הפיכת גופכם הפיזי למקדש של אור

האל והאלה ~ ברוכים הבאים הביתה
מאת סליה פן

מאנגלית: סמדר ברגמן

ככל שאנו קרבים להשלמת המעבר והפיכתנו למלאך אנושי או לבוגר קריסטל, אנו צריכים לאפשר לרוח שלנו להיכנס לגמרי אל תוך הגופים שלנו. משמעות הדבר, היותנו נוכחים לחלוטין בגופים שלנו בכל עת. לשם כך עלינו לראות בגופנו הפיזי מקדש של אור שמעניק בית למהות הנשית הפנימית ולמהות הגברית הפנימית, האל והאלה.

לשחרר את הפחד מפני ההימצאות בגוף

רבים מהמטופלים שאני פוגשת אינם נוכחים לגמרי בתוך גופם. הרוח שלהם לא התגלגלה לגמרי אל תוך הפיזי. משמעות הדבר היא שהגוף אינו נטען לגמרי באנרגיות, והדבר יכול להוביל לבעיות ולמחלות מסוגים שונים בתבנית הפיזית. מדוע כה רבים מאתנו פוחדים להיות נוכחים לגמרי בתוך הגופים שלנו? וכיצד פחד זה מתגשם?

אנשים רבים סבורים שהם “כאן” לחלוטין, אבל הפחד שלהם מפני הימצאות בתוך גופם בא לידי ביטוי בבחירתם את סגנון חייהם. אנשים שלוקחים סמים, שותים יותר מדי אלכוהול, מעשנים או מטפחים סוגים אחרים של התמכרויות, ובכלל זה התמכרות למין ולעבודה, מנסים כולם להימלט מהמציאות של גופם הפיזי.

אבל מדוע? ובכן, בתרבות שלנו קיימות כמה אמונות אומללות למדי בנוגע לגופים שלנו. אנו מאמינים שהם לוקים במחלה, מזדקנים, שהם סובלים כאב ושהם מתים. כל התהליכים הללו נתפסים על ידינו כפוגעים ושיש להימנע מהם ככל האפשר.

כמו כן, יש כמה חוויות מסוימות הייחודיות לגוף האישה ולגוף הגבר. גוף האישה חווה אלפי שנים של קיום תחת שלטון הגברים, ובו תפקיד האישה היה ללדת, תהליך שהוא כואב ומגביל. הנשים גם נשלטו על ידי הגברים ונפלו קרבן למעשי הגברים, שכללו אלימות ואונס.

לחיות בגוף של גבר בחברה פטריאכלית משמעותו שהגברים לקחו חלק בדרמת שליטה והתעללות זו כזכותם הגברית. אנו חיינו הן כגברים והן כנשים, ולכן בתוך הגופים והנשמה שלנו מקודדים תיעודים של גלגולים קודמים רבים הכוללים כאב, סבל ולעתים מוות אלים. כאשר נשמה שבה ומתגלגלת אל תוך גוף ומתחילה בהתנסות חיים על כדור הארץ, אותם זיכרונות עמוקים מהווים חלק מהקיום ומהמציאות שלנו, בין אם במודע ובין אם לא.

אלה מאתנו שבחרו בנתיב של צמיחה רוחנית נרדפו לעתים קרובות, והוצאו להורג, לעתים בדרכים אלימות ולא אנושיות. לעתים תכופות כאשר מתרחשת התעוררות רוחנית, כפי שקורה עתה, רבים מהזיכרונות העמוקים הללו עולים לפני השטח ויש לשחררם.

בריאת מציאות אחרת: האמת על הגופים שלנו

הגיע הזמן להחליף אמונות הרסניות ואומללות אלה בנוגע לגופים הפיזיים שלנו במערך אמונה אחר, יצירתי יותר ומלא באור. הגופים הפיזיים שלנו הם כלי מושלם עבור הרוח. הגוף הפיזי התפתח במשך תקופה ארוכה כדי להפוך לאמצעי בעזרתו התודעה יכולה להתקיים ולגדול במישורים החומריים. הגוף הפיזי תוכנן על ידי הרוח כך שתהיה לו היכולת לשאת את תודעת הישות ולשקף את האמונות והתכונות שלה. הגוף הפיזי שלכם הוא תמיד השתקפות שלכם!

הוא תוכנן כך שימשיך להתחדש ולהיות בריא וחזק. קיימות דרכי חיים והוויה מסוימות שיעצימו את הגוף הפיזי ויבטיחו שהוא יישאר בריא וללא כאב עד לרגע שבו הישות מחליטה לעבור למישור קיום אחר, ללא הגוף הפיזי. אך במידה שווה, קיימות דרכי חיים שמבטיחות התפוררות, מחלה ומוות כואב. רוב דרכי החיים האומללות הללו הן מה שמכונה בפינו חיים “נורמלים” על הפלנטה הזאת.

כאשר אתם “מתעוררים” ומבצעים את המעבר למצב הקריסטל, אתם מתחילים לשנות את סגנון חייכם. אתם תפסיקו לעסוק במנהגים פוגעים כגון נטילת סמים והתמכרות לאלכוהול, אתם תרצו לאכול היטב ולהפעיל את גופכם, ואתם תתחילו להיות מודעים לבחירות שאתם מקבלים בכל הקשור למחשבות ולאמונות שלכם. ובחירות אלה יתרמו להפיכת גופכם לגוף בריא וחסר כאב. זוהי זכותנו מלידה ~ אנו תוכננו להיות בריאים וחיוניים.

כאשר אתם מבינים הגוף שלכם תוכנן להיות בריא, ואתם מקבלים החלטות מסוימות שישמרו את מצבו הבריא, אתם מבינים שאינכם נתונים לחסדי תהליכי מחלה “אקראיים”. אז תוכלו להרגיש מאושרים יותר להיכנס לגופכם בביטחון. כמו כן, אם אתם חווים מחלה או פגיעה, שוב אתם יכולים להיות בטוחים שלגוף שלכם יש את הכוח והיכולת הנחוצים להירפא ולהתחדש.

וכאשר יגיע תורכם לעזוב את המישור הפיזי, אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו לעשות זאת בחן ובאלגנטיות הרבים ביותר. זכרו, כעת אתם מלאך אנושי, רוח בגוף אנושי, ואתם יכולים לקבל את ההחלטות שיבטיחו חיים מאושרים ונטולי כאב ומעבר לרמות הגבוהות יותר. הבחירה בידכם עתה.

השגת איזון: האל והאלה

אחד מתהליכי המפתח ל”התעוררות” הוא לרפא את חוסר האיזון שבין האנרגיות הנשיות והגבריות הפנימיות שלנו. אנו משחררים את אחיזת הפטריארכיה, והמטריארכיה שקדמה לה, ונעים למקום של איזון בין שתי באנרגיות הללו.

התחלנו בתהליך על ידי כך שבירכנו את שובה של האלה אל תוכנו. התהליך החל בשנות השבעים והשמונים, עם תנועת הפמיניזם, כאשר התחלנו שוב להבין את חשיבות אנרגיות האלה או האנרגיות הנשיות בחיינו. אלה היו תכונות כגון הזנה, קבלה אהבה ללא תנאי ועדינות. אז, בשנות התשעים המאוחרות, התחלנו להבין שעלינו לרפא גם את “האנרגיה הגברית הפצועה”, ולאפשר לאנרגיה הגברית להשתחרר מתפקידה כרודפת וכפוגעת. וכך בירכנו את כניסת האל אל ביתנו גם כן! הדבר אפשר לנו לחבור לכוח שלנו, ללוחם הפנימי שלנו, לביטחון העצמי ולעוצמה שלנו, מבלי שיהיה עלינו להפוך תוקפניים או כועסים.

כך השגנו מקום של איזון פנימי, שבו הזכר והנקבה, או האל והאלה מאוזנים באופן שווה בנפשנו. אין האחד שולט, אלא השניים חיים בשותפות, כל אחד חוגג את התכונות המשלימות של האחר.

כניסה למקדש האור

וכך, כאשר אנו מסוגלים לראות את גופנו הפיזי כמקדש של אור ~ אנו מסוגלים לברך את בואם הביתה של האל והאלה. הגופים שלנו משתוקקים להיות זוהרים ובריאים. עלינו לקבל את ההחלטות שיאפשרו זאת. ועלינו להזמין את הרוח שלנו אל תוך גופנו, לשכון פעם נוספת במקדש אור טהור.

הדמיה

אני מזמינה אתכם להשתמש בהדמיה קצרה זו כדי להכין את גופכם לתהליך:

שכבו במקום נוח ואפשרו לעצמכם להירגע. נשמו עמוק ודמיינו שעם כל נשימה אתם שואפים אור זהוב וכסוף דרך קצה ראשכם (צ’אקרת הכתר). בעת הנשיפה אתם מוציאים מגופכם אנרגיות ישנות ואמונות מגלגולים קודמים, וכמו כן את תפקידכם כזכר או כנקבה באותם גלגולים קודמים.

כעת הרגיעו את גופכם, התחילו ברגליים ועלו לראש. כאשר אתם רגועים, התחילו בהדמיה. דמיינו את האור הזהוב והכסוף נכנס לכל תא בגופכם, עד אשר כל גופכם זוהר וקורן באור זה. כעת אמרו לעצמכם: “אני משחרר את כל מערכות האמונה בנוגע לגופי הפיזי, הן בתקופת החיים הנוכחית והן מגלגולים קודמים, שמצריכות כאב וסבל. ואני מאמץ את האמונה שגופי בריא, זוהר וכלי מושלם לתודעה שלי”. אז נשמו ושחררו את כל האנרגיות הישנות, והמשיכו לשאוף את האור הכסוף והזהוב.

כאשר השלמתם תהליך זה, אמרו: “כעת אני מזמין את הרוח שלי להתגלגל לגמרי אל תוך גופי. גופי הוא מקדש של אור, ואני מזמין את האל והאלה להיכנס”. אז דמיינו את האנרגיות הנשיות והגבריות הפנימיות שלכם כאל וכאלה. הם נכנסים, יד ביד, אל תוך המקדש היפהפה והזוהר שהכנתם.

הרגישו את עצמכם נעים לאיזון מושלם ודעו שאתם מוכנים עכשיו לנוע אל עתיד של הרמוניה ואהבה. לאחר שהשלמתם את ההדמיה, אפשרו לעצמכם לחזור לאט למישור הפיזי. שתו כוס מים.

כמו כן, אני ממליצה לקחת טיפות רסקיו של באך, שלוש טיפות בבוקר, ושלוש טיפות בערב במשך חמישה ימים לאחר התהליך, כיוון שאתם שחררתם מהתאים שלכם טראומה שהוחזקה עמוק, כדי לאפשר לאור זוהר חדש להיכנס.

מבורכים תהיו בתהליך ובצמיחה שלכם, מלאכים אנושיים!