המעבר מתודעת הקריסטל לתודעת היהלום: כניסה לתדר כדור הארץ החדש

מאת סליה פן

8 באפריל, 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

בשנת 2003 כתבתי מאמר ששמו היה ״משבר המעבר מתודעת האינדיגו לתודעת הקריסטל״, שעסק בחוויית ההתעוררות והפעלת גוף האור במטרה לגלם את אור הזהב של תודעת המשיח. עבור אנשים רבים הייתה זו חוויה עמוקה מאוד שהתלווה לה ״משבר ריפוי״ עוצמתי ברמות רבות, בעת שהם פרצו דרך רמות ההתנייה והתכנות כדי להגיע אל העצמי האותנטי שלהם ולהתחבר לעוצמת הנשמה שלהם ולגלם אותה.

כעת, בשנת 2018, מאמר זה עוסק בהשלמת תהליך ההתעלות, בעת שאנו עוברים מתודעת הקריסטל לתודעת היהלום.

ברמה זו אנו מגלמים במלואה את התודעה הגלקטית והופכים רב-ממדים לחלוטין. אנו מקורקעים בכדור הארץ החדש של הממד החמישי, אבל יש לנו גם גישה לממדים גבוהים יותר, עד לממד התשיעי, המאפשרת לנו לתפקד כנשמות מתגשמות על כדור הארץ בעודנו מחוברים גם למורשת הגלקטית שלנו.

בדרך דומה, מעבר זה כולל כמה תסמינים פיזיים מסוימים שעלולים לגרום לחרדה בעת שאנו מתנסים בהם, אבל אם תבינו מה קורה לכם, תוכלו להתמודד עמם בצורה טובה יותר. (שימו לב בבקשה שאם התסמינים חמורים או לא חולפים, יש לפנות לרופא).

התהליך מתרחש כך: אנו נמצאים כעת במינימום סולארי, ומשמעות הדבר היא שאנו חווים פעילות מעטה מאוד של התפרצות סולארית. הדבר מאפשר לקרינה גלקטית וקוסמית מ״החלל העמוק״ מאוד להגיע לכדור הארץ ולהשפיע על הגופים הפיזיים שלנו בדרכים עמוקות מאוד. בדרך כלל, קרינה סולארית מגנה על כדור הארץ מפני תשדורות שכאלה, אבל במינימום סולארי הן יכולות להגיע, להביא קודי אור יהלום טרנספורמטיביים עוצמתיים ולהפעיל את תודעת היהלום, אשר מאפשרת לאנושות ליצור גשר אל תודעת הממד התשיעי הגלקטית ולהתחבר עמה.

השינויים והחיווט מחדש

מה שמתרחש עתה הוא שהמוח הימני מופעל לגמרי כדי לברוא ״איחוד מקודש״ עם המוח השמאלי. משמעות הדבר היא שלאחר אלפי שנים שבהן היינו תלויים במוח השמאלי, האנושות מפעילה מחדש את עוצמת המוח הימני עם החיבור שלו לאינטואיטיביות, לקסום, למופלא ולרמות הגלקטיות/הקוסמיות. לא רק שהפעלה מחדש עוצמתית זו מתרחשת, אלא שחל גם איזון של שני חלקי המחשב הקוונטי הללו שהוא המוח, כדי שהם יוכלו לתפקד בהרמוניה ולא האחד כנגד השני.

בו בזמן, צ׳אקרת הגרון נמצאת בתהליך של ״חיווט מחדש״ כדי שתוכל לפעול כ״מקלט״ של אנרגיות אור, כמו גם כ״משדר״, והיא מתחברת ללב הגבוה וללב. הדבר נעשה כדי להקל על הפעלת היכולת לשמוע את השידורים הגלקטיים ולפענח אותם, ולהצליח לשלוח שידורים גלקטיים דומים ללא טכנולוגיה מלאכותית כלשהי.

השינויים הללו קשורים לצ׳אקרת הכתר ולצ׳אקרת כוכב הנשמה, ודבר זה בתורו מפעיל את הצ׳אקרות הנמוכות יותר כדי לקרקע את האנרגיות. בו בזמן, ברמה התאית העמוקה, הדנ״א מקודד מחדש כדי לקבל את היכולות החדשות הללו ולשחרר אמונות ומגבלות כלשהן שעלולות לחסום שינויים אלה.

מטרת השינויים הללו היא לאפשר לאדם היהלום הזוהר החדש להפוך ליישות גלקטית, להצליח לקבל ולשמוע שידורים לא-מילוליים, כמו גם לשדר שידורים שכאלה על פני הזמן, החלל והממדים. זוהי ההפעלה המלאה של ״הפורטל האישי״ שלכם והקישור שלכם ליקום.

כך זה עשוי להרגיש: תסמינים

אנשים מסוימים עשויים שלא לחוות תסמינים כלל, ויכולים פשוט לקיים חיבור מאושר ושמח עם כדור הארץ החדש והיכולות החדשות הללו.

אולם, לנוכח מעבר משמעותי שכזה, יכול להיות שתרגישו גם כמה מהתסמינים הזמניים הללו:

כאבי ראש וסחרחורת. תשישות ורצון לנמנם כל הזמן. נדרשת אנרגיה רבה כדי לאזן ולהביא לכדי הרמוניה את המוח הימני והשמאלי.

כאבי סינוסים וסינוסים מלאים. כאב בלסת ובשיניים.

תחושת שריפה בגרון. גרון כואב ודלקות גרון.

שפעת שהופכת חמורה או שנדרש זמן רב כדי להחלים ממנה.

לחץ בחזה. כיווצי שרירים בצוואר ובגב.

דפוסי שינה לא רגילים, כיוון שהאנרגיות חזקות בלילה.

דפוסי אכילה לא רגילים ורצון לאכול פחות ולאכול מזון מ״תדר גבוה יותר״.

לחץ של מערכת העצבים: חרדה, בעיות נשימה, דיכאון, בכי, עצבנות והרגשה שהגעתם לקצה גבול היכולת. תחושת שהעצבים ״בוערים״.

רצון לעבור למקום חדש, להיות במקום אחר כלשהו (כן… בכדור הארץ החדש!)

רצון עז לשתות מים נקיים, לאכול מזונות אורגניים טבעיים ולנשום אוויר נקי.

רצון לתמוך בחלום כדור הארץ החדש!

התמודדות עם התסמינים

הדבר החשוב ביותר הוא לנוח כאשר אתם מרגישים שאתם רוצים לנוח ולהזין את עצמכם ואת גופכם.

הגוף שלכם חווה שינוי ומעבר עמוקים מאוד. הוא יתנקה ויסלק רעלים ברמות רבות, בממדים רבים ועל פני תקופות חיים רבות מן העבר והעתיד, כדי שיוכל להיכנס לתדרי כדור הארץ החדש.

עליכם להיות מוכנים להאט ולהזין כל שלב של המסע.

ייתכן ויהיה עליכם לאכול מזונות קלים ולהימנע ממזונות כבדים ומעובדים. שתו הרבה מים, נקיים וטהורים ככל שתוכלו להשיג.

שנו כאשר אתם צריכים, גם אם זה באמצע היום.

הישארו מקורקעים על ידי שהייה בטבע במידת האפשר, שהו בשמש וצעדו על הדשא ועל האדמה.

לכו לחוף הים, נשמו אוויר נקי ושחקו במים אם אתם יכולים.

השתמשו במוח הימני העוצמתי. הפכו יצירתיים בכל דרך שמתאימה לכם. כתבו יומן, ציירו, רקדו, נגנו והניחו לעצמכם להתחיל ללמוד על דרכי התקשרות הלא מילוליות של המוח הימני. השתמשו בדימיון שלכם והיכנסו אל הקסם.

מדטו והישארו רגועים. הפכו מודעים לזרם העוצמתי של האור האלוהי שבתוככם והתחילו לברוא ולשחק עם האנרגיה הזאת.

בטחו בתהליך… הוא לוקח אתכם למקום נפלא!

יחד עם הפלנטה אתם נכנסים לכדור הארץ החדש!

 

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. מצד שני, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר