האירו מתוך הזוהר שלכם

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

נובמבר 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

האור היפהפה שבתוככם אמור להיות תזכורת למקום שממנו באתם, הוא נובע מהמקור כניצוץ של אור אלוהי. אבל הוא עומעם בשל הסבל והטראומה אשר יכולים להזכיר לכם את המקומות החשוכים שבהם האור שלכם לא התקבל בברכה. במשך תקופות חיים רבות הייתם האור עבור המקומות הללו, התמקדתם והתאמצתם להאיר נתיב אל מחוץ לחשכה עבור אנשים אחרים. עכשיו אתם יכולים להאיר באור חזק, להרחיב את אורכם לכל הכיוונים. אך תחילה עליכם למקד את האור שלכם פנימה, להשתמש באור שלכם כדי להאיר מבפנים ואז להקרין את האור שלכם, לחלוק אותו ממקום של אנרגיה שמחה.

כאשר אתם רוצים להקרין את אורכם, חשבו על כוכב זוהר המאיר בכל הכיוונים, במקום על אלומת אור המאירה נתיב למולכם או המכוונת אל תוך החשכה, אל עולם שאתם מאמינים שזקוק להארה. אתם הופכים למקור אור טוב יותר כאשר אתם מקרינים את אורכם מתוך האנרגיה האישית השמחה שלכם, מאשר כאשר אתם מקרינים אותו מתוך תחושת מחוייבות, גם כאשר היא מלווה בכוונה הכנה ביותר.

השלב הבא בהתעלות נמצא ברמת הפוטנציאל הרב-ממדי. אף על פי שאתם מאמינים שזהו קרב בין חושך לאור, למעשה מדובר במאבק בין אלה שרוצים בהמשך שליטת הממד השלישי לבין פתיחת שערי ממדי ההוויה הגבוהים יותר. הממדים הגבוהים הללו קורנים באור, הם מלאים באור והאנרגיה שלהם היא אנרגיה של שמחה.

דמיינו אור זוהר הקורן בכל כיוון, מכל זווית, מכל דבר, וכל שאתם רואים הוא אור זוהר. האם אתם רואים כיצד האורות השונים מתמזגים יחד ומדגישים אלה את אלה, עד שבלתי אפשרי לומר היכן אור אחד מתחיל והאחר מסתיים? אין אורות אינדיבידואלים שמאירים בעצמם, יש אור זוהר אחד שמאיר בכל מקום.

זהו אור זוהר, וזוהי המשימה שלכם בממד החמישי. היא אפשרית כאשר אתם נמצאים באופן הולם ועקבי באנרגיה שלכם ומקרינים אור מכל ישותכם. בשעה שאתם ממקדים את האור הפנימי שלכם, האירו כל תא, הביאו אור לכל חלק בגופכם, מכף רגל ועד ראש, מלפנים ומאחור. אז ראו את אורכם זוהר ומקרין מכם בספרת אור בוהקת שפורצת מכל חלק של הווייתכם. צרו ספרה של אור בוהק שמאירה מבפנים ושקורנת החוצה מכם.

זהו הזוהר, זוהי משימת הנשמה החדשה שלכם להתעלות, וזוהי דרך ההוויה החדשה שלכם בשירות האור ובהיותכם משואת אור עבור האנושות, כאשר השמחה היא תכליתכם והזוהר הוא הברכה שאתם חולקים.