתם והמקור כבר בראתם. בין אם אתם שופטים אותו כטוב או כרע, כשמח או כעצוב, כקל או כקשה, אתם בראתם אותו באמצעות עוצמתכם ובאמצעות האופן שבו השתמשתם בשותפות הבריאה שלכם. אולי בראתם אותו בזמן שבו לא הייתם מודעים לפוטנציאלים הבלתי מוגבלים בהם יכולתם להשתמש בעוצמה שלכם כדי לברוא ולשקף את התדר, הרטט ואת השיעורים שלכם באותו רגע בעבר. האם למדתם את השיעורים? אם כן, אזי יש לכם גם את הכוח לשנותו.

השלב הראשון בתפילה עוצמתית הוא להכיר בנסיבות העכשוויות כבוראים-שותפים רבי-עוצמה. את שנעשה לא ניתן לבטל אבל ניתן להתמיר. עכשיו, לאחר שהכרתם ביכולות הבריאה שלכם, אתם יכולים להצהיר על עוצמת הבריאה שלכם ולברוא משהו שונה עבור עצמכם. ואתם משתמשים בתפילה כדי לעשות זאת.

השלב השני הוא להשתמש בתפילה כהצהרה, כאישור וכצו. אין זו צורה של תחנונים להקלה, שמציגה אתכם כקורבנות של הנסיבות שלכם ושאינה חלק מהחיבור שלכם למקור. אינכם יכולים להיות קורבן ובוראים שותפים רבי-עוצמה בו זמנית. התפילה היא הצהרה על לחיבור שלכם למקור, היא אישור של הפוטנציאל שלכם, ופסיקה שאתם משתמשים בה כדי להניע אנרגיה בכיוונים, בתדרים וברטטים חדשים. ההתעלות היא מסע אל הולמות אלוהית, שהיא תהליך של מעבר ממחזורי ריפוי לשלמות ולרב-ממדיות.

הריפוי הוא חלק חשוב בהתעלות אבל כל מחזור ריפוי חייב להסתיים והשימוש בתפילה עוצמתית מאשר את סגירת המעגל של ההגבלה, חוסר האונים, הפחד ותודעת הקורבן. כאשר אתם מתעוררים לפוטנציאל היצירתי שלכם, אתם גם מתעוררים לאפשרויות חדשות בשדה הפוטנציאלים שלכם. השתמשו בתפילה כהצהרה על עוצמת הבריאה שלכם, לא כדי להתחנן לרחמי המקור. השתמשו בתפילה כדי לצוות על האנרגיה לנוע, לא כדי לזכות בהקלה. דעו שכל תפילה נשמעת תמיד ונענית תמיד, בזמן הנכון ובנסיבות הנכונות, וכאשר היא נאמרת מתוך אמון, כהצהרה על עוצמתכם ועל החיבור שלכם למקור כבוראים-שותפים. והשתמשו בתפילה כדי לכונן בחוזקה את האלוהי בחייכם כדי שהתפילה שלכם תהפוך לכלי הגשמה ולאופן שבו אתם בוראים את גן העדן שלכם על פני האדמה.