אסטרולוגיה סינית: שנת השור, המתכת והין

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

השנה הלונרית החדשה מתחילה ב-12 בפברואר, ועל פי האסטרולוגיה הסינית, אז נקדם בברכה באופן רשמי את שנת השור.

השור הוא המזל השני בגלגל המזלות הסיני, דבר שהופך אותה לשנת מיצוק ובניית יסוד איתן.

בשנת 2020, חווינו את שנת העכברוש. כיוון שזהו המזל הראשון בגלגל המזלות הסיני, שנה זו הביאה התחלות  ושינויים. כעת, בשנת 2021, הדברים אמורים להרגיש מעט יציבים יותר, לאפשר לנו להתקדם בקלות ובוודאות רבות יותר.

שנת השור תומכת בהתקדמות בצעדים מחושבים במקום בזינוקים גדולים. בעזרת התקדמות איטית ויציבה, אנו יכולים לנצח במרוץ.

מזל השור הסיני גם מאיר זרקור על בריאת עושר. הוא יכול להביא לנו הזדמנויות לייצר הכנסות  חדשות, אך בעת ובעונה אחת, הוא יכול גם להגביר את ההוצאות שלנו.

בשנת השור, עלינו להיות מחושבים בנוגע להרגלי הוצאת הכספים שלנו ולוודא שאנו נשארים בגבול היכולת שלנו. אף על פי שסיכונים הקשורים להשקעות ולרעיונות עסקיים יכולים להצליח, קיימים גם מכשולים מהם יש להיזהר.

למרות התמיכה שאנו מקבלים לחדש ולמצוא דרכים חדשות להגביר את העושר שלנו, עלינו גם לוודא שאנו משתמשים באנרגיה המקורקעת, היציבה והמחושבת של השור בכל הקשור להגשמת המטרות שלנו.

עם מיקוד זה בנושא הכספים בשנת 2021, זהו גם זמן טוב להתחבר לשפע הנמצא בכל מקום סביבכם.

שפע לא קשור לרק לכסף; זוהי אנרגיה שאנו יכולים להתכוונן אליה ולעבוד עימה. היא מזכירה לנו שהיקום הוא דלת פתוחה, מלא בהזדמנויות ובפוטנציאלים איןסופיים.

התחברות לשפע היא התזכורת שלנו שהחיים עובדים עימנו בהרמוניה, במקום נגדנו. זוהי התזכורת שכאשר אנו מחפשים, אנו תמיד מוצאים.

התאמת שדה הרטט שלנו לשדה השפע כרוכה בידיעה שזו האמת. מדובר בשחרור אמונות הקשורות לצמצום, לתחרות ולמחסור, והתחברות לשפע הסובב אותנו, ללא קשר למה שרשום בחשבון הבנק שלנו.

בשנת השור, קבעו לעצמכם עדיפות להתחבר לשפע שאתם. חשבו מה גורם לכם להרגיש שופעים ודמיינו זאת. הרגישו בתחושות בגופכם בעת שהשכל שלכם נודד בנוף הדמיוני הזה. זיכרו תחושה זו, וזמנו אותה בעת הצורך.

הודיה גם היא דרך עוצמתית להתחבר עם השפע, כמו גם התבוננות בזריחה, כיוון שהן מזכירות לנו שבכל יום ניתנת לנו הזדמנות חדשה.

אם אתם רוצים באמת לרתום את עוצמת השפע, קומו לפני הזריחה והציצו באופק. כאשר אתם צופים בשמש זורחת, חשבו על עשרה דברים עליהם אתם מודים, אפילו אם הם ממש מזעריים.

אף על פי ששנת השור היא שנה נהדרת להתארגן ולהתבסס על היסודות שלנו, עלינו לזכור לכבד את איכויות המתכת והין שלה גם כן.

מתכת עשויה להיות אלמנט נוקשה לעבוד עמו, אבל אנרגיית הין מציינת רמת יצירתיות מסוימת, את הצורך לשחרר שליטה ולשוט עם הזרם.

בשנת 2021, ייתכן ויהיה עלינו לעבוד בתוך גבולות המצב או עם מה שמיוצג במציאות התלתממדית שלנו, אבל אנו יכולים עדיין לזרום וליצור במרחב זה.

המתכת ואנרגיית הין מאפשרות לנו לקחת דברמה נוקשה ולהפוך אותו ליצירת אמנות ויופי. המתכת והין מסמלות את היכולת לקחת מתכת ולהפוך אותה למתכת יקרה.

אנרגיית הין היא אינטואיטיבית מאוד גם כן. במקום לחפש אחר הדרכה בעולם החיצון, היא מעודדת אותנו להיכנס פנימה.

בשנת ין זו, ייתכן ונצטרך להזכיר לעצמנו לחפש אחר יופי בדברים שלא מתרחשים על פי התוכנית או כמצופה. כאשר אנו נוקשים או מקובעים מדי, אנו מאבדים את היכולת לחדש ולראות דברים באור שונה.

השור עלול להיות עקשן, אבל אם אנו רוצים לזרום בהרמוניה עם האנרגיות הללו, עלינו לדעת מתי לוותר ומתי לאפשר לעצמנו לזרום עם הגאות והשפל של הדברים שמופיעים בחיינו.

יכול להיות שיש לנו תוכניות, אבל היקום מראה לנו לעיתים שגם לו יש תוכניות, ולפעמים התוכניות הללו יכולות להוביל אותנו למקומות גדולים וטובים יותר מכפי שיכולנו לשער.

בענייני האהבה, שנת השור היא זמן להתמקד ביציבות. אנו עשויים לרצות יציבות רבה יותר במערכות היחסים שלנו או לשחרר מערכות יחסים לאיציבות יתר על המידה.

ברמה האישית, ייתכן ויהיה עלינו להוסיף מעט עבודת התקרקעות לשגרת הטיפול בעצמנו, שתעזור לנו להרגיש בטוחים ומוגנים יותר.

אנרגיית השור היא אנרגיה מזינה מאוד, ולכן חשוב שנשתמש באנרגיה הזאת כדי להזין את עצמנו ואת מערכות היחסים החשובות לנו יותר מכול.