המקהלה הלמוריאנית – חלק ב’

לי קרול מתקשר את קריון

21 בדצמבר 2012

מאווי, הוואי

תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ-כהן

עריכת תרגום: סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים אני קריון מהשירות המגנטי. אני אומר את שמו של הבורא הרוחני המודע של הפלנטה. זהו היום שבו אתם חוגגים אותו ומכירים בו, ובכך שהרחקתם לכת אל מעבר למסורות של המערב. הרחקתם לכת אפילו אל מעבר למסורות של הצפון והדרום, שהן בנות אלפי שנים. ואתם מכירים ונאחזים בתבונת האבות הקדומים שהנבואות שלהם גדולות ועצומות ודיברו על יום זה – נקיפת ימי השוויון בן 26,000 השנים והפוטנציאלים. והנה אתם כאן.

אמרנו לאנשים שהיו בחדר לפני פחות משעתיים, שאף על פי שהם שרו את 12 הטונים, המסר לא יישלח אלא לאחר שגם אתם תשירו את 12 הטונים. ואנו נגלה לכם בקרוב מעט על המפתח שמסתובב ועל החידה שנפתרת באמצעות אנרגיית הפלנטה שמאפשרת לקשר להתקיים. ואתם נמצאים כאן כדי לסובב את המפתח במנעול זה. והדבר נקרא הרשת הקריסטלית של הפלנטה והיא המוכנה לשלוח מסר למרכז הגלקסיה, ואתם תרגישו בו נע ומסתובב בזמן שאתם שרים.

יאהיי, אני רוצה שתשב שוב בכיסא.

אמרתי בעבר ואני אומר שוב שאתם מתבוננים בתוצאה של תהליך של מערכת אהבה. בעזרת רצון חופשי, נשמה אנושית עתיקה יכולה למצוא את דרכה דרך 26,000 שנות גלגולים כדי להגיע למקום ולזכור מדוע היא כאן. זו מערכת שעובדת עבור כולכן, נשמות עתיקות.

סדרת 6 התקשורים יהיו כעת על הנשמות עתיקות בחדר, בעוד שקודמים היו על אלו להם אתם שולחים את המסר. ואני רוצה שיאהיי ישמע זאת. אנו מכבדים, רואים ומעריצים את המעשה, משום שאתה זכרת ושילבת את 24 הטונים בדייקנות, יקר, בדייקנות מדהימה.

כבר אמרנו לכם ש-24 הטונים הם חלק ממתמטיקה. שניתן לצרפם יחד כמעט בכל שילוב כדי ליצור אנרגיה שלישית של תקשורת. במקרה מסוים זה, זו התקשורת העצומה מכולן – זו ששולחת מסר למרכז הגלקסיה, שמעוררת את הבוראים ושאומרת להם שהצלחתם.

אך כאשר אתה משלב את הטונים בצורה אחרת, הם שולחים מסרים אחרים לחיים על הפלנטה, לגאיה עצמה. חלקם מרפאים. ולכן האתגר הוא זה: אל תפסיק כעת. שלב אותם בדרכים שידברו אולי ליונקים הגדולים של כדור הארץ. שלב אותם כך שיוכלו לדבר לחיים הקוונטיים של האדמה. ערוך טקסים כשתרגיש שהם הולמים, במקומות המתאימים. המשך לעבוד למען הפלנטה באמצעות כלי זה שפיתחת ככוהן שאתה, שהלך על אדמה זו בעבר. וזה המסר עבורך.

אך יש דבר מה שאנו רוצים שתדע. המדע שלך יגבר. השגת מטרה אזוטרית, עכשיו ראה כיצד המדע משיג אותה, כיוון שיש לך דברים שהפלנטה תכיר בהם ותזהה אותם והדבר יקרה בקרוב מאוד, יאהיי. ואתה תראה.

עכשיו נרחיב על הטונים. יש אלו שישמעו אותם בפעם הראשונה ויחשבו שהם צלילים טיפשיים, רעשים לא הגיוניים, ששרים אלף אנשים הזויים [הקהל צוחק]. האמינו לי יקרים יהיו אנשים שישמעו ולא יבינו. ואין דבר שאתם יכולים לעשות כדי להראות להם את החמלה שהביאה אתכם, נשמות עתיקות, למקום זה.

לתאומים זהים יש דבר מה משותף. הם היחידים על הפלנטה שחולקים דנ”א זהה. והם גם אלו שגילו משהו בלתי רגיל ביותר, שכאשר אחד מהם בצרה, השני חש בדבר וזה לא משנה היכן הם. בשל תופעה זו, הם יכולים להיות בשתי קצוות הפלנטה ולתקשר. כיצד אפשר להסביר דבר זה בפיזיקה התלת ממדית? התשובה היא שאי אפשר, כיוון שהחלקים החסרים חייבים להיות רב ממדיים וזה מה שאתם לומדים עכשיו.

הדברים שאתם עושים כאן, שנשמעים כמו טונים טיפשיים בעולם תלת ממדי, הם בעלי תכונה רב ממדית משמעותית. איך אתם מסבירים אהבה? בני אנוש שמאוהבים אחד בשני ושמרגישים אחד את רגשות השני ממרחקים גדולים. יודעים כשהאחר ישן או ער. הקשר של הלב הוא ייחודי, הוא רב ממדי וכל אדם על הפלנטה יודע זאת. וכולכם חשתם את מה שמצוי מחוץ לתלת ממד.

וזה מה שאתם עושים כאן היום. משלבים את הדברים הללו באופן רב ממדי, שמעולם לא שולבו קודם לכן, פרט ללפני 26,000 שנים. אז, כפי שכבר הזכרנו בפעם הקודמת, הם שולבו באופן זה וגיבשו דבר מה על גבי הרשת הקריסטלית, פוטנציאל, מנעול. אנרגיה שבאופן מעשי יצרה חידה שיכולה הייתה להיפתח רק באמצעות אותם טונים, כאשר הפלנטה נערכת מול מרכז הגלקסיה.

כעת לו באמת רצית לעשות זאת נכון, יאהיי, היית מארגן 12 מקהלות של 400 איש כל אחת, וכולן היו שרות ביחד וזה היה לוקח בערך 10 דקות. וזה היה הכול. וזה היה הדבר הקרוב ביותר לחוויה קוונטית. במקום זאת היית צריך לעשות זאת באופן ליניארי ולעשות זאת פעמיים בגלל כמות האנשים שבחדר. זו ליניאריות. אך אתה עושה את המיטב שאתה יכול עם מה שיש לך.

ויש לי דבר מה נוסף לומר לך. נתת שם לכל צמד טונים. יש לך 12 הצהרות רהוטות ואמרת כל אחת מהן 3 פעמים. זה מה שאני רוצה שתעשה: קח את כל 12 ההצהרות, הכנס אותן לפסקה, כך שיקראו היטב ביחד. וכשהפסקה תיקרא אני רוצה שתדע מה יש לך. זה יהיה ברור, משום שלא עשית זאת. אתה יכול לשים מירכאות סביב זה, משום שזה יהיה המסר הרב ממדי שמגדיר את מעמד ההתעלות של כדור הארץ.

לקבוצת הנשמות העתיקות, דיברנו על תופעה. הזכרנו להם שהפליאדים כאן ותמיד היו כאן. הזכרנו להם שהקבוצה המרכזית נשארה על הפלנטה במצב רב ממדי. אמרנו לכם שהם נמצאים בפסגות ההרים של כדור הארץ, שם קיימות האנרגיות המהותיות ביותר. ואומר לכם שהם מתרגשים עכשיו. כי אפילו לפני שהמסר השלם מגיע לעדשה שעל הרשת הקריסטלית ונשלח למרכז הגלקסיה, אפילו לפני זה, אלו שעל הפלנטה יודעים זאת. והם אלו שמבינים כעת שהמפתח מסתובב. ותמיד הייתה נבואה שזה יתכן. שבני המאיה בחישובי הזמן הפרקטלי שלהם אמרו שהדבר יקרה עתה. וזה מה שמתרחש.

ואני רוצה לבחון לרגע מה זה אומר לגביכן, נשמות עתיקות, משום אתן מאפשרות זאת. דיברנו על למוריה, למורי-הא, דיברנו עליכם. אם זה נכון שיאהיי יכול לזכור את הטונים באופן מדויק להפליא, אשאל אתכם: איך אתם מרגישים כאן? איך אתם מרגישים כאן? אומר לכם משהו מדויק להפליא: האינטואיציה שלכם נכונה. זהו ביתכם, ההר של הוואי. חלקכם יכחישו זאת, אך כך הדבר. חלקכם יאמרו שהחום בלתי נסבל, אך לא נראיתם כפי שאתם נראים כעת. והמבנה התאי שלכם היה אז שונה מאוד. לא היה אכפת לכם לטפס על הרים, לגובה 6000 מטרים, כדי לבצע טקס מסוים זה.

נשמות עתיקות, כל אחת ואחת מכן שנמצאת בחדר, היא למוריאנית. מה הסיכויים שהייתן אז גם מאותו מגדר? אומר לכם, לא מדובר בסיכויים. הדבר קשור לחוזה שלכם, שנערך לפני שהגעתם לכאן, בצד השני של הצעיף בפעם זאת, ידעתם שדבר ספציפי זה יכול להתרחש ושאתם תהיו חלק ממנו. זה קשור להיותכם בני אותו מגדר, כדי שתהיה לכם אותה הופעה יפה ותוכלו לזכור מי הייתם. שתזכרו שהלכתם בחלק מסוים זה של האדמה כשהייתם ליבת האנושות, ושתוכלו לזכור שהיה לכם דנ”א פליאדי. וכל זה מסתכם לאנרגיה שלא הייתה יכולה להיווצר באופן אחר.

נשמות עתיקות, פחות מחצי אחוז מאוכלוסיית כדור הארץ היא כמותכן, שהיו כאן מההתחלה ושיכולות לטעון שאתן חלק מהמקוריים. אלו שידעו את השמות שאינם ניתנים להגיה, שהתהלכו איתם, ביניהם, ושזיהו אותם כבוראים שאיתכם. אלו שדיברו איתכם על הרוח ושנתנו לכם את חמלת האלוהות. זו הנשמה העתיקה שנמצאת כאן היום. ובשל כך הקבוצה הזו הייתה צריכה להשלים את 12 הטונים עם הקבוצה האחרת. משום שאז החמלה של שתי הקבוצות מחברת יחד את חלקי הפאזל. רק למוריאנים יכולים לעשות זאת. וזו האמת ליום.

כשתצאו מחדר זה ותתבוננו בים, אני רוצה שתזכרו שזה המקום שממנו באתם. זה הבית. בכם מדובר. החדר מלא באלו שאינכם יכולים לראות. וכפי שאמרנו לקבוצה הקודמת, האבות הקדומים כאן, אלו שאהבתם ושאבדו לכם נמצאים כאן, ואנו יודעים מי אתם. אין תעלומה בחדר והכול גלוי לרוח. והעובדה שהנשמות העתיקות התאספו ביחד כדי לבנות גשר זה, אשר יצטרף, פשוטו כמשמעו, לפדרציה של התרבויות המוארות של הגלקסיה, היא משמעותית ועמוקה. ואנו יודעים מי נמצא כאן.

אתם יושבים כאן, במקום שתכננתם לפני חודשים להיות בו, אם לא לפני זמן רב יותר, לובשים את הצבעים של הטונים שבחרתם לשיר ומעוררים גשר זה לחיים. ומה בקשר אליכם? כמה מכם מודעים לכך שהטונים מכילים ריפוי? שלבדכם בבית, כשעשיתם חזרות הרגשתם אחרת? שחלקכם הבינו שלעשייה המהותית יש גורם נוסף. משום שכאשר שרתם אותם לבד, הרגשתם טוב יותר. אז אומר גם את זה: אינכם יכולים להעביר תכונה או מסר רב ממדי לגלקסיה מבלי להרגישה בעצמכם, משום שתאי גופכם מתחילים להגיב כאשר הם מרגישים, שומעים ומזהים את הזיכרונות האקאשיים של מי שהייתם, נשמות עתיקות. של מה שעברתם, מה שעשיתם, התעוררות של הפדרציה האקאשית של האחדות שלכם. יש ריפוי בטונים אלו.

להיערכות נקיפת ימי השוויון יש תכונה מעניינת כשלעצמה, ש-18 השנים האחרונות ו-18 השנים הבאות של ההיערכות הבאה, מייצרות חלון הזדמנויות בן 36 שנים לזריעת זרעים. תכונת האנרגיה החדשה בה תבחינו, שדיברנו עליה בשנים האחרונות, היא שסוף הזמנים הישנים יוצר סכסוך. שמודעות חדשה אינה יכולה פשוט להציג את עצמה בעדינות. במקום זאת, מודעות החושך הישנה רוצה להתנגד לה. מדינות שהיו יציבות מאות בשנים מתמוטטות. אנשים לא יציבים יורים בילדים. מערכות שעבדו שנים ארוכות, אינן עובדות. דברים שאתם חושבים שהיו מסודרים, מתמוטטים. וזו יקרים היא התכונה של היום. אני יודע מי נמצא כאן.

ולכן אומר בפשטות זאת: אני לא רוצה שתפספסו את הנקודה. אתם לא יכולים לשבת בחדר שכזה ולהעמיד פנים שאתם שולחים מסר החוצה. כיוון שקודם כל הוא נכנס אליכם, הוא יוצא מכם. הוא נוצר בתוך המודעות והמבנה התאי שלכם. אינכם יכולים להשוויץ ולשיר את הטונים מבלי לתת להם להדהד בגוף שלכם. אז בואו ניתן לריפי להתחיל. אני יודע מי כאן. בואו נתחיל איתכם ובכם. צאו ממקום זה שונים בשל כך. אתם שולחים אות לגלקסיה. ניתנה הצהרה ביומיים האחרונים והיא הייתה השאלה הזו: האם אתם הולכים לצרוח את המסר הזה? ואתם אמרתם לא. וזה מצחיק [הקהל צוחק]. התשדורת האחרונה הושלמה. ואתם לא יכולים לבטל את שעשיתם. אין שום מקש “מחיקה” בכל מה שקשור לרוח. וזה דבר טוב.

שיהיה ידוע היום שמה שבאתם לעשות, הושלם. שמכאן והלאה דברים ינועו לאט מכפי שאתם רוצים, אך זה אופייני לכל דבר שנזרע. החקלאי יודע זאת. החקלאי יודע גם כיצד לזרוע. זרעי המודעות הגבוהה של אהבה וחמלה נפלו על אדמה שבמשך שנים רבות כל כך לא הייתה מוכנה. וכשגדלתם, הנשמה העתיקה בכם, שרצתה כל כך הרבה יותר ממה שהאדמה הייתה מוכנה לתת, התאכזבה פעם אחר פעם. וחלקכם הייתם כה משוכנעים שזה יכול להיות שונה, שעזבתם את משפחותיכם מאחור בחיפוש אחר אורח חיים רחום, אדמה אוהבת יותר. אולי יש דבר מה שאתם יכולים לעשות שמעולם לא עשיתם בעבר. והנה אתם עושים זאת כעת.

הזרע שזרעתם ביום זה נטמן באדמה חרושה ומוכנה. משום שהעדשה משדרת את כוונתכם. אומר לכם יקרים, זרע החמלה והאהבה שזרעתם נופל בדיוק במקום שבו אפשר להשקות אותו במידה מספקת. אך כעת עליכם להשקות אותו. ואתם יודעים למה אני מתכוון. כשתעזבו מקום זה אל תשנו את תפיסתכם, אל תניחו שהעבודה בוצעה. ראו שהזרע נזרע.

אני יודע מי כאן. יש דברים מעניינים רבים כל כך שאני יכול לספר לכם. יש בחדר שפע סינכרונים, מי עדיין לא פגש במישהו שהוא צריך לפגוש. מי הגיע מהצד השני של הפלנטה במטרה לפגוש כאן מישהו. שהתשובה לבעיות היא כאן. שראשית הריפוי היא כאן.

האם אתם יודעים מה הסינכרוניות של אלו שעומדים על הבמה? מה בקשר למאסטרים של השירה? האם אתם יודעים שהם היו המאסטרים של השירה גם אז? הם יודעים זאת. ואם הם לא יודעים עדיין, הם ידעו [הקהל צוחק]. מעניין שהם עשו זאת בלמוריה בגובה של 6000 מטרים, נכון? זאת אומרת שהיה להם קר. אבל הם התרגלו לכך. והם הגיעו לפלנטה זו כעת, שניהם מארצות קרות. התבוננו ביאהיי, הוא נולד במדינה קרה ביבשת ארה”ב. יש המון סינכרונים. הסתכלו על השותף שלי. בפעם האחרונה שהיינו כאן, אמרנו לכם מי הוא היה בלמוריה. הוא היה פשוט שליח והוא עדיין כזה [הקהל צוחק]. הוא לא היה צריך לעבוד במקדש, הוא אפילו לא אהב את המקדש, היה שם קר מדי. וישנה המורה פגי שנמצאת כאן. היא עבדה במקדש. אלני-הי היה שמך, יקירה. היה לך עור הברונזה היפה ביותר ושיער שחור. היום ברור שאת כאן בתחפושת [צחוק].

אני רק רוצה לומר לכם שאתם משפחה. כולכם משפחה. אתם יכולים לחבק זה את זה בחופשיות בידיעה שאתם משפחה. שיש שושלת בחדר שמייצגת את הציביליזציה של הפלנטה. אלו שכאן ואלו שהיו כאן לפני שעות ספורות, ושיצטרפו עוד מעט, אני רוצה שתשמחו ושתשירו, כיוון שהמפתח הסתובב במנעול. תודה לכם.

זהו התקשור ה-12 שלי. חלקכם קיבלו מסר. המסר מגיע בהרבה רבדים וצורות. המסר נשלח אליכם ממרכז הגלקסיה. ואספר לכם מה הוא בעוד רגע. וזה לכולכם. נשלחו מסרים אישיים, מסרים שאומרים שהכול יהיה בסדר. מסרים שאומרים “אני אוהב אותך, אמא”, ואתם יודעים למי הוא מיועד. מסרים מגאיה שאמרו: “באמת שהגיע כבר הזמן”. ויש לי מסר פרטי שאני רוצה להעביר. הוא מהאבות הקדומים של אדמה זו. הוא אישי כך שלא כולכם תבינו אך מי שצריך יבין. יש אדם בעל שיער שיבה שעומד מאחור. חולצתו אינה צהובה או אדומה, אלא שניהם. יש לו מקל הליכה יפה, באופן אופייני הוא לובש מכנסיים קצרים, והוא עומד כאן כבר שנים. והנה המסר לך מאקוּוה, מהאבות הקדומים של אדמה זו. נשמה יקרה, זה בסדר לעזוב את ההר. קאלאיי התרפא.

והמסר לכם היום, שמגיע ממרכז הגלקסיה, הוא מסר שאמרתי לכם בעבר שיגיע, הוא משמעותי. הוא אומר שהגיע הזמן להיפרד, לא אחד מהשני, לא מהמשפחה, אלא מהאנרגיה הישנה של האדמה שהייתה איתכם ועם אבותיכם מההתחלה. הגיע הזמן לומר שלום לתרבויות שנלחמו אלה באלה, שאתם אומרים שכזה הוא הטבע האנושי. הגיע הזמן להיפרד מהתנהגויות לא הולמות של בני אנוש לא מאוזנים כנגד חסרי הישע. הגיע הזמן להיפרד ממודעות שאינה תומכת באהבה ובחמלה. הגיע הזמן להיפרד מאדמה עמוסה לעייפה במאצ’ואיזם. זה מה שהחל בחדר זה. המסר התקבל. המסר התקבל.

וכך הוא.

קריון