הניחו לאמת לגדול ולזהור

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

ספטמבר 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

האמת היא יסוד המציאות שלכם, אוסף האמונות, המחשבות והפעולות שמאפשר למציאות שלכם לעטות צורה. ככל שמתפתחת ההבנה שלכם את עצמכם כישות אלוהית, אמת זו גדלה ואמת חדשה זורמת פנימה. פעולת הגדילה והזרימה היא שמעוררת את תהליך הפיכתכם אלוהיים, שלמים, שמחים והולמים. אין אמת אחת שהיא נכונה עבור כל אחד מכם, אינדיבידואלית וקולקטיבית, כל העת. האמת היא ישות חיה אשר גדלה וזורמת כדי לתמוך בנתיב ההתעלות שלכם; בעת שאתם מאפשרים לאמיתות חדשות להפוך נכונות עבורכם ומתרחבים אל תוך מודעות רבה יותר של האלוהות שלכם, המודעות האנרגטית שלכם מתרחבת וגדלה ואתם עולים לרמות חדשות של שלמות*, הארה ואלוהות.

האמת שבה אתם מאמינים בכל רגע ורגע היא שמאפשרת לכם להיערך עם ולהיות במצב של שלמות באותו רגע. אמת שנכונה עבורכם ברגע אחד עשויה לחדול להיות נכונה עבורכם ברגע הבא, כיוון שהאמת מרחיבה את המודעות. האצת נתיב ההתעלות מביאה אמיתות חדשות לגבי הפוטנציאל והאפשרויות שלכם והאור שעמו אתם יכולים להיערך ושאותו אתם יכולים לשלב, ברגע שתאפשרו לבסיס האמת שלכם לגדול במידה שתאפשר לקבל אמיתות חדשות אלה כ״אמת״ עבורכם. האם אתם יכולים לדמיין את אלוהותכם?

האם אתם מסוגלים לראות את עצמכם כעוצמתיים באנרגיה שלכם? האם אתם מוכנים לשחרר את נטל המרפא המעונה ולאמץ את התפקיד החדש של המודעות הנעלה והמאסטריות העוצמתית? זה חלק מהאמת המתפתחת והאנרגיות החדשות שזורמות לכדור הארץ.

אל תבקשו למצוא את האמת; במקום זאת, היו פתוחים לקבל את שטף האמיתות החדשות שתומכות בעוצמה, באלוהות, בשמחה, בשלווה, באהבה ובשפע שלכם. הניחו לאמת החיבור האלוהי שלכם להוביל אתכם לאפשרות של אמת שמעולם לא שקלתם בעבר – שהתכלית שלכם היא תכלית שמחה ושאלוהות היא ייעודכם. העצב והטראומה של העבר משתחררים עם כל אמת נרחבת חדשה שאתם מאפשרים לה לזרום אליכם.

בעת שאתם מאמצים אמיתות אלה, אתם משתלבים עמן והן הופכות ליסוד המציאות הנרחבת שלכם. האמת היא לא מה שמשחרר אתכם, כאשר אתם מאפשרים לאמת לגדול ולזרום, אתם בוראים את היכולת להרחיב את המודעות שלכם, כך שאתם הופכים חופשיים לבחון אפשרויות ופוטנציאלים חדשים. אתם הישויות האלוהיות, הבטחת הפרדיגמה הנעלה ומביאי גן העדן אל האדמה. ההתעלות היא נתיב של אמת שגדל ושזורם לאמת אלוהותכם וזוהי האמת היחידה שעליכם לאמץ עכשיו.

* wholeness