ביטחו בכדור הארץ

פמלה קריב מתקשרת את אימא אדמה
מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים יקרים, אני קולה של אימא אדמה. הרגישו בנוכחותי כאן בתוככם ומתחת לרגליכם. אני נוכחת בגופכם; אני זורמת בכל תאי גופכם. ובאמצעות גופכם אתם מחוברים אל הטבע, אל כל הסובב אתכם אשר צומח, חי ונושם. היו מודעים לנוכחות החיה של הטבע הסובב אתכם כאן, ברגע זה. הרגישו בעצים הנטועים סביב בניין זה, באדמה עליה הוא עומד. הרגישו בצמחים, בציפורים ובעצים. אם תתבוננו מקרוב, תוכלו לחוש כיצד הנוכחות שלכם משפיעה על אותם יצורים חיים, גם כן. לא רק שאתם חשים בהם, הם גם חשים בכם. אפילו בניין זה חי, כיוון שכל החומרים ממנו נבנה מכילים את אנרגיות כדור הארץ. קיימת תודעה בכל דבר הסובב אתכם. החומר הוא תודעה חיה. הרגישו באנרגיה, בתודעה של בניין זה, בהיסטוריה שלו ובמה שהוא מביא לכם. תכופות אתם מפחיתים בערך ההשפעה שיש למקום הימצאכם עליכם.

כעת, שקעו עמוק יותר אל תוך גופכם. ממש כפי שאתם בוחנים את סביבתכם באמצעות התודעה שלכם, עשו זאת עתה באמצעות גופכם בדרך אובייקטיבית מאוד: הרגישו את ראשכם, את גרונכם, את החזה שלכם. אז שקעו עמוק עוד יותר אל אזור הבטן והרגישו באנרגיה שלי – אני אדריך אתכם. אני מברכת אתכם כאשר אתם עושים זאת. גם אני, חיה; יש לי תודעה משל עצמי. הרגישו כעת כיצד אני מסייעת לכם על ידי כך שאני מושכת אתכם עמוק יותר אל תוך גופכם, שעה שאתם שוקעים מטה לאורך עמוד השדרה שלכם אל תוך עצם הזנב. הרגישו באנרגיה המזינה שלי, כיוון שאני אמכם. הרגישו בי בירכיים ובברכיים שלכם, בשוקיים ובקרסוליים, ובכפות הרגליים.

היום, נשאר כאן למטה בחלק זה של גופכם. קיים רעיון ישן הטמון במוחם של האנשים שההשראה מגיעה מלמעלה, שהבנה רוחנית עמוקה נולדת מחיבור עם השמיימי, הקוסמי, הנמצאים למעלה מכם. אבל היום, אני מבקשת מכם להעניק תשומת לב למה שנמצא מתחתיכם, בקרקע שמתחת לכפות רגליכם, בכדור הארץ החי.

רבים מכם חוו כאב, אכזבה, עצבות עמוקה או בדידות, תחושות שנתקעו בצ’אקרות התחתונות שלכם. כתוצאה מכך, המודעות שלכם התעלתה, יחד עם התודעה שלכם – עזבה את גופכם, אם ניתן להתבטא כך – כיוון שכל הרגשות שהיו לכם ברמה הארצית היו כואבים מדי. אני יכולה להבין זאת, ואני גם מבינה כמה קשה לרדת באופן מלא אל תוך אזור זה של גופכם ולהרגיש פגיעים כל כך. דרושות לשם כך כניעה ואמונה עמוקות בחיים.

אנושי מאוד לבנות שיריון מגן בכל פעם שאתם נפגעים באופן רציני. עדיין, שיריון שכזה מרחיק אתכם מן החיים; הוא גוזל מכם את הכוח העמוק ביותר שלכם. ואינכם יכולים לחיות באופן זה, כיוון שהתנהלות זו מגבילה אתכם כאילו הייתם בבית כלא. אולם, שטף החיים, עוצמת הנשמה, תמיד חזקים מבית הכלא שבניתם בתוככם. נשמתכם תמיד דוחפת דחיפה נוספת, היא כוח שדוחף להיפתחות ולכניעה לחיים, לכל הקיים.

הפצעים הרגשיים שלכם הם פצעים שהתרחשו כאן על כדור הארץ. אולי הם קרו בתקופת החיים הנוכחית, או בגלגולים קודמים, אך כיוון שהם התרחשו כאן על כדור הארץ, בזיכרון הנשמה שלכם אתם מחשיבים את כדור הארץ למקום אלים, גס, מפחיד ומאיים. כאשר אתם שבים לכאן ומתגלמים מחדש, ושומעים שוב את קריאת נשמתכם – כיוון שהיא בלתי ניתנת לעצירה ושוב ושוב תנקש על דלתכם – קרוב לוודאי שאתם מסוגלים להיפתח לקריאה זו ברמת הלב שלכם. אבל כאשר אתם נכנסים עמוק יותר אל תוך גופכם, תכופות הדבר הופך מפחיד כל כך שאתם מושכים ומוציאים את מודעותכם מתוך חלק זה של גופכם. אז אתם הופכים לישות מחולקת. חלק בכם אומר “כן” ורוצה להתקדם משום שהוא חש בזוהר, בהבטחה לזמן חדש. אבל החלקים שמתחת ללבכם, הצ’אקרות התחתונות לא מעזות להפוך מעורבות ולכן נותרות סגורות.

היום, ברצוני להציע לכם דרך שתאפשר לכם לרכוש ביטחון בחלק זה שלכם. ברצוני לציין שהפחד שאתם נושאים אתכם נבע בעיקרו מהחברה האנושית של העבר, בשל האנרגיות שהיו שכיחות אז, שבגינן הרגשתם דחויים ולא רצויים. אבל זכרו שיש לכם גם חיבור לאימא אדמה עצמה – חיבור אליי ואיתי – שהוא חופשי מכל צורות המחשבה והאנרגיות הקולקטיביות האנושיות שמקיפות את כדור הארץ. גם אני רוצה להשתחרר מאותן אנרגיות שליליות. גם אני צועדת בנתיב של צמיחה והתפתחות פנימיות, ואני עוברת תהליך של לידה מחדש. אני אוולד לעידן חדש שיש בו הרמוניה רבה יותר בין בני האדם והטבע. אם תזכירו לעצמכם את מהותי האמיתית, את נוכחותי החיה, הדבר יועיל לשנינו. על ידי החיבור עמי, עם התודעה שכה משתוקקת לברך את בואכם לכאן, אתם מוחקים את זיכרונות כאב העבר.

נסו זאת. אפשרו לצ’אקרות הנמוכות, אלה שנמצאות בבטן וברגליים להתמלא בעוצמת אימא אדמה. ברצוני להציע לכם משהו, מסע מודרך קצר, כדי לסייע לכם להרגיש אנרגיה זו באופן מלא. קיימים סוגים שונים של ממלכות טבע סביבכם, בהן קיימת אוכלוסיה עשירה של יצורים מגוונים שחיים על כדור הארץ. כל אחת מהן מעניקה את תרומתה כחלק מהשלם. אני מבקשת מכם כעת לחשוב על עץ, עץ גבוה, רחב, ששורשיו עמוקים, שניצב כאן זמן רב. צמרתו מגיעה אל השמים, ושורשיו טמונים עמוק באדמה. פגשו במהות העץ הזה, לרגע קט, מתוך תחושה קלילה, תחושת משחק. פשוט דמיינו שאתם יושבים בתוך העץ הזה, עם המודעות שלכם, הרגישו בעוצמה השקטה, היציבה והמקורקעת שלו. רדו מטה אל שורשיו. הרגישו כיצד ישות זו חיה, צומחת וקורנת את האנרגיה שלה על כדור הארץ. הרגישו במה שיש לעץ זה לתת לכם, איזה היבט של האנרגיה שלו קוסם לכם במידה הרבה ביותר. הניחו לאנרגיה זו לזרום דרככם וקבלו אותה, וחושו מה העץ רוצה לקבל מכם, כיוון שתמיד מתרחשות נתינה וקבלה. הוא חש בנוכחות שלכם, ממש כפי שאתם חשים בנוכחות שלו. העץ הוא גם אנרגיה חיה והוא מודע אליכם, גם כן. ראו כיצד הוא חווה את ביקורכם.

ברצוני לספר לכם עוד על חוויה זו. תכופות אתם רואים את עצמכם כמי שחומסים את כדור הארץ, כמי שמזהמים את כדור הארץ ופוגעים באיזון הטבעי שלו. הדבר נכון במידה מסוימת, כיוון שקיימת דיסהרמוניה עמוקה בין בני האדם והטבע בעת הנוכחית. אבל ברצוני להזכיר לכם שאני, אימא אדמה, וכל ממלכות הטבע שלי, מקדמות את פניכם בברכה. אתם רצויים על כדור הארץ. אנו נהנות מנוכחותכם ומהאנרגיה שלכם ומפיקות מהן תועלת. אתם באים לכאן כדי להביא משהו חדש ויוצא דופן: את אור הכוכבים והחוכמה הקוסמית שלכם. במובן מסוים, כולכם אורחים כאן. באופן מסוים, אתם חלק מכדור הארץ, ישות פיזית ממש כמו בעלי החיים והצמחים. אך בו בזמן, אתם מגיעים לכדור הארץ כדי להביא משהו אחר, דרך הוויה חדשה לגמרי. יש לכם חירות, רצון חופשי. אתם יכולים להתפתח; אתם יכולים לתעל אור אל כדור הארץ, דבר שמעניק תמריץ חדש לכל החיים כאן. הרגישו, לרגע קצר, את האינטראקציה שבין בני האדם והטבע שמתרחשת בתוך העץ. הרגישו כיצד העץ נהנה מנוכחותכם וכיצד ביקורכם מרומם את נפשו. דבר מה מתחיל לנוע, זוהי בפשטות זרימה של אהבה. המהות האמיתית שלכם משפיעה עמוקות על העץ. אתם יכולים לראות זאת בדרכים הרגילות שבסביבתכם, בגנכם, בחיות המחמד שלכם. כאשר אתם מקיימים עמם אינטראקציה אינטימית, הם מעניקים לכם משהו בתמורה.

אני מבקשת מכם כעת לבחור בעל חיים שרוצה לפגוש בכם ולהבהיר לכם משהו. אפשרו לו לצוץ בדמיונכם. בעל חיים רוצה לבקר אתכם ולעזור לכם להרגיש בנוח, לחוש בטוחים על כדור הארץ, מחוברים בחוזקה לקרקע שמתחת לרגליכם, כדי שתוכלו להגשים את עצמכם בבטחה. בעל החיים מכיר ביטחון זה, את אותו מקום מוגן. מטבעו הוא מאוחד עם כדור הארץ, ואין לו ספקות לגבי זכותו להתקיים. הוא פשוט קיים, חי, נושם ומתפתח.

כנסו בעזרת תודעתכם אל תוך בעל החיים הזה. אפשרו לעצמכם להתמזג עמו, בקלות. הרגישו לרגע את היעדר תהליכי החשיבה שבבעל החיים הזה. מחשבות רבות אינן מציקות לו כפי שהן מציקות לבני האדם. הרגישו כיצד הטבע זורם בחופשיות ובקלילות דרך בעל החיים הזה. קבלו את הדרוש לכם, את שלמות וכוליות בעל החיים. הרגישו כיצד הוא מקרב אתכם לכדור הארץ. הרגישו בטוהר, בשלמות שלו. ראו מה מרגיש בעל החיים ביחס לבואכם לכאן, וכיצד אתם ממזגים את האנרגיה שלכם עם האנרגיה שלו. חושו שהאנרגיה שלכם רצויה, שהיא נוגעת בבעל החיים, מטיבה עמו ומעניקה לו תמריץ. קיימת אינטראקציה בין שניכם.

בעל החיים מבקש מכם ללמוד להכיר את אנרגיות הטבע כדי שתוכלו להתחיל להרגיש בבית על כדור הארץ, לדעת שיש כאן מקום עבורכם. ואם לומר זאת במונחים ברורים יותר: ממלכות הטבע ממתינות לכם. אנו רוצות לקבל השראה מהאנרגיות שאתם מביאים. בתמורה, אנו רוצות לקבל אתכם, כדי שתוכלו להפוך לחלק מהשלם שלנו. אתם רצויים כאן מאוד.

אני מודה לאומץ ולנחישות שלכם. אנו נעים לקראת עידן חדש על כדור הארץ. בעידן חדש זה, חיוני שבני האדם והטבע יעבדו שוב יחד מתוך חיבור פנימי. כל הדברים מודעים ורוצים לעבוד אלה עם אלה. כך אמור להיות. כל יצור טבעי חש שהוא חלק מהשלם. משאלתי העמוקה היא שגם אתם תכירו את עצמכם כחלק מהשלם כאן על כדור הארץ. שתחוו את ביתכם, לא רק את המקור הקוסמי שלכם, אלא שתחוו את החיבור עם היצורים החיים שסביבכם. חגגו את החיים עם כל שקיים כאן. זו המשימה הגדולה שניצבת כיום בפני האנושות. הדבר יביא להגשמת כדור הארץ ויהפוך את כולכם לישויות שמחות ומלאות השראה.