החיפוש הנצחי אחר האמת

מסר של אוריאל
ג’ניפר הופמן
מאנגלית: סמדר ברגמן

בתקופות חייכם חוויתם כל היבט של האמת, בחיפושכם אחר אמת שתשחרר אתכם מהאמונה בחוסר העוצמה שלכם. אין שקרים, ישנם היבטים שונים של האמת. חלקם מהדהדים בלבכם, אחרים לא. אולם כל היבט שכזה מהדהד במי שמאמין באמיתותו. כל אדם יכול לראות כיצד האמת שלו בוראת את המציאות שלו והוא יכול לשנות את האמת החומרית המגבילה לאמת הרוחנית של החיבור, האלוהות והעוצמה. וכל אמת חדשה שאתם לומדים מתהווה לכדי רמה נוספת של אמת. אין סוף לאמת שאתם יכולים לחוות, המסע לחיפוש האמת הוא נצחי ואינו מוגבל, כל התנסות חדשה פותחת פתח לרטטים ולביטויי אמת גבוהים יותר.

איך אתם יודעים שמצאתם את האמת שלכם? כאשר החיים שלכם מהדהדים בשמחה ובאהבה בלתי מותנית; כאשר אתם חיים במציאות של שפע שמשקפת את החלומות שלכם. אם עדיין לא הגעתם למצב זה, אינכם חיים בשקר, אתם חיים היבט של האמת שעליכם להמשיך וללמוד ממנו, לשחרר אותו ולקבל אמת אחרת. החיפוש הנצחי שלכם אחר האמת השתרע על פני תקופות חיים רבות והתנסויות שונות רבות, כל אחת גילתה רמת אחרת של האמת אחריה חיפשתם. כולן נכונות עבורכם ורמות גבוהות יותר של אמת ממתינות לכם שתתחברו עמן.

האנשים שבחייכם שלדעתכם משקרים לכם פשוט חולקים את האמת שלהם אתכם. אם היא אינה מהדהדת בלבכם אין משמעות הדבר שאין זו אמת, משום שהיא האמת שלהם. אולם הם חולקים אתכם אמת שפעם חלקתם עמם, בתקופת החיים הזאת או בתקופת חיים קודמת. אין זה מתפקידכם לנסות ולשנות את האמת שלהם, אלא להחליט האם תתחברו עמם ברמת האמת שלהם. היכן שפעם שיקפתם אותם, חוסר היכולת שלכם לקבל את האמת שלהם מראה לכם ששוב אינכם עושים זאת.

חוויתם חוויות רבות במסע הנצחי שלכם אחר האמת, והאמת הדגולה מכל, זו אחריה אתם מחפשים, היא זו אשר מגלה לכם שאתם ילד של אלוהים, ניצוץ של אור מהמקור, החווה את כל היבטי האמת עד אשר תשובו לאמת האמיתית של מהותכם. כל היבט של האמת הוא צעד במסע שלכם, חוויה של הפרדה וחיבור מחדש, וחלק מהמסע שלכם הביתה. אין כל שיפוט לגבי היבט כלשהו של האמת, אתם חיים את האמת אותה אתם יודעים ושבה אתם מאמינים עד אשר אתם מוכנים לקבל אמת אחרת. כאשר תבינו שהכול אמת ושכל אמת מובילה אל המקור, תמצאו את האמת עמה תוכלו להתחבר ולברוא חיים של שמחה ושלווה.