המראות של מו

קאטה מתקשרת את אדמה

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

האם זהו אתגר עבורכם למצוא את האיזון ולשמור על ההרמוניה שלכם בתוהו ובוהו שסביבכם? האם דרוש מאמץ גדול כדי לשמור על גישה טהורה הממוקדת בלב כלפי אירועי היום-יום בחייכם? האם שלווה, אהבה, הרמוניה, חמלה, איזון והודיה מתפוגגים לכדי מילים ריקות מתוכן… במקום להיות רטטים זוהרים ומעצימים? האם עייפות קיצונית, תסמינים פיזיים מוזרים, חוסר סבלנות, מתח ורכבת הרים רגשית הופכים את הימים שלכם למתסכלים עוד יותר לפעמים?

הפסיקו לפגוע בעצמכם באמצעות חוסר הסבלנות והביקורת העצמית שלכם בשל אי היכולת שלכם לראות את התמונה השלמה. הפסיקו להעניש את עצמכם על ידי חשיבה המתמקדת נקודת המבט המוגבלת של הקיום התלת-ממדי שלכם. נשמו… שאפו שלווה. זה תלוי בכם: האם אתם מאפשרים או לא מאפשרים לעצמכם לראות את השלמות של כל אירוע בודד קטנטן של המציאות הנוכחית שלכם. הותירו מאחור את כל הציפיות שלכם והניחו לעצמכם פשוט לזרום.

אין משמעות הדבר שעליכם להיות קלי דעת. משמעות הדבר היא שעליכם להבין שקיימת מערכת אלוהית של שלמות נעלה יותר שמטפלת במציאות האישית שלכם. הכירו בלהבה הכחולה של רצון האלוהים. כל רגע מביא משהו למציאות מהשלמות חסרת הזמן שלכם. קיים סוג של קצב שהשכל שלכם מכתיב להגשמת הדברים. ויש סוג קצב אחר, בכל הדברים, שיציג ״הכול״ ברגע הנכון ובמקום הנכון. היכולת להבחין בקצב השלמות במציאות שלכם הוא התנאי הראשון ליכולת לקיים עמו אינטראקציה.

היכולת להשפיע על אירועים במציאות שלכם אינה יכולה לנבוע מרשימת מטלות של השכל. היא יכולה להגיע רק משלוות הלב. כן, זו שאלה טובה מאוד: ״כיצד תוכלו ליישם שלווה זו בתוהו ובוהו המוחלט שנמצא בכל מקום סביבכם ברמות רבות ושונות כל כך?״ אולי לא ברמה האישית שלכם, אבל הביטו סביבכם ותזהו את התוהו ובוהו הקיים, בתחפושותיו הרבות… ועדיין, שלווה יוצרת שלווה, ואהבה מושכת אהבה. תסמיני התוהו ובוהו ממשיכים לנסות להיכנס לחייכם. אתם לא קדושים… לכל הפחות, לא ברגע זה. וכדי שתוכלו להפוך לקדושים, למלאכים ולמאסטרים שאתם באמת… עליכם לפעול על פי הפרוטוקול האוניברסלי. לפעמים זה אות זעיר בלבד ולפעמים זה סימן איתן מלבכם. שמראה לכם את הדרך.

התכווננות לשלוות לבכם היא המקום היחיד שבו תוכלו למצוא את השלווה הדרושה כדי להתקדם הלאה. קיימות שש רמות רטט בסיסיות אותן יש להזמין אל תוך לבכם וליישם. לכולן דפוס אור מובהק מאוד. זימונן אל תוך המודעות יכול לברוא את הגשר המוביל אל מחוץ למגבלות התלת-ממדיות שלכם. בתי ספר רבים בתחום המסתורין לימדו את הפרוטוקול במשך אלפי שנים לחניכים נבחרים בלבד שהיו מוכנים לתמהיל שהרטטים הללו בראו בגופם הפיזי.

בשל המחזור הקוסמי הנוכחי שהאנושות נכנסה אליו, ניתן לשלב וליישם צופני גישה לרטטים הללו במערכת של כל אדם ללא צורך בהכנה נוספת. כולכם מוכנים קולקטיבית לפרק הבא הזה. כוונה טהורה ושלווה יכולות לפתוח את השער. שלווה – אהבה – הרמוניה – חמלה – איזון – הודיה. אלה הם עלי הכותרת של זרע החיים הלמוריאני העתיק. יחד הם מייצגים את עמודי התווך של המציאות הפיזית המושלמת. הרטט המשולב שלהם מאפשר לכם להזמין אל תוך המערכת הפיזית שלכם את העצמי הממדי הגבוה שלכם. התחילו לעבוד עם הרטטים הללו בתוך לבכם. הרגישו כיצד אחד אחרי השני הם מוצאים את מקומם המושלם בתוך גופכם הפיזי כולו.

שבו עם השלווה. עבדו עם השלווה. הרגישו כיצד שלווה זו הופכת לחלק מכם ונובעת מכל תא ותא שלכם. כל תא וכל נשימה יכולים להתמלא בה. כאשר ״נשימת שלווה״ היא סוג הנשימה שאתם מתרגלים בכל רגע מודע של חייכם, אז השלווה אכן תחלחל אל תוך המערכת שלכם. ״מערכת״ במקרה זה משמעותה הרבה יותר מגופכם הפיזי לבדו. ״מערכת״ היא המציאות הפיזית הכוללת שסביבכם.

כאשר השלווה מתחילה להפוך לעמוד התווך של המציאות שלכם, אז המראה מתחילה לעבוד. הלמוריאנים העתיקים היו מודעים לגמרי לחוק האוניברסלי, על פיו כל דבר שהם רצו לראות בחייהם, צריך היה להתגשם מפנים. המראות של מו היו הכלי ששימר חוכמה זו בחיים. ההשתקפות מהמראות הייתה המציאות שלהם. המראות היו נוכחות בבתיהם, והמראות היו נוכחות במקדשים שלהם. מקדש המראות היה ביתו של ״הדיסק של מו״.

האם אתם יודעים מתי המראות הללו שיקפו ״שלמות אלוהית מוחלטת״? כאשר הן קיבלו מהמתבונן את רטטי השלווה, האהבה, ההרמוניה, החמלה, האיזון וההודיה… אם ברצונכם להזמין אחת מהמתנות הלמוריאניות העתיקות ביותר אל תוך חייכם, פשוט הציבו מראה במקום מקודש בביתכם. הצבת מראה מקודשת היא כקבלת יופי ההשתקפות שלה אל תוך חייכם. היופי שלכם ישתקף סביב ביתכם, והיופי שלכם ישתקף אל תוך המציאות הסובבת אתכם.

איך מראה יכולה להפוך למראה מקודשת? באמצעות כוונתו הטהורה של המשתמש. אם אתם מביאים למול המראה שלכם את הפלאים הפנימיים שלכם, אז הם ישתקפו חזרה אליכם. ראשית מהמראה שלכם, ואז מחייכם. שלווה היא הנביעה הראשונה שצריכה להשתקף. באמצעות נשימות עמוקות, הרגישו כיצד השלווה אוחזת במושכות גופכם הפיזי כולו. שלווה צריכה לזהור דרך כל התאים החיים של גופכם. כאשר השלווה נוכחת בכל נשימה מודעת, אז עשו זאת שנית עם אהבה: הרגישו באהבה בכל נשימה מודעת שאתם נושמים. האהבה תסלול את הדרך להרמוניה. הרמוניה היא התכונה הבאה. הרמוניה תסלול את הדרך לחמלה. חמלה לאיזון. איזון להודיה. אלה הם ששת עלי הכותרת המקודשים של זרע החיים.

תרגלו בכל יום את טקס המראה הזה ותחוו נסים. כמו כן, הדבר יפתח את הנוכחות הפיזית שלכם לשובו של רטט האהבה הלמוריאני של הממד החמישי. מהו רטט זה? זהו רטט האהבה חסרת התנאים הטהורה של האחדות ביופי המגוון של העולם המוגשם. הוא מדבר על פעימת הלב המשותפת הקבועה עם כוחות הבריאה של היקום ומעבר לו. ככל שתהיו מודעים יותר לחיבור שלכם למראה המקודשת שלכם, כך גוף היהלום הזוהר החדש של הממדים הגבוהים שלכם יהיה גלוי יותר – במגרש המשחקים התלת-ממדי שלכם המכונה כדור הארץ. תכונות רטט חיות אלה בוראות את ההילה החדשה שלכם. גוף הקריסטל שלכם מחבר כל תא של גופכם הפיזי, לכל תא חי של היקום… הוא נראה כמעטה קרח זוהר מאוד על יער החורף. הוא נראה שקוף, אך חכו עד אשר יתפוס את קרן השמש הראשונה… הוא יהפוך לשמש המוכפלת באלפי שמשות.

הכול הוא רטט. לימוד יסודות המציאות החדשה יעניק לכם את היכולת לחלום אל תוך הצורה הפיזית את החיים החדשים שלכם. אתם מוכנים לברוא. אתם מוכנים להצית את העוצמה האלוהית שלכם. השתמשו בחוכמתכם והפעילו את אורכם האלוהי. שקפו את שלמותכם אל תוך העולם.

אדמה