אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת דגים 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

עונת מזל דגים מתחילה ב-18-19 בפברואר בהתחשב באזור הזמן שלכם.

כמזל האחרון בגלגל המזלות, עונת מזל דגים היא זמן של סיומים וסגירת מעגל. זהו זמן לסכם את האנרגיות של שניםעשר החודשים האחרונים ולהתכונן לאנרגיות החדשות.

אין ספק שהחיים של כולנו השתנו בשנה האחרונה, ובעודנו מתחילים במחזור אסטרולוגי חדש בסוף עונת מזל דגים, אנו נרגיש בשינוי ובהתחדשות.

זרעים קטנטנים ינבטו ואנו נרגיש את עצמנו פורחים בכיוונים חדשים.

בעודנו נכנסים לעונת מזל דגים של שנת 2021, אנו נעשה זאת על גב הזווית הריבועית המשמעותית בין שבתאי לאורנוס.

זהו מאפיין עיקרי השנה, ובעודו מגיע לשיאו ב-17 בפברואר, אנו נרגיש בו שעה שאנו נכנסים לעונת שני הדגים.

שני הדגים השוחים בכיוונים מנוגדים מייצגים התחלות וסיומים, וכמו כן, סיבה ומסובב. התחלה חדשה תמיד באה בעקבות סיום. מכיוון אחד, תמיד צומח כיוון אחר.

עם אנרגיה חזקה זו בלבבות ובמוחות שלנו, עונת מזל דגים 2021 יכולה להעניק לנו הזדמנות לאמץ התחלות חדשות או סיומים כלשהם המופעלים על ידי הזווית הריבועית של אורנוס ושבתאי.

אף על פי שהריבוע בין שבתאי ואורנוס עלול לעורר תהפוכות, באופן כללh, האנרגיה של עונת דגים נראית קלילה יותר, אמורה לעזור לנו לבצע אתחול ולהתכונן לשנה האסטרולוגית החדשה הממשמשת ובאה.

תאריכים חשובים בעונת מזל דגים 2021:

ה-18-19 בפברואר: השמש במזל דגים

ברוכים הבאים למזל האחרון בגלגל המזלות. זהו זמן להרהור ולהתחברות לגוף הרגש שלכם.

ה-20 בפברוארמרקורי נע קדימה

מרקורי נע קדימה לאחר שהיה בנסיגה מאז ה-30 בינואר. כאשר מרקורי נעצר, הוא נמצא בנקודה העוצמתית ביותר שלו. אנו עשויים להיות עדים לנושאים מן העבר ששבים וצצים כדי שניתן יהיה לשחרר אותם. נרגיש אולי שקל לנו יותר לתקשר את המחשבות והרגשות שלנו. קשיים טכניים, חילוקי דעות בנוגע לחוזים או תקלות בתקשורת אמורים להתחיל לבוא על פתרונם.

ה-25 בפברוארנגה נכנסת למזל דגים

נגה אוהבת לשהות במזל המים דגים, ולכן זוהי אנרגיה יפהפייה, יצירתית ורבת השראה עמה ניתן לעבוד. כניסת נגה למזל דגים גם שוברת את הסטליום במזל דלי, שהיה בפעולה רוב החודש. האנרגיה החזקה של מזל דלי, עמה עבדנו בשבועות האחרונים, תתחיל עתה להתפוגג.

ה-27 בפברוארירח מלא במזל בתולה

זהו אחד מהירחים המלאים הנחמדים ביותר שהיו לנו מזה זמן מה. הוא נושא אנרגיה מתוקה, מרפאה ויצירתית. הנוכחות שלו יכולה להיות גם מקרקעת מאוד, תאפשר לנו להרגיש בטוחים יותר בעצמנו ובנתיב החיים שלנו. אף על פי שירחים מלאים הם תמיד זמן לשחרר, דומה שהאנרגיה הזאת תאפשר לנו לשחרר בקלות. קיימת פשטות באנרגיה הזאת שתהיה מרגיעה מאוד.

ה-4 במרץמרקורי בצמידות לצדק

כיוון שמרקורי יצא זה עתה מנסיגה, יום זה יהיה יום טוב לכל סוגי התקשורת.

ביום זה אמצו מחשבות או רעיונות גדולים שיש לכם. זהו צירוף קסום להמצאת רעיונות חדשניים ולמעבר לממלכות תודעה גבוהות יותר. המוח שלנו יכול להיות כלי חד ועוצמתי כל כך, ויום זה מתאים מאוד לעשות בו שימוש.

ה-5 במרץתנודת הירח

כאשר השמש מקיימת זווית ריבועית או זווית של תשעים מעלות עם דרקוני הירח, אנו מקבלים את מה שידוע בשם תנודת הירח. תנודות ירח יכולות להביא אנרגיה נפיצה או ״מתנדנדת״ כלשהי. אנו יכולים להרגיש שיצאנו מאיזון או שאנו מפוזרים מעט. בדרך כלל, אנרגיה זו מהווה אות לכך ששינוי קרב ובא. ייתכן ולא נראה עדיין את השינויים, אבל אנו יכולים להתחיל לחוש בהם. תנודות ירח מתרחשות גם בעת ובעונה אחת עם אירועי מזג אוויר קיצוניים.

ה-10 במרץהשמש בצמידות לנפטון

נפטון היה בפעילות שקטה בשמיים הקוסמיים בחודשים האחרונים. נפטון הוא פלנטת החלומות, האשליות והיצירתיות. בכל פעם שהאנרגיה שלו חזקה, כמו ביום זה, זוהי תזכורת עבורנו לבטוח בקול הפנימי שלנו. נפטון יכול לצבוע את האשליה או לערפל את המציאות שלנו. הוא יכול ליצור מסך עשן ולפעמים לשבש את ההיערכות שלנו עם האמת האישית. תמיד חשוב שתבטחו באינסטינקטים שלכם, אבל בייחוד הדבר חשוב בזמן הזה. אם משהו מרגיש לא נכון, קרוב לוודאי שהוא לא נכון. אנו עשויים גם להיות עדים לאמת שנחשפת בעת הזאת או שהצעיף יוסר כדי שנוכל להראות דברים מנקודת מבט חדשה.

ה-13 במרץמולד ירח במזל דגים ונגה בצמידות לנפטון

זהו מולד הירח האחרון בגלגל המזלות והוא מביא אנרגיות מתוקות ויצירתיות. הוא מזכיר לנו ללכת בעקבות הלב ולמצוא דרך להחזיר את התשוקה לכל מה שאנו עושים. מולד ירח זה נהדר להתחלת פרוייקטים חדשים וגם לרומנטיקה. יש הרמוניה נהדרת בין נגה, אלת האהבה, לבין נפטון, שעוסק באהבה ללא תנאי. איך תוכלו לאהוב את עצמכם ללא תנאי?

ה-15 במרץמרקורי במזל דגים

מרקורי יוצא ממזל דלי ונכנס למזל דגים. מרקורי לא ״מת״ על שהותו במזל דגים. מרקורי ממוקד במחשבות ובשכל הרציונלי. מזל דגים עוסק פחות בחשיבה ויותר בהרגשה. בהתחשב בהלך הרוח שלנו, אנרגיה זו יכולה לעזור לנו להרגיש מחוברים ללבבות שלנו ולהיות יצירתיים ביותר, או היא יכולה לגרום לנו להרגיש לא מקורקעים ומעורפלים מחשבתית.

ה-20-21 במרץיום השוויון ותחילת השנה האסטרולוגית החדשה

עונת מזל דגים מסתיימת והשנה האסטרולוגית החדשה מתחילה עם עונת מזל טלה! מזל טלה נחשב למזל הראשון בגלגל המזלות, וזו הסיבה מדוע עונה זו נחשבת לתחילת השנה האסטרולוגית.

עובדה משעשעת: איני רוצה לסבך את העניינים, אבל ביום השוויון של חודש מרץ, שבו יש לנו מספר שעות זהה של חושך ואור, השמש למעשה חוצה את קבוצת הכוכבים (לא את גלגל המזלות) של דגים. קבוצות הכוכבים תמיד זזות, בעוד שהגלגל המזלות בו נעשה שימוש באסטרולוגיה המערבית הוא תמיד קבוע (זאת אומרת, יום השוויון של מרץ מסמל תמיד את תחילת עונת מזל טלה).

בשנת 2021, ביום השוויון של מרץ, השמש ממוקמת בערך במעלה השישית של קבוצת הכוכבים דגים. כל כמה עשורים, השמש זזה לאחור במעלה, יוצאת מקבוצת הכוכבים דגים ומתקרבת לקבוצת הכוכבים דלי.

ברגע שהשמש תגיע לקבוצת הכוכבים של דלי ביום השוויון של מרץ, האמונה היא שאנו נהיה בעידן הדלי. בהתבסס על תנועת השמש, הדבר יתרחש עד שנת 2597, ולכן אף אחד מאיתנו לא יהיה בחיים כדי לחוות זאת, אולים אנו מנווטים עכשיו מבעד לשחר עידן הדלי, שהיא התקופה הקודמת להגעתו וזה הזמן שבו אנו מבצעים את עבודת ההכנה.