הכול מחובר

פמלה קריב מתקשרת את מרים (מריה)

יולי 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ידידים יקרים, אני היא מרים, אמו של ישוע. אני מברכת אתכם באהבה ובידידות. אנו שייכים לאותה משפחה, מחוברים באמצעות הלב ולעולם לא נפרדים באמת זה מזה. רק באשליית המציאות החומרית דומה שאנו מנותקים ונפרדים זה מזה, אך במציאות הכול מחובר. נשמות אינן יכולות להיות נפרדות, רק גופים יכולים. גופים קשורים לזמן ולמרחב, אך הנשמות אינן קשורות. הנשמות נמצאות בקשר תמידי זו עם זו ובתהליך של הדדיות אנרגטית, אף על פי שהדבר לא תמיד גלוי לתודעה היום-יומית שלכם.

מדוע אני אומרת זאת כעת? כיוון שאני רוצה להביא למודעותכם את רשת האנרגיות אשר בה כל אחד מכם מוצא את עצמו במהלך חיי היום-יום. אתם נמצאים במרכזה של רשת, של שדה אנרגיות שמורכב, בראש ובראשונה, מאנרגיות נשמה: הנשמות של האנשים הסובבים אתכם שאותם אתם אוהבים. אבל יש גם מעגל רחב יותר של נשמות שאליהן אתם מחוברים, ולא כולן נמצאות כאן על כדור הארץ, אך הן עדיין שייכות לכם באופן מסוים. ויש גם נשמות שממתינות לכם, שאינכם מכירים עדיין, אך שרוצות שהאור והתודעה שלכם יגעו בהן.

כל אחד מכם נקרא להביא תודעה לכדור הארץ בזמני שינוי אלה. ובנוסף להתמודדות עם הכאב הפנימי האישי שלכם והפיכתכם מודעים לעוצמה הרבה שלכם, כחלק מהנתיב שלכם, אתם נקראים גם לחלוק את התובנות ואת תודעת-הלב שלכם עם הסובבים אתכם. מעשה זה גם מביא לכם ריפוי פנימי, ומשימה אחת אינה מנותקת מהשניה.

אבקש מכם עתה להיות שקטים מאוד ולנשום בעדינות אל תוך הבטן שלכם. פשוט הירגעו ואפשרו לאנרגיות המתח, הלחץ ורעשי היום-יום להישטף מכם באמצעות האור שאני מקרינה אליכם. הרגישו באור סביבכם כמו שטף מים שמסלק מכם את הלחץ, המתח, החרדה והמועקה, ואתם הופכים שקטים ומתחילים להרגיש היכן אתם ניצבים על אותה רשת, אותו שדה אנרגיות, באמצעותם אתם מחוברים.

הניחו לתודעה שלכם לרדת אל אזור הבטן, אל האגן והרגישו כיצד קיים שם מרכז מודעות שהוא מקורקע ורגוע מאוד, שאינו חושב יתר על המידה, אלא חווה ויודע. רדו לשם והביטו סביב בעיניים חדשות מתוך אותו מרכז בגופכם, וחושו האם אתם חווים לחץ במקום כלשהו, שנובע אולי מהעולם החיצון ואל גופכם. כאשר אני אומרת ״גופכם״, אני מתכוונת בייחוד לשדה האנרגיה של הגוף שהוא אתם, ההילה שלכם. חושו בהווייתכם היכן קיימים חוסר מנוחה או מתח, אך הישארו באזור הבטן. אל תחשבו על מה שמתרחש בישותכם, פשוט התבוננו, ודמיינו שמקלחת אור שוטפת אתכם ומסלקת את הלחצים והמתחים הקיימים שם.

אז חזרו למרכז הבטן ודמיינו שאתם נמצאים ברשת של אנרגיות, שאתם חיבור אחד באותה רשת. הביטו סביב וראו את פני האנשים אליהם יש לכם קשר קרוב. פשוט הביטו בשקט ובניטרליות במי שמופיע שם. קחו אדם אחד שנוכחותו בולטת לעיניכם באותו רגע ומתוך הבטן, בחנו את חילופי האנרגיה בין שניכם. ראו אם קיים איזון בין נתינה לקבלה; אם הדבר מרגיש נכון עבור שניכם, או האם חסר דבר מה.

ברמת הבטן, מתקיימים חילופי אנרגיה בסיסיים עם האחר, אף על פי שתכופות קיימים זרמים תת-קרקעיים שלא מבוטאים במילים. היו מודעים לחילופים הללו, שהם מהותיים מאוד לכל מערכות היחסים שלכם. האם אתם חשים בנוח, האם אתם חשים שרואים אתכם? אם כן, הדבר טוב. אך אם אינכם חשים בנוח, אם קיימת תחושה עמומה של חוסר שביעות רצון או אם אינכם בטוחים, בחנו חוסר שביעות רצון זה בקפדנות, כיוון שזוהי הרמה שמכילה את המידע המהותי הדרוש לכם.

על כל אחד מכם להביא את נשמתו כל הדרך מטה אל רמת הבטן, לרמה הארצית, כדי שהיא תוכל להתגשם שם. כמו כן, ברמה זו, הנשמה מדברת אליכם. אם אתם חשים את מערכות היחסים שלכם במידה מספקת ברמה זו, האור שלכם יתפשט אל העולם כיוון שהוא מקורקע ברגשות הארציים שלכם, באנושיות שלכם.

כעת נועו מעלה אל הלב והפכו מודעים למרחבי הלב שלכם. מנקודת מבטו של הלב, בחנו שוב את מערכת היחסים שהיא מוקד תשומת הלב שלכם והרגישו בחיבור שביניכם לבין האחר, או את היעדר החיבור. הלב רחב יותר מהבטן, תכופות הוא מסוגל לראות דברים מנקודת מבט שונה, כיוון שהוא מחובר לנשמתכם. אבל הלב יודע שחיבור נכון חייב להרגיש טוב גם ברמת הבטן ושחייב להיות, ברמה האנושית, איזון בין נתינה לקבלה.

כעת שחררו מערכת יחסים מסוימת זו והרגישו כיצד אתם חלק מהרשת, שדה של מערכות יחסים. הרגישו כמה אור רוצה לזרום אליכם משדה זה; חוכמה מכל הסוגים, של נשמות חיות, מחוברת אליכם. יש נשמות שמחוברות פחות לזמן ולמרחב ושיש להן השקפה רחבה יותר משלכם, כיוון שהן חופשיות מכבלי כדור הארץ. הרגישו ברגע זה את האור והעזרה שלהן, והרגישו כיצד הן רוצות לתמוך בכם ולעודד אתכם בעבודתכם על כדור הארץ. הן בוראות שמחה ואור רבים בתוככם, לכן קבלו זאת והרגישו בתמיכתן.

אתם מבצעים עבודת תודעה, שהיא חשובה יותר מכפי שאתם חושבים. זו עבודה בעלת יכולת והיקף גדולים, והיא לא רק עבורכם באופן אישי. הנשמות שמתיידדות אתכם מהצד האחר מציעות שיתוף פעולה במטרה לתמוך בכם בעבודה זו, לכן קבלו את אהבתן. הניחו להילה שלכם להתמלא באור מאותו עולם אחר, המוכר לכם מאוד, עולם של קלילות, חירות ונוחות. הניחו לו לזרום בכל תאי גופכם, מראש ועד כף רגל.

אני מודה לכם על עבודתכם הפנימית ומצדיעה לכם באושר ובשמחה.