אתם וגוף הקריסטל שלכם

החיים בכדור הארץ החדש

אתם וגוף הקריסטל שלכם ~ חלק ראשון

מאת סליה פן

מאנגלית: סמדר ברגמן

מידע זה מועבר מהמלאך הנעלה מיכאל באמצעות האינטרנט כדי לסייע לכם להבין טוב יותר כיצד מתפקד גוף הקריסטל הרב-ממדי החדש, וכדי לסייע לכם לברוא ולשמר את האיזון החיוני שבין אנרגיה וצורה שכה נחוץ עכשיו. במאמר זה נדון במה שאנו מכנים בשם המערכת “הרוחנית/אנדוקרינית” ובתפקידה באיזון האנרגיה בגוף. במאמר השני, נדון ב”איזון ובקרקוע הרגשי/רוחני של הגוף הפיזי”.

רבים מכם שמו לב לכך שאתם נאבקים עם רמות האנרגיה שלכם, נעים תכופות מאנרגיה גבוהה לתשישות קיצונית. או אולי אתם תשושים כל הזמן. או ייתכן שאתם מרגישים שהקצב שלכם מואט ושדומה שאינכם מסוגלים לאותן רמות של עבודה פיזית להן הייתם מסוגלים בעבר. או אולי אתם חשים שהדרישות הפיזיות של החיים קשות מאוד. או אפשר שאתם תוהים מדוע אנשים מסוימים מושפעים כל-כך על-ידי האנרגיות בעוד שדומה שאחרים אינם מושפעים כלל.

ובכן, “המודל הישן” של בן האדם בממד השלישי תפקד באמצעות מערכת אנרגיה בעלת שבע צ’אקרות, מהן רק שתיים או שלוש מהצ’אקרות הנמוכות יותר תפקדו באופן מלא והיו בהירות לגמרי. “המלאך האנושי” של האנרגיה החדשה מתפקד באמצעות מערכת אנרגיה המונה 12 צ’אקרות, מתוכן כל הצ’אקרות צריכות לתפקד ולהיות בהירות. יתרה מכך, הרטטים הגבוהים יותר של הצ’אקרות השמינית והתשיעית מווּסתים באמצעות הגוף הפיזי בישות ערה לגמרי. משמעות הדבר היא שכמות עצומה של אנרגיה זורמת דרך המערכת הביו-אנרגטית של “המלאך האנושי” מכדור הארץ החדש.

החשיבות של שמירת האיזון של המערכת הביו-אנרגטית היא קריטית לבריאות ולרווחה של הפרט, אחרת, האנרגיה “תתפוצץ” ויחולו בעיות פיזיות ורגשיות גם יחד. קל למדי לשמור על האיזון של המערכת ברגע שמבינים את הביו-אנרגטיות של המערכת האנדוקרינית הרוחנית.

לפני שנדון במערכת הזאת, ברצוננו להוסיף שאלה אשר לא הפעילו את מערכת 12 הצ’אקרות שלהם, או שלא התעלו, מרגישים עדיין בהשפעות של אנרגיית הרטט הגבוה יותר של הממד החמישי. עבורם התחושה היא כשל לחץ שיש לאזנו. האנרגיה “החיצונית” דומה שנעה מהר מדי, הם הופכים לחוצים ו”אינם מסוגלים לעמוד בקצב”. באופן אירוני, התשובה אינה לנוע מהר יותר, אלא להאט מבחינה פיזית כדי שהרטטים הפנימיים יוכלו להתגבר ולהתאים לרטטים החיצוניים. ככל שהרטט הפנימי גבוה יותר, כך האדם הופך רגוע יותר, ומסוגל יותר להיפתח למצבי המודעות הגבוהים יותר.

המערכת הרוחנית/אנדוקרינית 

בלוטת האצטרובל: שער הרטט הגבוה יותר של הגוף

השער שבין הגוף הפיזי והחומרי וממלכות האנרגיה והאור הוא המערכת האנדוקרינית או ההורמונלית של הגוף. באמצעות שער זה תמסורות של אור מגופי האור מתורגמות למסרים כימיים פיזיים שנכנסים למחזור הדם כהורמונים. הורמונים אלה מווסתים את הפצת האנרגיה ותפקוד הגוף הפיזי. אם המערכת האנדוקרינית מגורה יתר על המידה, היא מפיקה את פרצי אנרגיה ואת חוסר איזון בהם מרגישים אנשים רבים כאשר הם מסתגלים לגוף החדש שלהם ולזרמי האנרגיה שלו.

אנרגיית האור מהממדים הגבוהים יותר שמגיעה מהמרכז הגלקטי, נכנסת לגוף הפיזי דרך בלוטת האצטרובל. בלוטה קטנה זו שבמוח היא השער החיוני לקבלת הרטטים הגבוהים יותר של האור. אצל המלאך האנושי או הישות הנעלה, היא מופעלת ומתפקדת לגמרי כל הזמן. אצל אדם מהאנרגיה הישנה נעשה בה שימוש רק בשעת מדיטציות; האדם היה “עולה” כדי לפגוש ברטטים הגבוהים של המדריכים והמלאכים ובעצמי הגבוה, ואז “יורד” שוב. אצל המלאך האנושי, שער מלאכי/רוחני זה נמצא במצב פעיל לגמרי כל הזמן. הדבר דומה להימצאות במצב של מדיטציה עמוקה (גלי מוח מסוג תטה) בזמן שעות הערות הרגילות. לכן אנשים רבים כל-כך הנמצאים בשלב המעבר מרגישים שהם “מרחפים” ו”חסרי אוריינטציה” בשעה שהם מסתגלים לחיים הרגילים ברמת תודעה עמוקה זו. המשימה בימים האלה היא לחיות ברמת תודעה גבוהה זו ועדיין להיות מקורקעים מספיק כדי לתפקד בבהירות בעולם הפיזי. אולם, גלי תטה הם גם רמת בריאת הנסים ועיצוב האנרגיה מתוך כוונה לכדי התגשמות, כך שכאשר הסתגלות זו מתבצעת, ניתן לברוא נסים בקלות רבה יותר.

בזמן הזה אנשים רבים חווים “התפרצויות חשמליות” בבלוטת האצטרובל. כאשר מתרחשות פליטות אלקטרו-מגנטיות משמעותיות מהמרכז הגלקטי, בלוטת האצטרובל חווה עומס יתר וגירוי יתר חשמליים. דבר זה בתורו יכול להוביל לגירוי יתר של הבלוטה האנדוקרינית הראשית האחרת שבמוח ~ בלוטת יותרת המוח ~ דבר אשר יוצר בעיות באיזון האנרגטי שבגוף הפיזי. בלוטת האצטרובל ובלוטת יותרת המוח מחוברות ישירות ב”מעגל החשמלי” האלקטרו-מגנטי או הביו-אנרגטי של הגוף, כיוון שבלוטת יותרת המוח מופעלת על-ידי פליטות אור או מסרי אור שמועברים מבלוטת האצטרובל.

בלוטת יותרת המוח: המפתח לאיזון

בלוטת יותרת המוח היא “הבלוטה האנדוקרינית הראשית”, והתפקוד הבסיסי שלה הוא לווסת את הפעילויות בגוף באמצעות שליטה באיזון ההורמונלי. היא משתפת פעולה עם בלוטת התריס כדי לווסת את השימוש באנרגיה בגוף.

אם בלוטת יותרת המוח מגורה יתר על המידה, היא יכולה באופן זמני לגרות יתר על המידה את בלוטת התריס (ואת בלוטות יותרת הכליה שברמות הנמוכות יותר), ולהפיק פרצים של אנרגיה ותחושת אופוריה. הדבר מוציא את הגוף מאיזון, ואם המצב ימשך זמן רב מדי הוא יכול לגרום לשחיקה של בלוטות יותרת הכליה או לתשישות. המצב יכול גם לגרום למצבי תשישות פיזית קיצונית בעת שבלוטת התריס נעה מפעילות יתר לתת-פעילות, בניסיון לווסת את התנודות האנרגטיות של הגוף. מצב זה עלול לגרום לדיכאון ולחרדה, בעת שהחומרים הכימיים של המוח, כגון סרוטונין, יוצאים אף הם מאיזון. כתוצאה מכך, הפרט עשוי לחוות תסמינים פיזיים ורגשיים קיצוניים, כאשר הגוף מנסה להתמודד עם פרץ חדש זה של אנרגיה התפתחותית אשר בוראת את גוף הקריסטל ככלי נקי לתודעה גבוהה יותר של המלאך האנושי.

אנו חייבים להדגיש שהגוף האנושי הוא אורגניזם נפלא המסוגל לווסת את עצמו ואשר תמיד שואף לאיזון. בתהליך זה של התפתחות ביו-אנרגטית, הוא מנסה לסייע לכם למצוא את האיזון הזה במהירות רבה ככל האפשר, כדי שתוכלו ליהנות מהעוצמה ומהאנרגיה של גוף הקריסטל החדש. הגמול יהיה אריכות ימים, בריאות מושלמת ואנרגיה בשפע. אבל תכופות הבעיה עכשיו עבור רבים מכם היא שהדרך בה אתם חיים אינה מאפשרת לגוף לבצע את ההסתגלויות שעליו לבצע. לכן כאשר בלוטת יותרת המוח שלכם מרגישה בגירוי הגובר, עליכם להאט את הקצב. אם לא תעשו זאת, הגוף יעשה זאת עבורכם. לכן אנשים רבים לוקים במחלה כאשר למעשה הגוף שלהם מאלץ אותם להאט ולאפשר את הכיול מחדש או ההסתגלויות של המערכת ההורמונלית או האנדוקרינית הביו-אנרגטית.

טוב הרבה יותר להקשיב להנחיות הגוף להאט. אם אתם מרגישים לחוצים או עייפים, נוחו. כאשר אתם נחים, העצמי הגבוה שלכם עובד כדי לברוא איזון במערכת הרוחנית/אנדוקרינית שלכם, במטרה לאפשר להם להתמודד עם רמות הרטט העוצמתיות של האנרגיות שנכנסות.

להרגיע את המערכת: תפקידה של בלוטת התימוס ו”נשימה דרך הלב”

הדרך הטובה ביותר באמצעותה תוכלו להרגיע ולאזן את הגוף היא לעבוד עם הנשימה ועם האנרגיה של בלוטת התימוס, או “הלב הגבוה”.

בלוטת התימוס היא שער האנרגיה של צ’אקרת הלב, היכן שתמסורות האור או האנרגיה נחווים במהותם כאהבה ללא תנאי. צ’אקרת הלב היא גם הצ’אקרה הראשית של הריאות, ופעולת הנשימה הפיזית מפעילה את בלוטת התימוס ואת צ’אקרת הלב. שמתם לב אולי כיצד כאשר אתם חרדים אתם עשויים לנשום באופן רדוד מאוד, אפילו לעצור את נשימתכם. הדבר אינו מאפשר לצ’אקרת הלב להיפתח, ומונע איזון ברמה זו. כאשר אתם רגועים מאוד, למשל בעת מדיטציה, אתם נושמים עמוק, מאפשרים לאנרגיית הלב לזרום בחופשיות, והדבר יוצר תחושה של רגיעה ושלווה עמוקות אשר מאפיינות את המדיטציה.

לכן, הדרך באמצעותה ניתן להרגיע את המערכת הביו-אנרגטית ולהחזיר את הגוף לאיזון היא הטכניקה שאנו נכנה בשם “נשימה דרך הלב”. כאשר אתם נושמים עמוק ומתמקדים בצ’אקרת הלב, אתם מציפים את המערכת באנרגיית האור של האהבה ללא תנאי. דבר זה בתורו, פועל כנגד הגירוי החשמלי המוגבר שבבלוטת האצטרובל על-ידי מתן תחושה של רוגע ושלווה.

ככל שתלמדו לנשום עמוק, להפוך ל”נושמים מודעים”, כך תוכלו במידה רבה יותר להפעיל את בלוטת התימוס, אשר לא רק שמעצימה את רגשות האהבה ללא תנאי, אלא גם ממלאת תפקיד מהותי בבריאות הגוף על-ידי כך שהיא תומכת במערכת החיסון הפיזית.

גוף חזק תומך במערכת אנדוקרינית רוחנית חזקה

קרוב לוודאי שהדרך הטובה ביותר באמצעותה ניתן לתמוך בשינויים שהגוף שלכם חווה היא באמצעות פעילות גופנית קבועה ותזונה טובה. גוף בריא וחזק הוא כלי טוב בהרבה לאנרגיות העוצמתיות של 12 הצ’אקרות גוף חלש ועייף.

למעשה, רק אם תבנו את הכוח הפיזי שלכם אתם תהיו מסוגלים לתמוך בדרישות של עומס האנרגיה החדשה על גופכם. כיוון שגוף הקריסטל של האנרגיה החדשה הוא גוף חזק ובריא. הוא מתוכנן לנוע ולהיות פעיל. הוא אוהב אוויר נקי ופעילות מחוץ לבית. ככל שתבלו מחוץ לבית, תנשמו עמוק בעת הצעידה או כאשר אתם עוסקים בפעילות גופנית אחרת, כך הגוף שלכם יוכל במידה רבה יותר לווסת ולאזן את המערכת הביו-אנרגטית הקריסטלית החדשה בעת שאתם עוברים את השינוי ההתפתחותי.

ברגע שהאיזון יושג, אתם תרגישו רגועים, שלווים ועוצמתיים. אתם תהיו מסוגלים להשתמש במערכת 12 הצ’אקרות שלכם כדי לברוא את הנסים שאתם רוצים בחייכם.

לכן, תוכלו להבין מדוע חשוב כל-כך לסייע לגוף שלכם בתקופת המעבר הזאת, כאשר הוא עובר “חיווט מחדש” ו”מפעיל” את המערכת האנדוקרינית הרוחנית שלכם. הוא ישיג איזון במהירות רבה הרבה יותר אם תשתפו פעולה ותאפשרו את התהליך על-ידי כך שתאטו ושתעבדו במודע כדי לברוא איזון בחייכם. ככל שאתם נעים אל תוך שימוש מלא בגוף הקריסטל הנפלא והעוצמתי שלכם שבכדור הארץ החדש, המטרה שלכם צריכה להיות תחושת האיזון וההרמוניה, הן ברמות החיצוניות והן ברמות הפנימיות.

אתם וגוף הקריסטל שלכם ~ חלק שני

פריצת הדרך של “המלאך האנושי”: כיול מחדש אל תוך האור הלבן

 אין שום ספק שהתרחשו שינויים נפלאים ופלאיים בגוף האנושי אשר הפכו אותו לכלי רב-ממדי עבור “המלאכים האנושיים” או ישויות האור שאנחנו, כולנו. בחלק הראשון, בעזרתו של המלאך הנעלה מיכאל, דנו כיצד אור ואנרגיות מועברות מגוף האור לגוף הפיזי. במאמר זה, נדון באותו הרגע שבו האיזון מושג והגוף הפיזי וגוף האור הופכים לגוף אחד.

כולנו חשנו בשינויים, אבל התרגשתי כאשר הצלחתי למעשה לראות את השינויים הללו באופן ויזואלי. יצרתי קשר עם שילה מור מסן דייגו שבקליפורניה, אשר עובדת עם הדמיית הילות. לשילה יש ניסיון של שנים רבות בעבודה עם הדמיית ההילה האנושית ופירושה.

המלאך הנעלה מיכאל הסביר לי שיש אנשים שכיילו את גוף האור שלהם ל”קצב סיבוב” נכון כדי להפיק אור לבן. הדבר מייצג את הרגע שבו הישות הקריסטלית הבוגרת או המלאך האנושי הופכים פעילים לחלוטין. ישות זו היא תחנת-כוח ~ מוכנה לברוא נסים.

הילה בצבעי לבן/סגול/אינדיגו, מראה רמת תודעה גבוהה, אבל האנרגיה בצ’אקרות נמוכה.  הירידה באנרגיה של הצ’אקרות מסבירה את התשישות שהיא מאפיין של שלב המעבר.

בשלב המעבר, גוף האור עובר הפעלה ו”חיווט מחדש”. העצמי הגבוה מאפשר את ההפעלה בקצב עמו יוכל האדם להתמודד בבטחה. אבל “קצב הסיבוב” נשאר נמוך, כדי למנוע מן האדם את הסבל הכרוך בתופעות הלוואי של חוסר האיזון החשמלי שבגוף האור.

אולם בינואר 2006 הרוח החליטה שהפלנטה מוכנה לכיול מחדש ולחיבור מחדש עם הרשת הגלקטית. וכך, אלה שהיו מוכנים, הגבירו את הסיבוב של גוף האור שלהם למידה שבה האנרגיות של הצ’אקרות התמזגו כדי להפיק אור לבן בהילה! הכיול מחדש גם העלה את הצ’אקרות לכוח מלא. המלאך האנושי מביע את העוצמה והפוטנציאל המלאים של תבנית המלאך האנושי המקורית אשר נבראה על-ידי האלוהים (כך במקור) ככלי של תודעת גן העדן.

להחזיק באיזון

ההתנסות האישית שלי עם התגברות “הסיבוב” היא שחשוב ביותר שתהיו מסוגלים להישאר מקורקעים ולשמור על איזונה של מערכת 12 הצ’אקרות שלכם. אחרת, אתם תחוו את “התפרצויות הכוח” ו”נפילות הכוח” שחוות אותן ישויות אשר “הופכות מקוונות” לעוצמה מלאה של מלאך אנושי.

אם אינכם מקורקעים, כאשר העוצמה גוברת קרוב לוודאי שתאבדו את “החיבור” שלכם למציאות החומרית ותהפכו ממוקדים בממדים הגבוהים יותר. כאשר הדבר קרה לי ביליתי זמן נפלא עם ישויות הכוכב וחלליות האור, אפילו צילמתי תמונות של חלליות אור סביב ביתי. אבל “המסעות” שלי החלו לנסוק גבוה יותר ויותר, ואני הבנתי שאם לא “אתקרקע” בקרוב, יהיה עליי לעזוב את הפלנטה. לכן, הדרכה שלי הבטיחה שאקרקע את האנרגיה שלי אל תוך המישור החומרי כדי לשמר את האיזון עבור הצ’אקרות הגבוהות יותר.

למעשה קשה היה לי להתקרקע, אבל בתהליך היה עליי לעבור את מה שאני מכנה “ניקוי אחרון” של “צ’אקרות הקרקוע”: שלוש הצ’אקרות התחתונות (הבסיס, המין ומקלעת השמש). מלאך אנושי הוא בן כלאיים של בן אנוש ומלאך. יש נטייה בקרב עובדי האור להתמקד בהיבט “המלאכי” או החוץ ארצי ולהתעלם מההיבט האנושי. תהליך זה אינו עוסק באדם ההופך למלאך, אלא במיזוג האדם והמלאך באיזון מושלם בתוך ישותנו.

לכן, כדי לתמוך בישות המלאכית הגבוהה יותר, הצ’אקרות הנמוכות חייבות להיות נקיות ופתוחות לגמרי ומוכנות להסתובב בעוצמה של מאה אחוזים. משמעות הדבר שהמלאך אנושי מקורקע לגמרי וחש בנוח במציאות החומרית שלו. שפע הוא מציאות וזכות. למלאך האנושי יש תמיד את מה שהוא צריך במושגים חומריים. זוהי המתנה של צ’אקרת בסיס העובדת בכוח מלא. כל הדרוש נמשך אל תוך חייו, אין מחסור או מאבק.

המלאך האנושי חופשי גם לגמרי מדרמות רגשיות. משמעות צ’אקרת שניה פעילה לחלוטין היא שהישות צעדה אל מעבר ל”חטא” ול”קרמה” ולמקום של קבלה מוחלטת ושלווה פנימית עם כל היש. מלאכים אנושיים בוראים שלום ושלווה, כיוון שהם יודעים שכדור הארץ הוא מקום עדין ואוהב, הנתמך על-ידי אהבת כל היש, ושהדרמות הרגשיות והאלימות הן “משחקי האשליה” בהם משחקים “ילדים” רוחניים. כאשר הצ’אקרה השניה מסתובבת בכוח מלא, כל הדרמות הרגשיות “עפות החוצה” ובהירות ושלווה מוחלטות נוצרות.

המלאך האנושי גם אינו נשלט על-ידי האנרגיה של מקלעת השמש המנטלית. אצל רבים, זה השלב הקשה ביותר, כאשר האגו אינו רוצה ל”עוף החוצה”, בעת שמקלעת השמש מגיעה לסיבוב בכוח מלא. בכוח מלא, האגו הופך למה שאמור היה להיות, חלק מהשלם ולא האנרגיה השלטת של הישות. אתם עשויים לגלות שהוא מתקשה בעת שהוא מנסה להתמודד עם הסיבוב הגובר של גוף האור השלם. אבל הוא יירגע ויסתגל לאיזון החדש ברגע שיבין שהוא “בטוח” בשדה אנרגיה חדש זה של אור לבן.

וכך, עם קרקוע חיוני זה במקומו, צ’אקרת הלב יכולה לתפקד כ”מרכז” הישות, להעניק גישה לממדי התודעה הגבוהים יותר.

פגשו בעצמכם: פריצת הדרך של המלאך האנושי

כאשר אתם מגיעים למקום זה של כיול מלא, קיימים “אתנחתא” או רגע בזמן ובמרחב שבו דומה שכלום לא קורה. זהו ריק או מרחב דמוי-רחם שבו אתם מסוגלים להיות לגמרי עם עצמכם ומי שאתם, לשלב את כל ההיבטים החדשים של העצמי ולהוליד את הפרסונה או האנרגיה החדשות שלכם כמלאך אנושי.

“אתנחתא” זו יכולה להימשך כמה חודשים, בעת שהרטטים הפנימיים שלכם מתגברים והרטטים החיצוניים דומה שמאיטים. רבים מכם חווים זאת כתחושה של תשישות ואי יכולת להתמודד עם עומס העבודה הרגיל. למעשה אתם חווים עלייה מהירה בקצב הסיבוב שלכם, ועליכם להאט בעולם החיצון כדי לאפשר את הכיול מחדש הפנימי.

בריק או במרחב דמוי-רחם זה אתם תפגשו בעצמכם, ב”פנים המקוריים” שלכם כביכול (מושג מתחום הזן). אתם תאמצו את האלוהות שלכם או את העצמי האלוהי שלכם, ותשחררו את הפחדים וחוסר הביטחון של הישות הנמוכה יותר. אתם תגלו שאתם בטוחים ומוגנים ושתמיד הייתם. אתם תגלו את האהבה והשלווה שבתוככם. אתם תמצאו את השלווה הפנימית שלכם.

באותו רגע, תסתחררו אל תוך אור לבן! מלאך אנושי נוסף ייוולד אל תוך כדור הארץ החדש!

אתם וגוף הקריסטל שלכם: חלק שלישי

התמודדות עם “תסמיני ההתעלות”

המלאך הנעלה מיכאל

תקשור זה ניתן כתשובה לעובד אור שחווה “תסמיני התעלות” חמורים.

הדבר שאתם מכנים בשם “תסמיני התעלות”, הוא חוסר איזון פיזי שמתרחש כאשר ישות הופכת רב-ממדית לחלוטין, אבל אינה יכולה לשמור על המרכז או על האיזון שלה בעת שהאנרגיות הקוסמיות הופכות חזקות מאוד.

כעת, האנרגיות של כדור הארץ החדש המתפתח ימשיכו להיות חזקות, ועד אשר בני האדם ילמדו לשמור על האיזון שלהם באנרגיות הללו, הם ימשיכו לחוות את “תסמיני ההתעלות”. לכן, הדברים שנאמר לכם עתה יהיו, כך אנו מקווים, דרך אשר תדריך ותוביל אתכם למקום שבו תהיו מסוגלים לנוע בעתיד מבעד לשערי כוכבים ולמערבולות אנרגיה מבלי לאבד את האיזון במידה שתגרום לכם להפוך חולים ומבולבלים, כפי שקרה בעבר.

המפתח לכך הוא לשלב באופן מוחלט את האנרגיות הגבוהות יותר והנמוכות יותר שלכם, ומשמעות הדבר להיות מקורקעים לחלוטין ואז להיות מסוגלים לערוך את הכלי הפיזי המקורקע עם גופי האנרגיה הגבוהים יותר, שהם הכלים שלכם לתודעה הרב-ממדית.

אתם מבינים, לעתים קרובות אנשים שיש להם משימה רוחנית משמעותית על הפלנטה, מבלים זמן רב כל-כך בממלכה הרוחנית שהם הופכים תלושים במידה חמורה, ואין להם בסיס חזק על המישור הארצי, הדרוש כדי להחזיק ולשאת את אנרגיות ההתעלות העוצמתיות של כדור הארץ החדש. לכן, בזמנים שבהם האנרגיות חזקות במיוחד, אנשים אלה מאבדים את האיזון והכלי הפיזי שלהם נתון אז למתח רב, דבר שיוצר מחלה ואומללות.

כל התסמינים הפיזיים שמתגשמים הם תוצאה של מצב שבו הגופים הנמוכים יותר והגופים הגבוהים יותר אינם ערוכים אלה עם אלה ואינם מאוזנים לגמרי. משום שכאשר הגופים הללו מאוזנים והלב מתפקד באופן מלא, אז האנרגיה מסוגלת לזרום בקלות מהרמות הגבוהות, דרך צ’אקרת הלב ואל כדור הארץ, כפי שהיא אמורה לעשות. בזמן הזה, אנשים רבים אינם מסוגלים להעביר את האנרגיה מהגבוה יותר אל הפיזי, והדבר מורגש כפעימות לב מהירות וכתחושת ריחוף, כיוון שהאנרגיה נאגרת בגופים הגבוהים יותר. הגוף הנמוך מרגיש עייף, חלש וחולה, כיוון שהוא אינו רוטט בהרמוניה עם האנרגיה של הגוף הגבוה יותר.

כמו כן, אתם עשויים לגלות שאתם רגשניים וכועסים במידה מופרזת, בוכים ומדוכאים. או אתם עשויים לעסוק עיסוק יתר בעצמכם ולגלם דרמות של שליטה ואגו. אלה אינן ראיות לצורך ל”רפא את הילד הפנימי שלכם”, כיוון שרוב הישויות הנעלות כבר ביצעו ריפוי בסיסי זה. זו ראיה לכך שהצ’אקרות הנמוכות יותר נדחפות ויוצאות מאיזון על-ידי האנרגיות העוצמתיות שפעילות בצ’אקרות הגבוהות יותר. דמיינו בבקשה שהצ’אקרות הנמוכות יותר “תופסות תאוצה” ובתהליך זה מתרחשות “תזוזות מהירות” קטנות ו”קפיצות” קטנות בשעה שהצ’אקרות מתרגלות ל”מהירות הסיבוב” החדשה שלהן.

אנשים רבים אמרו לנו שהם אינם מבינים מדוע הם מרגישים כה כעוסים או כה רגשניים או כה חסרי איזון. או שהם אינם מסוגלים לעשות דבר בקשר לכך. ובכן, זה נכון. ברגע שהצ’אקרות הנמוכות יותר מתחילות להסתובב בקצב הדרוש לשם איזון עם הצ’אקרות הגבוהות יותר, אינכם יכולים לעשות דבר לבד מאשר לאפשר לתהליך להתרחש ולדעת שבקרוב תרגישו בתועלת של תהליך ההיערכות. אבל דעו גם שתהליך איזון זה הוא טבעי ו”אוטומטי”, ושהאנרגיות הגבוהות יותר יגשימו איזון זה אם יאפשרו להם את הזמן והמרחב הדרושים.

זה רק שלב היערכות זמני, ועם הזמן גופי האנרגיה והגופים הפיזיים שלכם ידעו כיצד להתאזן ולהיערך. אתם יכולים לעזור לתהליך הזה אם תבינו שבראש ובראשונה זהו תהליך היערכות, ושההיערכות של הנמוך יותר עם הגבוה יותר תקל על התסמינים הללו. המפתח, כמובן, הוא הלב. הלב חייב להיות פתוח לחלוטין כדי לאפשר לזרימה המלאה של האנרגיה היצירתית הקוסמית לעבור דרך המערכת. כאשר הגופים ערוכים והלב פתוח, אזי הגוף הפיזי מתפקד כפי שהוא אמור לתפקד, כערוץ לאנרגיה היצירתית האלוהית.

בהיערכות ובזרימה המלאות הללו, נברא מרחב לחוויה של נסים. כיוון שהזרימה של האנרגיה היצירתית האלוהית היא כה חזקה ועוצמתית שניתן להגשים כמעט הכל. אבל הדברים מושגים באמצעות זרימת אנרגיית הלב ולא הראש. ברגע שהראש או ה”אגו” מנסים לשלוט בתהליך, הזרימה אינה יכולה להמשיך בדרכה, והגשמת הנסים נחסמת. התוצאה היא תחושה של הימצאות ב”לימבו”, שדבר אינו קורה בחייכם. למעשה, אתם אלה שיוצרים את ה”מבוי הסתום” האנרגטי, כאשר אינכם מוכנים לקבל את הנסים שמתרחשים בחייכם. השכל הרציונלי שלכם אומר: “לא, זה בלתי אפשרי”, וכך אתם חוסמים את האנרגיה ומסרבים לאפשר להתגשמות להתרחש. אתם חיים במקום שבו דומה שדבר לא קורה, כאשר יכולתם למעשה לחיות במקום של שפע ועושר רבים, אם רק הייתם מאפשרים ללב שלכם להוביל אתכם לשם. כל שדרוש הוא שתשחררו ופשוט תחוו את מה שאתם צריכים להרגיש, ושתפסיקו לשפוט ולנתח באמצעות הראש שלכם ואז להגיב באמצעות האגו שלכם.

יש לאמן את האגו לעבוד בהרמוניה עם הלב, ולאפשר ללב להיות המנהיג. רק אז תכנסו לגמרי אל תוך מרחב הלב שלכם ותהיו מסוגלים לאזן את האנרגיות ולהגשים את רצונותיכם. לעתים קרובות, אנרגיה רבה כל-כך מושקעת בהתנגדות לדבר שאותו אתם רוצים להגשים ולמה שהיקום רוצה לתת לכם, שאתם מתישים את עצמכם בניסיון להחזיק בתוכנות ובאמונות ישנות במקומן.

הגיע הזמן לשחרר ולאפשר את שפע האהבה והרווחה החומרית שהזרימה של האינטליגנציה היצירתית האלוהית רוצה להעניק לכם בזמן זה. ולכן, אנו אומרים גם שבעת שהאנרגיות מתחילות להאיץ שוב ככל שאתם קרבים לשער הכוכבים ה-11:11 ואז לשער ה-12:12 וליום הקצר/הארוך ביותר, אתם מבצעים שינויים פשוטים אלה בחייכם.

בכל יום בלו זמן בחוץ, צאו לטיול בטבע או עבדו בגינה. הדבר יסייע לכם להתקרקע. נסו לוותר על מאכלים מעובדים וצרכו ירקות ופרות אורגניים טריים, אכלו אורז חום, קטניות ונבטים. מאכלים אלה יספקו לכם אנרגיה ארצית רעננה וחזקה.

מצאו זמן שקט בכל יום למדיטציה ולצמיחה אישית אך ורק למען עצמכם ~ לא למען הפלנטה או למען אחרים, אלא בשביל עצמכם. חשבו על הצמיחה שלכם כאדם ומה אפשר שהנשמה והרוח שלכם צריכות מכם כדי לסייע להן בגלגול הארצי שלהן. העניקו לעצמכם אהבה ללא תנאי, ואז תוכלו לחלוק אותה עם אחרים ועם הפלנטה. ואז, כאשר אתם קרבים לנקודות שיא אלה של אנרגיות חדשות, אתם תרגישו מקורקעים יותר ותהיו מסוגלים להתמודד איתן טוב יותר.

נציע גם תרגול יומי שבו אתם מדמיינים כיצד האנרגיה שלכם זורמת אל תוך האדמה. ראו את האנרגיה זורמת אל תוך צ’אקרת הכתר מהיקום, ואז נעה מטה אל תוך לבכם, דרך גופכם ואל תוך האדמה ואל צ’אקרת כוכב כדור הארץ שלכם ואז אל רשתות הקריסטל. הדבר יצור זרימה של אנרגיה אשר תאפשר לכם להישאר ממורכזים ופתוחים מבלי לאבד את האיזון שלכם ולגרום לצ’אקרות שלכם להסתחרר שלא כהלכה, ולגרום לחוסר איזון ולחוסר נוחות.