אימא אדמה – בית, לא בית-מלון

ג’ון פאין מתקשר את אומני
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות ידידים יקרים ועובדי אור, אני אומני! היכולת לתקשר אתכם בדרך זו ממלאת את לבי שמחה רבה. בכוונתי לסייע לכם להגיע עמוק אף יותר לתוך הלבבות שלכם באמצעות המילים והאנרגיה שלי.

אלה זמנים של שינויים גדולים על כדור הארץ, ולכן רבים מכם חשים בחוסר ודאות ובפחדים שעולים כעת לפני השטח כדי להירפא. אנרגיה רבה נוכחת כעת, והקרנות דמויות קרני לייזר של תדר אור מעודן מכוונות אל כדור הארץ בזמן הזה מלב הגלקסיה שלכם. אינכם לבד, יקירים, אהבה ותמיכה רבות מוגשות לכם, ואנו, ישויות האור, נמצאות כאן כדי לסייע לכם לבנות גן עדן על פני האדמה.

רבים מכם נמשכים לחומרים מתוקשרים, ואופני תקשורת בעלי תדר גבוה הם אכן ישנים בהרבה במונחים של הנשמה, מאשר רבים מהאופנים שיש שלכם על כדור הארץ. רבים מכם באו לכאן ממערכות פלנטריות וכוכביות אחרות כדי לסייע בתהליכי השינוי הנמצאים כעת בהתהוות. עבור רבים מכם, השהייה שלכם הייתה, פשוטו כמשמעו, הלם למערכת ואתם מצאתם את עצמכם תכופות חשים אבודים ומבולבלים. דבר זה נגרם בגלל ירידה בתדר האהבה שהייתם רגילים לו בעבר. לכן, אתם חשים כאילו אתם חיים קשורים בכותונת משוגעים או בריק מזה נצח נצחים של מלנכוליה וחוסר תקווה. אולם, עת ההתעוררות הגיעה, ועם התעוררות זו של העצמיים האמיתיים, של הטבע האמיתי שלכם, הגיע הזמן לטפח גישה מזמינה יותר כלפי הפלנטה והסיבות האמיתיות להיותכם כאן.

רבים הופכים מודעים למקורות שלהם וכן גם הופכים מודעים למרכיבים מסוימים של ההיסטוריה של הנשמה שלהם. רבים הגיעו להבנה שהם בחרו בסדרה של גלגולים על כדור הארץ, מתוך ידיעה מלאה שהם יהיו שקועים בשכחה. ידעתם שהזהות האמיתית שלכם תהיה עטויה צעיפים, ושאתם גם תיכנעו למערכת הקרמה הקיימת על כדור הארץ. כתוצאה מכך, רבים מכם נושאים כמיהה עמוקה “לחזור הביתה”, לחזור למקום ממנו באתם ולרדת מהפלנטה הזאת מהר ככל שאפשר. יש כאלה שמביעים רצון זה באופן מודע, ורבים מכם אינם מודעים לזרם תת-קרקעי זה של תחושות, מחשבות ורגשות. כמה מכם מצהירים שאתם רוצים לפתור את השיעורים (או הקרמה) שלכם מהר ככל שניתן, כדי שזו תהיה תקופת החיים האחרונה שלכם. “לרדת” מהפלנטה מהר ככל שניתן אינה מטרה רוחנית וההתעלות אינה “להגיע למקום כלשהו”, אלא להפוך למשהו. או במילים אחרות, לזכור!

אהבה ותמיכה רבות כל כך נשלחות אליכם מממלכות האור והאהבה שלנו, שכל שעליכם לעשות הוא להשקיט את עצמכם ולהיפתח כדי לקבל אהבה ואור אלה. כולכם מתנדבים, ידעתם מראש עד כמה עלולה המשימה להיות קשה, וידעתם אפילו שתשכחו ושתחושו לעתים רמות עוצמתיות של ייאוש. כל רצון לברוח ו”לחזור הביתה” הוא טבעי למדי. אולם, עבור רבים מכם, אתם בורחים בדיוק מאותם דברים בעטיים באתם לסייע לפלנטה. בחרתם להיות מרפאים ומנהיגים בעידן רוחני זה, בעידן של אהבה, ולכן כדי להבין את כאבי האנושות, אמצתם את הנטל שלה כשלכם. אתם הפכתם לאנושות. ידעתם שהדרך היחידה להבין דבר-מה היא לחוות אותו. לכן, בגלל אהבתכם ליקום, בחרתם להשקיע את עצמכם באנרגיות הדחוסות של הפחד שקיימות על הפלנטה, כדי שתוכלו לרפא את הפלנטה ואת עצמכם בתהליך של היזכרות במי שאתם. אתם החלוצים של עידן האהבה, וכאשר תסירו את צעיפי האשליה, הייאוש, הפחד, המאבק והספק שלכם עצמכם, תוכלו אז לסייע לשאר האנושות לזכור שכולם ילדים של האור החי אחד, כולם יצירי חיק האל-האלה-כל היש.

למטרה זו אשאל אתכם, מה מניע אתכם לעבוד כה קשה על ההתפתחות הרוחנית שלכם? האם אתם נמלטים? האם אתם מכחישים את הכאב ואת רגשות הייאוש שלכם?

אולי אתם כועסים. זה מותר, והאור החי והמדריכים שלכם, לא יגנו, יענישו או ינטשו אתכם מכיוון שנתתם לכך ביטוי. אפשרו לעצמכם את החירות לומר: “אני מרגיש בודד ונטוש. אני מרגיש כזר לא-אהוב ולא-מובן. אני כועס על אלוהים ששם אותי כאן!” אם תתנו ביטוי מלא לרגשות הללו מתוך מעמקי הישות שלכם, הדבר ישחרר אתכם ויאפשר לכם לקבל אור ואהבה רבים אף יותר, הקורנים ללא הרף לכיוונכם. יש לנו חמלה והבנה אינסופיות עבורכם. אנו יודעים שקיבלתם החלטות קשות ושהתמודדתם עם מה שנראה כאתגרים אדירים כדי לאפשר לאור שלכם לזהור כאן. רבים מהמדריכים שלכם הם ידידים ותיקים והיו אתכם במשך כל הגלגולים הארציים שלכם. רבים הכרתם מעולמות הבית שלכם וקיימת ברית ביניכם. כנסו פנימה ברגע זה ממש, וחושו בנוכחות האהבה שמעודדת אתכם בעדינות בעודכם קוראים את מילותיי. היא מוכרת, לא כן? זמנו את המדריכים שלכם ובקשו מהם להיות נוכחים באופן ברור יותר בחייכם. ופתחו את עצמכם לקבל אהבה זו! אתם יכולים לקבל רק את מה שאתם מוכנים להעניק לעצמכם.

המסר שלי הוא מסר של אחדות, מסר של התעצמות. אין בכוונתי לייחד אתכם מאחיכם ואחיותיכם על הפלנטה הזאת, מכיוון שכולם אחד, כולם נובעים ממקור אחד וכולם חלק מהאור החי האחד. אף על פי שרבים מתושבי כדור הארץ אינם כה מפותחים ביכולתם לפעול ולחשוב בדרכים אוהבות, עבורם, ומתוך אהבה, בחרתם להיות כאן בעת הזאת. אין משמעות הדבר שהם נחותים מכם, משמעות הדבר פשוט שהיו להם פחות הזדמנויות להתפתח כפי שהיו לכם. רבים מכם זקנים הרבה יותר מכפי שאתם חושבים, המקורות שלכם קודמים לאלה של רבות מהנשמות האחרות הנוכחות כאן.

זהו יקום של אחדות וכולכם בוראים-שותפים יחד עם מחשבת הבריאה הראשונית. בחרתם לסייע לפלנטה הזאת להפוך לגן עדן על ידי כך שתבואו לכאן כאלים בוראים. לברוא כאלוהים, משמעו לברוא באהבה. לברוא באהבה, משמעו לאהוב את היצירתיות שלכם. אהבו את עצמכם ותביאו גן עדן לפני האדמה, ואהבו את האדמה, שכן היא באמת ביתכם, ולא בית-מלון.