איחוד נשמות שותפות: איחוד הגוף, הנשמה והרוח בכדור הארץ של הממד החמישי

איחוד נשמות שותפות: איחוד הגוף, הנשמה והרוח בכדור הארץ של הממד החמישי
המלאך הנעלה מיכאל
באמצעות סליה פן

מאנגלית: סמדר ברגמן

יקירים, אחת מהמתנות הגדולות ביותר של הממד החמישי תהיה מערכות היחסים השמחות והאוהבות אותן תבראו ומהן תיהנו כישויות ערות. כאשר תתעוררו לעוצמה שלכם ותפתחו את לבכם, אז תבראו את מערכות היחסים היפהפיות והאוהבות ביותר בין נשמות שותפות. לא תתפשרו על פחות מאשר איחוד נשמות שותפות.

רבים מכם שואלים: “היכן הנשמה השותפה שלי?” בייחוד אלה מכם שעדיין לבד בזמן הזה. ורבים מוצאים את עצמם לבד או ממתינים לעזוב מערכת יחסים שאינה עובדת עוד עבורם. אי נוחות זו נגרמת משום שאתם מתבקשים לשחרר מערכות יחסים של הממד השלישי ולנוע לגמרי אל איחודי הממד החמישי. אלה מכם שנמצאים כבר במערכות יחסים אוהבות, עשויים לבחור לשדרג אותן לממד החמישי.

אנו אומרים לכם שהנשמה השותפה שלכם אינה אדם מסוים אחד. לעתים קרובות ישנם כמה אנשים בעלי דפוסי נשמה המתאימים לשלכם. בזמן טרנספורמציה ו”שדרוג” זה, אפשר שתהיה לכם יותר מהזדמנות אחת ליצור קשר עם נשמה שותפה. המפתח הוא תאימות נשמתית. זוהי תאימות אנרגטית בממדים הגבוהים יותר. האנשים שיוצרים קשר של נשמות שותפות הם אנשים בעלי נשמות שהאור והרמוניית הצליל שלהן תואמים במידה מספקת כדי לספק פוטנציאל לשתי הנשמות להתמזג לחלוטין ולברוא איחוד של להבות תאומות.

תאימות הרמונית זו תורגש כמשיכה מגנטית עמוקה וכהרמוניה. אתם תדעו כאשר תפגשו בנשמה שותפה פוטנציאלית. הנשמה שלכם תדע, וידיעת הנשמה והעצמי הגבוה יותר תועבר אליכם מיידית. במצב הער שבממד החמישי, התנסויות הנשמה שלכם והבחירות שלה יורגשו על ידכם כבחירות וכהתנסויות שלכם, כיוון שכל המטרה של הטרנספורמציה אל תוך הממד החמישי הייתה שאתם תאחדו את ההיבטים הפיזיים שלכם עם ההיבטים הגבוהים יותר שלכם.

אבל מה שאנו אומרים לכם הוא שיש סיבה לכך שהנשמה שלכם בוחרת בבן או בבת זוג, והסיבה היא לשרת את טובת הכלל. איחודים בין נשמות שותפות אינם מוגדרים על ידי האגו. הם אינם עוסקים באושר האישי של האגו, אלא באופן שבו האנרגיה של שתי הנשמות יכולה להשתלב כדי לשרת את טובת הכלל. ובהיבט זה של שירות נמצאים האושר והשמחה שמאחדים את השתיים במישור החומרי ויוצרים את הבסיס לאושר בעולם הפיזי.

בעבר, איחודים בין נשמות שותפות עשוי היה להיווצר לטובת עבודה פנימית אינטנסיבית. לא כל האיחודים בין הנשמות השותפות היו מאושרים, כיוון שהעבודה של שתי נשמות עשויה להיות כרוכה בניקוי של דפוסים עמוקים של תפקוד לקוי השכיחים אצל שתיהן. אבל התהליך הסתיים והושלם. מנקודה זו ואילך, האיחודים בין נשמות שותפות קשורים לבריאת שמחה ואושר באמצעות השירות. איחודי כדור הארץ החדש יתמקדו במתן שירות לפלנטה במצב של הרמוניה שמחה שבה השתיים הופכות לאחת במחויבות לעבודה שלהן כישויות אור על הפלנטה. אין משמעות הדבר שעליהן לעבוד יחד פיזית, אלא שהנשמות והאנרגיות שלהן יתמכו זו בזו ברמה הגבוהה ביותר לטובת הכלל.

קרקוע אל תוך הפיזי של מערכת יחסים בין נשמות שותפות: תפקיד המין המקודש

כאשר מערכת יחסים מכוננת על עקרונות הנשמה, רעיון השירות והרוחניות נישא אל תוך הממלכה הפיזית או הממלכה המוגשמת. המיזוג הפיזי של הזוג נתפס כפעולה מקודשת שבה האנרגיות של הזכר והנקבה, או הין והיאנג, מתאחדות בהרמוניה אוהבת ונלהבת. משמעות הדבר היא שבאיחוד של נשמות שותפות, חייבת להתקבל החלטה בכל הקשור לאיזה סוג של אנרגיה יישא כל צד במסגרת מערכת היחסים. באופן אידיאלי, הזכר יישא את אנרגיית הין של ההיבט הזכרי האלוהי, או האל, והאישה תישא את אנרגיית ההיבט הנקבי האלוהי או האלה. עקב כך, האיחוד שלהם יהיה הרמוניה מאוזנת של ין ויאנג.

אולם, עשויות גם להיות מערכות יחסים שבהן האישה תבחר לשאת את אנרגיית היאנג, והגבר יתבע לעצמו את האנרגיה הנשית או את אנרגיית הין. באיחודים בין הומוסקסואלים ולסביות, השותפים יצטרכו להחליט מי יישא אנרגיה מסוימת כדי לברוא מיזוג של אנרגיות ין ויאנג שיוצר את הנתיב לממדים הגבוהים יותר.

הקושי שרבים מכם חווים קשור להסתגלות לתפקידים החדשים הללו. השותף שבוחר באנרגיה הנשית יצטרך להתמסר למנהיגותו הפעילה של השותף שנושא את האנרגיה הגברית. לא מדובר בשליטה, אלא בהתאמה הכרחית שתאפשר זרימה של אנרגיה הרמונית מאוזנת מהעצמיים הגבוהים יותר שתברא נסים בין שני האנשים. כאשר ההיבט הנשי מתמסר למנהיגותו הפעילה של ההיבט הגברי, מכונן סדר אלוהי. אז חסד אלוהי יכול לזרום. אבל, זו פעולה של התמסרות הדדית, כיוון שהשותף הנושא את ההיבט הגברי חייב להתמסר לאהבה של השותף הנושא את ההיבט הנשי, ובתורם שני השותפים חייבים להתמסר להדרכה הגבוהה יותר.

בזמן הנוכחי, רבים מכם מתנגדים לסידור זה, כיוון שהתנסות הממד השלישי גורמת לכם להתנגד למה שאתם תופסים כשליטה או כמניפולציה או ככפייה. אבל, מעבר לתפקוד הלקוי של הממד השלישי נמצאת הממלכה ההרמונית והמאוזנת של הממד החמישי, שבה ההיבט הנשי וההיבט הגברי מתקיימים בהרמוניה מושלמת כשווים לחלוטין. יש קשר של אהבה וכבוד הדדיים שמשמרים את ההרמוניה באיזון מושלם. אין כל פחד או כעס במקום זה של איזון, רק קבלה ואהבה.

איזון מושלם זה ישתקף באיחוד המיני של הזוג. בכדור הארץ החדש, המין והמיניות יהיו מבוססים על הרוח ויהיו משמחים ומהנים. הדפוסים הישנים של ההתעללות והשליטה ייעלמו. זוגות ילמדו על אנרגיה או צ’י בהקשר לגופיהם ולמיניות שלהם. הם ילמדו כיצד להשתמש במין לא רק כאמצעי הולדה או כביטוי לאהבה, אלא גם כדרך להישאר צעירים ובריאים. הסודות הישנים של האלכימיה המינית יהפכו פעם נוספת לנחלת הכלל ויתורגלו כמין מקודש, שיהפוך לחלק מכל האיחודים של הנשמות השותפות.

פתיחת הדלת לאיחוד הרוח והלהבות התאומות

כאשר זוג של נשמות שותפות מתאחד בקשר מקודש זה של גוף ונשמה, הם מתחילים למזג את אנרגיות הנשמה שלהם. המין המקודש מאפשר להם לחוות את השמחה המשולהבת של השיבה לאחדות כחוויה פיזית.

איחוד ומיזוג אלה של אנרגיות הגוף והנשמה יוצר מערבולת ספירלית או נתיב ספירלי לממלכת הרוח והמקור. האנרגיה נמשכת אז מטה מהמישורים הגבוהים יותר, מפעילה וממלאת באנרגיה את הנשמות והגופים של שני השותפים. בעולם העתיק, טקסי הנישואים המקודשים והמין המקודש תורגלו על ידי הכוהנים והכוהנות כדי להבטיח את זרימת החסד האלוהי אל הקהילה על ידי שימור האיזון במיקרוקוסמוס בסדר מושלם. בכדור הארץ החדש, תינתן לכל הזוגות בעלי קשר נשמתי ההזדמנות להינשא ב”נישואים מקודשים”, בהם הם ילמדו למזג את האנרגיות שלהם ולהביא את זרימת החסד והאהבה האלוהיים אל הפלנטה.

כאשר החסד זורם דרך זוג נשמות שותפות בדרך זו, הן יכולות להתחבר לביטוי הגבוה ביותר של האהבה האלוהית הבלתי מותנית, והן יכולות להפוך ללהבות תאומות. הם הופכים לאחד באנרגיה של המקור והרוח. האהבה שלכם זה לזה כוללת את האהבה הבלתי מותנית של המהות האלוהית ומשתקפת על ידה. בני הזוג הופכים אז באמת לאל ולאלה המאוחדים בשירות להבת האהבה האלוהית הבלתי מותנית והתגשמותה על כדור הארץ. ואנו חוזרים ואומרים, דבר זה נגיש כעת לכל מי שיוצר איחודים בין נשמות שותפות בכדור הארץ של הממד החמישי. זו מתנה של שמחה גדולה שכולכם עבדתם למענה בתקופות חיים רבות בדואליות. זו המתנה של האחדות המודעת הלכה למעשה.

אהבה בלתי מותנית, מין ורוח: סיפור מצרי עתיק

יקירים, בעת שחכמת הקדומים חוזרת אל הפלנטה שלכם, אתם תיהנו פעם נוספת מהסיפורים החכמים של האלים והאלות. ברצוננו להביא לתשומת לבכם סיפור יפהפה מהחכמה המצרית העתיקה. כדי להדגים כיצד הם הבינו את חשיבות המין המקודש כשירות להרמוניה המקודשת של האיזון, זהו סיפורם של גב ונאט.

נאט הייתה אם השמיים, האלה האם הקוסמית או הגלקטית. גב היה אב כדור הארץ, וייצג את כדור הארץ, שנתפס כזכר (ייחוס שפעם נוספת יהפוך ברור בכדור הארץ החדש בעת שהגברים ישובו וימלאו תפקיד פעיל כשאמאנים). בסיפור זה, נאט וגב, או הארץ והשמיים, התאחדו בכל יום באיחוד מיני. מאיחוד זה, ילדה נאט את השמש בכל יום, שהביאה אור לכל. אי לכך, מין מקודש הובן כמביא אור לפלנטה. הוא בורא את האיזון המקודש שמאפשר לחסד האלוהי לזרום. וכאשר החסד האלוהי זורם, אז נבראים נסים!

וכך, יקירים, בעת שאתם לוקחים על עצמכם את תפקידי האל והאלה שהם זכותכם כמלאכים אנושיים, אתם תובלו, על ידי הרוח, לפוטנציאל של שותפים שהם נשמות שותפות. אם תבחרו, אתם יכולים להיכנס אז לברית נישואים מקודשת שתהיה חלק מהשירות שלכם בהבאת אור לפלנטה. זו מתנת האהבה שמוצעת לכל המלאכים האנושיים בממד החמישי!