איך להשתמש בתפילה ככלי להגשמה

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

23 במאי, 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

תפילה היא כלי ההגשמה העוצמתי ביותר שלכם, אך היא כלי שרבים משייכים לדת ולחוסר שליטה. אתם נזכרים בתפילה כאשר אתם זקוקים נואשות לנס ומקווים שהמקור ישמע ויגיב. התפילה אינה רשימת רצונות או תחינה לעזרה, היא כלי אנרגיה עוצמתי שיש להשתמש בו בבהירות, בכוונה ובאמונה. הוא יוצר מיכל אנרגיה חזק להגשמת הכוונה שלכם, הנתמכת על ידי האמונה שלכם בשותפות שלכם עם המקור לבריאה משותפת ובמורשת הריבונית האלוהית שלכם.

הבהירות בתפילה חשובה, כיוון שאתם חייבים להיות ברורים לגבי מה שאתם רוצים לברוא, משום שהדבר מסייע לכם להיערך עם האנרגיה אשר תגשים את רצונכם. לעתים קרובות מדי התפילה משמשת כרשימת רצונות, בתקווה שהיקום ימצא אתכם ראויים למה שמצוי ברשימתכם או יברך אתכם בדיוק במה שאתם רוצים ללא השתתפותכם. תפילה היא כלי אנרגטי שמכוון את זרם האנרגיה ואתם חייבים להתפלל מעמדה של עוצמה, לא מעמדה של חולשה או ייאוש, ולהשתמש בתפילה במסגרת ההקשר היצירתי הטוב ביותר שלה.

כוונה היא מרכיב בתהליך התפילה, כיוון שהיא מיכל האנרגיה עבור התוצאה שלכם. אינכם יכולים לבקש מהיקום להגשים את חייכם עבורכם ולקוות שהתוצאה תמצא חן בעיניכם. המודעות שלכם לעוצמתכם מתקיימת באמצעות הכוונה שלכם, כמו גם האופן שבו אתם ממקדים את האנרגיה לשם הגשמה. מה כוונתכם בעת התפילה? אתם חייבים לדעת זאת כדי להשתמש בתפילה בדרך עוצמתית ואפקטיבית.

אמונה ואמון ביכולת שלכם לברוא במשותף את התוצאות שלכם הם היבט נוסף של התפילה. אלה שהתפילות שלהם נענות אינם בני מזל או מיוחדים; הם מחוייבים לתוצאות שלהם ויש להם אמונה ואמון בעוצמה האישית שלהם. אתם חייבים גם להאמין ולבטוח בחיבור שלכם למקור, אבל המקור אינו יכול לבטל את הפחד והספק שלכם, במידה ואלה קיימים בכם. האמינו באלוהות שלכם, כיוון שבאמצעות השותפות שבין האלוהי והחומרי האנרגיה נכנסת לנתיבי הנסים.

השתמשו בתפילה בכל יום. אל תשמרו אותה לאירועים מיוחדים, לזמנים שבהם אתם מרגישים מאותגרים או חסרי אונים, או תמנעו מלהשתמש בה כיוון שאתם ״לא רוצים לבזבז את זמנו של המקור״. התפילה מחברת אתכם למקור בדרך עוצמתית ומחברת אתכם גם לאלוהות האישית שלכם, כדי שתוכלו לעבוד באמצעות הרוח בכל שאתם עושים.

כאשר אתם מקדישים זמן לתפילה אתם מכירים בתכלית, במשימה, באלוהות ובעוצמה שלכם. זהו זמנכם לתקשר עם המקור, לשמר את המיקוד שלכם במטרותיכם, להבטיח שאתם ערוכים אם תכליתכם, להשיג תשובות לשאלות שלכם ולקבל סיוע לכל בעיה. באמצעות התפילה אתם מאפשרים לרוח להדריך אתכם ולהעניק לכם בהירות בכל תחומי החיים. בתפילה אין פחד, כיוון שאתם מדברים עם מקור האהבה ללא תנאי, שאינו יודע פחד. הקדשת זמן לתפילה מזכירה לכם מי אתם ושלעולם אינכם לבד.

כאשר אתם מתפללים, זכרו שלמילים שלכם יש עוצמה. אתם מתקשרים עם המקור, שאתם היבט שלו. אתם נפלאים ועוצמתיים כמו כל ישות אחרת ביקום. אינכם צריכים להתחנן בפני אלוהים; כאשר אתם מתפללים אתם מכירים בעוצמה וביכולת שלכם להגשים את המציאות שאתם רוצים. בתפילתכם אתם יכולים לבקש עזרה, אין זה סימן לחולשה, זו הכרה בעוזרים הרבים שלכם, שהמשימה שלהם היא לסייע לכם בעבודתכם. כאשר אתם מבקשים הדרכה, אינכם מודים בחולשה, אתם לוקחים את המצב לרמה גבוהה יותר, כדי שניתן יהיה לפתור אותו באופן הטוב ביותר עבורכם ועבור טובת הכלל. התשובות שאתם מבקשים תגענה אליכם, אולי לא מיד אך חפשו אחר הסימנים, הם יגיעו.

זמן המוקדש לתפילה מכוונת חשוב, כיוון שאתם צריכים להיזכר מי אתם, אם ברצונכם לבצע את העבודה שאותה באתם לכאן לעשות. רבים מכם מבולבלים ומפוחדים בשל השינויים שמתרחשים בחייכם ובעולם. הכול על פי סדר אלוהי. התפילה היא הכרה בעוצמת הרוח ובאהבה ללא תנאי. כאשר אתם מתפללים, אתם מפיצים את אורכם לעולם באמצעות התפילה. בכל פעם שאתם פותחים את לבכם ורוחכם לתקשורת עם המקור, זו תפילה. התפללו לשלום, לאהבה ללא תנאי ולשמחה, ראו אותם כאמיתיים והביאו אנרגיה זו אל העולם ואל כל תושביו.

 

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר