הגשמה

מאת ג’ון פאין המתקשר את מדריכו אומני

ברכות! אני אומני! הגשמה היא אמנות הבריאה של מה שאתם רוצים, בזמן שאתם רוצים בו. רבים מכם הופכים מודעים לכך שאתם בוראים את המציאות שלכם. אתם תוהים לעתים קרובות כיצד תוכלו לברוא את הדברים שמעניקים לכם הנאה רבה יותר בחייכם. רבים מכם מפקפקים ביכולתם לקבל ולברוא את מה שאתם רוצים, מכיוון שנדמה שהחיים שלכם מלאים באותם דברים שאינכם רוצים, או בדברים שאתם חשים שלא ביקשתם.

כל חפץ או אירוע בחייכם נברא על ידכם, בין אם אתם מודעים לעובדה זו או לא. המציאות שלכם, המישור הארצי, הוא תוצאה של מודעות המונים של הנשמות המתגלמות במערכת שלכם. ניתן להתחקות אחר כל אירוע ואירוע בחייכם, עד למציאת המקור שלו הטמון באמונה וברגש, שיצרו את הדחף להגשימו במציאות שלכם, באופן שאתם חווים אותו בהווה. בממלכות שלנו, בממלכות המהות והאור הטהורים, אנו יכולים לברוא את מה שאנו רוצים כהרף עין. אנו ישויות האור, רכשנו שליטה מלאה ברגשות ובמחשבות שלנו, ואי לכך אנו מסוגלים לכוון את האנרגיה שלנו במדויק ובהירות כדי שנוכל לברוא את שאנו רוצים. גם אתם לומדים מיומנות זו בתקופת החיים הזאת, ואתם יכולים לבחור לשנות את מה שאתם חווים במציאות שלכם בכל רגע שתרצו.

אם חוויתם מצבים רבים בחייכם שאינם מוצאים חן בעיניכם, תנו מבט בוחן במה שאתם מאמינים בקשר לעצמכם. האם אתם מאמינים שאתם ראויים לאהבה, בריאות ושפע. או האם אתם מפקפקים בקיום אהבה ושלווה, או מאמינים שהדברים הללו מיועדים לאנשים אחרים, אנשים שאולי בדרך כלשהי רוחניים, חביבים, או טובים יותר מכם. רבים מכם טוענים שלא האמונות שלכם הן שיצרו את ההתנסויות שלכם, אלא שזוהי דרכו של העולם, והדבר נמצא מעבר לשליטתכם. בדרך זו, רבים מגשימים את הנבואות שלהם עצמם. אירוע מעניק תוקף לאמונה, ואמונה יוצרת אירוע נוסף. לפעמים היקום מעניק לכם קריאת השכמה. אירועים מסוימים עשויים להפוך בהדרגה עוצמתיים יותר ויותר, עד אשר אתם מזדקפים, שמים לב ומחליטים לעשות משהו בקשר לכך. אתם מבינים, יקירים, כל אירוע בחייכם הוא אכן חסד אלוהי בפעולה. כל אירוע חיצוני בחייכם הוא אלוהים האומר: “הבט ילדי, זה מה שאתה מאמין שאפשרי עבורך. האמן, היה אמיץ, בקש את מה שמעניק לך שמחה רבה יותר. אתה ילדי ואני אוהב אותך ללא תנאי”.

במקום להפוך לכודים במה שבראתם בעבר, והעבר החל בדיוק לפני שניה, אתם יכולים לעבוד ולשחרר כל כאב שחוויתם ולהחליט ברגע זה, ברגע זה ממש, להתחיל לברוא את מה שאתם רוצים בחייכם. אינכם צריכים לקבל אישור או רשות מאף אחד כדי לתבוע לעצמכם את זכותכם האלוהית מלידה. להבות התשוקה האלוהית זרועות בתוככם, צבען ורוד, ירוק, זהב וטורקיז, עם לב בצבע לבן טהור. הן מייצגות את המורשת האלוהית שלכם. הלהבה הורודה מייצגת אהבה ללא תנאי, הלהבה הירוקה מייצגת בריאות זוהרת, להבת הזהב מייצגת את השפע האוניברסלי והלהבה בצבע טורקיז מייצגת יצירתיות אלוהית. הלהבה הלבנה מייצגת את המהות האלוהית הטהורה והנצחית שלכם, את אחדותכם עם האלוהי ואת אחדותכם עם כל היש.

‘המורשת האלוהית שלכם היא אהבה, בריאות, שפע,

והיכולת המולדת שלכם לברוא את מה שאתם רוצים’.

הנשמה שלכם יודעת שדברים אלה מרכיבים את הקיום האמיתי. בחרו עכשיו לקבל דברים אלה כחלק מהקיום ברמה האישית שכן ככל שתביאו יותר מהתכונות הללו לתוך חייכם שלכם, אתם תשרתו את האלוהי על ידי כך שתקלו על אחרים ללכת בעקבותיכם.

קביעת מטרות

כדי להגשים את מאוויי לבכם, חשוב לקבוע מטרות. אולם, היו גמישים מעט ואפשרו ליקום להדריך אתכם בנתיב שעשוי להביא לכם יותר מכפי שביקשתם. קחו ניר ורשמו את כל הדברים שמעניקים לכם שמחה ורשמו את כל הדברים שאתם רוצים לברוא. התחילו בדברים הקטנים ביותר שיש להם פחות חשיבות רגשית מאחוריהם. תוך כדי כך, רשמו גם פחדים, אמונות או ספקות כלשהם שיש לכם בקשר לדבר או לנסיבה שברצונכם לברוא. אולי אתם רוצים להפסיק לעשן, לרדת במשקל, למצוא בן/בת זוג או להרוויח יותר כסף. שאלו את עצמכם מהן האמונות שלכם בכל הקשור לגופכם, ליכולת שלכם להיראות מושכים ולהיות בריאים. שאלו את עצמכם מהן האמונות שלכם בכל הקשור להיותכם ראויים לאהבה ולידידות. שאלו את עצמכם מה באמת הן האמונות שלכם בנוגע לכסף. האם מותר לכם להתפלל לדברים האלה? האם אלה דברים רוחניים?

לאחר שהשלמתם את המשימה הזאת, תקבלו תחושה בנוגע למספר הפעמים שבהם אמרתם לעצמכם לא, בנוגע לתחושות אשמה כלשהן או לחוסר אמונה ביכולת שלכם. כמה פעמים אמר לכם קול פנימי שהחלום שלכם אינו אפשרי? לאיזה קול האמנתם, לקול שאמר שאתם יכולים לעשות ולקבל כל מה שאתם רוצים, או האם נכנעתם לקול הספק? אתם בוחרים במה להאמין, היו מודעים לאמונות המגבילות שלכם, שנו אותן ונועו אל מעבר להן, ואז תראו דרכים חדשות נפרשות בחייכם.

גילוי אמונות נסתרות

כתיבה היא דרך עוצמתית לגילוי אמונות. אתם יכולים לבחור אחד מהנושאים הבאים, ולגלות את אמונותיכם לגביו: אהבה, אלוהים, הגוף שלכם, כסף, מיניות, מערכות יחסים, בריאות וכן הלאה.

רשמו בראש הדף: ‘אני מאמין/נה ש… (גופי, אלוהים, אהבה, מין וכו’) הוא…. המשיכו וכתבו את כל העולה בראשכם. קרוב לוודאי שתופתעו על ידי רבים מהדברים שכתבתם. חזרו וקראו את רשימת האמונות ואז שאלו את עצמכם אילו אמונות מבוססות על פחד ואילו אמונות תומכות בכם ביצירת מה שאתם רוצים. שאלו את עצמכם מהיכן הגיעו אמונות מסוימות והחליטו האם הן משרתות אתכם. אחת האמונות שלכם עשויה להיות: “כסף הוא שורש כל רע”, או “אנשים נעשים חולים בגלל שאינם מושלמים”, או “דברים רעים קורים מכיוון שאני נענש”. אל תשפטו את עצמכם על שאתם מחזיקים באמונות שליליות כלשהן. במקום זאת, ברכו את היכולת שלכם לשנות את העתיד על ידי שינוי העבר.

תרגיל עוצמתי נוסף הוא שימוש ביד הלא-דומיננטית. אם אתם ימניים אזי יד שמאל היא היד הלא-דומיננטית ואם אתם שמאליים, היד הלא-דומיננטית היא יד ימין. על ידי השימוש ביד הלא-דומיננטית כדי לכתוב את התשובות כאשר אתם מגלים את האמונות הנסתרות שלכם, אתם יכולים להתחבר לחכמה פנימית עמוקה של הילד הפנימי ושל נשמתכם. שיטה זו של גילוי העצמי הפנימי שלכם והאמיתות שלו יכולה להוביל לרמות חסרות תקדים של ריפוי והרמוניה.

כדי להתחיל, קחו את העט ביד שבה אתם כותבים בדרך כלל וכתבו שאלה כגון זו: העצמי הפנימי, גלה לי בבקשה את אמונותיי בנוגע ל… (אלוהים, כסף, מין, גופי וכן הלאה) ואמור לי כיצד אני יכול לשנות דברים כדי ליצור שמחה רבה יותר בחיי. כעת אחזו את העט ביד הלא-דומיננטית שלכם. עצמו את עיניכם לרגע או שניים, אתם תחושו ‘קליק’ פנימי שיצביע על כך שאתם מוכנים לכתוב את התשובות. פקחו את עיניכם והתחילו לכתוב. ייתכן ותחושו בהתחלה תחושה מוזרה, ואולי יקשה עליכם לקרוא את מה שכתבתם, אך הדבר יסייע לכם לפתור כמה מהנושאים העמוקים ביותר בחייכם. תרגיל זה יכול לקשר אתכם ישירות עם הילד הפנימי שלכם או עם העצמי הגבוה. חלקכם עשוי לשחרר רגשות שילוו בכעס או בדמעות. אפשרו לרגשותיכם לבוא לידי ביטוי. לפעמים, הילד הפנימי יכול להביע כעס שיכוון אליכם. היו מודעים לכך שזה זמן לפתירת קונפליקטים פנימיים וזכרו שכל ביטויי השליליות הם פשוט בקשות ליותר אהבה. לכן אהבו כל חלק בעצמכם והיו חביבים, עדינים וסבלניים עם עצמכם.

הדמיה

לאחר שזיהיתם מה אתם רוצים, כתבו כל רעיון שעולה בראשכם לגבי האופן שבו תבראו דברים אלה בחייכם. חשבו על המהות של הדברים שאתם רוצים ועל האיכויות שהם יביאו לחייכם. אם החלטתם להפסיק לעשן, לדוגמה, תוכלו לחשוב על האיכויות של הקרקוע, על כך שתוכלו לנשום טוב יותר ולחוות את רגשותיכם ללא פחד. תרגלו דברים אלה ודמיינו כיצד לבכם מתמלא בניחוח פרחים וכיצד אתם מסוגלים לנשום את מלוא יופיים של החיים, ללא היסוס או פחד. ייתכן שאתם רוצים יותר כסף. דמיינו את עצמכם עושים את כל הדברים שאתם אוהבים לעשות וראו כיצד האהבה וההתלהבות שלכם זורמים ומגיעים לאלה שתוכלו לשרת. ראו את עצמכם מקבלים תשלום בעבור מה שאתם אוהבים לעשות וראו כיצד חיי האחרים הופכים עשירים יותר בזכותכם.

הדמיה היא דרך עוצמתית להביא דברים חדשים לחייכם. אם קבעתם לעצמכם מטרה, התחילו לדמיין את מה שאתם רוצים בכל יום. בחרו בזמן שבו תהיו בטוחים שלא יפריעו לכם, ודמיינו את מה שאתם רוצים, פעם או אף פעמיים ביום. תוכלו להתפלל או לערוך טקס הקשור להדמיה שלכם, כתבו שיר או מנטרה ושירו אותם במקלחת. עשו זאת בכל יום, למשך 90 יום, והחיים שלכם יתמלאו בנסים.

תכנית 90 הימים

בחרו בתזמון שלכם והחליטו מתי אתם מתחילים בפרוייקט. אם אינכם יכולים להתחייב למשך 90 ימים, אזי קרוב לוודאי שאינכם מוכנים. כנסו פנימה ושאלו את העצמי הגבוה שלכם מתי כדאי לכם להתחיל בתכנית 90 הימים שלכם. אם אתם מוצאים יותר משלוש או ארבע סיבות מדוע אינכם יכולים לעשות דבר-מה, משמע שאינכם מוכנים עדיין וזקוקים לבחון שוב את האמונות שלכם. הפכו את ההדמיות ואת תרגילי הכתיבה לחלק משגרת היום-יום שלכם, ותופתעו מעושר החכמה ועומק ההבנה שתרכשו בנוגע לעצמכם. אפשר שתפנו להילר או לתרפיסט שיסייע לכם לשחרר אמונות ורגשות ישנים. עשו כל שאתם יכולים כדי לתמוך בעצמכם ולהזין את עצמכם במשך תכנית 90 הימים והתמידו. אני מבטיח שאם תהיו מוכנים להשקיע את הזמן, ההתחייבות והמאמץ ואתם מוכנים להיות כנים עם עצמכם, אזי אתם תביטו אחורה לאחר תקופת 90 הימים ותבינו שהבאתם לתוך חייכם אף יותר מכפי שהתכוונתם להביא במקור!

רשת תמיכה

במידת האפשר, חלקו את המטרה שלכם עם ידיד או קבוצת ידידים. אולם, אל תתחילו בתכנית מכיוון שהם עושים זאת, אלא מכיוון שאתם רוצים לעשות משהו בשביל עצמכם. הסכימו לפגוש בידידכם על בסיס קבוע, חלקו את הגילויים שלכם וספרו איך אתם מרגישים בנוגע להשגת המטרות שלכם. בדרך זו, אתם מגבירים את כמות האנרגיה החיובית סביב כל דבר שאתם רוצים לברוא. אולם, היו מודעים לכך שאם אחר מפסיק את תכניתו, אין משמעות הדבר שאתם עומדים להיכשל. שלחו להם אהבה וראו אותם משיגים את מטרתם בזמן המתאים להם.

שתהיה לכם שנה נהדרת, ומי ייתן שבשנה זו תחוו את שמחת היקום, את אהבתו ואת השפע הרב שבו בכל תא ותא בגופכם. המשיכו לצמוח מבחינה רוחנית ואני מעודד את התקדמותכם בכל צעד. הניחו לאור ולאהבת האל/האלה לזהור דרככם ובתוככם עד קץ כל הזמנים.

נאמסטה.