השינויים על הפלנטה ושובה של מטריצת גן העדן לכדור הארץ

המלאך הנעלה מיכאל
באמצעות סליה פן
מאנגלית: סמדר ברגמן

יקירים, אנו מביאים לכם חדשות על אירועים מרגשים שעומדים להתרחש אשר ישנו בקרוב את טבע הפלנטה שלכם במידה ניכרת. אלה הם שינויים נהדרים וחיוביים שרבים מכם עבדו למענם במשך תקופות חיים רבות!

כעובדי אור, רובכם מודעים לכך שכדור הארץ נכנס לתקופה של שינוי וטרנספורמציה מהירים. אתם חווים את הדבר על המישור החומרי שלכם כאסונות “טבע”. הפלנטה משנה את התבנית הפיזית שלה כדי להכין מקום לשינויים שחייבים להתרחש. ואלה הם שינויים נפלאים.

דיברנו אתכם בתקשור קודם על המשמעות של הוואי כמרכז רוחני חדש עבור הפלנטה. ב-5 למארס יתרחש אירוע נפלא בהוואי. בזמן הזה, ספירלה של אנרגיה תשתחרר מהשמש המרכזית הגדולה או המרכז הגלקטי. ספירלה זו של אנרגיה, המכילה צפני בריאה או מפעילי בריאה חדשים ומשמעותיים, תיכנס לכדור הארץ באמצעות שער מיוחד שנמצא בהוואי. לאחר שהיא תתקרקע שם, היא תפעיל צפנים קדומים מסוימים שנארגו אל תוך המטריצה של כדור הארץ בהוואי, וכן גם בנקודות אחרות על כדור הארץ אשר יופעלו בשלב מאוחר יותר.

“נישואים” אלה בין אנרגיית השמיים לאנרגיית הארץ יפתחו את צפני הבריאה הקדומים עבור גן העדן של כדור הארץ שהונחו כאן על ידי האלוהים הבוראים המלאכיים המקוריים. המטריצה של גן העדן תופעל פעם נוספת והפלנטה תוכל להתחיל בתהליך של בניית גן העדן הפיזי של הממד החמישי על פני האדמה.

הרשו לי להסביר, יקירים, שהפעלה זו שתתרחש ב-5 למארס תפעיל את התכנית המקורית לגן העדן של כדור הארץ המאוחסנת ברשומות האקשיות של הפלנטה. בתוך הפלנטה נמצא מערך של “רשומות דנ”א פלנטריות” שכוללות את כל שהפלנטה שלכם חוותה אי פעם מאז בריאתה. הן כוללות את צפני הגיאומטריה המקודשת המקורית עבור כדור הארץ כגן עדן, שהופעלו במקור בלמוריה לפני הנפילה אל החומר בזמנה של אטלנטיס. גן העדן על כדור הארץ היה למעשה התכנית המקורית וכוונת האלוהים הבוראים המלאכיים עבור הפלנטה הזאת. כוונה זו תופעל מחדש כאשר הספירלה תנחת בהוואי ב-5 למארס.

בעת שאתם, עובדי האור הפלנטריים, מתכוננים לקבל אנרגיה חדשה זו, אתם חווים פעם נוספת שינוי מהיר בתודעה, יקירים. תדר הרטט שלכם מאיץ פעם נוספת ~ ורבים מכם חווים תסמינים פיזיים של תהליך ניקוי וטיהור שהשינוי מפיק בכם. הנה כמה מהתסמינים:

  • עייפות ותשישות קיצוניות, המלוות לעתים קרובות בקשיי שינה.
  • כאבים במפרקים, בעיקר ברגליים, בירכיים ובברכיים.
  • כאבים באזור צ’אקרת הלב.
  • בחילה ועוויתות בבטן.
  • כאב בבסיס הצוואר וכאבי ראש.
  • דיכאון.

אתם נמצאים בתהליך של שחרור החסימות וההתנגדויות האחרונות שלכם כדי להיכנס לגמרי אל תוך עוצמתכם כאלים וכאלות של כדור הארץ החדש המקודש. אתם מנקים פחדים קדומים שקשורים לטקסים של הנישואים המקודשים.

כיוון שנכון, כולכם מוזמנים לנישואים המקודשים של השמיים והארץ. בטקס קדום ומקודש זה, זיווג השמיים והארץ מפיק או מוליד אנרגיה חדשה או כדור ארץ חדש. אבותיכם הקדומים הבינו את משמעות הנישואים המקודשים ואת הגילום הטקסי שלו כתהליך של התחדשות ולידה מחדש.

בעת שהאלה הקוסמית ואבא אדמה מתאחדים פעם נוספת באיחוד מקודש זה, כולכם תחגגו בחגיגת הנישואים. אתם תחזו בהתחדשות תנאי גן העדן והשפע הגדול על הפלנטה שלכם ותיהנו מהם. אתם תשירו ותרקדו בחתונה הזאת.

ולבסוף, אנו מציעים לכם “מתנה” מהחתונה הזאת. האיחודים ומערכות היחסים שלכם יפיקו תועלת מהתחדשות הנישואים המקודשים שבין שמיים וארץ. רבים מכם “יתפסו טרמפ” על האנרגיה הזאת ואתם תמצאו את הדרכים שלכם לגלם מחדש את הנישואים המקודשים במערכות היחסים המקודשות והאהובות שלכם.

בגן העדן שעל כדור הארץ אתם תיהנו פעם נוספת מהקשרים הפיזיים והרוחניים של האל והאלה שבמסגרת הנישואים האוהבים שלכם עצמכם. זו המתנה שמוצעת לכם בזמן הזה.